Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak jak przypuszczaliÂśmy, dziÂś fakty trwaÂły tradycyjnie 15 minut, skoĂączyÂły siĂŞ minutĂŞ po 17-stej.
Ale caÂły czas obecny temat katowickiej tragedii. Pogrzeby ofiar, rozmowa z ocalonym z tragedii i ten koĂącowy materiaÂł, ktĂłry ewidentnie poruszyÂł AnitĂŞ, kiedy przechodziÂła do prognozy pogody gÂłos jej siĂŞ zaÂłamaÂł... domyÂślam siĂŞ, Âże ze wzruszenia ;(

Poza tym musia³a wkraœÌ siê do faktów polityka, na szczêœcie Anita dzisiaj nie ''politykowa³a'', i krótka wzmianka o szczeniakach labradorach, którymi pos³ugiwano siê, by transportowaÌ narkotyki :evil: Trudno wiêc siê dziwiÌ oburzeniu Anity przy emisji tego tematu.

Nie wiem, czy byÂł na miejscu komentarz na temat kamasutry - ''wirusa, nie sztuki''? :?
Ale ogĂłlnie byÂło dobrze.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ten komenmtarz o "kamasutrze" byÂł...ciekawy. Anita siĂŞ popisaÂły, ja teÂż zauwaÂżyÂłem oburzenie przy histori labradorĂłw.
Wróciłem!!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Gdyby Fakty byÂły po 17:30, to Anita z pewnoÂściÂą by sobie ,,popolitykowaÂła'' :evil2: Biedni upokorzeni dziennikarze :evil2: :wink:

SpodziewaÂłam siĂŞ, Âże Anita potrafi wytworzyĂŚ niepowtarzalny klimat i wÂłaÂśnie taki klimat wytwworzyÂła dzisiaj w Faktach..... choĂŚ krĂłtkich.
Tylko z tÂą ,,kamasutrÂą'' wyskoczyÂła, jak........ :/ :wink:

A dzisiaj widziaÂłam reklamĂŞ Damy Pik, a na koniec sponsor - nowy! Tylko jaki? :roll: JakiÂś medykament..... zapomniaÂłam, w koĂącu tyle ich na rynku :wink: W przeciwieĂąstwie do poprzedniego sponsora, Toyoty Aygo :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Spoko jeÂża :wink: nie wczoraj, to dziÂś Anita pojedzie po politykach, ktĂłrzy wczoraj tak dotkilwie upokorzyli klasĂŞ dziennikarskÂą, ktĂłra to doÂświadczyÂła na wÂłasnej skĂłrze jak to jest, kiedy faworyzuje siĂŞ jedÂą ze stron :evil2:
Zobaczymy, jaki bĂŞdzie ''atak'' w wykonaniu Anity. Morale u niej chyba spore, bo dziÂśjak jeszcze nigdy w poradku byÂło jÂą widaĂŚ jak na dÂłoni, tzn. szÂła z jednego koĂąca studia, na swoje stanowisko, tuÂż za plecami Porady, kiedy ten przeglÂądaÂł prasĂŞ. Dodam tylko, Âże szÂła z werwÂą, niemal ÂśmignĂŞÂła przed oczami widzĂłw, trzymajÂąc w rĂŞku jakieÂś papiery :D
PóŸniej ju¿ tylko chwilê na stanowisku przegl¹da³a te kartki, zadzwoni³a do kogoœ i ... tyle j¹ by³o widaÌ.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Zemsta bêdzie s³odka - Ci biedni dziennikarze, jak ich nazwa³eœ Black, chodz¹ dziœ jak mrówki...... mo¿e lepiej zabrzmi pszczo³y, bo na pewno bêd¹ i zreszt¹ ju¿ k¹saj¹ swoich nieprzyjació³.
Zobaczymy na ile obraÂżona poczuje siĂŞ Anita i czy to okaÂże w Faktach :D
Dzisiaj znowu krêci siê wokó³ niej ca³a masa ludzi, jedni przychodz¹, inni odchodz¹ :D
Ponadto widziaÂłam raz jeszcze reklamĂŞ Damy Pik z nowym sponsorem.
,,O programie przypomina Bilomag Zdrovit'' i jest jeszcze krĂłtki dopisek: ,,pamiĂŞtasz o wszystkim'' :D
Mo¿e Dama bêdzie mia³a dziêki nowemu sponsorowi wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ? :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Sponsor przypomina tylko o premierowych odcinkach, a co z przypominaniem o zajawkach :?: :evil2:

:D Nie byÂło tak Âźlew faktach, PiS-owi nie oberwaÂło siĂŞ aÂż tak bardzo od Anity :evil2:
ByÂła dziÂś nad wyraz spokojna :D
Ja jeszcze czeka³em z opiniami do M24h, bo tam czasem Anitê widaÌ, ale dziœ by³o sk¹po, bo albo goœciem by³ facet z rozstawem barów odpowiednim, by zas³oniÌ Anitê, albo goœÌmi byli ludzie spoza studia :/ Wiêc widzia³em, ¿e Anita siedzi na stanowisku zaledwie na pocz¹tku magazynu.
W faktach najbardziej podobaÂł mi siĂŞ materiaÂł M. TelmiĂąskiej, a zwÂłaszcza fragment, w ktĂłrym mĂłwiÂła, Âże wobec dziennikarzy, ktĂłrzy zbojkotowali wczorajszÂą drugÂą konferencjĂŞ bĂŞdÂą wyciÂągane konsekwencje i w tym momencie pokazaÂła opuszczajÂącÂą pomieszczenie BrygidĂŞ :lol: CzyÂżby MaÂłgosia chciaÂła pozbyĂŚ siĂŞ konkurentki :?: :evil2: :wink:
Zapowiedzi Anity byÂły dobre, wywaÂżone. Fakty trwaÂły oczywiÂście za krĂłtko :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:D Nie byÂło tak Âźle PiS-owi nie oberwaÂło aÂż tak bardzo siĂŞ od Anity :evil2:
ByÂła dziÂś nad wyraz spokojna :D
Mnie za to trochĂŞ irytowaÂła jej dzisiejsza fryzura....... wyglÂądaÂła prawie tak, jakby Anita przed wejÂściem do studia zdjĂŞÂła kask z gÂłowy :wink:
Ale strój (góra) w porz¹dku - Porankowy bia³y ¿akiecik........ i dó³, znienawidzone przeze mnie ,,getry'' :x
Zastanawiam siĂŞ, po co Anita przebieraÂła siĂŞ w caÂłoÂści, skoro nogi i tak chowa za mĂłwnicÂą :lol:
Sponsor przypomina tylko o premierowych odcinkach, a co z przypominaniem o zajawkach :?: :evil2:

Reszta w rĂŞkach fanĂłw :D NajbliÂższa zajawka jutro :D
Zajawa promujÂąca w naszym kraju maÂło znanÂą burmistrz Aten, DorĂŞ Bakoyanni :] MoÂże w koĂącu czegoÂś siĂŞ o niej dowiemy :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kamuii - jesteÂś boska, skÂąd Ty to wytrzasnĂŞÂłaÂś?!!!!!
MyÂślĂŞ, Âże wkrĂłtce mi odpowiesz na to pytanie :D
Na razie - dziĂŞkiiiiiiiii :!:
Gdzybym wiedziaÂł, Âże taki prezent czaeka na mnie na forum, prĂŞdzej bym tu zajrzaÂł :D

Muszê to wszystko poch³on¹Ì... Na razie co mnie zainteresowa³o to to, ¿e Anita sama wymyœi³a nazwê programu, i cœo burmistrz Aten, mianowicie, ¿e zosta³ zamordowany przez terrorystów... A wiêc ju¿coœwiemy o dzisiejszej bohaterce...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wywiad przeprowadziÂła chyba kobieta, w podpisie jest ,,GraK'', wiĂŞc moÂże miaÂłam racjĂŞ, kiedy pisaÂłam w zeszÂły piÂątek, Âże jakaÂś kobieta rozmawiaÂła z AnitÂą i byĂŚ moÂże przeprowadzaÂła wywiad - a Wy ÂśmialiÂście siĂŞ, a ja byĂŚ moÂże miaÂłam racjĂŞ :D
Nie waÂżne, waÂżne, Âże Kamii dotarÂłaÂś do wywiadu, piĂŞkne dziĂŞki :D
Szkoda, ¿e kr¹¿¹ tylko wokó³ tych dam, które ju¿ by³y, o których wiemy, ¿e bêd¹, a nie wspominaj¹ nic o nastêpnych bohaterkach :/

Anita nie lubi prasowaĂŚ :lol: Przybij piÂątkĂŞ :D MuszĂŞ udaĂŚ siĂŞ do niej po te ,,opatentowane nowatorskie metody suszenia ubraĂą, ktĂłre pomagajÂą rozprostowaĂŚ zagniecenia'' :lol:
Na razie co mnie zainteresowaÂło to to, Âże Anita sama wymyÂśliÂła nazwĂŞ programu, i cÂśo burmistrz Aten, mianowicie, Âże zostaÂł zamordowany przez terrorystĂłw... A wiĂŞc juÂżcoÂświemy o dzisiejszej bohaterce...
TydzieĂą po tygodniu bĂŞdziemy dowiadywaĂŚ siĂŞ wiĂŞcej. W TVN24 teÂż zdajÂą sobie sprawĂŞ z popularnoÂści Dory Bakoyannis, bo do nazwiska, ktĂłre przewija siĂŞ na pasku, dodajÂą: burmistrz Aten - dla wiĂŞkszej jasnoÂści :wink:

A to ostatnie pytanie........ Black, chyba Ciê zasmuci³o? Anita nie marzy o tym, by zjeœÌ z Tob¹ kolacjê :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Bardzo œmieszne :x to, ¿e Anita jest moj¹ wymarzon¹ kobiet¹, z któr¹ chcia³bym zjeœÌ kolacjê, nie oznacza wcale, ¿e musi tak byÌ w odwrotn¹ stronê, ale mo¿e jeszcze siê zdziwisz :evil2:

No to teraz trochĂŞ analizy textu :D

''Anita Werner - twarz TVN24'' - ha, ha, ha, ha, ha :lol: A wiêc jeden wystêp w poradku i pó³godzinny, raz w miesi¹cu emitowany, program wystarcz¹ by zyskaÌ miano twarzy TVN24 - có¿ za paradox :brawo:
A tak w ogĂłle, to AnitĂŞ powinno siĂŞ nazywaĂŚ: figurÂą TVN24 bo przecieÂż w we wszystkich programach, ktĂłre prowadzi, prezentuje siĂŞ na stojÂąco w peÂłnej okazaÂłoÂści :D
- Czy pani musi udowadniaĂŚ kaÂżdego dnia w pracy, Âże nie jest pani gorszÂą dziennikarkÂą od kolegĂłw?
- Na szczêœcie nigdy nikomu nie musia³am niczego udowadniaÌ. Ani sobie, ani innym. Praca w zespole nie polega na rywalizacji, tylko na wspó³pracy. Ka¿dy oczywiœcie w ramach tej wspó³pracy dok³ada jak¹œ czêœÌ siebie, ale to jest jego wk³ad, a nie dowód. Znam swoj¹ wartoœÌ, swoje mocne i s³abe strony. Bazujê na mocnych, a nad s³abszymi wci¹¿ pracujê.
To bardzo dobrze siê sk³ada, ¿e Anita pracuje nad swoimi s³abymi stronami... tylko o jakich s³abych stronach ona mówi :roll: :D Dobrze, ¿e zna swoj¹ wartoœÌ, szkoda tylko, ¿e tej wiedzy nie wykorzystuje i marnuje swój talent w stacji, której decyzjê uwsteczniaj¹ jej zawodowy rozwój :evil:
A propos pracy w zespole, ciekaw jestem, z kim Anicie najlepiej siê wspó³pracuje...

Ponadto, ucieszyÂłem siĂŞ, kiedy przeczytaÂłem, Âże Anita mĂłwi:
(...)Nie jestem feministk¹. Ale jestem za tym, ¿eby przybli¿yÌ ludziom historiê kilku ¿elaznych dam, które wp³ynê³y na losy wspó³czesnego œwiata.
WiĂŞc Anita nie jest feministkÂą... uffff... tak myÂślaÂłem, ale kto wie, co we wnĂŞtrzach ludzi moÂże siĂŞ pozmieniaĂŚ :?
- Pani cecha charakteru, ktĂłra najbardziej przeszkadza pani w Âżyciu prywatnym i w Âżyciu zawodowym?
- Prywatnie - chyba niecierpliwoœÌ. Je¿eli czegoœ bardzo pragnê, to chcia³abym ju¿, natychmiast, na wczoraj. Zawodowo procentuje samodzielnoœÌ i dok³adnoœÌ, ale czasem przeszkadzaj¹ emocje. Zbyt du¿o emocji.
Podobno z niecierpliwymi ludŸmi najtrudniej wytrzymaÌ :wink: No, ale jeœli nie s¹ zaborczy, s¹ gotowi pójœÌ na ustêpstwa, to chyba da siê ¿yÌ :wink: Zawsze jednak wi¹¿¹c siê z niecierpliw¹ osob¹, warto po pierwsze: mieÌ gruby portfel :evil2: , po drugie byÌ gotowym do poœwiêceù :D

Jak na ironiĂŞ, kiedy zaczĂŞto emitowaĂŚ zajawki o 15.35, gazeta informuje, Âże porÂą emisji DP jest 15.50 :?
No i w tej krótkiej notce jest b³¹d Anita nie ma zielonych, a niebieskie oczy :] No chyba, ze nosi zabarwione kontakty :roll: Acha, Anita 28 lat skoùczy dopiero 28 marca, na razie ma jeszcze 27 :wink:
A tak w ogĂłle, to piĂŞkna fotka w tym artykule :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A tak w ogĂłle, to piĂŞkna fotka w tym artykule :P
Zgadza siĂŞ :D
Jak na ironiĂŞ, kiedy zaczĂŞto emitowaĂŚ zajawki o 15.35, gazeta informuje, Âże porÂą emisji DP jest 15.50 :?
Moj¹ uwagê przyku³y bardziej informacje typu Dama Pik - talk show :zdziwko: , oczywiœcie b³êdna pora emisji, brak wyt³umaczenia, ¿e Anita prowadzi popo³udniowe tylko w czwartek i pi¹tek, kiedy s¹ zajawki, kiedy premiera Damy Pik :? Czy ten artyku³ jest tylko dla wtajemniczonych fanów?
Acha, Anita 28 lat skoĂączy dopiero 28 marca, na razie ma jeszcze 27 :wink:
Tak, dobrze, Âże przypomniaÂłeÂś, dla nas kobiet kaÂżdy tydzieĂą ma znaczenie :wink:

:o za chwilkĂŞ zajawka.......
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ArtykuÂł pochodzi oczywiscie z super hieny :]

Co do dzisiaj to :shock: :shock: pierwszy raz Anita nam siĂŞ ujawniÂła ze swoimi zdolnosciami jĂŞzykowymi :D favchowym uchem oceniam na 5 :brawo: superrr :)
Anita na prawdĂŞ super zapodaje po ang nie to co eee yyyaaa Hannah

CO do programu to oczywiÂście po zajawce nie da siĂŞ wiele powiedzieĂŚ :/
Ale nawet ciekawie...
Pani burmistrza Aten ciekawa osoba ;)
Android <3
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Dzisiaj Anita, o ile mie s³uch nie zmyli³, udzieli³a swojego g³osu w jednym z materia³ów w magazynie Studio Europa.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ooo, zajawka i po zajawce - pierwsze koty za pÂłoty :wink:

OczywiÂście pierwszym wraÂżeniem nie moÂże byĂŚ inne, niÂż to, Âże Anita w koĂącu mĂłwi po angielsku :D DoczekaliÂśmy siĂŞ :D
pierwszy raz Anita nam siĂŞ ujawniÂła ze swoimi zdolnosciami jĂŞzykowymi favchowym uchem oceniam na 5 :brawo: superrr :D

No, no Anita bardzo swobodnie czuje siĂŞ, wÂładajÂąc tym jĂŞzykiem :D Tylko przez to tÂłumaczenie nie mogÂłem rozszyfrowaĂŚ, czy posÂługuje siĂŞ fonetykÂą angielskÂą, czy amerykaĂąskÂą... mam nadziejĂŞ, Âże jest po Âśrodku, bo zarĂłwno rodowitych AmerykanĂłw i BrytyjczykĂłw trudno jest zrozumieĂŚ :evil2: Anita zdaje siĂŞ mĂłwiÂła wyraÂźnie, bo p. Bakoyannis jÂą rozumiaÂła bardzo dobrze :D I tak, jak siĂŞ spodziewaÂłem, wielu ciekawych rzeczy dowiedzieliÂśmy o bohaterce, nie tylko ze sfery politycznej :wink: Kolejna dama, majÂąca powyÂżej 180 cm wzrostu :shock: Anita teÂż ma zadatki na to, by zostaĂŚ wielkÂą i znaczÂącÂą postaciÂą :wink:

Dzisiaj Anita, o ile mie s³uch nie zmyli³, udzieli³a swojego g³osu w jednym z materia³ów w magazynie Studio Europa.
No niestety nie potwierdzĂŞ, czy to byÂła Anita, bo ja widziaÂłem tylko koĂącĂłwkĂŞ :sad: I slyszaÂłem gÂłos ÂŁukasika :roll: Nie mogĂŞ odÂżaÂłowaĂŚ, Âże nie oglÂądaÂłem caÂłoÂści :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Wojciech 35 xxx i 31 gości