Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tomick pisze:Bo 3/5 forum widocznie przekroczy³o granicê, której ja nie mam zamiaru akcepotowaÌ takich tekstów. Od dawna czytam strony o TVNie bo g³oœno o tym mówiê, ¿e to moja ulubiona stacja. Czytam równie¿ wasze forum, ale to co na niego piszecie to naprawdê zchodzi ju¿ poni¿ej poziomu cz³owieczeùstwa, bo (nie ka¿da) wiêkszoœÌ wypowiedzi nie krytykuje a obra¿a.
jak coÂś nie pasuje to po co sie dziÂś tutaj zarejestrowaÂłeÂś? kaÂżdy ma prawo do swojego zdania i kaÂżdy je tutaj przedstawia w formie pisemnej
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

I juÂż Kajdanowicz w dzisiejszym wydaniu zaliczyÂł wpadkĂŞ :D "(...) oÂśw... oÂświa... oÂświadczenie (...)" :D [chodziÂło o sondaÂże prezydenckie i Cimoszewicza]. Ten to ma talent :!: :D :lol: Nie wiecie czy juÂż przypadkiem nie znalazÂł siĂŞ w ksiĂŞdze rekordĂłw Guinessa (nie wiem, czy tak siĂŞ pisze)? :lol:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ta ta wpadka byÂła troche Âśmieszna :D no a jutro Justyna Pochanke :D :D :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nareszcie !!! dÂługo nie porpacowaÂł :D
Ciekawe keidy Marciniak ?
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

kamuii pisze: (...) Ciekawe keidy Marciniak ?
byÂł w poprzedni weekend wiĂŞc pewnie w przyszÂły weekend..
Rashida
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 22:05

wiĂŞcej kajdanowicza!

Post autor: Rashida »

Szkoda, Âże czĂŞÂściej nie moÂżna go zobaczyĂŚ w Faktach, szczegĂłlnie jako prowadzÂącego. Bo jest o wiele lepszy niÂż Pochanke.
:)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

masz na myÂśli Kajdanowicza? :? :shock: -->
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Rashida pisze:Szkoda, Âże czĂŞÂściej nie moÂżna go zobaczyĂŚ w Faktach, szczegĂłlnie jako prowadzÂącego. Bo jest o wiele lepszy niÂż Pochanke.
Prowokator z ciebie. To ci siĂŞ nie udaÂło. :twisted:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: wiĂŞcej kajdanowicza!

Post autor: szym »

Rashida pisze:Szkoda, Âże czĂŞÂściej nie moÂżna go zobaczyĂŚ w Faktach, szczegĂłlnie jako prowadzÂącego. Bo jest o wiele lepszy niÂż Pochanke.
No to polecam dzisiejsze 'nadprogramowe' wydanie Grzegorza K. 8)
Mimo, ¿e £ukasz Grass coœ tam b¹kn¹³ o Pochanke o 19:00 w "Magazynie 24H" to w zapowiedzi "Faktów" pojawi³ siê w³aœnie pan Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Dzisiejsza sÂłwo dnia Kajdana to "nie tylko". W jednej zapowiedzi uzyÂł go 2 razy, a w kolejnej raz.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

grzegorz kajdanowicz

Post autor: salladyn »

Mimo wszystko jestem pozytywnie zaskoczony.PrzestaÂł siĂŞ kiwac,gÂłupkowato usmiechaĂŚ i zrezygnowaÂł z wymuszonego komentarza na koniec,i ogĂłlnie dzisiejsze fakty byÂły ciekawe.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Có¿... mo¿e Kajdanowicz czyta to forum ?? Te¿ jestem zaskoczony in plus dzisiejszym zachowaniem Grzegorza K. Wiem ,jedna jaskó³ka wiosny nie czyni...ale mo¿e ciut bêdzie lepiej. Mo¿e Kajdanowicz przestanie udawaÌ kogoœ kim nie jest !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak dziÂś byÂło bardzo dobrze :p fajne materiaÂły i fajne prowadzenie FaktĂłw przez A*tomata licze na to Âże bĂŞdzie tak czĂŞÂściej albo zawsze jak on prowadzi :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A mnie siĂŞ a*utomat nadal nie podoba, zaÂś poziom jego komentarzy w dzisiejszych FAKTACH byÂł tak samo zenujÂący jak zwykle!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

mi on siê nigdy nie podoba³ i wci±¿ nie podoba. Jkao prezenter FAKTÓW naturalnie.
On tam zwyczajnie nie pasuje, przy ca³ym szacunku ¿e jest w ekeipie od samych pocz±tków, i pracowa³ przy oku Lisa, i jest jego dobrym znajomym z Faktów. Niech robi to co umie, sprawdza siê od dawna, ¿e siê nie sprawdza, to po co. Jest uparty jak dziecko w piaskownicy. TVN chyba dla samego faktu odej¶cia Lisa go wstawi³ tam, bo nie mia³ kogo innego. I dla zapchania tego ze jest dziura w okienku prowadz±cy FAKTY da³a ludzi z TVN24 i co raz mniej Tych z FAKTÓW TVN.
Pati nie ma w g³ównych od dawna
Radziszewska w TVNStyle
PawÂłowski die
wiĂŞc kto.....
Jak wiem, Âże On prowadzi FAKTY nie oglÂądam. Zreszto tak jak dziÂś zupeÂłnie Âświadomie oglÂądaÂłem WYDARZENIA od poczÂątku do koĂąca. ÂŚwietny materiaÂł Marka Sygacza ( do lipca repTVN24) i koĂącowy MaÂłgorzaty ZiĂŞtkiewcz. ÂŻadna inna telewizja nie zwrĂłciÂła uwagi na to na co WYDARZENIA.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 11 gości