[TVN] Studio Złote Tarasy / Otwarte Studio Złote Tarasy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie wiem czy to miaÂło byĂŚ Âśmieszne? ByÂło, ale ÂżenujÂące. Ja naprawdĂŞ myÂślaÂłem, Âże staÂło siĂŞ coÂś waÂżnego ( i pewnie wszyscy widzowie teÂż ), a tu taki numer. Jeszcze na tak niskim poziomie. Nie spodziewaÂłem siĂŞ tego po dziennikarzach TVN i TVN 24. :nie:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:Nie wiem czy to miaÂło byĂŚ Âśmieszne? ByÂło, ale ÂżenujÂące.
To byÂł Âświetny 'wstĂŞp' do rozmowy o ekologii i o tym, jak moÂże wyglÂądaĂŚ Âświat za kilkadziesiÂąt lat. Wielu ludziom uÂświadomiÂło to problem z jakim bĂŞdziemy walczyĂŚ. Wzorowano siĂŞ na podobnym newsie, ktĂłry kiedyÂś zostaÂł nadany w USA, i ktĂłry tam wywoÂłaÂł ogromne zamieszanie. Nie rozumiem kogoÂś, kto uwaÂża, Âże to "miaÂło byĂŚ Âśmieszne, a nie byÂło". :? To nie "Szymon Majewski Show"...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

POpieram pisze:
pawell pisze:Nie wiem czy to miaÂło byĂŚ Âśmieszne? ByÂło, ale ÂżenujÂące.
To byÂł Âświetny 'wstĂŞp' do rozmowy o ekologii i o tym, jak moÂże wyglÂądaĂŚ Âświat za kilkadziesiÂąt lat. Wielu ludziom uÂświadomiÂło to problem z jakim bĂŞdziemy walczyĂŚ.
Czyli miaÂłem racjĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Nie rozumiem kogoÂś, kto uwaÂża, Âże to "miaÂło byĂŚ Âśmieszne, a nie byÂło". :?
Nie rozumiesz, bo w ogóle nie zrozumia³eœ o co mi chodzi. Mo¿e wg nich ( tych którzy przygotowywali ) ten materia³ mia³ byÌ œmieszny, ale nie by³. Ja nie uwa¿am, ¿e to mia³o byÌ œmieszne. Moim zdaniem powinni zrobiÌ inny "wstêp" do tej ca³ej rozmowy o ekologii i nie wci¹gaÌ do tego TVN 24, które mo¿e straciÌ na tym jak¹œ czêœÌ wiarygodnoœci. Tym bardziej, ¿e poinformowali widzów, ¿e przerywaj¹ widzów, bo dzieje siê coœ wa¿nego...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:
POpieram pisze:Nie rozumiem kogoÂś, kto uwaÂża, Âże to "miaÂło byĂŚ Âśmieszne, a nie byÂło". :?
Nie rozumiesz, bo w ogóle nie zrozumia³eœ o co mi chodzi. Mo¿e wg nich ( tych którzy przygotowywali ) ten materia³ mia³ byÌ œmieszny, ale nie by³. Ja nie uwa¿am, ¿e to mia³o byÌ œmieszne. Moim zdaniem powinni zrobiÌ inny "wstêp" do tej ca³ej rozmowy o ekologii i nie wci¹gaÌ do tego TVN 24, które mo¿e straciÌ na tym jak¹œ czêœÌ wiarygodnoœci. Tym bardziej, ¿e poinformowali widzów, ¿e przerywaj¹ widzów, bo dzieje siê coœ wa¿nego...
To miaÂło byĂŚ szokujÂące i przyciÂągajÂące ludzi do telewizora. MiaÂło rĂłwnieÂż zainteresowaĂŚ ludzi tematem.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

To nie miaÂło byĂŚ Âśmieszne. OdnosiÂło siĂŞ do tego, Âże ileÂś tam lat temu w Ameryce media czy coÂś tam podaÂły informacjĂŞ o ataku Marsjan :D A potem mĂłwili o kosmosie i przyszÂłoÂści.

Ja na pocz¹tku te¿ siê przestraszy³em. Potem wiedzia³em, ¿e to œciema - za bardzo naci¹gane. A poza tym jak obraz zacz¹³ znikaÌ to nie znika³o logo "tvn - na ¿ywo" i certyfikat. No i belki TVN24 te¿ jakieœ "nie te". Ale przeciêtny widz, który nie zwraca uwagi na takie rzeczy móg³ siê nabraÌ.

[ Dodano: Nie PaÂź 28, 2007 6:12 pm ]
A potem powiedzieli, Âże nie chcieli ludzi straszyĂŚ, bo zadaniem tego programu jest rozerwanie ludzi w niedzielne popoÂłudnia.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

NagraÂł ktoÂś to? Bo bym chĂŞtnie zobaczyÂł.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

PowtarzajÂą toto? I nie chodzi mi o powtĂłrkowe pasmo nocne, bo nie bĂŞdĂŞ wstawaÂł o 3:00 Âżeby sobie pooglÂądaĂŚ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie, "Studia ZÂłote Tarasy" nie powtarzajÂą. ZresztÂą takich programĂłw siĂŞ nie powtarza...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

to nie mialo byc smieszne przecieÂż i gdzie ci tvn24 utraci czesc wiarygodnosci prosze ciee
TVN innowacja i nowoczesność...
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Studio ZÂłote Tarasy caÂłkowicie zmieniÂło oblicze, wedÂług mnie na lepsze. Nowa oprawa graficzna, nowe fotele i wystrĂłj, wspaniali goÂście po prostu super!! Nawet nowa nazwa jest Otwarte Studio ZÂłote Tarasy. Program idzie do przodu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Trudno oceniaÌ po kilku minutach. Ale wiem jedno - brakuje porz¹dnej czo³ówki.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rewelacja! :D Na razie nic wiĂŞcej nie napiszĂŞ, ale jest naprawdĂŞ Âświetnie.
ByÂła nuda, a teraz siĂŞ dzieje.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A ja napiszĂŞ tak:
:arrow: duÂżo muzyki
:arrow: dynamika
:arrow: duÂżo goÂści
:arrow: ciekawe tematy
:arrow: Âświetne studio
:arrow: Âświetna grafika
:arrow: Âświetna nowa realizaja
:arrow: super wejÂścia goÂści
:arrow: podoba mi siê, ¿e np podczas pokazywania filmików z YouTube nie pisz¹ "Ÿród³o" tylko 'znaleŸliœmy to na". Niby szczegó³, ale fajnie to wygl¹da.
to wszystko plusy.

OgĂłlnie REWELACJA!!! CaÂłkiem inny program. :D
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

Super! Zmiany na wielki plus! czo³ówkê mo¿na by trochê dopracowaÌ, ale ogólnie jest w porz¹dku. Nie podoba mi siê tylko trochê, ¿e materia³y z milionerów (którzy byli emitowani na antenie TVN) dali z filmików internetowych...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości