Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No wiesz. WstydziÂłbyÂś siĂŞ wysuwajÂąc bezpodstawne argumenty, Âże nie lubiÂą nowego Ojca ÂŚwiĂŞtego. To, Âże byÂły jedynie livy o niczym nie Âświadczy, a Justyna zapowiaadjÂąc te livy byÂła wyraÂźnie uÂśmiechnmiĂŞta i rozradowana.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

1) wstydziÂłabyÂś
2) Justyna zawsze jest uÂśmiechniĂŞta, praktycznie niezaleÂżnie od wszystkiego
3) to nie sÂą bezpodstawne argumenty: maÂło informacji o nowym papieÂżu, ciÂągÂłe wspominanie Jana PawÂła II, czasami mam nawet wraÂżenie, iÂż mĂłwiÂą czeÂściej o tym zmarÂłym, bo caÂły czas, niebezpodstawnie, siĂŞ do niego odwoÂłujÂą i stÂąd przynajmniej ja wyciÂągam takie wnioski - tÂą, niech bĂŞdzie, mniejszÂą sympatiĂŞ (ÂżebyÂś nie powiedziaÂł, ze za ostro) ja, jako widz odczuwam, to siĂŞ po prostu czuje :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ojjj Mikasur zgadzam siĂŞ w 100 % to siĂŞ czuje i to bardzo...
Nie moÂżna powiedziec ze otwarcie go nie lubiÂą ale teÂż widac ze w podÂświadomoÂści za nim nie przepadajÂą :(
I to siê da bardzo odczuÌ. Praktycznie same live'y bez materia³ów i w ka¿dym wejœciu oboje ze Stœk¹ podkreœlaj¹ " to by³o gor¹ce powitanie ale.." "m³odzierz kocha Benedykta 16 ale...." i zobacz Marcinie w jaki sposób mówi¹ o JP II !!! nie dziwiê siê im ka¿dy ma do tego prawo moze np jeszcze dodatkowo niemców nie lubi¹.
Ja tam uwaÂżam Âże PapieÂż jest caÂłkiem sympatyczny co nie zmienia faktu Âże do JP II mu sporo brakuje.
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Zapomnia³am jeszcze dodaæ, ¿e live zwi±zany z Pa³asiñskim by³ gdzie¶ w ¶rodku FAKTÓW, a temat zwi±zany z papie¿em nie by³ zapowiadany na pocz±tku, po czo³ówce.

edit:
I co? DziÂś FAKTY z Marciniakiem, a papieÂż na pierwszym miejscu i w dodatku materiaÂł. Nikt mi nie powie, Âże Pochanke jest co najmniej sceptyczna, co do Benedykta XVI.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no... :D dziÂś jest lepiej byÂł materiaÂł z Kolonii Piotr Marciniak rĂłwnieÂż rozmawiaÂł z Jackiem PaÂłasiĂąskim zobaczymy czy TVN poinformuje jak to zrobiÂła panorama o nagrodzie Niptel 2005 :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Piotr Marciniak na koniedc Faktów poinformowa³ o nagrodzie NIPTEL 2005 "za wyj¹tkowy profesjonalizm i rzetelnoœÌ".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wiem widziaÂłem :] byÂło rĂłwniez w wiadomoÂściach ale nie wiem czy w wydarzeniach czy moze ktoÂś oglÂądaÂł polszmat kiedy byÂły wydarzenia??
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dzisiaj nic nie pobije materiaÂłu Nowickiego !!!! oczywiÂście tematyka bardzo waÂżna i to co pokazaywaÂł jak najbardziej oburzajÂące. Ale nic nie przebije ekspertyzy pana jakiegoÂś tam ktĂłry mĂłwi
- niech pan sam sobie odpowie na to pytanie
-ale dlaczego
-bo to jesttakie pytanie jak czy pana matka byÂła ÂżydĂłwkÂą :lol: :D:D

Poprostu waÂł roku :D
A i wÂłasnie dzisiaj MArciniak i materiaÂł o Benedykcie 16
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:dzisiaj nic nie pobije materiaÂłu Nowickiego !!!!
kurczĂŞ akurat ten material przegapiÂłem :x :cry: ehh to moje szczeÂście zrawie zawsze fajne materiaÂły przegapiam :x
kamuii pisze:A i wÂłasnie dzisiaj MArciniak i materiaÂł o Benedykcie 16
tak wkoĂącu dziÂś byÂł Piotr Marciniak i wkoĂącu byÂł materiaÂł o Benedykcie XVI no i o tym co sie dzieje w Kolonii
P.S. kamuii - Âświetny podpis bardzo mi sie podoba :D :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

pawell pisze: P.S. kamuii - Âświetny podpis bardzo mi sie podoba :D :wink:
Tak, tak, wyÂślij to do niej na email. BĂŞdzie zachwycona :evil2:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

MyÂślĂŞ Âże na 100 % jej siĂŞ spodoba :D
ps...dziĂŞki za uznanie :evil2:
Android <3
Dared00

Post autor: Dared00 »

NARESZCIE! DoczekaÂłem siĂŞ tego dnia, w ktĂłrym Tychy bĂŞdÂą w Faktach.

No i by³y. Ale nie tylko w Faktach. By³y równie¿ w serwisach TVN24, w TVP3 i na paskach informacyjnych. A wszystko przez wyciek amoniaku w tyskim lodowisku. Ulica zamkniêta, stra¿acy w specjalnych kombinezonach. Ca³e miasto czu³o siê jak na wojnie. Po osiedlu jeŸdzi³ jeepek i darli siê przez megafon coœ w stylu: "Prosimy zamkn¹Ì okna i nie wychodziÌ z mieszkaù". Ale by³o fajnie. :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

materia³y w g³ównym wydaniu faktów

Post autor: salladyn »

Nie no wprost cudownie,cieszysz siĂŞ z tego ze Tychy byÂły we Faktach dlatego Âże wyciekÂł amoniak z lodowiska :shock: Ja myÂślaÂłem Âże moÂżna siĂŞ cieszyĂŚ z tego Âże kogoÂś miasto jest pokazywane w tym programie dlatego ze na przykÂład jest chĂŞtnie odwiedzane przez turystĂłw jak na przykÂład materiaÂł o Krakowie (moim mieÂście).Pozdrawiam.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Dared00

Post autor: Dared00 »

Ale o Tychach materiaÂłu, Âże przyjeÂżdÂża duÂżo turystĂłw, raczej by nie mogli pokazaĂŚ, bo w Tychach nie ma co zwiedzaĂŚ. No moÂże poza browarem i oÂśmioma hipermarketami. :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TeÂż mi sensacja. MĂłj kolega w "Fakach" byÂł kilka razy, w tym 2 razy na jedynce. Jednak powĂłd byÂł niechlubny - wrĂŞcz przeciwnie. :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość