Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Funckyrella pisze: :shock: A co ja mam napisaÌ? :devil: le zrobi³am odk³adaj¹c zagl¹dniêcie na forum na ostatni¹ chwilê :lol2: Do tej pory wraca³am po 3,4,5 tygodniach przerwy i nie by³am w stanie przeczytaÌ wszystkiego, co napisaliœÌie, ale ja wracam teraz po zaledwie kilku godzinach nieobecnoœci :uau: :lol:
Funcky -kilka godzin :> ?? Ich nie moÂżna zostawiaĂŚ po prostu ani na kwadrans wtedy , kiedy Agatka pracuje tak intensywnie jak ostatnimi czasy :lol2: !! :tanczy: bo juÂż trudno jest nadrobiĂŚ zalegÂłoÂści :lol2: A jak Agatka zdecydowaÂła siĂŞ pracowaĂŚ teÂż w nocy , to jest normalnie urwanie gÂłowy :szalony: !! :lol2:
Funckyrella pisze:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze::o obi :lol2: WidzĂŞ, ÂżeÂś siĂŞ juÂż rozhasaÂł na dobre? :lol2: I skutecznie innym udziela siĂŞ TwĂłj dobry nastrĂłj :jupi:
za takim obim tĂŞskniliÂśmy , prawda :lol2: ??
Mój wielki ¿yciowy sukces! :lol2: Dziêkujcie mi, ¿e uda³o mi siê w koùcu wepchn¹Ì obi'ego znowu na forum :lol2:
Obok Agaty, to chyba wczoraj i dzisiaj narobiÂłeÂś tutaj najwiĂŞkszego zamieszania? :lol2:
GratulujĂŞ ci mĂłj drogi szybkiego powrotu do formy :lol2:
A wszystko odbyÂło sie w takiej peÂłnej abstynenckiej atmosferze :lol2: !! Agatka nawet ust nie zamoczyÂła w szampanie :lol2: !! ktory przecieÂż w SÂłubicach laÂł siĂŞ strumieniami :lol2: !!
Nie sÂądziÂłem w przeszÂłoÂści , Âże potrafiĂŞ siĂŞ tak dobrze bawiĂŚ bĂŞdÂąc w peÂłni trzeÂźwym :lol2: !! Agatka to cudotwĂłrczyni :lol2: !!

Funckyrella pisze:ZostaĂą prawdziwym kowbojem i zmierz siĂŞ ze mnÂą - reprezentantkÂą DD w pojedynku na rewolwery :x
Ja Wam dam dziki zachĂłd :nie: :devil: Nie widziaÂłam w meldunkach Agaty, Âżadnych kowbojĂłw z lassem w rĂŞku :devil: Co najwyÂżej AnioÂły na szczudÂłach i ÂżuÂżlowcĂłw robiÂących potworny haÂłas :devil:
W westernach nie by³o takich happeningów :devil: !! Masz racjê , ale na pojedynek z Tob¹ chêtnie siê umówiê :* !! Na filmie dopiero teraz widzê pod jakim wra¿eniem by³a wczoraj Agatka tych ludzi poprzebieranych za anio³ów w dodatku na szczud³ach :lol2: !! No i oczywiœcie ¿u¿lowcy te¿ jej zapadli w pamiêÌ :lol2: !!
Funckyrella pisze:ChÂłopaki, chÂłopaczki, chÂłopaczyska :> Czy tylko ja wierzyÂłam w to, Âże i byÂłam caÂłkowicie spokojna o to, Âże Agatka da na granicy totalnego czadu? :lol2:
Ja to tylko powÂątpiewaÂłem w to ,czy Agatka bĂŞdzie :) !! Tak gdzieÂś od godziny 21. :] !! Z wiadomych wzglĂŞdĂłw ;) !!
Funckyrella pisze:Specjalnie dla Agaty, nastawiÂłam sobie wczoraj budzik :lol2: Ale nie po to, Âżeby mnie obudziÂł - nie spaÂłam jeszcze, a po to, Âżeby po prostu nie zapomnieĂŚ o tym, Âżeby oglÂądaĂŚ :lol2: I, caÂłe szczĂŞÂście, nie zapomniaÂłam :D
To siê nazywa pe³na mobilizacja fana 8) !! Ja musia³em pos³u¿yÌ sie zapa³kami w oczekiwaniu na pó³noc :devil: !!! Dzisiaj chcia³o mi siê ca³y czas spaÌ , ale jakoœ przetrwa³em :lol2: !! Zw³aszcza pomaga³o mi myœlenie , ¿e Agatka musia³a znosiÌ wiêksze trudy :* !! O wiele wiêksze :] !!
Kto by pomyÂślaÂł , Âże zawĂłd reporter , to taka ciĂŞÂżka robota :o !! :lol2:
Funckyrella pisze: Brawo :brawa: "Schengenowa" Agata byÂła wyborna - tak samo filmik, ktĂłry skomponowaliÂście :) Relacje, rozmowy - wszystko peÂłna profeska :brawa: Nikogo chyba jednak o tym specjalnie przekonywaĂŚ nie muszĂŞ :lol: DorzuciĂŚ chciaÂłam tylko mĂłj gÂłos w dyskusji :lol2:
KaÂżdy gÂłos w dyskusji jest tutaj na wagĂŞ zÂłota :tanczy: !! Jak juÂż pisaÂł obi -TwĂłj rĂłwnieÂż, jeÂśli nie zwÂłaszcza :lol2: !!
..a tvn24 niedawno siĂŞ zrekompensowaÂła :lol2:
..i pozwoliÂła Agatce nadaĂŚ relacjĂŞ - od poczÂątku do koĂąca :lol2:
..oczywiÂście z targowiska ze SÂłubic :lol2:
..no od razu mi lepiej na sercu :lol2:
A tych dwoje -mam na mysli AgatkĂŞ i Kacpra -to chyba siĂŞ lubiÂą :lol2: ?? Takie miÂłe uÂśmiechniĂŞte buzie majÂą na jednym z notki capsĂłw :lol2: ?? No i ta akcja z karpiem :lol2: !!
Zreszt¹ , któ¿ z kolegów nie lubi Agatki -kole¿anki to nie wiem , ale koledzy s¹ do niej bardzo mili :lol2: !!

BoÂże :szalony: !! A zwrĂłciliÂście uwagĂŞ na to , ile razy AgatkĂŞ przez ostatniÂą dobĂŞ byÂło widaĂŚ w caÂłoÂści :lol2: ?? Jaka szkoda , ze do Schengen nie wchodzimy latem , kiedy panujÂą 35 stopniowe upaÂły :szalony: !! ;(
obieÂżyÂświat pisze:
Funckyrella pisze:
Jeœli Agata chce zd¹¿yÌ na jutro do Warszawy, to chyba powinna ju¿ zabieraÌ zabawki ze S³ubic?
WÂłaÂśnie przemknĂŞÂła mi przez gÂłowĂŞ podobna myÂśl :lol2:
..wszystko wskazuje na to Âże Agatka Was dziewczynki posÂłuchaÂła :D
..zniknĂŞÂła z relacjami :D
..to paradoksalnie powĂłd do radoÂści :lol2:
..bo przybliÂża nas do jutrzejszego dyÂżuru prezenterskiego Agatki :jupi:
Szczêœliwej drogi powrotnej do domu :* !! Udanej podró¿y do Warszawy :* !!! I niech przynajmniej w studio jutro podkrêc¹ znacz¹co temperaturê :lol2: !! I tym optymistycznym akcentem koùczê mój przynudnawy wywód :devil: !!
Ostatnio zmieniony piątek 21 gru 2007, 16:08 przez marcinkowsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

obieÂżyÂświat pisze:..myÂślaÂłem Âże juÂż siĂŞ nie doczekam :lol2:
..te ozdobniki w postaci intra i fajerwerkĂłw to inicjatywa notki :?: :lol2:
..zacznjcie wspó³pracowaÌ :jupi:
.takie ozdobniki dodajÂą relacjom Agatki jeszcze wiĂŞcej uroku :lol2:
MateriaÂły dostarczyÂła notka :D MyÂśmy tylko nad dÂźwiĂŞkiem popracowali :lol2:
Bêdê zaszczycony, jeœli zechce z nami wspó³pracowaÌ w dalszym ci¹gu :D
Przyda nam siĂŞ jej zmysÂł artystyczny :)

A to juÂż rozmowa na targu w SÂłubicach :lol2:

Jestem ni¹ zafascynowany - zarowno rozmow¹, jak i, czy raczej g³ównie sam¹ Agat¹ :szalony:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:Materialy dostarczyÂła notka :D
ChwaÂła jej za to :jupi: !!
MyÂśmy tylko nad dÂźwiĂŞkiem popracowali :lol2:
Bêdê zaszczycony, jeœli zechce z nami wspó³pracowaÌ w dalszym ci¹gu :D
Przyda nam siĂŞ jej zmysÂł artystyczny :)
Wspó³pracujcie , wspó³pracujcie -wspó³praca zapowiada siê niezwykle obiecuj¹cym po³¹czeniem si³ i efektami powala :jupi: !! Chocia¿ i solo robiliœcie ju¿ niesamowit¹ robotê :jupi: !!!
Oczom nie wierzê -tej rozmowy ja dzisiaj nie widzia³em i nawet nie zd¹¿y³em poprosiÌ oo ni¹ , a ju¿ mi j¹ na tacy podaj¹ :lol2: !! Dziêki !! :jupi:

No rozmówczyniê -szczególnie o t¹ pierwsz¹ mi chodzi -Agatka wybra³a sobie niesamowit¹ :devil: !! Ogólnie mi³a pani z fajn¹ fryzur¹ , ale ¿eby jeszcze Agatka musia³a jej pomagaÌ siê wypowiadaÌ :lol2: ?? Z t¹ drug¹ ju¿ lepiej sz³a rozmowa :P !! Mam nadziejê , ¿e za reklamê stoiska , rozmowê przeprowadzon¹ w milej atmosferze Agatka dosta³a na drogê paczkê s³odkoœci :P !! :lol2: ¯eby ich tylko nie rozdziela³a jutro miêdzy warszawskich kolegów :lol2: !! Sama ma je zjeœÌ , bo ciê¿ko pracuje ostatnio i musi mieÌ si³y na dalsz¹ pracê dla nas :racja: !! :lol2:
king_kocur pisze:Jestem ni¹ zafascynowany - zarowno rozmow¹, jak i, czy raczej g³ównie sam¹ Agat¹ :szalony:
Nie ty jeden bracie , nie ty jeden :szalony: !! I pewnie nie ostatni :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Szczêœliwej drogi powrotnej do domu :* !! Udanej podró¿y do Warszawy :* !!! I niech przynajmniej w studio jutro podkrêc¹ znacz¹co temperaturê :lol2: !! I tym optymistycznym akcentem koùczê mój przynudnawy wywód :devil: !!
..optymizm moÂże przybraĂŚ na sile :jupi:

..nasze szanse na spotkanie z AgatkÂą dzisiaj wieczorem wzrosÂły :D
..Joanna Komolka ma live'y :D
..a to oznacza Âże ta fucha dzis Agatki nie dotyczy :lol2:
..wiĂŞc jest szansa rozÂłoÂżona 'fifty fifty' :devil:
..mam na myÂśli Âże Agatka moÂże mieĂŚ wolne albo juÂż moÂże byĂŚw drodze do Warszawy :tanczy:
..z karpiem w reklamĂłwce :lol2:
marcinkowsky pisze:
Oczom nie wierzê -tej rozmowy ja dzisiaj nie widzia³em i nawet nie zd¹¿y³em poprosiÌ oo ni¹ , a ju¿ mi j¹ na tacy podaj¹ :lol2: !! Dziêki !! :jupi:
..coraz lepsze czasy dla fanĂłw Agatki :lol2:
..teraz to juÂż nawet nie musimy prosiĂŚ o nic :jupi:
..bo mamy wszystkiego (no prawie) pod dostatkiem :lol2:
marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:Jestem ni¹ zafascynowany - zarowno rozmow¹, jak i, czy raczej g³ównie sam¹ Agat¹ :szalony:
Nie ty jeden bracie , nie ty jeden :szalony: !! I pewnie nie ostatni :szalony: !!
..to Agatka robi wszystko ÂżebyÂśmy dla niej ciÂągle i coraz mocniej tracili gÂłowĂŞ :lol2:

..ale niech jej bĂŞdzie :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:Materialy dostarczyÂła notka :D
ChwaÂła jej za to :jupi: !!
Oj, nie zawstydzajcie mnie :red:
marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:Bêdê zaszczycony, jeœli zechce z nami wspó³pracowaÌ w dalszym ci¹gu :D
Przyda nam siĂŞ jej zmysÂł artystyczny :)
Wspó³pracujcie , wspó³pracujcie -wspó³praca zapowiada siê niezwykle obiecuj¹cym po³¹czeniem si³ i efektami powala :jupi: !! Chocia¿ i solo robiliœcie ju¿ niesamowit¹ robotê :jupi:
Kiedy zajdzie potrzeba, to moÂżecie na mnie liczyĂŚ :D
JeÂśli oczywiÂście bĂŞdĂŞ mogÂła pomĂłc ;)
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Oj, nie zawstydzajcie mnie :red:
Wstydliwa , ale szczodrobliwa -nie moÂżna siĂŞ temu sprzeciwiĂŚ :lol2: !! :jupi: NajwyÂżej z tego powodu cieszyĂŚ :lol2: !! :jupi:
obieÂżyÂświat pisze:..nasze szanse na spotkanie z AgatkÂą dzisiaj wieczorem wzrosÂły :D
..Joanna Komolka ma live'y :D
..a to oznacza Âże ta fucha dzis Agatki nie dotyczy :lol2:
..wiĂŞc jest szansa rozÂłoÂżona 'fifty fifty' :devil:
..mam na myÂśli Âże Agatka moÂże mieĂŚ wolne albo juÂż moÂże byĂŚw drodze do Warszawy :tanczy:
..z karpiem w reklamĂłwce :lol2:
UparÂłeÂś siĂŞ na tego karpia :devil: !! PrzecieÂż miaÂły byĂŚ ciasteczka :devil: !! I niech tak lepiej bĂŞdzie :devil: !!

Myœlicie , ¿e jak teraz wyjdê na zakupy , to zd¹¿ê wróciÌ na 18. :lol2: ??

W kaÂżdym bÂądÂź razie bĂŞdĂŞ siĂŞ staraÂł -mocno :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Koledzy, czy jestem przewra¿liwiony, czy ta zaznaczona czerwonym kó³kiem osoba kogoœ wam przypomina ?
Obrazek
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

epsztajnek pisze:Koledzy, czy jestem przewra¿liwiony, czy ta zaznaczona czerwonym kó³kiem osoba kogoœ wam przypomina ?
O, to byÂła juÂż wczeÂśniej :lol2:
Ja widzia³am Agatê w serwisie o 16-stej... a nie to by³o w tym po 15.30, tylko ¿e Agata by³a ju¿ wystrojona w bia³¹ koszulê i ciemn¹ marynarê, mia³a rozpuszczone w³osy i przedziera³a siê mniej wiêcej w tym miejscu, w którym uwieczni³ j¹ epsztajnek :lol2: :lol2:

Kacper zatem nie kÂłamaÂł :D Ciekawe, czy doczekaÂł siĂŞ tego karpia? :lol2:

I jeszcze maÂły prezencik ode mnie :arrow: wczorajsza relacja z godziny Ăłsmej, dla tych co nie widzieli :D
:arrow: http://www.savefile.com/files/1278507
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:
epsztajnek pisze:Koledzy, czy jestem przewra¿liwiony, czy ta zaznaczona czerwonym kó³kiem osoba kogoœ wam przypomina ?
O, to byÂła juÂż wczeÂśniej :lol2:
Ja widzia³am Agatê w serwisie o 16-stej... a nie to by³o w tym po 15.30, tylko ¿e Agata by³a ju¿ wystrojona w bia³¹ koszulê i ciemn¹ marynarê, mia³a rozpuszczone w³osy i przedziera³a siê mniej wiêcej w tym miejscu, w którym uwieczni³ j¹ epsztajnek :lol2: :lol2:
..to Agatka..to na pewno Agatka :jupi:
..ale macie oko wyczulone :jupi:
..ja niestety nie widziaÂłem Âżadnego z tych serwisĂłw ;(
..wiĂŞc nie mogĂŞ siĂŞ pochwaliĂŚ Âże juÂż widziaÂłem AgatkĂŞ ;(
..wiemy jak Agatka bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ do gĂłry :lol2:
..ale caÂły czas nie znamy doÂłu :lol2:

..btw. dziĂŞkii za caps :lol2:
not that kind pisze:Kacper zatem nie kÂłamaÂł :D Ciekawe, czy doczekaÂł siĂŞ tego karpia? :lol2:
..umĂłwiliÂśmy siĂŞ Âże lepiej dopingowaĂŚ ciasteczkom :devil:
not that kind pisze:I jeszcze maÂły prezencik ode mnie :arrow: wczorajsza relacja z godziny Ăłsmej, dla tych co nie widzieli :D
:arrow: http://www.savefile.com/files/1278507
..dziĂŞki :*
..brakowaÂło mi tej relacji w tamtym spocie relacjowym :lol2:

..a teraz odliczamy minuty do pierwszego serwisu :jupi:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

e tam :D

znowu spodnie :/

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:e tam :D

znowu spodnie :/
..i co z tego :?: :lol2:

..wystarczy spojrzeĂŚ na to ujĂŞcie :arrow:

Obrazek

..Âżeby byĂŚ wniebowziĂŞtym z tego powodu Âże Agatka tak potrafi wyglÂądaĂŚ w spodniach :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze: Myœlicie , ¿e jak teraz wyjdê na zakupy , to zd¹¿ê wróciÌ na 18. :lol2: ??

W kaÂżdym bÂądÂź razie bĂŞdĂŞ siĂŞ staraÂł -mocno :lol2: !!
Odradzam :lol2:
Szkoda, ¿e tak póŸno Ci doradzam :devil: WidaÌ nie zd¹¿y³eœ :/
Jeœli wybra³eœ siê do Media M. to mo¿esz do pó³nocy nawet nie wyjœÌ :devil:

Tym czasem wszelkie akcje wywiadowcze siĂŞ powiodÂły i Agatta przywitaÂła siĂŞ z nami punkt 18-sta :lol2:
Mia³a dla nas tylko jedn¹ wiadomoœÌ, ale i tak bardzo mi³o by³o siê z ni¹ spotkaÌ :lol2:
Tym bardziej byÂło miÂło, Âże spotkaĂŚ siĂŞ nam dane byÂło z wyjÂątkowo powabnÂą damÂą :tanczy:

Za wszelkie serdecznoÂści w postaci capsĂłw i filmĂłw jeszcze serdeczniej dziĂŞkujĂŞ :*
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze:Tym czasem wszelkie akcje wywiadowcze siĂŞ powiodÂły i Agatta przywitaÂła siĂŞ z nami punkt 18-sta :lol2:
Mia³a dla nas tylko jedn¹ wiadomoœÌ, ale i tak bardzo mi³o by³o siê z ni¹ spotkaÌ :lol2:
Tym bardziej byÂło miÂło, Âże spotkaĂŚ siĂŞ nam dane byÂło z wyjÂątkowo powabnÂą damÂą :tanczy:
I ma make up w wersji diabolique :devil:

Alchemik pisze:Za wszelkie serdecznoÂści w postaci capsĂłw i filmĂłw jeszcze serdeczniej dziĂŞkujĂŞ :*
SerdecznoÂści nigdy za wiele :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:I ma make up w wersji diabolique :devil:
Totalnie zbĂŞdny, niepotrzebny :nie:
Któ¿ mog³ wpaœÌ na pomys³, ¿e to naturalne piêkno trzeba poprawiaÌ :uhh:

not that kind pisze:SerdecznoÂści nigdy za wiele :D
DziĂŞkujĂŞ :lol2:
ZwÂłaszcze za wyraÂźne uwiecznienie makeup-u :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:
Alchemik pisze:Tym czasem wszelkie akcje wywiadowcze siĂŞ powiodÂły i Agatta przywitaÂła siĂŞ z nami punkt 18-sta :lol2:
Mia³a dla nas tylko jedn¹ wiadomoœÌ, ale i tak bardzo mi³o by³o siê z ni¹ spotkaÌ :lol2:
Tym bardziej byÂło miÂło, Âże spotkaĂŚ siĂŞ nam dane byÂło z wyjÂątkowo powabnÂą damÂą :tanczy:
I ma make up w wersji diabolique :devil:
..ojjooj :/
..po co taki kolor :mhm:
..zupeÂłnie nie pasuje do brÂązowych oczu Agatki :/
..bo pomyÂślĂŞ Âże ktoÂś zÂłoÂśliwie tak pomalowaÂł AgatkĂŞ :>

..ale reszta piĂŞknie :P
..no moÂże za wyjÂątkiem koszuli i marynary :devil:

not that kind pisze:
Alchemik pisze:Za wszelkie serdecznoÂści w postaci capsĂłw i filmĂłw jeszcze serdeczniej dziĂŞkujĂŞ :*
SerdecznoÂści nigdy za wiele :D
..notka - jesteÂś sÂłodka :*
Jeœli wybra³eœ siê do Media M. to mo¿esz do pó³nocy nawet nie wyjœÌ :devil:
..kiedyÂś mi mĂłwiÂł Âże on nie chodzi do MediaMarkt :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 21 gości