[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Jan? Nowicki
Chodzi o Nowickiego z FaktĂłw?
JeÂśli tak to jego imiĂŞ to Marek.
Inny Nowicki nie przychodzi mi na myÂśl.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

michaek pisze:
Jan? Nowicki
Chodzi o Nowickiego z FaktĂłw?
JeÂśli tak to jego imiĂŞ to Marek.
Inny Nowicki nie przychodzi mi na myÂśl.
Michaek...Ty chyba Âżartujesz...Co to jeden Nowicki na Âświecie...
onet.pl pisze:Najlepsze role Jana Nowickiego to postacie skomplikowane, czĂŞsto kierujÂące siĂŞ namiĂŞtnoÂściami, oscylujÂące pomiĂŞdzy przeciwieĂąstwami. Przez caÂłe lata towarzyszyÂła mu sÂława uwodziciela. Sam aktor przyznaje, Âże w Âżyciu najbardziej ceni towarzystwo kobiet, zwÂłaszcza piĂŞknych.

W latach 1958-60 studiowa³ na Wydziale Aktorskim PWSTiF w £odzi, nastêpnie przeniós³ siê do krakowskiej PWST, któr¹ ukoùczy³ w 1964 roku. Od pocz¹tku kariery zwi¹zany jest z Teatrem Starym. Na teatralnych deskach debiutowa³ podwójn¹ rol¹ braci bliŸniaków w "Zaproszeniu do zamku" Anouilha. Za rolê Artura w "Tangu" Mro¿ka, w re¿yserii Jerzego Jarockiego, zosta³ uhonorowany nagrod¹ na VII Festiwalu Polskich Sztuk Wspó³czesnych we Wroc³awiu w 1966 r. By³ jednym z ulubionych aktorów teatralnych Andrzeja Wajdy. Gra³ Wyganowskiego w "Popio³ach", Stawrogina w "Biesach", Wielkiego Ksiêcia Konstantego w "Nocy Listopadowej", Rogo¿yna w "Nastazji Filipownie" czy H. Ch. Andersena w "Z ¿ycia glist"

Wyst¹pi³ w ponad stu filmach. Na srebrnym ekranie debiutowa³ w "Pierwszym dniu wolnoœci" (1964) Aleksandra Forda. Pierwsz¹ g³ówn¹ rolê - absolwenta studiów wy¿szych, który wyrusza w œwiat - zagra³ w "Barierze" (1966) Jerzego Skolimowskiego. W "¯yciu rodzinnym" (1971) Krzysztofa Zanussiego, wcieli³ siê w Marka, przyjaciela sk³óconego z rodzin¹ Wita (Daniel Olbrychski). Jako Józef kr¹¿y³ po œwiecie "Sanatorium pod Klepsydr¹" wykreowanym przez Wojciecha J. Hasa na podstawie prozy Bruno Schultza. Tomasz Pi¹tek to cierpi¹cy na nieuleczaln¹ chorobê mê¿czyzna, który do koùca decyduje o w³asnym losie w filmie "Spirala" (1978) Krzysztofa Zanussiego. W "Zmorach" (1979) Wojciecha Marczewskiego, "Golemie" (1980) Piotra Szulkina czy "W bia³y dzieù" (1981) Edwarda ¯ebrowskiego zagra³ mniej eksponowane role. Du¿¹ popularnoœÌ przyniós³ Nowickiemu tytu³owy Wielki Szu, oszust karciany z filmu Sylwestra Chêciùskiego z 1982 roku. Swoist¹ kontynuacj¹ filmu jest debiut re¿yserski Olafa Lubaszenki "Sztos" (1997), w którym Nowicki zagra³ Eryka. Mo¿na go tak¿e ogl¹daÌ w "M³odych wilkach" (1995) i "M³ode wilki 1/2" (1997) Jaros³awa ¯amojdy.

Nowicki wyst¹pi³ w filmach wyre¿yserowanych przez Filipa Bajona, do których nale¿¹: "Magnat" (1987), "Balu na dworcu w Koluszkach" (1989), "Poznaù '56" (1996) i "Przedwioœnie" (2000).

Ma dwoje dzieci. Syn ÂŁukasz jest rĂłwnieÂż aktorem. Nowicki od wielu lat zwiÂązany jest z MartÂą Meszaros, wĂŞgierskÂą reÂżyserkÂą. WystÂąpiÂł m.in. w "Annie" (1981)i "CĂłrach szczĂŞÂścia" (1999) w jej reÂżyserii. W 1977 r. aktor otrzymaÂł ZÂłotÂą OdznakĂŞ miasta Krakowa i ZÂłoty KrzyÂż ZasÂługi, a w 1981 r. dyplom Ministra Kultury i Sztuki. WykÂłada w PWST w Krakowie. W latach 1973-74 byÂł prodziekanem WydziaÂłu Aktorskiego tej uczelni. Jest autorem felietonĂłw drukowanych w "Przekroju" i "Zwierciadle".
ZIMA
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

:aniol: :aniol: :aniol:
JakoÂś tak mnie naszÂło pierwsze skojarzenie. Ostatnio byÂła Drzyzga to czemu teraz nie Nowicki. :P
A akurat nie pamietaÂłem nazwiska tego aktora. :aniol:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Dzisiejszy program by³ beznadziejny. Ca³y czas czu³em niesmak ogl¹daj¹c g³upie popisy Szymona i jego goœci, którzy próbowali mu dorównaÌ. P³ytkie i przekraczaj¹ce granice dobrego smaku dowcipy, beznadziejna piosenka z jeszcze denniejszym tekstem (i ten program mog¹ ogl¹daÌ dzieci od 12 lat :nie: ). Znaj¹c ciekawoœÌ dzieci bêd¹ chcia³y wiedzieÌ, co to jest obci¹ganie :klamca: :spiewa:

Rozmowy w tÂłoku teÂż bez rewelacji, oprĂłcz jednej anegdoty o Lepperze reszta, byÂła maÂło Âśmieszna.

OgĂłlnie mĂłwiÂąc program zszedÂł na psy, prowadzÂący uÂżywa gÂłupich, obscenicznych i wulgarnych dowcipĂłw. Po prostu wstyd :nie:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Lex_2005 pisze:
OgĂłlnie mĂłwiÂąc program zszedÂł na psy, prowadzÂący uÂżywa gÂłupich, obscenicznych i wulgarnych dowcipĂłw. Po prostu wstyd :nie:

Tak to juz jest,¿e jeden program ró¿ni sie od drugiego, jest bardziej lub mniej udany, niestety te¿ przyznajê , ¿e ten dzisiejszy odcinek by³ najmniej udany ze wszystkich, dowcipy pana Nowickiego by³y raczej mizerne, bardzo krótka rozmowa z Joann¹ Brodzik, i Szymon jakos tak dzisiaj nie w formie chyba, ale nie mo¿na od razu a¿ tak dosadnie stwerdzaÌ , ¿e program zszed³ na psy. Pewnie to co mnie dziœ nie œmieszy³o to mog³o œmieszyc innych, i na odwrót. Ale za to piosenka by³a chyba jedn¹ z lepszych jak¹ u Szymona dotychczas s³ysza³am :lol:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

To chyba mamy odmienne zdanie: bo udalo mi sie dzis pare razy zaryczec ze smiechu. Ale wlasnie to od gustu i upodoban zalezy - ale np. tydzien temu mi sie nie podobalo. Ale chyba tak juz jest z programami satyrycznymi. I to jest chyba urok SMSa
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Bartek pisze:To chyba mamy odmienne zdanie: bo udalo mi sie dzis pare razy zaryczec ze smiechu. Ale wlasnie to od gustu i upodoban zalezy - ale np. tydzien temu mi sie nie podobalo. Ale chyba tak juz jest z programami satyrycznymi. I to jest chyba urok SMSa
Hehhe no widzisz, a u mnie jest zupeÂłnie odwrotnie, ten ostatni odcinek byÂł dla mnie rewelacyjny i wÂłaÂśnie na nim zaryczaÂłam pare razy ze Âśmiechu. I dlatego jest dokÂładnie tak jak mĂłwisz, na tym polega caÂły urok SMSa, Âże coÂś co jednych Âśmieszy dla innych bĂŞdzie przynudnawe, po to by za tydzieĂą ta kolej rzeczy siĂŞ caÂłkowicie zmieniÂła

btw fragment programu z TV4 uÂżyty w KOĂąca nie widaĂŚ ("obciÂągany") powaliÂł mnie ze Âśmiechu na podÂłogĂŞ, no ale to byÂł ten raz kiedy dziÂś na niÂą padÂłam 8)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Wczorajszy odcinek byÂł sÂłabszy. OczywiÂście "obciÂąganie" byÂło powalajÂące - dorĂłwnuje "a zalisz"(jakoÂś tak sie pisze). MaÂło udzielaÂła sie wczoraj w "RwT" Kazia Szczuka ktora jest mojÂą ulubionÂą postaciÂą po Lepperze i Marcinkiewiczu.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ja te¿ tak uwa¿am, ¿e wczoraj by³o tak w wiêkszosci programu nudno. :roll: :? Przez ca³¹ rozmowê z goœÌmi nic ciekawego siê nie dzia³o... :roll: Najfajniejsze momenty to oczywiœcie kolejna miœœ tym razem Marsa. :D I teleturniej "Koùca nie widaÌ" ju¿ dawno nie by³ taki œmieszny. :lol: To z poca³unkiem tego pos³a i obci¹ganie (choÌ ju¿ to pare razy widzia³em :lol: ) by³o bardzo œmieszne. :D No i nie mogê zapomnieÌ o reklamie Samych Swoich gdzie wstawiono twarz pos³a PO Bronis³aw Komorowski. :lol: :spiewa: Oraz o tym w œrodku rozmów z goœÌmi. 8) Szymon to TVN-owskie dno. :devil: :devil: :D O "Rozmowach w t³oku" nie wspominam, bo jak zwykle fajnie. ;) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

OprĂłcz nieudanych zartĂłw Nowickiego i zbyt krotkiej rozmowy z BrodzikowÂą program byl bardzo dobry.Najlepsza piosenka i bannany w RwT :P
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

O "Rozmowach w tÂłoku" nie wspominam, bo jak zwykle fajnie.
Mnie bardziej podobaÂł siĂŞ poprzedni odcinek z oo.Dyktatorem w Rwt.
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

Wczorajszy odcinek byÂł taki sobie nic specjalnego :?
TVN - i wszystko jasne
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W poniedzia³ek w "Szymon Majewski Show" goœÌmi bêd¹:

> Anna Przybylska
> Maciej MaleĂączuk

W "Rozmowach w tÂłoku" bĂŞdÂą m.in. Zyta Gilowska i Kazimierz Marcinkiewicz. :D

Qrcze juÂż chyba 3 tydzieĂą nie aktualizujÂą strony programu. :x Ciekawe dlaczego :?: tak fajnie byÂło, a teraz nic nowego... :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksander7

Post autor: Aleksander7 »

tak samo by³o ze stronk¹ "Kryminalnych" - d³ugo nie by³a aktualizowana a póŸniej j¹ przebudowali...mo¿e i stronê Szymona przebuduj¹.. kto wie :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Aleksander7 pisze:tak samo by³o ze stronk¹ "Kryminalnych" - d³ugo nie by³a aktualizowana a póŸniej j¹ przebudowali...mo¿e i stronê Szymona przebuduj¹.. kto wie :D
Strona Szymona powstaÂła stosunkowo niedawno wiĂŞc wÂątpiĂŞ zeby jÂą przebudowywali :/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość