[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Wg danych OBOP-u "MilionerĂłw" w weekend ogl?da?o ?rednio 2,3 miliona, przy niskim, bo 19-procentowym udziale w rynku. My?la?em, ?e b?dzie lepiej - program znany, dobrze rozreklamowany come back, a tu takie do?? s?abe wyniki. Czekam jeszcze na dane AGB, cho? pewnie nie b?d? znacznie si? rĂł?ni?.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na Pudelka porĂłwnuje sie rowniez m.in. dziennik.pl
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Booze... to juz sie robi zalosne...

Ale jestem bardzo zawiedziony ogladalnoscia. Tylko 2,3 miliona? S?abo...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to bez rewelacji
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Milionerzy mieli w sobot? 3,42 mln widzĂłw (25,52 proc. udzia?Ăłw w rynku), a w niedziel? - 3,58 mln widzĂłw (25,11 proc. udzia?Ăłw w rynku). Czyli bardzo przyzwoity wynik :D
Dane oczywi?cie AGB.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Jednak znacz?co rĂł?ni? si? wynik z OBOP i AGB.
Medialink pisze:W miniony weekend TVN pokaza? dwa, pierwsze odcinki teleturnieju "Milionerzy", ktĂłry wrĂłci? na anten? stacji po kilkuletniej przerwie. Program przyci?gn?? przed telewizory w sobot? 3,42 mln widzĂłw (25,52 proc. udzia?Ăłw w rynku), a w niedziel? - 3,58 mln widzĂłw (25,11 proc. udzia?Ăłw w rynku). ?rednio teleturniej mia? 3,5 mln widzĂłw przy udziale w rynku stacji wynosz?cym w tym czasie 25,31 proc.

Dla porĂłwnania w analogiczny weekend ubieg?ego roku mi?dzy godz. 18.00 a 19.00 (pora emisji "MilionerĂłw") TVN ogl?da?o 1,66 mln widzĂłw (11,47 proc. udzia?Ăłw w rynku).

Gdy TVN emitowa? „MilionerĂłw” by? najch?tniej ogl?danym kana?em telewizyjnym. TVP1 mia?a w tym czasie 2,39 mln widzĂłw (17,25 proc. udzia?Ăłw w rynku), TVP2 - 2,6 mln widzĂłw (18,79 proc. udzia?Ăłw w rynku), a Polsat - 1,94 mln widzĂłw (14,01 proc. udzia?Ăłw w rynku).
Bardzo udany powrĂłt :)
marek01110
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 17:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: marek01110 »

Miejmy nadziej?, ?e b?dzie tylko lepiej z frekwencj?...
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

No tak, takie co? to mĂłg? napisa? tylko PUDEL, ktĂłry myli nieoficjaln? stron? mi?o?nikĂłw tvn z prac? z tv. :lol:
Podoba mi si? ten fragment z Dziennika:
"Maciej Kautz jest wymieniany na stronie TVN Fakty jako dziennikarz blisko wspĂł?pracuj?cy z TVN" - pisze pudelek.pl. Portal zapomnia? jednak doda?, ?e nieoficjalny serwis tvnfakty.pl jest tworzony przez mi?o?nikĂłw telewizji TVN, ktĂłrzy nie maj? nic wspĂłlnego z prac? w telewizji.

"Trudno mi uwierzy?, ?eby tu by?y jakiekolwiek dzia?ania sprzeczne z regulaminem" - odpowiada dziennikowi.pl rzecznik prasowy TVN Karol Smol?g. "Traktowa?bym t? informacj? w kategoriach plotki czy pomĂłwie?" - dodaje.

"Pudelek napisa? nieprawd?" - zapewnia te? twĂłrca serwisu tvnfakty.pl i redakcyjny kolega Macieja Kautza, ?ukasz Ropczy?ski. "To, ?e Maciek jest fanem Huberta Urba?skiego i jako widz je?dzi? na produkcje TVN, nie znaczy, ?e jest jego kumplem!" - t?umaczy.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pudelek.pl pisze:maturzysta by?ym wspĂł?pracownikiem faktĂłw?? nie za m?ody on czasem? wiecie, nie jednemu psu Burek...
pudelek.pl pisze:Czy aby na to nie powinno by? jakich? przepisĂłw, ?e pracownicy stacji nie mog? bra? udzia?u w teleturniejach itp...?
taki gowniarz przy faktach? to jest maturzysta dopiero, to co niby tam robil
a moze to czysta zbierznosc nazwisk?...
to oczywiste, ?e by?o ustawione. przecie? nie znali ogl?dalno?ci, a tu jaki? obcy by im wyci?gn?? pĂł? miliona np?

Ciekawe o ile procent wzro?nie ogl?dalno?? tvnfakty.pl?
:hyh:
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Hehe... czy?by Maciek mia? sta? si? polskim Charlesem Ingramem?

Dla niewiedz?cych: sprawa Charlesa Ingrama na angielskiej Wikipedii
Na YouTube: dokument o tym. Pierwsza cz???, nast?pne znajdziecie obok :)

A co do ogl?dalno?ci... to czuj? si? oszukany przez OBOP!
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Jakby Maciek teraz prowadzi? jaki? program to by by?a afera :D haha
?a?osny jest ten pudelek.

[ Dodano: Pon Sty 21, 2008 2:39 pm ]
Dzia?a ju? strona milionerĂłw!
http://www.milionerzy.tvn.pl
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Stronka fajna tylko nie do konca dziala - czasami pojawia sie komunikat, ze "nie odnaleziono serwera".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kuba pisze:
Ciekawe o ile procent wzro?nie ogl?dalno?? tvnfakty.pl?
:hyh:
Redakcja mo?e tylko si? cieszy? z takiego obrotu spraw. Darmowa reklama... :spiewa:

Co do ogl?dalno?ci. TNS OBOP jak zwykle bardzo zani?ony wynik (nie sugeruj?, ?e specjalnie to robi?, ale wiadomo lepsz? firm? "od ogl?dalno?ci" jest AGB). Tak my?la?em, ?e b?dzie w przedziale 3-4 mln. :roll: 3,5 mln to bardzo dobrze jak na 18 i jeszcze lepiej, ?e TVN jest liderem w tym pa?mie. Ale ?eby z ca?? pewno?ci? powiedzie?, ?e "Milionerzy" maj? zadowalaj?c? ogl?dalno?? trzeba poczeka? z tydzie?, dwa. Wiadomo to by?a premiera, ludzie byli ciekawi...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Ogladalno?? milionerĂłw zapewne wynosila miedzy 2,3 - 3,4 czyli ok 2,8 mln osĂłb gdyz te dwie firmy badaja ogladalnosc jedynie na na ponad tysiac odbiornikĂłw telewizyjnych , wiec najbardziej przyblizona ogladalnosc bedzie jesli wezmiemy srednia tych obu firm.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ciekawe kto nakablowa?... :uhh:

:D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości