Prześwietlenie w TVN

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie Seneszyn, a Seneszyl!
Ale ja mĂłwiÂłem o innym fragmencie - o materiale ze StrÂąkiem. SÂądzĂŞ, Âże wÂłaÂśnie wĂłczas nieÂźle dopyskowaÂła Sekielskiemu i Morozowskiemu.
Jej gÂłos mi nie przeszkadza, podobnie jak i Piotra Gadzinowskiego z SLD.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Oj, Faustuszyco, masz film: http://www.tvn.tivi.pl/senyszyn.wmv
Obydwoje siĂŞ Âśmiali a najgÂłoÂśniej to babsko.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu Âżaden z nas nie miaÂł racji - najpierw powiedzieli "No wesÂło, wesoÂło" - czy jakoÂś tak, potem Seneszyl wytÂłumaczyÂła sytuacjĂŞ, zaÂśmiaÂł siĂŞ Morozowski, posÂłanka, Sekielski miaÂł dziwnÂą minĂŞ. Ale to nie byÂł wybuich Âśmiechu jak piszecie. Moim zdaniem chyba dotarÂła do nich jej argumentacja, Âże oÂśmieszyÂła StrÂąka.
PS caÂła sala siĂŞ ÂśmiaÂła - nawet PO i PIS, chociaÂż nie klaskali.
I czemu Faustuszyco? Powinienem zrobiÌ Wam jak¹œ pogadankê o moim nick'u.
Ostatnio zmieniony czwartek 20 sty 2005, 20:43 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

W PrzeÂświetleniu dostali niedawno nowe kubki

Obrazek

ÂŁukaszu moÂże w ramach komercjalizacji strony rozpoczniesz "produkcjĂŞ" takich gadÂżetĂłw?

Dzisiaj zaprosili pucybuta i pokazuj¹ mu buty ró¿nych polityków a ten opisuje do kogo nale¿¹. Myœlê ¿e ten program powinien byÌ nadawany o 20 na TVN-ie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Grzesioo pisze:ÂŁukaszu moÂże w ramach komercjalizacji strony rozpoczniesz "produkcjĂŞ" takich gadÂżetĂłw?
A wiesz ile maili dziennie dostajĂŞ w sprawie sprzedaÂży gadÂżetĂłw. Ech...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Grzesioo pisze:MyÂślĂŞ Âże ten program powinien byĂŚ nadawany o 20 na TVN-ie.
Ja teÂż program widziaÂłbym w TVN -ie o jakiejÂś normalniejszej porze (obecnie chyba 7:45). Program jest bardzo dobry, goÂście zawsze sÂą bardzo ciekawi - godny nastĂŞpca "Kropki nad i". Tak sobie myÂślaÂłem, Âże moÂże gdy "Uwaga" i tania sensacja widzom juÂż siĂŞ znudzi to "PrzeÂświetlenie" zastÂąpi jÂą o 19:45 :D Ale to niemoÂżliwe na dzieĂą dzisiejszy :? :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja rĂłwnieÂż jestem zachwycony "PrzeÂświetleniem", teÂż chciaÂłbym widzieĂŚ ten program w TVN w prime-timie. :)
ÂŁukasz pisze:A wiesz ile maili dziennie dostajĂŞ w sprawie sprzedaÂży gadÂżetĂłw. Ech...
To ustaw sobie tekst jakiÂś uniweralny, typu: "To jest nieoficjalna strona TVN. Nie prowadzimy sklepu. Nie pozdrowimy od Ciebie gwiazdy.". :lol: A tak w ogĂłle, to przecieÂż dostajesz za to jakieÂś pieniÂądze, wiĂŞc chyba nie ma tego zÂłego... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Maciek pisze:To ustaw sobie tekst jakiÂś uniweralny, typu: "To jest nieoficjalna strona TVN. Nie prowadzimy sklepu. Nie pozdrowimy od Ciebie gwiazdy.". :lol: A tak w ogĂłle, to przecieÂż dostajesz za to jakieÂś pieniÂądze, wiĂŞc chyba nie ma tego zÂłego... :wink:
No wÂłaÂśnie. Dlatego takiego tekstu nie ustawiĂŞ. Zyski by spadÂły. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Maciek pisze: To ustaw sobie tekst jakiÂś uniweralny, typu: "To jest nieoficjalna strona TVN. Nie prowadzimy sklepu. Nie pozdrowimy od Ciebie gwiazdy.". :lol: A tak w ogĂłle, to przecieÂż dostajesz za to jakieÂś pieniÂądze, wiĂŞc chyba nie ma tego zÂłego... :wink:
MoÂże lepiej taki:
Twoja proÂśba z powodu duÂżej iloÂści zamĂłwieĂą zostanie zrealizowana 22 stycznia 2007 roku. Gwiazda byÂła zachwycona Twoimi pozdrowieniami.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WidzieliÂście nowe studio "PrzeÂświetlenia"? Moim zdaniem bardzo fajne, choĂŚ mogÂłoby byĂŚ jaÂśniejsze.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja wiedziaÂłem to nowes tudio fajne nawed bardzo. Program ogulnie jest swietny i powienien lecieĂŚ zaraz po "Faktach" tak jak "Kropka nad i" :D
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, myÂślĂŞ, Âże Uwaga bardziej przyciÂąga widzĂłw.
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

O nie, tylko nie Przeswietlenie po Faktach :evil: Nie wystarczy, ze powtarzaja je 3 razy w tvn24 (2 + premiera) i jeszcze raz w tvn? Ten program nie jest az tak ciekawy, zeby zapychac nim czas po faktach, nie pol godziny ze spolka Morozowski&Sekielski po Faktach, to zdecydowanie za duzo.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Po Uwadze potrzebny jest krĂłtki, np. 15 minutowy program publicystyczny, np. o 20:10. WspĂłlna o 21:15, a inne programy o 21:45.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tak? A ja bym wolaÂł poprostu wywaliĂŚ wieczornÂą "UwagĂŞ", a zamiast jej daÂłbym dobry program publicystyczny, np. "PrzeÂświetlenie". :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości