Jesień 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

O 11 jest pora na programy dla gospodyń domowych z TVN Style :] A co do piątku i 20.... Można spróbować jeszcze raz. Pamiętam, że jakaś seria powtórkowa Kryminalnych też była nadawana w piątki o 20.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:Pamiętam, że jakaś seria powtórkowa Kryminalnych też była nadawana w piątki o 20.
Kiedy? :roll: Ja tego nie pamiętam. :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Fabryka Gry pewnie wyląduje znowu koło 7:00 - i bardzo dobrze.

Co do piątku - o 20:00 powinno być Superkino. TVN jak nadaje jakiś film to o 21.30, czy o 21:40 i to najwcześniejsza pora. Filmy kończą się często po 23.00. Jedyny dzień, kiedy widz po całym tygodniu może sobie obejrzeć wcześnie film. Tylko, żeby w Superkinie leciały naprawdę dobre filmy. Premiery, komedie, thrillery, nowości, a nie sama sensacja powtarzana X razy. Superkino o 20.00 powinno zostać. Tak to kolejny film zostałby zepchnięty na późniejszą godzinę. ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

A moje pytanie brzmi: czy polska wersja Brzyduli będzie serialem pół-, czy całogodzinnym? :P
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Greg Haus »

Nie należy zapominać, że prawdopodobnie na jesień w tvn zobaczymy (wreście) metamorfozę faktów. No chyba, że cały projekt velvet poszedł do kosza - a o ile jest on podobny do aktualnej oprawy tvn, to dobrze się stało. Ale sądzę jadnak, iż zobaczymy we wrześniu, lub na poczatku października tą nowa oprawę i zmiany w studiu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Tyle razy to było przekładane, że ja w końcu o tym zapomniałem. :D Mam nadzieję, że wreszcie to się stanie - no chyba, że tak jak napisał Greg nowa oprawa jest podobna do oprawy TVN - wtedy niech zostanie obecna. :stop:
monetowy_chlopak

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: monetowy_chlopak »

Oto moja propozycja ramówki ;-):

Obrazek
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Ramówka bez sensu :shock: Po pierwsze Szymon Majewski Show i Kuba Wojewódzki trwa 1h a 30 minut jak zrobiłeś o 5 rano :o W twojej ramówce nie ma programów z TVN Style, które i tak będą o 11. Jest 39 i pół, które pojawi się znów wiosną, a nie jesienią. Film w piątki o 22:30 to już kompletne nieporozumienie jak serial ''bez skazy'' przed nim :roll: To samo w sobotę o 22 i ''Dowody zbrodni'' :/ W niedzielę też nie ma żadnego familijnego filmu. W ramówce nie ma między innymi ''Teraz albo nigdy'' i ''Magazyn Orange Ekstraklasa''... Jednym słowem ta ramówka jest do bani.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Ja tam zrobiłem moją bardziej prawdopodobną wersje :P

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:W ramówce nie ma między innymi (...) ''Magazyn Orange Ekstraklasa''...
Widocznie jest na bieżąco skoro wie, że od nowego sezonu już nie będzie magazynu ligowego w TVN i TVN 24. :]

Poza tym też wątpię, aby TVN dał w czwartek "MAM TALENT!".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: peterq90 »

Casting do nowego show "Mam talent" Teatr dramatyczny w Warszawie. Nad sceną trzy gigantyczne X, a zamiast kilku pierwszych rzędów stół z przyciskami, za którym usiądzie zaraz sławne jury. Widownia już przebiera nogami. W końcu wchodzą prowadzący program: Marcin Prokop i Szymon Hołownia i zapowiadają gwiazdy: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i ... dubel! Nikt nie wie, gdzie jest Kuba Wojewódzki. Poszukiwania trwają kolejne 10 minut. W końcu jest. Można zaczynać. Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki to mają być ci "źli", którzy nie przebierając w słowach będą wytykać błędy uczestników programu. Ich przeciwwagą ma być Małgorzata Foremniak, czyli łagodna Dr Zosia. Czy się okaże aniołem? Pierwszy prezentuje się 22-osobowy zespół taneczny z Łodzi. Wykonują skomplikowany taniec synchroniczny. Pierwszy X naciska Kuba, zaraz po nim Agnieszka. Jeżeli Małgosia naciśnie, to zespół natychmiast musi kończyć. Ale trzecia jurorka pozwala im tańczyć dalej. I dobrze, bo nudnawy taniec nagle się zmienia w całkiem dynamiczny. I tak samo zmienią się oceny jurorów. Kuba wprawdzie podtrzyma swoje zdanie "na nie", a Małgosia "na tak", ale dzięki poparciu Agnieszki zespół przechodzi dalej. I tak przez 50 prezentacji. Zdjęcia do ostatniego castingu nowego show TVN "Mam talent" skończą się jak zwykle późno w nocy. Małgorzata Foremniak jest zachwycona formułą programu. "Wydaje mi się, że Polacy mają za małe poczucie humoru i za mały dystans do siebie i może ten program bardziej ich ośmieli. Chciałabym, żeby w Polakach było więcej brawury. Uwielbiam kosmitów i dziwolągów, którzy przychodzą i pokazują to, co potrafią. Wtedy jest ciekawie! - śmieje się. - Było parę fajnych sytuacji. Kilka pięknie śpiewających dziewczynek, dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie mają na imię Klaudia, wielu młodych, świetnie tańczących chłopców, fascynująca grupa akrobatyczna i oczywiście kosmici, np. pan Józef grający na bębnach i pani Tereska śpiewająca piosenkę o najbardziej surrealistycznej budowli XXI wieku, czyli autostradzie. Ale najpiękniejsze chwile to te, kiedy na scenę wychodzi ktoś niepozorny i skromny i robi coś tak niespodziewanego, że powala. I wszyscy aż mają gęsią skórkę" - opowiada aktorka. Kuba Wojewódzki jest trochę zawiedziony: "Brakuje przesady, brawury. Nie mówię o tandetnym dążeniu do skandalu, bo tego akurat nie brakuje. Mówię o ludziach, którzy potrafią poskromić, nawet zwalczyć, albo przypudrować swoje kompleksy, niedoskonałości. Brakuje świrów. Mam taką lekko naciąganą definicję tego programu, że czasem odnoszę wrażenie, że go reżyseruje Marek Koterski - mówi Wojewódzki. Dodaje także, że istotą takiego programu jest szukanie ludzi, którzy zabawią publiczność, zaintrygują. "Takich ludzi szukamy - między bardzo utalentowanymi i bardzo kosmicznymi jednostkami, którym bliżej do Archiwum X niż na ten casting. Plusem tego programu jest to, że on nie ma żadnych ograniczeń: mentalnych, estetycznych, wiekowych, psychologicznych, religijnych. Może przyjść chór dziadków, który zaśpiewa jakąś norweską piosenkę i może też przyjść dziecko śpiewające ze skrzydełkami. To ma być sobotni show, o 20.00 jest największy tłok, największe zagęszczenie tandety na metr sześcienny telewizji. Konkurencja nie śpi. Moja była narzeczona ma podobno śpiewać w "Jak oni śpiewają", więc będzie to pojedynek na śmierć i życie!" - śmieje się.

źródło http://www.akpa.pl
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Ok, czyli chyba będzie sobota :D Ale na pewno 20:00 ? Nie 20:30 :roll: Co z ''Nianią'' :hmm:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Telewizje, chcąc sobie nawzajem podebrać widzów, na próżno liczą na sukces. Może za wcześnie o tym piszę, ale mam na myśli Wasze insynuacje odnośnie emisji ''Mam talent'' w sobotnie wieczory. Na pewno będzie wiele osób, które chciałyby obejrzeć ''Jak oni śpiewają?'', ''Fort Boyard'' i ''Mam talent''. Niestety, zdecydują się na jedno. W ten sposób wszyscy mogą polec na polu bitwy. Myślę, że TVN zaproponuje jakąś inną porę.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: piotrek888 »

TVN ma za dużo programów jak na swoją ramówkę. Musi z czegoś zrezygnować, najlepiej gdyby na miejsce superkina wrzucić Mam Talent piątek wieczorem to już weekend i większość zasiada przed telewizorem sobota to też dobry pomysł, Nianie można dać jakoś po 17
monetowy_chlopak

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: monetowy_chlopak »

Ja uważam, że o 11:00 pasmo TVN STYLE jest zbędne a rano sie wdarł mały błędzik. Skoro nie ma być "39 i pół" to powinno być tak Poprawiłem nieco ramówkę. Ja również sądzę, że filmy familijne są bez sensu i nie warto ich dawać do ramówki a po za tym jest tyle programów, że nie ma miejsca na filmy :D Oto porawka i są te wasze oczekiwane zmiany

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości