Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A wiĂŞc jednak :] PrzesadzajÂą z tym, Âże Steinbach nie jest znana w Niemczech, jest! Nie tak bardzo jak w Polsce, ale jednak. I to w odpowiednim Âświetle znana!
PiĂŞkna fotka :tak:

Tematu zdrady nie podejmujĂŞ, bo w ogĂłle nie ma o czym pisaĂŚ :wink:
Dzisiaj zasiadÂłam na kilka serwisĂłw, ale nic szczegĂłlnego nie upolowaÂłam, bo AnitĂŞ zasÂłaniaÂła JĂŞdzrzejowska :/
Za to widzia³am j¹ za plecami Grassa w M24 - co rozpiêtoœÌ ramion, to rozpiêtoœÌ :D Widoki z ty³u panoramiczne :D
Fakty doœÌ dobre, naprawdê ,,czas ma tu znaczenie'' :wink: Anita nie wymienia³a wszystkich akcji charytatywnych, bo nie starczy³oby jej na to czasu :wink:
Fajnie, Âże Anita ma dobry nastrĂłj, w przeciwieĂąstwie do niektĂłrych forumowiczĂłw :wink:
To ju¿ standardowa œpiewka, zaczynaj¹ siê Fakty, Black'y mamrocze: ,,nienawidzê tej muzyczki z czo³ówki, nienawidzê'' :evil2:
DziwiĂŞ siĂŞ Black'owi i Anicie, Âże tak ich ucieszyÂła ta informacja o przedÂłuÂżonych wakacjach :? PrzecieÂż oboje macie taki sam w tym interes, czyli Âżaden :evil2:
Black Jack pisze: PS WyglÂądaÂła piĂŞknie :P Te loki... :P
Tak, to prawda, ale marynara :? Danka mogÂła jej nie oddawaĂŚ Anicie :evil2: :wink:
Reszta stroju: spĂłdnica, w naszym telewizorze wyglÂądaÂła na brÂązowÂą, i kozaczki na pÂłaskim spodzie :D Anita chyba do FaktĂłw popoÂłudniowych nie zakÂłada obcasĂłw, bo przerosÂłaby ,,mĂłwnicĂŞ'' :lol:

I jutro znowu dzieĂą z AnitÂą :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Niedobry serwis Wirtualne media - be, be :] Znowu wprowadzili nas w b³¹d, pisz¹c, ¿e styczniowa ''DP'' bêdzie o pani burmistrz :evil: :wink:
zaprasza nas na Âśniadanie do ulubionej kawiarni, na zakupy do obuwniczego sklepu i na spacer do berliĂąskiego ZOO
ProszĂŞ, proszĂŞ, chciaÂła ich udobruchaĂŚ, w najgorszym przypadku przekupiĂŚ :lol:
W koĂącu dyskutujemy o polskich emocjach i historii, i sprawdzamy czy pamiĂŞta o faktach, z ktĂłrymi dyskutowaĂŚ siĂŞ nie da.
JuÂż jestem spokojniejszy. JuÂż teraz jestem pewien, Âże Anita daÂła jej lekcjĂŞ historii - prawdziwej :!: :D
Tylko mam nadziejĂŞ, Âże nie doszÂło do rĂŞkoczynu :evil2:
wersje skrĂłcone w kaÂżdÂą sobotĂŞ o godzinie 15:35.
No tak :? 15.35 tyle, ¿e 15 minut póŸniej (15.50) :?
zaczynaj¹ siê Fakty, Black'y mamrocze: ,,nienawidzê tej muzyczki z czo³ówki, nienawidzê'' :evil2:
Bo jej szczerze nienawidzĂŞ, jest diaboliczna, histeryczna i draÂżniÂąca :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Funckyrella pisze: DziwiĂŞ siĂŞ Black'owi i Anicie, Âże tak ich ucieszyÂła ta informacja o przedÂłuÂżonych wakacjach :? PrzecieÂż oboje macie taki sam w tym interes, czyli Âżaden :evil2:
No jak to Funky, nie majÂą Âżadnego interesu ?? PrzecieÂż te grosiki w budÂżecie, za funkcjonowanie szkoÂły i pensje nauczycieli ?? I pewnie nie sÂą oboje egoistami -tak jak ja - (choĂŚ ty Blacka lepiej ode mnie znasz i AnitĂŞ teÂż) i myÂślÂą o tych biednych uczniach, ktĂłrzy muszÂą przesiadywaĂŚ w klasach, kiedy tak piĂŞknie sÂłoĂące Âświeci :)
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No tak, masz racjê - ja te¿ egoistka :/ Black i Anita nie - nie zapomnieli, jak¹ mêk¹ jest siedzieÌ w murach, kiedy s³oùce pra¿y i ciesz¹ siê wespó³ z dzieciakami :D
Ale nauczyciele w wakcje teÂż dostajÂą pensje, tylko tzw. nadgodziny nie wchodzÂą w grĂŞ :]
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Oto capsy :D

WiedziaÂłam ze rzÂąd zrobi coÂś Âżeby te nieroby braÂły jeszcze wiĂŞcej kasy za nic... maÂło pÂłatnych 2 miechĂłw wakacji :<

Blacky nie bierz tego do siebie :evil2:
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamuii pisze:WiedziaÂłam ze rzÂąd zrobi coÂś Âżeby te nieroby braÂły jeszcze wiĂŞcej kasy za nic... maÂło pÂłatnych 2 miechĂłw wakacji.
o przepraszam kamuii ale mi dzisiejsza decyzja rz¹du zdecydowanie nie przypad³a do gustu z wielu wzglêdów o których pisa³ nie bêdê bo zosta³bym tu ¿ywcem ukamieniowany :mrgreen: a nale¿ê do grupy jak ich nazwa³aœ "nierobów" - choÌ siê zdecydowanie za takiego nie uwa¿am.

to tyle.
ZIMA
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ale tu ktoÂś nie lubi nauczycieli, dlaczego? :D :wink:

Dzisiaj jeszcze Anity nie widziaÂłam, ale jestem dobrej myÂśli :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Funcky powinnaÂś wszak sama siĂŞ wczoraj zaanonsowaÂła :D
poza tym BLACK koniec zdoÂłowania :D powiedzmy sobie szczerze skoro Kwach i nasza pierwsza dama siĂŞ pobrali w koÂściele :D to wszystko jest moÂżliwe :D

To nie tak ze nie lubiê nauczycieli poprostu wiêkszoœÌ z nich to nieroby którym ma³o 2 miechów darmowych wakacji ferii i innych przywilejów :]
koniec offtopica
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Dobrze, ¿e doda³aœ ,,wiêkszoœÌ'' :D :wink:
ÂŻartujesz Kwach i Âślub koÂścielny? :shock: No to wszystko jest moÂżliwe :lol:

A Anita jest :D WidziaÂłam juÂż m. in jak piÂła, jadÂła, pisaÂła, czytaÂła gazety... :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jaki tam koniec Kamuii... ;( To mi nigdy nie minie ;( nie mam Âżadnych nadziei... :zalamany:

Fakty, fakty i po faktach. Dzisiaj skoùczy³y siê nawet o 17.01 - u Anity to rzadkoœÌ :D Ale mimo to œmignê³y jak b³yskawica ;(

Pierwsza rzecz: okropna marynara :x Cholera jasna ona nadaje siĂŞtylko na to, by jÂądo kosza wrzuciĂŚ, a nie zakÂładaĂŚ na tak piĂŞkne ciaÂło :!:

Merytorycznie nieŸle, zapowiedzi konkretne, jak na popo³udniowe f. doœÌ d³ugie.
OgĂłlnie powaÂżne tematy, orĂłcz tych dwu: o odchudzaniu armii - ten siĂŞ Anicie bardzo podobaÂł, i o telefonach komĂłrkowych :D

I co :?: TydzieĂą siĂŞ skoĂączyÂł i tradycyjnie pozostajee niedosyt Anity - nam to dopiero serwujÂą ''Anitowe'' odchudzanie ;( :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Moim skromnym zdaniem :wink: dzisiejsze Fakty byÂły bez wiĂŞkszego zarzutu. MaÂłe zajÂąkniĂŞcie przed materiaÂłem o ,,komĂłrkach'', o nic, bo to byÂła dzisiejsza zapowiedÂź ,,nr1'' w moim uznaniu :D
Ale niestety ca³y nastrój tej ,,doskona³oœci'' faktycznie psu³a ta marynara :? Nie wiem, co o tym myœleÌ? :? Ona na prawdê nie nadaje siê do publicznego u¿ytku :evil2: Nie s¹dzê, ¿e Anita ma a¿ tak z³y gust, wiêc mo¿e ona zak³adaj¹c tak czêsto te nasze najbardziej ,,nieulubione'' marynarki, robi nam na z³oœÌ :wink: :evil2: To mo¿e zmieùmy ton i o tych tegotygodniowych strojach Anity piszmy, ¿e by³y ³adne :lol: :lol: :wink:
W najlepszym przypadku, to ktoÂś inny decyduje, w co Anita ma siĂŞ danego dania ubraĂŚ :evil2:

Jutro definytywne rozstrzygniĂŞcie kwestii, ktĂłra pani bĂŞdzie styczniowÂą damÂą pik!
Pamiêtajcie, ¿eby w³¹czyÌ tv przed szesnast¹ :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

CoÂś cicho po 1 odcinku DP z ErkiÂą Steinbach :]
Ale w sumie co tu komentowac :/ zamiast trudnych pytaĂą ogĂłlniki, dla kur domowych Erika brzdÂąkajÂąca na skrzypcach... wielka szkoda.
Najlepsza scena z ca³ej zajawki to ta w której Anita pod¹¿a do gabinetu Steinbach w p³aszczu :D
No i ciekawe miejsce po raz kolejny na wywiad wybra³a ;) ³ódka ;)
I oczywiÂście super wyglÂądaÂła :]
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dla mnie dwie wiadomoÂści dobra i zÂła.
ZacznĂŞ od dobrej: zajawki nie mogÂłem oglÂądaĂŚ, wiĂŞc sobie nagraÂłem :D
ZÂła jest taka, Âże nie nagraÂł mi siĂŞ dÂźwiĂŞk :placze: wiĂŞc nie wiem, tak wlaÂściwie, jaka jest wymowa programu :/ StÂąd ta cisza ;(
Dlatego skupiĂŞ siĂŞ na obrazie :D
Deutschland, Deutschland Ăźber alles - ileÂż w tym prawdy :?: :wink: Przepych, bogactwo - i kto tu przegraÂł wojnĂŞ :?: :?
Takiej spektakularnej DP to jeszcze nie byÂło - AnitĂŞ widaĂŚ niemalÂże bez przerwy :D To spektakularne wejÂście w wystrzaÂłowym pÂłaszczyku zrobile na mnie ogromne wraÂżenie :super:
Bogactwo u NiemcĂłw aÂż pÂłynie - dosÂłownie i w przenoÂśni, bo Anita i Steinbach pÂłynÂą promem podczas rozmowy. A propos rozmowy, zdaje siĂŞ, Âże widziaÂłem znowu tÂłumaczy... :/ wiĂŞc nie rozmawiajÂą po angielsku, tylko kaÂżda w ojczystym jĂŞzyku.
Steinbach to kawa³ baby :evil2: Wzrostem niedu¿o ró¿ni siê od Anity.
A Anita przepiĂŞknie wyglÂąda. Ale jedno mnie zaniepokoiÂło. Mianowicie fryzura. JuÂż na zdjĂŞciu widziaÂłem, Âże to jest ta, ktĂłrÂą Anita ma od niedawna, wiĂŞc wszystko wskazuje na to, Âże moÂże miesiÂąc, ewentualnie 2, temu Anita byÂła w Berlinie, czyli DP jest w dalszym ciÂągu w trakcie realizacji :sad: Teraz jeszcze bardziej dziwiÂą te jej zeszÂłoroczne nieobecnoÂści, ktĂłre - wszystko na to wskazuje - i w tym roku bĂŞdÂą wystĂŞpowaÂły :sad:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

kamuii pisze:Najlepsza scena z ca³ej zajawki to ta w której Anita pod¹¿a do gabinetu Steinbach w p³aszczu :D
Black Jack pisze:To spektakularne wejÂście w wystrzaÂłowym pÂłaszczyku zrobile na mnie ogromne wraÂżenie :super:
To niemoÂżliwe, czyÂżbyÂśmy mieli taki sam gust :wow: :wink: Mnie teÂż ta scena urzekÂła :D Anita pĂŞdzi, natrafia na Steinbach i krzyczy: Hende hoch :evil2: - to oczywiÂście moja nadinterpretacja :wink: Podobnie jak Black, nie miaÂłam dÂźwiĂŞku :/
Black Jack pisze:A Anita przepiĂŞknie wyglÂąda.
kamuii pisze: I oczywiÂście super wyglÂądaÂła :]
Nie mo¿e byÌ :wink: Znowu stu procentowa zgodnoœÌ :D

Mnie trochĂŞ ÂżenowaÂł ten obrazek, kiedy Anita wspĂłlnie ze Steinbach przeglÂądaÂły rodzinny album tej drugiej :? Anita byÂła do niej zbyt miÂła :? Wiem, Âże to dobrze Âświadczy o Anicie jako o czÂłowieku, ale jeÂśli chodzi o osobĂŞ Steibach, to trzeba wzglĂŞdem niej zachowywaĂŚ spory dystans.
Black Jack pisze:(...)fryzura. JuÂż na zdjĂŞciu widziaÂłem, Âże to jest ta, ktĂłrÂą Anita ma od niedawna, wiĂŞc wszystko wskazuje na to, Âże moÂże miesiÂąc, ewentualnie 2, temu Anita byÂła w Berlinie, czyli DP jest w dalszym ciÂągu w trakcie realizacji :sad: Teraz jeszcze bardziej dziwiÂą te jej zeszÂłoroczne nieobecnoÂści, ktĂłre - wszystko na to wskazuje - i w tym roku bĂŞdÂą wystĂŞpowaÂły :sad:
To te¿ i moj¹ uwagê przyku³o, bo to oznacza, ¿e Dama Pik jest nagrywana niemal na bie¿¹co, czyli, ¿e do tej pory nagrano dopiero........ UWAGA! - TRZY odcinki!!!!!! To znaczy, ¿e przez ca³y rok przygotowaù, kiedy Anity nie by³o na wizji, zd¹¿y³a zrealizowaÌ zaledwie trzy odcinki Damy Pik :twisted: Jeœli to okaza³oby siê byÌ prawd¹, to gratulujê stacji i Anicie ,,pêdu'' pracy :? Mam jednak¿e gor¹c¹ nadziejê, ¿e Anita nagra³a ju¿ przynajmniej rozmowê z pani¹ burmistrz Aten :?
Niemniej jednak musimy psychicznie nastawiaĂŚ siĂŞ na to, Âże ten zaczynajÂący siĂŞ rok bĂŞdzie rĂłwnieÂż obfitowaÂł w czĂŞste nieobecnoÂści naszej gwiazdy :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ObiecywaÂłem sobie, postanowiÂłem, Âże w nowym roku nie bĂŞdĂŞ siĂŞ denerwowaÂł tyle, co w ubiegÂłym i... postanowienie realizujĂŞ w peÂłni, choĂŚ powodĂłw do nerwĂłw serwuje nam siĂŞ sporo :evil: Mam dziwne przeczucie, Âże wszystko jeszcze przed nami, ale co przeszliÂśmy z i bez Anity, to nasze.

Fryzura prawdĂŞ nam powie :idea: PoszedÂłem dalej tym tropem. ÂŚledztwo w toku :wink:

Anita w nowej fryzurze, tej, ktĂłrÂą moÂżemy podziwiaĂŚ w rozmowie z ErikÂą Steinbach, pojawiÂła siĂŞ 4 listopada :!:
MoÂżna wiĂŞc przypuszczaĂŚ, Âże mniej wiĂŞcej w tym terminie rozmowa byÂła nagrywana, czyli 2 miesiÂące temu.
Zawsze istnieje prawdopodobieùstwo wymieszania kolejnoœci w kontekœcie ''hierarchicznej'' wa¿noœci Dam Pik, a co za tym idzie, taka mo¿liwoœÌ, ¿e na pó³eczce le¿¹ ju¿ gotowe odcinki programu, czekaj¹ce tylko na emisjê. Ale nie, sam w to nie wierzê. Tym razem na pewno jest tak, i bêdzie tak, ¿e Anita bêdzie znika³a na ca³e tygodnie, ¿eby nagrywaÌ, podró¿owaÌ i rozmawiaÌ z wielkimi kobietami tego œwiata :!: :evil: Dla Anity codziennoœÌ przerodzi³a siê w wij¹ce ulice, poci¹gi, samoloty, etc. A my musimy pogodziÌ siê z tym, ¿e Anitê podziwiaÌ bêdziemy mogli tylko od ''œwiêta'' :evil:

PS Kamuii, pewnie nie schodzisz z nart :?: :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 15 gości