Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ja tam sie z KazimierÂą solidaryzuje bo jak mialem 7 lat to nie chcialem chodziĂŚ do logopedy i teraz mam przez to problemy, nie takie jak ona, ale zawsze... :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja tesh sie z nia solidaryzyje, ale wedlug mnie ona mowi normalnie wiec nie widze problemu :)
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Teraz jej wymowa bardzo siê poprawi³a dla osoby ogl¹daj¹cej prawie ka¿dy odcinek mo¿e to byc nie do zauwa¿enia ale ja widzia³em tylko pierwsze dwa i dzisiejszy i jak dla mnie ró¿nica w wymowie Szczuki jest bardzo znacz¹ca.
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

ja teÂż sie znia solidaryzuje i z wszystkimi, ktĂłrzy ja lubiÂą :wink: ja oglÂądaÂłam wszystkie odcinki w wakacje i musze przyznaĂŚ , Âże sie rozwineÂła, duzo musiaÂła nad soba pracowaĂŚ.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

O 12:00 [tj za kilka minut] na onecie bĂŞdzie czat z KazimierÂą :)
:)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

o boshe czemu ja o tym wczesnie nie wiedzialem jak moglem to przegapic :( :( :(
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:O 12:00 [tj za kilka minut] na onecie bĂŞdzie czat z KazimierÂą :)
ByÂłem w w szkole :cry: :cry: :cry: Nigdy sobie chyba tego nie wybaczĂŞ. ÂŻe nie uciekÂłem z lekcji... (Nie uciekaÂłem nigdy, ale dla Kazi wszystko :D)
Ahh... trudno siĂŞ mĂłwi ;)

A co do jej czytania :) PopawiÂła siĂŞ i to abrdzo. W pierwszym tygodniu wrzesnia TVN powtarzaÂł 2 pierwsze odcinki: czytaÂła wolno, miotaÂła siĂŞ po studiu :wink: I jej rozmowy nie byÂły takie ciekawe. WidaĂŚ -rozkrĂŞciÂła siĂŞ -i ChwaÂła jej za to :D :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Takiego kogos bylo nam potrzeba. Ciety jezyk, inteligente teksty, ta wspaniala "niechec" Pani Szczuki to cos co podoba mi sie w programie. Ogladajac "NO" w BBC, analizujac doszedlem do wnisoku ze prowadzace sa bez porownania. Nasza Kazia wygrywa na calej dlugosci...
W najblizszy poniedzialek o 22:00 bedzie premiera programu "ÂŚwiad wedÂług" na TVN Style gdzie goÂściem programu bĂŞdzie wÂłaÂśnie Kazimiera Szczuka.
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Bra³am udzia³ w czacie- sporo internautów zadawa³o Kazi pytania. / 250 .../ Kazia odpowiada³a ze znan¹ sobie swobod¹ ,uczciwie,. No có¿ potrafi mówiÌ " bez ogródek". Przeczytajcie Jej najnowsz¹ ksi¹¿kê- " Milczenie owieczek" - o aborcji-œwietnie napisana.
nowicjusz
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a moglabys nam dac zapius tego zcata bo ja niemoge go nigdzie znalezc
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

minio pisze:Takiego kogos bylo nam potrzeba. Ciety jezyk, inteligente teksty, ta wspaniala "niechec" Pani Szczuki to cos co podoba mi sie w programie. Ogladajac "NO" w BBC, analizujac doszedlem do wnisoku ze prowadzace sa bez porownania. Nasza Kazia wygrywa na calej dlugosci...
W najblizszy poniedzialek o 22:00 bedzie premiera programu "ÂŚwiad wedÂług" na TVN Style gdzie goÂściem programu bĂŞdzie wÂłaÂśnie Kazimiera Szczuka.
Tak, Kazia jest bardzo dobra. W pierwszych odcinkach moÂże i nie dawaÂła sobie za bardzo rady, ale z odcinka na odcinek byÂło lepiej :wink: Pozatym prowadzÂących program nie moÂżna za bardzo porĂłwnywac. KaÂżda jest inna, choc wiele wzoruje siĂŞ na Anne Robinson. PowtĂłrze jednak: kaÂżda doda cos od siebie i ma "swĂłj " jakiÂś styl. Nasza prowadzÂąca opiera siĂŞ czesto na ironii :D

A co do Kazi w programie "Œwiat wed³ug"... Niestety moja kablówka nie w³¹czy³a do tej pory kana³u do swojej oferty :? Uzna³a chyba, ¿e jak jest CLUB to TVN Style bedzie czymœ zbêdnym. Kolejny pech dla mnie :cry: :cry:

P.S TeÂź prosiÂłbym kogolwiek kto wie gdzie jest zapis czastu z KaziÂą o podanie linku 8)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

MyÂślĂŞ, Âże za jakiÂś czas ukaÂże siĂŞ w onecie pl.Ja natomiast nie mogĂŞ Ci pomĂłc, bo nie jestem" mistrzem" w tej dziedzinie. MoÂże podacie namiaryna TVN Styl , czy jest juÂż w ÂŁodzi??

--------------------------------------------------------------------------------

Czy ktoÂś sÂłuchaÂł audycji w Radiu WAWA/14 na 15 09/? goÂściem miaÂła byĂŚ Kazia. Program nazywa siĂŞ-" Nocne PolakĂłw rozmowy". W ÂŁodzi nie ma zasiĂŞgu tego radia!! wiĂŞc nie byÂło mi dane wysÂłuchaĂŚ audycji.
nowicjusz
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Obrazek

Kazimiecha Szczuka, Fakty, Witam PaĂąstwa :D
Horus21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 19 wrz 2004, 00:27
Lokalizacja: KRAKĂ“W

Post autor: Horus21 »

kazia jest the best bo jest wyszczekana ale do faktow to sie nie nadaje ma za duza wade wymowy no niestety :cry:
"Jestem i mnie nie ma widze choc nie mam oczu"
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ale myÂśle ze by siĂŞ nadawaÂła do prowadzenia wywiadĂłw z politykami, czaicie bazĂŞ? Kazia kontra Giertych? Romku, jestes najsÂłabszym ogniwem. Albo komentarz przy wiekszej liczbie zaproszonych goÂści: wszyscy byliÂście jednakowo besssnadziejni! :D :D :D :D :D :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości