Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

transformacja wizerunku abc zaje***sta te brylanciki, wst¹¿ki, wszystko wspó³gra iealnie komponuje imozna powiedzieÌ ¿e niby delikatnie a wyraziœcie, u nas jeszzce kolorowanki, kredki, jak dla mnie krok wstecz, krok ku md³emu PR

i skoro juÂż uraczyli nas nowa oprawÂą, to moÂże wypadaÂłby zmienic stronĂŞ? mogli poczekaĂŚ i juÂż zaserwowac jednolite danie odbiorcy, bo mi tu zalatuje amatorszczyznÂą :|
TVN innowacja i nowoczesność...
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

I niech mi ktos powie ,ze oprawy amerykanskich stacji sa kiczowate.
Patrzac na ABC
Ale rowniez na HBO, FOX , CNN US
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

kiczowate byÂły kiedyÂś, ale Âżyjemy w XXIwieku, a wÂłasnie! moÂże to jakas promocja tvn historia :twisted: <lol>
TVN innowacja i nowoczesność...
elcumbre
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 18:32

Post autor: elcumbre »

Ja tez jestem rozczarowany. Rowiez myslalem, ze bedzie to cos na wzor amerykanskich stacji, czyli dynamika, akcja, blyskotliwosc i przepieknosc-tak tak, takie wlasnie sa oprawy amerykanskich stacji ABC czy FOX. Niestety tvn postawil na kredeczki i kolorowanki-tragedia. Zgadzam sie w zupelnosci, ze logo jest na ekranie olbrzymie, przez co nie prezentuje sie najpiekniej. Belki z tytulem propozycji i godzina emisji szpetne! Ronwniez za duze... ech tej grafie brakuje bardzo duzo i zgadzam sie rowniez, ze poprzednia w porownaniu do tego byla o wiele lepsza. :x Rozczarowalem sie. ;(
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

Zgadzam siĂŞ z poprzednikami Âże ABC to nazywa siĂŞ nowoczesna oprawa, logo teÂż maja Âświetne i stronĂŞ telewizji w sieci
a TVN za duÂżo sie nie na meczyÂł, jakoÂściowo oprawa poprzednia byÂła lepsza
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

kolejny minus: brak proporcji, ten œlimak, kó³ko, cokolwiek to jest w belce za du¿e!
TVN innowacja i nowoczesność...
elcumbre
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 18:32

Post autor: elcumbre »

Dorzucam kilka zapĂłw ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

juz wystosowalem maila do tvn ze swoja opinia na temat oprawy
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Tak patrzê i patrzê na to nowu cudo i doszed³em do wniosku ¿e bardzo wyraŸnie widaÌ w tej nowej grafice odniesienia do motywów z lat '60 i '70. Szczególnie widaÌ to na belkach, a konkretnie chodzi mi o te okrêgi i dziwne krzywe odchodz¹ce od dnia tygodnia. Nie wiem co to mia³o na celu... Jeszcze rozumiem coœ takiego w tvnsiedem gdzie pokazuj¹ rózne starsze seriale i produkcje, ale w tvn g³ównym? :roll:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no wÂłasnie czym oni sie inspirowali, jakos ciÂągle sie Âłudze ze jest 1 kwietnia :P ciekawe jak nazywa sie ta graficzka i czyja tak genialna firma to stworzyÂła
TVN innowacja i nowoczesność...
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Mi to wyglÂąda na twĂłr firmy ktĂłra robiÂła oprawĂŞ Sopot Festival.
TVN po prostu za bardzo siê ogranicza do firm z którymi wspó³pracuj¹ i najwyraŸniej za wszelk¹ cenê chc¹ ¿eby wszystko by³o do siebie podobne i do siebie pasowa³o, co najwyraŸniej nie jest zawsze najlepszym podejœciem...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

stronka wkoĂącu zmieniona, ale nie wyszÂło to za dobrze dla mnie fatalnie
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ten ident jest straszny i gorszy od poprzedniego!!! Nigdy siê nie spodziewa³em takiego kiczu po tvn'nie. Teraz to on ma najgorszy ident ze wszystkich kana³ów. To ju¿ PULS ma lepszy. Ja ju¿ wolê by poprzedni by³ jeszcze kilka lat, a potem dali cos na miarê tvn'u. Przecie¿ tego siê nie da ogl¹daÌ. Wszystko p³askie, 3 barwowe, barwy smutne, belki za du¿e. Mo¿e to jakiœ kawa³... :shock:

[ Dodano: Sro Sty 02, 2008 12:43 pm ]
kamiiloo pisze:stronka wkoĂącu zmieniona, ale nie wyszÂło to za dobrze dla mnie fatalnie
Strona teÂż taka sobie, choĂŚ tu juÂż bym , aÂż tak nie narzekaÂł. A moÂże ta oprawa jest tylko do czasu, aÂż ruszy nowy tvn.pl.

Tu macie filmik z tÂą katastroficznÂą oprawÂą:
>>>
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dla mnie na stronie za duzy chaos panuje, widaĂŚ, Âże siĂŞ Âśpieszyli, czy ktos ich goniÂł inaczej tego wytÂłumaczyc nie moge a nawet nie chce!

Obrazek
Ostatnio zmieniony środa 02 sty 2008, 11:51 przez kamiiloo, łącznie zmieniany 2 razy.
TVN innowacja i nowoczesność...
Liber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 13 lip 2007, 16:21

Post autor: Liber »

jesli chodzi o stornĂŞ to jest to sytuacja przejsciowa, bo w ciagu 2 miesiecy ruszy caÂły portal tvn.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości