[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Skoro nie oglÂądasz, to skÂąd wiesz, Âże nudny? :klamca:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Taniec z gwiazdami nie jest nudny! Owszem poprzednia edycja byÂła nudna, bo byÂło prawie wiadomo kto wygra. A w tej edycji jest zaciĂŞta walka miĂŞdzy Guzik, SteczkowskÂą i DamiĂŞckim. No i Bryndal ma duÂżo smsĂłw i teÂż mu to duÂżo daje.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Marcin pisze:Skoro nie oglÂądasz, to skÂąd wiesz, Âże nudny? :klamca:
przestaÂłem go oglÂądaĂŚ bo staÂł sie nudny...
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

22 grudnia o 20:00 specjalny odcinek Jak Oni ÂśpiewajÂą pod tytuÂłem Jak Oni ÂświĂŞtujÂą ! :

Z okazji zbliÂżajÂącego siĂŞ BoÂżego Narodzenia wszyscy uczestnicy programu "Jak oni ÂśpiewajÂą", jury oraz gospodarze spotkajÂą siĂŞ w ÂświÂątecznej atmosferze, by porozmawiaĂŚ o nadchodzÂących ÂświĂŞtach. GoÂście opowiedzÂą o tym, jak zamierzajÂą ÂświĂŞtowaĂŚ WigiliĂŞ i BoÂże Narodzenie w rodzinnym gronie i jakie tradycje boÂżonarodzeniowe kultywujÂą w domach. Widzowie zobaczÂą relacjĂŞ ze wspĂłlnego wigilijnego wieczoru, ktĂłry gwiazdy spĂŞdziÂły w malowniczej scenerii polskich gĂłr.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

DwĂłjka robi coÂś podobnego z udziaÂłem 'gwiazd' programu "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie" - "ÂŚwiĂŞta na lodzie"... czy jakoÂś tak.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

W wielu krajach co roku jest ÂświÂąteczny odcinek TaĂąca z gwiazdami. W Polsce jeszcze nie byÂło. Hym... MoÂże za rok :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No i zakoĂączyÂł siĂŞ finaÂł II edycji programu :)
Show wygraÂła Joanna Liszowska! :brawa:
NagrodĂŞ dla zwyciĂŞÂżczyni byÂł... czerwony Seat :shock:
No có¿... biedny jest ten Polsat - w TVN-ie porsche, a tutaj Seat :devil:
ZdziwiÂło mnie rĂłwnieÂż, Âże w czasie finaÂłu ujawniali jak procentowo rozkÂładajÂą siĂŞ wyniki (zupeÂłnie tak jak w ''Tzg'') - wczeÂśniej tego nie byÂło :>
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

kamilo pisze:NagrodĂŞ dla zwyciĂŞÂżczyni byÂł... czerwony Seat :shock:
Jak siê czyta posty niektórych, to po prostu rêce opadaj¹. Do Twojej informacji - sponsorem tej edycji od pocz¹tku by³a firma Seat, wiêc zrozumia³ym bêdzie równie¿ prezent dla zwyciêzcy w postaci samochodu wyprodukowanego przez tê firmê. Przekomicznie wygl¹da³oby to, gdyby przez ca³¹ edycjê uczestnicy jeŸdzili Seatami, a w finale daliby Porsche.
No có¿... biedny jest ten Polsat - w TVN-ie porsche, a tutaj tylko Seat
Polsat nie chciaÂł tym razem robiĂŚ powtĂłrki z rozrywki. Raz w jednym swoim programie Porsche daÂł w nagrodĂŞ, wiĂŞc po raz kolejny nie trzeba. Tak tak - dobrze przeczytaliÂście. To Polsat jako pierwsza stacja w Polsce miaÂła nagrodĂŞ w postaci Porsche.
w czasie finaÂłu ujawniali jak procentowo rozkÂładajÂą siĂŞ wyniki (zupeÂłnie tak jak w ''Tzg'')
Podczas pierwszej edycji tego nie robili, choĂŚ powinni - tak dziaÂło siĂŞ teÂż w oryginalnej, brytyjskiej wersji "SS". Analogia do TzG nieunikniona - we wszystkich programach tak robiÂą.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Wyniki czÂąstkowe najpierw podawano w "Barze" wiĂŞc szukanie podobieĂąstw do TVN jest tu naciÂągane, Porshe takÂże w Barze byÂło najpierw..

FinaÂł oceniam Âśrednio.. ogĂłlnie od jakiegoÂś momentu byÂło sztampowo w tym programie.
W caÂłej edycji miaÂłem dwĂłch faworytĂłw. Kasie SowiĂąskÂą.. wyjÂątkowa uroda i niesamowity niski gÂłos "Twist in my sobriety" w jej wykonaniu wspominam do dziÂś i Kube Tolaka, mÂłody sympatyczny i zdolny.. specjalnie sie nie wykazaÂł w programie, ale ktoÂś taki na rynku by sie przydaÂł.. polskich wokalistĂłw nie da siĂŞ sÂłuchaĂŚ (Wydra, Stachursky, Piasek..)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

W Taùcu z gwiazdami wyniki procentowe podawali ju¿ gdy zostawa³y 4 pary. Jak podwali koùcowe wyniki w Joœ dzisiaj zrobili to doœÌ dziwnie :/ Takie mam odczucie. Czuje jakieœ niedokoùczenie czegoœ xD Nie zrobili tego napiêcia, tej ciszy... Tylko odrazu ¿e Liszowska. No, ale program Joœ jak dla mnie trwa za d³ugo dlatego prze³¹cza³em tylko an urywki :] Powinni to skróciÌ to 22 max. Czy Liszowska i Polk œpiewali po 2 piosenki czy tak mi siê wydawa³o? W pó³finale œpiewali po 3, a w finale tylko 2 :/ W finale 1 edycji po 4 œpiewali...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Piotr Polk to ten czarodziej?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie, to aktor. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

W ogóle to rozwi¹zanie z fina³em by³o bez sensu. W pó³finale pierwszej edycji o ile dobrze pamiêtam nie by³o przyznawania tych jokerów. Teraz Krawczyk (?) da³ jokera najs³abszemu Polkowi i przez to prawdziwy fina³ rozegra³ sie o wejœcie do fina³u.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Iluzjonista nazywa siĂŞ Maciek Pol :).

No i czarodziej nie mĂłgÂłby wystÂąpiĂŚ w tym programie - bo w formacie jest zapis, Âże wystĂŞpujÂą tylko aktorzy z seriali. ChociaÂż mam nadziejĂŞ, Âże Polsat dogada siĂŞ z GranadÂą na zmianĂŞ kryterium doboru gwiazd i zacznÂą wystĂŞpowaĂŚ takÂże osoby znane z innych dziedzin show biznesu :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

OgĂłlnie finaÂł byÂł bardzo chaotyczny :roll:
WystĂŞpy finalistĂłw przeplataÂły siĂŞ z wystĂŞpami 'gwiazd', ktĂłre odpadÂły wczeÂśniej, co spowodowaÂło najwiĂŞkszy chaos :spiewa:
Pomijam to, ¿e Polk œpiewa³ 2 (Liszowska - 3) piosenki, kiedy to w finale 1. edycji œpiewane by³y 4 piosenki, a zarówno w pó³finale 1. jak i 2. edycji - 3 piosenki :?
Podmark, nie powiedziaÂłem, Âże nagrodÂą powinno byĂŚ Porsche, tylko porĂłwnaÂłem Porsche do Seata :]
Moim zdaniem juÂż powinni sobie daĂŚ spokĂłj z tym samochodem, bo wydanie wÂłasnej pÂłyty i co za tym idzie zarobienie na niej niezÂłej gotĂłwki, a takÂże zrobienie sobie reklamy i zyskanie wiĂŞkszej sÂławy - wystarczy. Najlepszym dowodem na to jest utwĂłr Agnieszki WÂłodarczyk (zwyciĂŞÂżczyni 1. edycji), ktĂłry sÂłyszĂŞ teraz codziennie w radio :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości