Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Sorry za te b³êdne informacje, to musia³y byÌ jakieœ zwidy :/
MoÂże dlatego, Âże bardzo chciaÂłabym, aby o tych wszystkich dramatycznych wydzarzeniach informowaÂła nas wÂłaÂśnie Anita, w swoim wÂłasnym, opatentowanym, wyjÂątkowym i niepodrabialnym stylu ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nic siĂŞnie staÂło, ja wiedziaÂłem, Âże Anity nie bĂŞdzie.
Trzymajmy kciuki, Âżeby byÂła w tym tygodniu :D

Dzisiaj po 17-stej teÂżchyba powtĂłrki ''Damy Pik'' nie bĂŞdzie :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

OczywiÂście dzisiaj Poradek :/ a sÂądziÂłam Âże Anita bĂŞdzie :(
mam nadzieje ze choc w faktach chyba jej nie daliw tak wÂżnym dniu wolnego :/
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie tylko nie ma Âśladu po Anicie, jeÂśli chodzi o dyÂżury na Âżywo, ale i ''Damy Pik'' nie powtarzali :sad:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No i byÂła Anita w Poradku :D
No có¿, ¿a³oba powoli siê koùczy :?
Tematycznie dzisiaj fifty fifty: tragedia w Katowicach kontra inne, miĂŞdzy innymi polityczne, tematy :?
Najbardziej strĂłj Anity wskazywaÂł na ÂżaÂłobĂŞ. Czarny, bardzo Âładny zresztÂą i chyba nowy?
OczywiÂście sielsko i anielsko musiaÂło byĂŚ podczas spotkania Anity z Miecugowem: chichy i uÂśmichy, sympatyczna atmosfera, Miecugow wymienia i wymienia tematy rozmowy, ktĂłra ma byĂŚ jeszcze przerywana transmisjÂą ze spotkania premiera z ratownikami, na co Anita z uÂśmiechem i niedowierzaniem w gÂłosie: ''zmieÂścisz siĂŞ w 25 minutach'' :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Gdyby nie Ty Funcky, przespaÂłbym dzisiejszy poranek, dlatego dziĂŞki :D

Taaa... ÂżaÂłoba juÂż powoli koĂączy, a Âśledztwo wre...
Anita ubrana na czarniutko os stĂłp do gÂłowy, przede wszystkim czĂŞÂściÂą jej stroju byÂła spĂłdnica, tak dawno na Anicie nie widziana :D
Tak jakoœ szybko min¹³ ten poranek... za szybko :sad: Anita œmiga³a z tematu na temat, tak jakby jej siê gdzieœ spieszy³o - raz nawet zapowiedzia³a serwis z 5-cio minutowym wyprzedzeniem.
Poranek ju¿ ma³o ¿a³obny - za wyj¹tkiem strojów, bo politycy dali o sobie znaÌ, no i trzeba o nich, o ich poczynaniach informowaÌ :? Sprzeciw Zyty w kontekœcie pomys³ów Brukseli, g³osowanie w Senacie i ''koalicja'' zwana trójk¹tem ma³¿eùskim, który Anita przechrzci³a na trójk¹t bermudzki, a w³aœciwie to nazwa³a go tak, jakby go chêtnie okreœlili inni, nie nale¿¹cy do koalicji stabilizacyjnej - ach ta jej poprawnoœÌ polityczna obowi¹zuj¹ca w tvn24.
A w ostatniej prognozie pogody z Zubliewiczem, Zubi w³aœnie po raz wtóry pomyli³ miasta, a Anita bior¹c z niego przyk³ad powiedzia³a: ''to by³a prognozy pogody'', a kiedy ju¿ siê wyœmiali, Anita zwali³a ca³¹ winê za przejêzyczenie na Zubliewicza :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A no tak!
ZapomniaÂłam napisaĂŚ, Âże w Poradku byÂła takÂże rozmowa w studio z goÂściem, MichaÂłem Karnowskim z Newsweeka.
Black o tym nie napisaÂł, bo na dwa kwadranse musiaÂł opuÂściĂŚ AnitĂŞ :wink:
Rozmowa by³a przeprowadzona oczywiœcie na tle tego wielkiego ekranu, przygotowano specjalnie na tê okazjê dwa fotele, i dotyczy³a spraw bie¿¹cych, politycznych, które Micha³ - Anita podkreœli³a, ¿e jest z nim na ,,ty'' - komentowa³ dla widzów TVN24.
Rozmowa by³a krótka, jeœli siê nie mylê trwa³a piêÌ minut, ale doœÌ interesuj¹ca.
Poza tym byÂło wtedy widaĂŚ, kiedy Anita siedziaÂła, jakÂą ma dziÂś szpilĂŞ przy buciku :D
A skoro znowu wtrÂącam o stroju, to naprawdĂŞ Âładnie Anita byÂła ubrana :D Wszystko idealnie dopasowane, strĂłj podkreÂślaÂł jej idealnÂą figurĂŞ :D Wszystko czarne, tylko podszewka przy mankietach rzucajÂąca siĂŞ w oczy byÂła jakaÂś jasna :D Czarne rajstopy, czarna spĂłdnica i zgrabne nogi Anity teÂż wielokrotnie byÂły eksponowane :wink:
Black pisa³eœ, ¿e Poranek Ci szybko min¹³ :roll: Mo¿e dlatego, ¿e nie by³o reklam? To akurat dobrze.
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

U mnie standart ;( codziennie budziÂłam siĂŞ na Poradek... dzisiaj teÂż wstaÂła ale nawet mi do gÂłowy nie przyszÂło ze Anita bedzie iii ;( nie ÂłwÂączylam tv

Funcky dobrze ze jesteÂś :] bo na dÂługo nam niczym Anita zniknĂŞÂłaÂś :evil2:
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Trzeba przyznaĂŚ, Âże dzisiaj Anitabardzo Âładnie wyglÂądaÂła, miaÂła fajny golfik:)
Wróciłem!!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

CaÂły strĂłj byÂł super, Anita w koĂącu ubiera siĂŞ jak naleÂży i eksponuje swojÂą niebywale (jak na polskie media) zgrabnÂą sylwetkĂŞ :super:

Ehhh... :/ Kamuii, szkoda, ojjjj szkoda, Âże nie zaÂłapaÂłaÂś siĂŞ na poranek, masz czego ÂżaÂłowaĂŚ... :sad:
ZapomniaÂłam napisaĂŚ, Âże w Poradku byÂła takÂże rozmowa w studio z goÂściem, MichaÂłem Karnowskim z Newsweeka.
A to ca³kowicie odmieni³o, o¿ywi³o poranek - nie ma jak to goœÌ w studio. Wprawdzie rozmowy telefoniczne te¿ s¹ interesuj¹ce, jak ta dzisijsza z pani¹ dziennikark¹ œledzcz¹, badaj¹c¹ przyczyny zawalenia siê hali, ale w rozmowie w studio jest wiêcej Anity.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

kamuii pisze:Funcky dobrze ze jesteÂś :] bo na dÂługo nam niczym Anita zniknĂŞÂłaÂś :evil2:
No i razem z niÂą siĂŞ pojawiÂłam :wink: Takie Âżycie :D
Wszystko wskazuje, jakby powiedziaÂła Patrycja, Âże jutro Anita w popoÂłudniowych :]
Co najmniej zaskoczy³a mnie wczorajsza i dzisiejsza pó³godzinna pora emisji popo³udniowych :| Czy¿by tak ju¿ mia³o zostaÌ, ¿e Fakty trwaj¹ pó³ godziny?
A mo¿e tylko wykorzystano okazjê, by ,,wejœÌ'' na Teleexpress :roll:
No rozumiem, poniedzia³ek - ca³e Fakty pœwiêcone katowickiej tragedii, to musia³y twaÌ d³u¿ej, ale dzisiaj? Zauwa¿y³am, ¿e materia³ów by³o wiêcej, by³y d³u¿sze i z komentarzem.......
Zobaczymy, jak jutro bĂŞdÂą wyglÂądaÂły, kiedy juÂż ÂżaÂłoba narodowa skoĂączy siĂŞ.
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie ma reklam, wiêc trzeba ten czas jakoœ wykorzystaÌ. Po Faktach, po Uwadze, przed, po i w trakcie Rozmów i w trakcie W11. Wiêc czas reklam do 19 trzeba wyrównaÌ, funkcjê "wyrównuj¹c¹" pe³ni¹ Fakty popo³udniowe, trwaj¹ce tyle co g³ówne. Teraz by³y d³ugie zapowiedzi, d³ugie materia³y ze stand-up'ami, ach tylko Anity nie by³o. :cry: Ale Patrycja te¿ by³a znakomita. :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, wiĂŞc napewno od jutra wszystko wrĂłci do normy i "Fakty" popoÂłudniowe bĂŞdÂą sie koĂączyĂŚ po 17. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ach to dlatego fakty trwa³y pó³ godziny :!: Dziêki za wyjaœnienia Marcin :D
Bo skÂąd my mieliÂśmy wiedzieĂŚ, Âże nie ma reklam, przecieÂż nie oglÂądamy TVN :]
Czyli to oznacza, Âże jutro, w momencie zakoĂączenia ÂżaÂłoby narodowej, wszystko wrĂłci do normy i fakty znowu bĂŞdÂą szÂły jak z kaÂłasznikowa... Gdy trwaÂły tak dÂługo i nie byÂły robione pod kÂątem ''czas ma znaczenie'', zupeÂłnie inaczej siĂŞ je oglÂądaÂło.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No moi mili, ale nam Anita Fakty przygotowuje :D
Wokó³ niej t³oczno :D
Oczywiœcie koledzy przeszkadzaj¹ jej w ods³uchiwaniu przez s³uchawki jakiœ materia³ów, czytaniu z komputera i czytaniu gazet :D
Ale miejmy nadziejĂŞ, Âże jakoÂś te Fakty przygotuje :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości