Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Statystyki piszesz? Ciekawe, czy bĂŞdÂą tak interesujÂące jak tegoroczne? :twisted:
Szkoda, Âże Marcin i ÂŁukasz nie oglÂądali DP z HavlovÂą, bo byÂł tam fragment rozmowy z paniÂą (nie pamiĂŞtam kim byÂła :/ )
No tak :D bo gdy pojawiaÂł siĂŞ napis, przesÂłaniaÂł go inny widok :lol: :wink:

DziÂś przedostatni dzieĂą roku, moÂżna by wiĂŞc podsumowaĂŚ ten koĂączÂący siĂŞ rok - oczywiÂście w adekwatnym do tego wÂątku tonie :wink:
Rok by³ fatalny :dobani: Grafik Anity ogranicza³ siê do jednego Poranka i dwóch wydaù Faktów popo³udniowych, a wiemy te¿, ¿e spora czêœÌ przepad³a bezpowrotnie :dobani:
Jedynym czasem, ktĂłry moÂżna zaliczyĂŚ do udanych, byÂły wakacje, kiedy to Anita prowadziÂła wiele PorankĂłw, w tym sporo z serii tzw. plenerowe :D TrafiÂło jej siĂŞ rĂłwnieÂż kilka dyÂżurĂłw w Dniu na Âżywo, w tym ten najmilej wspominany dzieĂą, w ktĂłrym lÂądowaÂł wahadÂłowiec Discovery - Anita byÂła wtedy..... jak to byÂło Black :roll: fantastic, huge, gorgeous :D Popraw mnie, jeÂśli Âźle :wink:
I ostatnim godnym podziwu wystĂŞpem Anity, byÂł jej udziaÂł w wieczorze wyborczym TVN24 (nie TVN :twisted: ), wtedy teÂż pokazaÂła, jakiej klasy dziennikarkÂą potrafi byĂŚ!

Niestety, jak na dwanaÂście miesiĂŞcy, z czego kaÂżdy ma Âśredni 30 dni, potwornie maÂło rzeczy, ktĂłre cieszÂą :twisted:
Jeszcze z podsumowaĂą.
Najczê¶ciej pojawiaj±cym siê s³owem w naszych postach by³o s³owo: NIEOBECNO¦Æ, a zwrotem: ,,ZNOWU JEJ NIE MA'' :evil: - Komu mo¿emy za tê szczodro¶æ podziêkowaæ? :roll:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Kto zafundowa³ Anicie tê nieobecnoœÌ. B³agam, tylko nie to, ¿ê Pochanke/Pieczyùski.
Wy siĂŞlepiej postarajcie o to, Âżeby Anita krĂłlowaÂła w WiadomoÂściach :)
MoÂże komuÂś brukowiec wpadÂł w rĂŞkĂŞ ??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A.I.W.L.I.S. pisze:MoÂże komuÂś brukowiec wpadÂł w rĂŞkĂŞ ??
Myœlisz o tym ¿e mog³aby zaj¹Ì miejsce Durczoka w "Wiadomoœciach" ?? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ehh mam nadzieje ze nieeee bo to by oznaczaÂło ze jest totalnym moherowym beretem... zamiast Durczoka na pewno dadzÂą kogoÂś pro PiS nie dziwiĂŞ siĂŞ jeÂśli ktoÂś z TV TRWAM...
obawiam siĂŞ tylko zeby np... Holeckiej nie przyrwrĂłcili do Âłask (ona jest prokoÂścielna chyba raczej...) bo musiaÂła bym jÂą znielubiĂŚ za zajĂŞcie miejsca Kamila... ;(
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze: zamiast Durczoka na pewno dadzÂą kogoÂś pro PiS nie dziwiĂŞ siĂŞ jeÂśli ktoÂś z TV TRWAM...
Oj z TV TRWAM napewno nie bo to ma byĂŚ znane nazwisko. a raczej w tej stacji jak dla mnie nie ma Âżadnego znanego nazwiska. :] I tak sobie myÂślĂŞ Âże to bĂŞdzie ktoÂś z TVN. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Tak, myœlê, ¿e mog³aby zaj¹Ì miejsce Durczoka w Wiadomoœciach.
Ta..Pawell, w TV Trwam ani w radiu z ryjem nie ma znanych nazwiski. Na odatek oni tam nie znajÂą znanych nazwisk :arrow:
Siedzi sobie dwĂłch goÂści w RM i jeden mĂłwi:
- mam nominacje do Telekamer. I tam, w tej kategorii informacje sa:
pan, tzn.pani Gawryluk,bo ja czytam (i nie umiem tego robiĂŚ - to ode mnie)
>> Tomasz Lis
>> Monika Olejnik
>> Andrzej Turski
>> Andrzej Morozowski i Tomasz...se...sie...i Tomasz Siekielski
I co zrobi³em? Wzi¹³em i przekreœli³em i napisa³em niieobiektywni! Niech wiedz¹, ¿e tego, cos tam!!

CaÂłe RM - nie wiedzÂą, a mĂłwiÂą...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Na ostatnich zdaje siĂŞ Telekamerach Sekielski zostaÂł przedstawiony jako Siekierski. To byÂł maÂły off-topic z mojej strony, nie kontynuujcie go. :p
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

I maÂłe sprostowanie: Oni byli w kategorii PUBLICYSTYKA, nie informacje, coĂŚ nie jstem pewna, czy oni tam nie powiedziel, ze w kategorii: Informacje.
Jak by to czytaÂł z kartki, to miaÂł to z pewnoÂściÂą z telekamery.pl, a tam bÂłedu nie byÂło. I raczej nie przedstawiali Doroty jako pan
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jak to nie ma znanych nazwisk ?? A O. Dyrektor ????

Na Anite nie ma co liczyĂŚ... z reszta dobrze bo w TVP nie miaÂła by siĂŞ szansy rozwinaĂŚ (w tvn niby teÂż nie ma :D ) ale co prestiÂż stacji to prestiÂż :]
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Durczok odchodzi :sad: MoÂże zatrudni siĂŞ od bidy w tvn24 :evil2:
Anita w WiadomoÂściach :P ByÂłoby cudnie, ale to nie ta bajka :/
Na to (czyt. Durczoka) stanowisko, juÂż od dawna na pewno ktoÂś jest ''uszykowany'' :] Co nie zmienia faktu, Âże miÂło byÂłoby tam AnitĂŞ zobaczyĂŚ :D
Funckyrella pisze:TrafiÂło jej siĂŞ rĂłwnieÂż kilka dyÂżurĂłw w Dniu na Âżywo, w tym ten najmilej wspominany dzieĂą, w ktĂłrym lÂądowaÂł wahadÂłowiec Discovery - Anita byÂła wtedy..... jak to byÂło Black :roll: fantastic, huge, gorgeous :D Popraw mnie, jeÂśli Âźle :wink:
Nie pamiêtam dok³adnie, ale coœ w tym stylu :] :D Tak, to by³ piêkny dzieù, pomijaj¹c to, ¿e kompletnie siêtego dnia nie spodziewa³em Anity i przegapi³em jeden dy¿ur :/ Ale póŸniejsze sz³y pe³n¹ par¹ :spoko:

Widzê, ¿e nikt nie podj¹³ tematu Funcky o podsumowywaniu, bo w sumie nie ma czego, wiêcej ni¿ to zrobi³a Funcky, podsumowywaÌ :?
CiÂągÂłe nieobecnoÂści Anity, ciÂągÂłe nasze zÂłoÂści z tego powodu... i tak w koÂło Macieju.
Ja tylko wtr¹ce swoje 5 groszy :wink: Rok 2005 by³ ubogi nie tylko w obecnoœÌ Anity na antenie telewizyjnej, ale równie¿ znacznie ubo¿szy w jej obecnoœÌ w gazetach. Ni sprawdzi³y siê nawet nasze przypuszczenia, ¿e bêdzie jakaœ promocja Anity w gazetach w zwi¹zku z promowaniem ''Damy Pik'' - optymizm okaza³ siê zbyt wielki. Uraczono nas jedynie kilkoma wiêkszymi artyku³ami, które mo¿na zliczyÌ na palcach jednej rêki, a by³y to: artyku³ w ''Pani'', w dodatku do SE, i ma³y artykulik w dodatku do Faktu :? To wszystko mili paùstwo :!:
Teraz bĂŞdĂŞ nieco nieskromny :wink: I za siebie i za Was - najgorliwsi fani Anity :wink: KtĂłry fan wytrzymaÂłby tak dÂługo z telewizyjnÂą idolkÂą, ktĂłra praktycznie nie istnieje na wizji :?: Anita moÂże byĂŚ z nas dumna :wink:

PS Jak myÂślicie, mogĂŞ ze spokojem jutro o 17 opuÂściĂŚ mĂłj dom i udaĂŚ siĂŞ na imprezĂŞ SylwestrowÂą :?: Anity na 100% nie bĂŞdzie w tvn24, prawda - przeczucie mnie nie myli :roll:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Na impreze sylwestrowÂą tak bez Anity :wow: ???

Hehe :D myÂślĂŞ Âże spokojnie moÂżesz wyruszyĂŚ nic nie wskazuje by nasza gwiazda miaÂła siĂŞ pojawiĂŚ...
Zawsze rano mo¿esz spojrzeÌ czy za prowadz¹cym nie zajada gdzieœ bu³ki :D i ewentualnie w tedy wyjœÌ pó³ godziny poŸniej...:D
Ja siĂŞ ubezpieczyÂłam na taki wypadek i wychodze dopiero o 20.30 :D
Android <3
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

kamuii pisze:Jak to nie ma znanych nazwisk ?? A O. Dyrektor ????

Ta, ta O.Dyrektor to popularnoÂściÂą nawet Dyrektorowej nie ustĂŞpuje ;P
kamuii pisze:Na Anite nie ma co liczyĂŚ... z reszta dobrze bo w TVP nie miaÂła by siĂŞ szansy rozwinaĂŚ (w tvn niby teÂż nie ma ) ale co prestiÂż stacji to prestiÂż
No w³aœnie - TVN ma presti¿, którego nie ma TVP i Anita mog³aby poprawiÌ jakoœÌ Wiadomoœci. Uwa¿am, ¿e jest w stanie to zrobiÌ.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

tvn ma presti¿ :?: Chyba g³êboko ukryty :?: :evil2:


Tak Kamuii, w tym roku Sylwestra spĂŞdzĂŞ jeszcze bez Anity :wink:
DziĂŞki Kamuii za uspokojenie i przedstawienie planu, ktĂłrym bĂŞdĂŞ mĂłgÂł siĂŞ pokierowaĂŚ :D Na wszelki wypadek poproszĂŞ jeszcze kogoÂś, Âżeby ''staÂł'' na czatach, na wszelki wypadek :D:D



PS Udanej zabawy Sylwestrowej ÂżyczĂŞ :D:D:D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

SkÂąd ta informacja o odejÂściu Durczoka? On na serio opuszcza wiadomoÂści. No to gwiazda TVP Wysocka bĂŞdzie szczĂŞsliwa.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michaek pisze:SkÂąd ta informacja o odejÂściu Durczoka?
Na razie napisaÂł o tym "Fakt". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], rex88 i 22 gości