[TVN] Dwururka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Sun pisze:Naaaareszcie! Tylko po co Cymanski?
i po co wisniewski? 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Niby tak ale mo¿e byÌ ciekawie, mo¿e dojœÌ do spiêcia np. miêdzy Cymaùskim a Lipiùsk¹, wiadomo ró¿nica w pogl¹dach
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Aleksander7

Post autor: Aleksander7 »

annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Ta strona nie dzia³¹ :(
A sama Dwururka taka sobie, oczekiwaÂłam czegoÂś lepszego, ale moÂże to ze wzglĂŞdu na trochĂŞ nudnych goÂści :roll:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

WraÂżenia po programie tak na 4-. Jak na pierwszy raz nawet nieÂźle. :roll: TrochĂŞ szymonowate, ale moÂże byĂŚ. CaÂłkiem nieÂźle!
PS. Zapraszam na http://www.capsytvn.blog.onet.pl - od groma capsĂłw z 'Dwururki'
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Mo¿e ktoœ nagra³ czo³ówkê?? :tanczy: Albo przynajmniej fotki porobi³ :roll:
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

TeÂż sobie wÂłaÂśnie pomyÂślaÂłam, Âże takie to trochĂŞ "szymonowate" :D No i w sumie mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże trochĂŞ siĂŞ na tej premierze zawiodÂłam, ale nie przesÂądzajmy sprawy, zobaczymy jak siĂŞ program rozwinie.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Dla mnie te¿ by³ taki sobie, ale to dopiero pocz¹tek, wiêc mo¿e byc ciekawsze (jeœli postaraj¹ siê o doborowych goœci, bêd¹ mieli ogl¹dalnoœÌ. :roll: )
PS. Podoba mi siĂŞ pomysÂł z udzielaniem siĂŞ publicznoÂści. 8)
TVN-programowo najlepszy:D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A mi siĂŞ "Dwururka" bardzo podobaÂła i z przyjemnoÂściÂą zasiÂądĂŞ przed telewizorem za tydzieĂą, by obejrzeĂŚ kolejny odcinek. Przede wszystkim bardzo ciekawy i kontrowersyjny dobĂłr goÂści, co juÂż samo w sobie jest kluczem do sukcesu. Bardzo Âładna scenografia, rozmowy takie sobie. No i szymonowate materiaÂły, ale one mi nie przeszkadzajÂą, a wrĂŞcz przeciwnie. BĂŞdzie dobrze.
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

No trzeba przyznaĂŚ, Âże scenografia byÂła naprawdĂŞ niezÂła. To im siĂŞ udaÂło!
Ale w³aœnie o to chodzi, ¿e rozmowy - w³aœciwie najwa¿niejsze w tym programie - by³y jak Marcin okreœli³: takie sobie. Mi raczej siê nie podoba³ dobór goœci, ale to ju¿ chyba sprawa indywidualna. A "szymonowatoœÌ" - tak, by³a obecna i to w du¿ym stopniu, k¹cik feministyczny naœladowa³ coœ w stylu "mucha nie siada" z SMS. Miejmy jednak nadziejê, ¿e z czasem program stanie siê bardziej oyginalny - w koùcu Kazia go prowadzi!
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Program byÂł fajny :P scenografia i oprawa Âświetna. Jedno co mi przeszkadza to to Âże przynajmniej raz na 5 minut pojawia sie logo dwururki :devil: jak na debiut to fajnie - w przyszÂłoÂści bedzie jeszcze lepiej pewnie :lol: Kazia przeszÂła ostrÂą maetamorfoze z Najslabszego ogniwa do dwuruki - teraz jest bardziej kobieca :D
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

7/10

plus za
sam przedpoczÂątek (peddaÂłujemy na bosaka ;P)
WiÂśniewskiego, ktĂłry nie okazaÂł siĂŞ idiotÂą ;]
scenografiĂŞ
niektĂłre teksty
rozkrĂŞcenie siĂŞ goÂści i prowadzÂących pod koniec programu
i za KaziĂŞ ;D


35minut to zdecydowanie za krĂłtko - nie zdÂąrzÂą siĂŞ rozkrĂŞciĂŚ i juÂż muszÂą koĂączyĂŚ ;/ powinni wywaliĂŚ Pascala i doÂłoÂżyĂŚ ten czas do Dwururki ;]


mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie lepiej =]
powinni siê pozbyÌ zabarwienia od SMS i bardziej postawiÌ na publicznoœÌ - ¿eby z nimi dyskutowaÌ, a nie ¿e oni powiedz¹ swoje i na tym koniec ;/
"Nolite te bastardes carborundorum."
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

JeÂśli chodzi o metamorfozĂŞ Kazi, to juÂż o tym pisalismy w jej Fan Clubie:P TeÂż nam siĂŞ podoba.:):):):):):)
"Z NajsÂłabszego Ogniwa do Dwururki" - pamiĂŞtajmy, Âże w miĂŞdzyczasie ciÂągle prowadzi Wydanie II Poprawione 8)
Tak, logo pojawia siĂŞ zdecydowanie za czĂŞsto. To chyba jeszcze takie techniczne niedopracowanie, ale myÂślĂŞ, Âże z czasem to poprawiÂą.

Jak ktoÂś nie oglÂądaÂł - jutro o 00.30 powtĂłrka:)
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Mi siĂŞ nie podobaÂło jeszcze, Âże jest dÂłuÂższa wersja przerwy tzn. schemat reklamy-zapowiedzi-reklamy (taka sama jest przerwa w "Detektywach" i pierwsza w "SAMW" :x)
TVN-programowo najlepszy:D
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Maciejj pisze:Mi siĂŞ nie podobaÂło jeszcze, Âże jest dÂłuÂższa wersja przerwy tzn. schemat reklamy-zapowiedzi-reklamy (taka sama jest przerwa w "Detektywach" i pierwsza w "SAMW" :x)
Tak, to zdecydowanie nie jest dobre :evil: :evil: :evil: I byÂła to jedna z tych rzeczy, ktĂłre najbardziej dzisiaj mnie zirytowaÂły, jeÂśli to moÂżna tak nazwaĂŚ:) Ta przerwa trwaÂła chyba dobre 10 min, a moÂże i trochĂŞ dÂłuÂżej, bo do tego wÂłaÂśnie schematu, jakby jeszcze byÂło im maÂło, dorzucili Fakty-flesz. MyÂślaÂłam, Âże wyjdĂŞ z siebie.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość