Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A có¿ innego taka cudowna gazeta mo¿e napisaÌ ?? ?? :evil: :mad:

Krytyka Kingi jest bezpodstawna i niezasÂłuÂżona. W SE chyba nie rozumiejÂą tego, Âże jest to telewizja Âśniadaniowa, ktĂłra w takiej formule dopiero startuje i nie moÂżna oczekiwaĂŚ, ze od razu bĂŞdÂą go oglÂądaĂŚ miliony !! Program jest przecieÂż w sobotĂŞ i niedzielĂŞ o 8:30 !!
A co do krytyki Kingi...no nie wiem jak w SE wolÂą ale mi zdecydowanie lepiej budzi siĂŞ widzÂąc uÂśmiechniĂŞta, pogodnÂą i radosnÂą buziĂŞ Kingi Rusin niz jakiegoÂś ponuraka czy ponuraczki ( :D )

A co do tych obr¹czek...có¿...domys³y dobra rzecz !!

No a w dzisiejszym programie Kinga jak zwykle byÂła super. TrochĂŞ (przynajmniej dla mnie) pojawiÂła siĂŞ dziÂś w DDTVN razem z Marcinem - pewnie ze wzglĂŞdu na popoÂłudniowy "Narodowy Test..."ale byÂło naprawdĂŞ ekstra :D Jedna maÂła wpadka siĂŞ pojawiÂła jak Kinga z Marcinem nie wiedzieli chyba, Âże juÂż po przerwie sÂą na wizji i nagle sÂłychaĂŚ byÂło gÂłos "Uwaga cisza !! " :D Ale to i tak nie przyĂŚmiewa tego, Âże program byÂł ok. No i w rozmowie na koĂącu z Marcinem Kinga spytaÂła czy dojedzie na jutro na 8:30 :) (rozmawiali o tym kto ile razy zdawaÂł egzamin na prawko). Czyli jutro Kinga + Marcin takÂże w DDTVN !!
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:Jedna maÂła wpadka siĂŞ pojawiÂła jak Kinga z Marcinem nie wiedzieli chyba, Âże juÂż po przerwie sÂą na wizji i nagle sÂłychaĂŚ byÂło gÂłos "Uwaga cisza !! "
Zapewne dlatego Âże dziÂś te opowieÂści o pogodzie byÂły jakoÂś dziwnie krĂłtkie.. ja odczuÂłem takie wraÂżenie i pewnie ekipa byÂła zaskoczona.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A tu taka maÂła ciekawostka, co o nas piszÂą na gazeta.pl:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 66&v=2&s=0

Drugi i czwarty post od gĂłry.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:A tu taka maÂła ciekawostka, co o nas piszÂą na gazeta.pl:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 66&v=2&s=0

Drugi i czwarty post od gĂłry.
WÂłaÂśnie przeczytaÂłem co na tamtym forum piszÂą i uwaÂżam, Âże jest to kompletnie ÂżaÂłosne i po prostu Âśmieszne. Oni tam krytykujÂą wszystko i wszystkich nic, totalnie nic im siĂŞ nie podoba !!
Tam nawet nie ma rzeczowej dyskusji i wymiany opinii jak tutaj tylko tam wypisuj¹ co im œlina na jêzyk przyniesie !! Dla mnie tamto forum to ¿aden autorytet ale cieszê siê , ze to przeczyta³em bo teraz widzê jak du¿a ró¿nica w poziomie i merytoryce jest miêdzy forum gazety a tym.
ZIMA
iwona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 03 paź 2005, 21:52

Gdzie para M-J?

Post autor: iwona »

Ja tak¿e by³am zaskoczona tym, ze dziœ nie by³o pary Mo³ek-Janiak. Có¿ ona prowadzi³a test na..., i byc mo¿e z tego powodu drugi tydzieù z rzêdu ogl¹daliœmy R-M. Ale pan Janiak. Moze on sie wkurzy³ i zrezygnowa³ z programu w jej towarzystwie. Przecie¿ ta kobieta jak modliszka promuje siebie nikomu nie daj¹c dojœÌ do g³osu. Ale podoba mi sie na swój sposób. Dla odmiany lubiê patrzeÌ na Kingê, gdy¿ jest taka normalna i naturalna. Nie potrzeba mi profesjonalisty. A dodatkowo czego mo¿na siê spodziewaÌ po proponowanych tematach w programie. Tego nie ustalaj¹ prowadz¹cy, jedynie staraj¹ sie wybrn¹Ì z sytuacji i jak dla mnie "infantylne" tematy jakoœ poci¹gn¹Ì. A ¿e twórcy daj¹ im na ka¿dy temat po kilka minut.. có¿. Ca³a pretensja do re¿yserów czy kogo tam.
Ja bym nie daÂła rady tak o niczym rozmawiaĂŚ. I dla mnie rozmowa z p. Foremniak o zwierzĂŞtach byÂła nudna. Owszem nie chciaÂłabym sÂłuchaĂŚ o aktorstwie bo to przeczytam w kaÂżdej gazecie, ale liczyÂłam na coÂś ciekawszego.

Dzisiejszy program z racji zaproszonych goœci by³ o wiele lepszy. Owszem wywiady trwa³y krótko, ale nie zd¹¿y³y znudziÌ. Jednak takie skakanie od tematu do tematu denerwuje. No i po co tyle informacji i tyle pogody. Zastanawia mnie czy przy takim tempie zmiany goœci (i tematów), wystarczy ich na ka¿dy weekend nadchodz¹cego roku.

Nikt w weekend nie lubi rano wstawaÌ, ale jak juz siê podniesie i w³¹czy TV to mi³o popatrzeÌ na fajne kobiety - pani R i M, ka¿da inna na swój sposób i ka¿da wspania³a.
ProponujĂŞ by nie dzieliĂŚ par na weekendy, tylko daĂŚ po jednym dniu z weekendu kaÂżdej parze.
Chcia³abym by twórcy DDTVN troszkê poprawili formu³ê programu, dalej powinna byÌ lekka - jak to telewizja œniadaniowa, ale mo¿e bardziej harmonijna.

A to co pisz¹ na forum. gazeta.pl to indywidualne opinie do których ka¿dy ma prawo. Mozemy siê zgadzaÌ lub nie. Kinga czy by³a w cieniu Lisa, czy nie, zrobi³a to co uwa¿a³a za w³aœciwe. Zosta³a w domu wychowaÌ 2 córki. Kiedy je odchowa³a i znalaz³a siê propozycja fajnego programu - przecie¿ on siê dopiero rozkrêca, i byÌ mo¿e twórcy opisywali go prowadz¹cym odmiennie ni¿ wychodzi w realu - Kinga uzna³a to za dobr¹ propozycjê pracy. Ja bym tak chcia³a. Uwa¿am ¿e jakiœ Wizjer nie pokazywa³ jej uroku, gdy¿ wymaga³ jedynie "relacjonowania - czytania". Tu Kinga mo¿e rozwin¹Ì skrzyd³a.

Zobaczmy, obejrzaÂła zeszÂłotygodniowy program i dziÂś co... nic a nic nie "chichotala", choĂŚ mnie siĂŞ podoba, niewiele ale odrobina jej Âśmiechu. Za to... pokazaÂła jĂŞzyk... ja tez tak robiĂŞ i wydaÂło mi siĂŞ to bardzo naturalne. WidaĂŚ Kinga jest takÂą samÂą kobietÂą jak ja.

¯a³uje ¿e nie mia³am okazji zobaczyÌ pani Mo³ek w akcji, ale widz¹c na forum brak tematu jej poœwieconemu, s¹dzê, ze mimo profesjonalizmu nie wzbudza sympati. Lepsze wzdychanie czy krytykowanie (KINGA) ni¿ obojetnoœÌ (MAGDA).

Zastanawiam sie czy jako widzowie mozemy podpowiadac w mailach na ddtvn@wp.pl propozycje usprawnienia programu, tak by bardziej nam pasowaÂł?
Ostatnio zmieniony sobota 08 paź 2005, 20:04 przez iwona, łącznie zmieniany 1 raz.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak ten cytat z bakiem mmnie najbradziej rozbawiÂł:):) a tak naserio to oni chyba nieczytali wszystkich wÂątkĂłw bvo naprzykÂład Kajdanowiczem siĂŞ nie zachwycamy.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

To, co piszÂą na forum gazeta.pl jest po prostu Âśmieszne i Âżenujace, zaÂś artykuÂł w SE baaaardzo subiektywny. Za ostro jÂą skrytykowali - niesÂłusznie :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie wiem, czy zauwaÂżyliÂście jaka Âśliczna jest z profilu. :D Konkretnie nosek mam na myÂśli. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak trzeba przyznaĂŚ, Âże nosek ma "orginalny". Dzisiaj byÂło oczywiÂście cudownie...czy w przyszÂłym tygodniu ponownie Kinga??
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiejszy program rewelacja !! Kinga w odmienionej fryzurce - teÂż Âśliczna :lol: :D
Kinga po raz kolejny przygotowana rewelacyjnie do programu, sprawna, usmiechniĂŞta i wogĂłle najlepsza !! :P

PodobaÂły mi siĂŞ w tym programie dwie rzeczy: rozmowa o nianiach dla dzieci no i oczywiÂście rozmowa z Jackiem PaÂłasiĂąskim i M.Worochem. OdniosÂłem (moÂże zÂłudnie ale jednak tak wyczuÂłem)wraÂżenie, ze u Kingi Pan Jacek cieszy siĂŞ naprawdĂŞ wielkim i jak najbardziej zasÂłuÂżonym autorytetem. No i stwierdzenie Marcina na koniec - "Do zobaczenia za tydzieĂą" oznaczaÂłoby, Âże Kinga+Marcin nie bĂŞdÂą wygryzieni przez drugÂą parĂŞ ze swojej tury :D I to siĂŞ chwali !! !! !! !! !! !! !!

ps. Wielkie dziĂŞki za dzisiejsze capsy Kingi !! Na nich wyglÂąda jeszcze Âładniej jak w TV :D :D
ZIMA
iwona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 03 paź 2005, 21:52

Post autor: iwona »

TVN_FAN pisze:
No i stwierdzenie Marcina na koniec - "Do zobaczenia za tydzieĂą" oznaczaÂłoby, Âże Kinga+Marcin nie bĂŞdÂą wygryzieni przez drugÂą parĂŞ ze swojej tury :D I to siĂŞ chwali !! !! !! !! !! !! !!
Obawiam sie, Âże zapraszali widzĂłw na kolejne wydanie programu DDTVN za tydzieĂą. Ale teÂż chcialabym aby oni znowu je prowadzili.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wczoraj ten kubek kosztowaÂł 30 zÂł, a w piĂŞĂŚ minut po pokazaniu go w programie kosztuje ponad 2000 zÂł. I z kaÂżdym kolejnym "odÂświeÂżeniem" droÂżeje o kolejne 100. Ech... to przez podpis Kingi, czy jak? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To chodzi o ten kubek co dzis pokazywali w programie? :> Jak tak to bardzo fajny i bardzo chcialbym go miec :D tylko jak podawali na koncu on kosztuje juz ponad 12 tysiecy :/ wiec moge o nim zapomniec :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:Wczoraj ten kubek kosztowaÂł 30 zÂł, a w piĂŞĂŚ minut po pokazaniu go w programie kosztuje ponad 2000 zÂł. I z kaÂżdym kolejnym "odÂświeÂżeniem" droÂżeje o kolejne 100. Ech... to przez podpis Kingi, czy jak? :D
Zdecydowanie napewno tylko przez autograf Kingi !! No przecieÂż gdyby ta siĂŞ tam nie podpisaÂła to ile on byÂłby wart... :D

A co do dzisiejszego programu !! Wprost Âświetny !! Kinga wyglÂądaÂła fantastycznie, miaÂła piĂŞknÂą bluzeczkĂŞ :D byÂła ogĂłlnie piĂŞknie ubrana i juÂż drugi program pod rzÂąd ma wÂłosy proste :wink: Ciekawe dlaczego :D ??

No i zdecydowanie ju¿ nie zgadzam siê z artyku³em bodaj w SE gdzie napisali, ¿e Kinga jest do programu nieprzygotowana. Przecie¿ Ona naprawdê czasem potrafi tak dociekliwie dopytaÌ i w taki niekonwencjonalny sposób zadaÌ pytanie, ¿e goœÌ czasem powie coœ czego niechcia³by jednak wyjawiÌ a Kinga chcia³a to wydobyÌ.
I jakikolwiek problem poruszany bĂŞdzie i jest w programie Kinga zawsze wie o co chodzi.
Ni i dzisiaj wysz³o, ze Kinga jest te¿ wra¿liw¹ kobiet¹, poniewa¿ jak Kulej opowiada³ boksie i o brutlanej walce gdzie jeden ze znokautowanych ju¿ - jak wybika³o z jego opowieœci- mia³ powa¿ne problemy ze zdrowiem Kinga musia³a jak¹œ straszn¹ minê zrobiÌ, poniewa¿ Kulej powiedzia³ coœ w stylu " ooo widzê, ze Pani¹ to przera¿a" :)
Có¿...widaÌ, ze Kinga to prawdziwa kobieta. Piêkna, m¹dra i wra¿liwa !!

Aha...i jak dobrze dojrzaÂłem chyba na palec Kingi wrĂłciÂła obrÂączka...chyba...
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości