Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: kazia w fakcie

Post autor: WeeBastard »

zadra pisze:czy ktoÂś trzyma rĂŞkĂŞ na pulsie jesli chodzi o "Fakt", bo ja prawie tego nie miewam w rĂŞku, a podobno na dniach majÂą pisaĂŚ o zakupie przez KaziĂŞ nowego mieszkania
dziĂŞx za newsa!
bĂŞdĂŞ monitorowaĂŚ :) , z tym Âże jeÂśli ma to byĂŚ w jutrzejszym, to na pewno przeoczĂŞ

btw, skÂąd wiesz o takich rzeczach??? :shock:
...and a Happy New Year!
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Czy artykuÂł,bÂądÂź wzmianka w takiej gazecie moÂże ÂświadczyĂŚ o wzroÂście populanoÂści? Bo jeÂśli tak to p.Kazia wejdzie pod strzechy i to te najniÂższe. :D
spoko
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: kazia w fakcie

Post autor: zadra »

Say_No_To_Compromise pisze:
zadra pisze:czy ktoÂś trzyma rĂŞkĂŞ na pulsie jesli chodzi o "Fakt", bo ja prawie tego nie miewam w rĂŞku, a podobno na dniach majÂą pisaĂŚ o zakupie przez KaziĂŞ nowego mieszkania
dziĂŞx za newsa!
bĂŞdĂŞ monitorowaĂŚ :) , z tym Âże jeÂśli ma to byĂŚ w jutrzejszym, to na pewno przeoczĂŞ
btw, skÂąd wiesz o takich rzeczach??? :shock:
no, to nie jest jakas specjalna tajemnica! 8)
a Kazia ponoĂŚ udzieliÂła im wypowiedzi, wiĂŞc wszystko bĂŞdzie raczej w miarĂŞ wiarygodne. ZresztÂą sam news nie jest taki istotny, grunt, Âże Kazia jest coraz bardziej popularna i lubiana! tak trzymaĂŚ! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kazia w fakcie

Post autor: anialek »

CieszĂŞ siĂŞ bardzo,Âże Kazia jest popularna i lubiana tak jak Wy! :!: :D A co do tej gazetki to teÂż sobie luknĂŞ :wink:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kazia w fakcie

Post autor: anialek »

W sobotnim "Fakcie" nic nie byÂło o Kazi,ani w pniedziaÂłkowym teÂż nic nie pisaÂło :!: :cry: A swojÂą drogÂą co to za szmatÂława gazeta i dla kogo :!: :?: Chyba dla tych co siĂŞ plotami interesujÂą :wink:

OD MODERATORA:
Wasz¹, sk¹din¹d ciekaw¹ dyskusjê o gazetach codziennych w naszym kraju, mo¿ecie kontynuowaÌ tutaj. Tutaj jednak - bardzo Was proszê - wróÌcie do tematu.
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kazia w fakcie

Post autor: anialek »

Dawno nik tu nie pisaÂł,wiadomka wakacje,kto by przed komputerkiem siedziaÂł,no kto :?: Ja :wink: Ciekawe,czy coÂś siĂŞ zmieni po wakacjach,jeÂżeli chodzi o "NO",mam nadziejĂŞ,Âże tylko pora emisji i wrĂłcÂą do 20:10 :?
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera Szczuka - Fan Club

Post autor: salladyn »

Ja teÂż bym chciaÂł Âżeby NAJSÂŁABSZE OGNIWO wrĂłciÂło na 20:10 bo ja tylko wtedy mam czas.Po przyjÂściu ze szkoÂły kuje a od 19:00 siedzĂŞ przed odbiornikiem telewizyjnym :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: Kazimiera Szczuka - Fan Club

Post autor: anialek »

salladyn pisze:Ja teÂż bym chciaÂł Âżeby NAJSÂŁABSZE OGNIWO wrĂłciÂło na 20:10 bo ja tylko wtedy mam czas.Po przyjÂściu ze szkoÂły kuje a od 19:00 siedzĂŞ przed odbiornikiem telewizyjnym :wink:
Bo godzina 20:05 jest najlepszÂą godzinÂą :D :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

We wczorajszym Fakcie w artykule na temat pomysÂłu dot. wprowadzenia niekoedukacyjnej komunikacji miejskiej K. Szczuka powiedziaÂła:
Takie oddzielne autobusy to doskona³y pomys³(...)Kobiety powinny mieÌ wolnoœÌ wyboru, czy chc¹ korzystaÌ z koedukacyjnej czy z niekoedukacyjnej komunikacji.
Dziœ, z kolei na powy¿szy temat wypowiedzieli siê mê¿czyŸni. A¿ przykro przytaczaÌ cytaty, wiadomo czego siê mo¿na by³o spodziewaÌ w odpowiedzi na takie coœ. Tak jak dot¹d mniej wiêcej zgadza³am siê z pogl¹dami K. Szczuki, tak tym razem powsta³ niez³y zgrzyt. Nie wiem, czy by³ to pomys³ œrodowiska feministycznego, którakolwiek to jednak wymyœli³a - chyba powinna pójœÌ wypocz¹Ì na urlopie, by odzyskaÌ rozs¹dek. Wiem ¿e podobny pomys³ wcielony zosta³ w ¿ycie w Japonii bodaj¿e(z niedowierzaniem przyjê³am to do wiadomoœci), teraz ktoœ chyba pragnie przeszczepiÌ rozwi¹zanie na nasz grunt. Takie "wytryski kreatywnoœci" jedynie oœmieszaj¹ œrodowisko. Id¹c za ciosem proponujê dokooptowaÌ nikoedukacyjne windy, schody(te ruchome i te mniej) oraz klatki schodowe.
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Say_No_To_Compromise pisze:We wczorajszym Fakcie w artykule na temat pomysÂłu dot. wprowadzenia niekoedukacyjnej komunikacji miejskiej K. Szczuka powiedziaÂła:
Takie oddzielne autobusy to doskona³y pomys³(...)Kobiety powinny mieÌ wolnoœÌ wyboru, czy chc¹ korzystaÌ z koedukacyjnej czy z niekoedukacyjnej komunikacji.
Dziœ, z kolei na powy¿szy temat wypowiedzieli siê mê¿czyŸni. A¿ przykro przytaczaÌ cytaty, wiadomo czego siê mo¿na by³o spodziewaÌ w odpowiedzi na takie coœ. Tak jak dot¹d mniej wiêcej zgadza³am siê z pogl¹dami K. Szczuki, tak tym razem powsta³ niez³y zgrzyt. Nie wiem, czy by³ to pomys³ œrodowiska feministycznego, którakolwiek to jednak wymyœli³a - chyba powinna pójœÌ wypocz¹Ì na urlopie, by odzyskaÌ rozs¹dek. Wiem ¿e podobny pomys³ wcielony zosta³ w ¿ycie w Japonii bodaj¿e(z niedowierzaniem przyjê³am to do wiadomoœci), teraz ktoœ chyba pragnie przeszczepiÌ rozwi¹zanie na nasz grunt. Takie "wytryski kreatywnoœci" jedynie oœmieszaj¹ œrodowisko. Id¹c za ciosem proponujê dokooptowaÌ nikoedukacyjne windy, schody(te ruchome i te mniej) oraz klatki schodowe.
JeÂżeli info jest sprawdzone,bo wiadomka,co to za gazetka,to Kazia jak nic przesadziÂła :wink: Mam nadziejĂŞ,Âże to nie jest prawdÂą,ja tam wolĂŞ koedukacyjne autobusy :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

fakt

Post autor: zadra »

eeeee. to chyba jakis Âżart! :) komedia wrĂŞcz, bo kto by mial to sprawdzac i jak! :shock: :wink:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: fakt

Post autor: anialek »

zadra pisze:eeeee. to chyba jakis Âżart! :) komedia wrĂŞcz, bo kto by mial to sprawdzac i jak! :shock: :wink:
ÂŚmieszne- zaprowadzimy apartheid jak to byÂło w RPA :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wczorajszy Fakt:

ObrazekObrazek

chcecie dzisiejszÂą odpowiedÂź facetĂłw?
Ostatnio zmieniony środa 06 lip 2005, 17:50 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chyba Szczuka zmysÂły postradaÂła. Firmy komunikacyjne sÂą wstanie rozpadku a ta chce wprowadzaĂŚ oddzielne autobusy. Niech siĂŞ w ÂłowĂŞ popuka zanim coÂś powie. No chyba Âże zapÂłaci za nie i bĂŞdzie dofinansowywaĂŚ kursy z poÂłowÂą mniej ludzi w nich. :twisted:
Jak jej coÂś Âśmierdzi to niech nie jeÂździ albo niech se spinacz na nos zaÂłoÂży. :twisted: JuÂż chyba im tematĂłw zabrakÂło. :twisted: Po za tym ajk ona moÂże prowadziĂŚ teleturniej koedukacyjny! Niech zÂłoÂży wniosek do TVNu by tylko babki w nim wystĂŞpowaÂły. :twisted:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera Szczuka - Fan Club

Post autor: salladyn »

Rozumiem ¿e Kazimiera Szczuka chce walczyc z patryiarchatem,nierównym traktowaniem kobiet i mê¿czyzn i.t.d.,ale to jest ju¿ przejaw chrobliwego wstrêtu do mê¿czyzn.Bardzo lubiê i szanujê Kaziê ale tym razem coœ siê jej pokie³basi³o.Myœlê ¿e ten jej chorobliwy,podkreœlam chorobliwy feminizm(bo feminizm sam w sobie jest rzecz¹ szlachetn¹ wg mnie) zapocz¹tkowa³o studiowanie na KUL-u(KATOLICKI uniwersytet lubelski-o ile dobrze pamiêtam).Tak na marginesie to ja nie wiem czy smród mê¿czyzny a¿ tak siê ró¿ni od smrodu kobiety. :mad:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości