[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najsÂłabsze ogniwo

Post autor: salladyn »

SÂłuchajcie :!: Na stronie http://www.najslabszeogniwo.onet.pl sÂą kulisy programu :!: :!: :!: Kazia jak zwykle absolutnie rewelacyjna :!: :!: :!: I oprĂłcz tego kultowe fragmenty programu.Ha ha,jako pierwszy na forum to odkryÂłem.Jestem genialny :lol:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najsÂłabsze ogniwo

Post autor: salladyn »

Kolejna nowoœÌ na stronie NAJS£ABSZEOGO OGNIWA.Mo¿na siê samemu sprawdziÌ w quiz-ie a wasze potkniêcia z³oœliwie napiêtnuje Kazia.Gor¹co polecam :!: (nowe pytania w quizie co godzinê).Ja siê œwietnie bawi³em.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

hehe bardzo fajny ten test :D pare razy go zrobilem aby zobaczyc te komentarze na koncu 1 jaki byl to TRAGEDIA!!! :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: najsÂłabsze ogniwo

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:Kolejna nowoœÌ na stronie NAJS£ABSZEOGO OGNIWA.Mo¿na siê samemu sprawdziÌ w quiz-ie a wasze potkniêcia z³oœliwie napiêtnuje Kazia.Gor¹co polecam :!: (nowe pytania w quizie co godzinê).
Nawet o tym quiz-ie nie wiedziaÂłem - rzeczywiÂście komentarze bombowe, jak zwykle na poziomie Kazimiery ale jedno szkoda :( Szkoda, Âże taki krĂłtki ten quiz :? MĂłgÂłby mieĂŚ wiĂŞcej pytaĂą i wiĂŞcej komentarzy Kazimiery :D :D :D :wink:
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najsÂłabsze ogniwo

Post autor: salladyn »

Test moÂże i krĂłtki ale zmieniany co godzinĂŞ.Filmiki z kulisami programu teÂż sÂą fajne wiec polecam i quiz i te filmiki.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

nie wiecie mo¿e jaka nowa seria ma ogladalnoœÌ? czy jest lepiej czy gorzej niz by³o? bo wydaje sie, ¿e powinno byc calkiem, ca³kiem :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
kristof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 05 paź 2005, 11:49
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Kontakt:

RE:

Post autor: kristof »

OsobiÂście bardzo przeszkadza mi ten teleturniej!
Mogli daĂŚ tak jak kiedyÂś, Âże NajsÂłabsze byÂło po 17 a W11 po 20
i wtedy fajnie siĂŞ oglÂądaÂło. A teraz to nawet TVN'u nie oglÂądam o 20 tylko przeczekam 1h i leci Na wspĂłlnej :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zadra pisze:nie wiecie mo¿e jaka nowa seria ma ogladalnoœÌ? czy jest lepiej czy gorzej niz by³o? bo wydaje sie, ¿e powinno byc calkiem, ca³kiem :D
jest chyba tak jak bylo czyli bardzo slabo ogladalnosc nie przekracza 2 mln :cry:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN juz oglasza ostati casting do 4 edycji "Najslabszego Ogniwa". :) Ciekawe czy planuja 5 :roll:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

pawell pisze:TVN juz oglasza ostati casting do 4 edycji "Najslabszego Ogniwa". :) Ciekawe czy planuja 5 :roll:
oby! :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

DziÂś jeden z uczestnikĂłw przedstawiÂł siĂŞ ÂśpiewajÂąco :D "To ja ... siĂŞ nazywam..." :D i chyba byÂło na koĂącu "i Tobie Kaziu kibicujĂŞ" czy coÂś takiego...
Dared00

Post autor: Dared00 »

SÂłodziutka koszulka, nieprawdaÂż? Robert byÂł naprawde przewalonym zawodnikiem! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Ja mam nadziejê, ¿e jest to ju¿ ostatnia edycja "Najs³abszego Ogniwa"... Kazia siê ju¿ wypró¿ni³a z tych najlepszych tekstów i teraz s¹ one ju¿ taki zwyk³e: kto, za co, itp. Tylko co TVN wciœn¹³by na miejsce tego teleturnieju ??
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

NajsÂłabsze ogniwo - za czy przeciw?

Post autor: salladyn »

podmark pisze:Ja mam nadziejê, ¿e jest to ju¿ ostatnia edycja "Najs³abszego Ogniwa"... Kazia siê ju¿ wypró¿ni³a z tych najlepszych tekstów i teraz s¹ one ju¿ taki zwyk³e: kto, za co, itp. Tylko co TVN wciœn¹³by na miejsce tego teleturnieju ??
Ty z kolei siĂŞ chyba dziÂś nie wyprĂłzniÂłeÂś bo takie brednie opowiadasz :shock: Teksty Kazii sÂą w dalszym ciÂągu powalajÂące i wprost rewelacyjne.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: NajsÂłabsze ogniwo - za czy przeciw?

Post autor: podmark »

salladyn pisze:Ty z kolei siĂŞ chyba dziÂś nie wyprĂłzniÂłeÂś bo takie brednie opowiadasz :shock: Teksty Kazii sÂą w dalszym ciÂągu powalajÂące i wprost rewelacyjne.
Napisa³em: "wypró¿ni³a", ¿eby by³o to coœ w jej stylu. Widocznie miejsce Twojego zamieszkania sk³ania Ciê do jakiœ sentymentów zwi¹zanych z tym teleturniejem. Mnie i wielu moim znajomym ten program siê ju¿ znudzi³. Po prostu - takie jest moje zdanie...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości