TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

Od dziś każdy może się skontaktować z TVN24 przez mail kontakt@tvn24.pl i telefon (22)324-24-24. Chyba żadna telewizja nie jest aż tak blisko widza.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: TinkiWinki »

~ pisze:Od dziś każdy może się skontaktować z TVN24 przez mail kontakt@tvn24.pl i telefon (22)324-24-24. Chyba żadna telewizja nie jest aż tak blisko widza.
Dokładnie. Słyszałem że w TVP nie używają telefonów a tym bardziej maili. A w Polsacie to latami trzeba czekać na audiencję. Innej formy kontaktu z nimi nie ma.
Bardzo podoba mi się nowy adres mailowy kontakt, a nie jakieś widzowie. Tamten była taki pospolity. I ten fantastyczny numer który dzisiaj wprowadzili, prawie same 24. To naprawdę ekscytujące, cały dzień o tym mówią na TVN24.
Jestem tym tak podniecony że chyba .... chyba się z nimi skontaktuję ...
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: pop »

TinkiWinki pisze:Jestem tym tak podniecony że chyba .... chyba się z nimi skontaktuję ...
Dzwoń, może porozmawiasz z Agatą. :D

Ale przesadzają już z tym. Najbardziej wnerwia mnie Cholewiński, który nawet nie wie, co mówi. Poza tym jakieś dziwne logo - do niczego nie pasuje.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

POpieram pisze:poza tym jakieś dziwne logo - do niczego nie pasuje.
A mi się to logo podoba :D, zielony kolor nie pasuje do niczego, ale lepsze to niż niebieski i biały, którego jest już bardzo dużo w TVN24.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: pop »

Dziś w "Poranku" operator TVN24 (jeśli ktoś uważnie ogląda "P", to go zna :D ) radził widzom, jak dobrze nagrywać filmy telefonem komórkowym, by - co oczywiste :twisted: - nadawały się do emisji na antenie TVN24. :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1541221,wiadomosc.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: maxxx »

Nie chce przesadnie się czepiać,ale czasami to niezbyt mądre informację na pasku są nam serwowane :nie:
Np dla przykładu z dziś :arrow: 'Mama Jasia zaopiekuje się dzieckiem',Mama Jasia uzna dziecko za wsparcie finansowe :rozglada:
Rozumiem ,że to istotna sprawa,ale może nie dla całej Polski :nie: Zaraz napiszą,że mama Jasia zrobiła na obiad zupę pomidorową :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Greg Haus »

Ja już mam dosyć sprawy Jasia... To już się robi mały serial. Każdy ruch tej sprawy jest nam serwowany jako pilna informacja :x
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Greg Haus pisze:Ja już mam dosyć sprawy Jasia... To już się robi mały serial. Każdy ruch tej sprawy jest nam serwowany jako pilna informacja
Zgadzam się. Z całym szacunkiem dla rodziny, ale nie jest to sprawa pierwszorzędna, by trzeba było zaczynać od niej serwis czy - o czym mowa - informować na pasku PILNE. Między informacją z kategorii PILNE a Z OSTATNIEJ CHWILI jest pewna różnica, której TVN24 ostatnio nie dotrzega :rozglada:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: arczi »

Między informacją z kategorii PILNE a Z OSTATNIEJ CHWILI jest pewna różnica, której TVN24 ostatnio nie dotrzega
Dokładnie. Poza tym dziś na pasku tvn24 pojawiła się pilna informacja, iż można będzie do 30 marca otworzyć terminal 2 na Okeciu. Ale czy to jest rzeczywiście aż tak ważna sprawa, nie może być podana na zwykłym pasku :>
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Przykład dzisiejszej informacji o Poranku z paska w kategorii PILNE :arrow: TVN24: 11-miesięczny Aleks i ojciec opuścili komisariat. Sprawa dotyczy oczywiście porwanego przez ojca chłopca. Nie wydaje mi się, by większość Polaków to interesowało aż tak, by musiał być czerwony pasek, temat numer 1 w serwisach czy specjalne łączenia z reporterką. Sprawa ta została po prostu rozgłośniona przez media, choć to nie jest jedyny w Polsce przypadek. Podobnie jest z wieloma innymi sprawami :rozglada:
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: dynamitri »

POpieram pisze:Poza tym jakieś dziwne logo - do niczego nie pasuje.
Logo jest OK, dziwi mnie tylko ta paleta barw - straszliwie wybijająca się w TVN24, takie ni przypiął, ni przyłatał, rzuca się w oczy, ale nie robi to - moim zdaniem przynajmniej - dobrego wrażenia. Lepiej by było jakby było to w jakiś sposób wkomponowane w ogólną kolorystykę stacji (biel, błękit, niebieski), niż czerń z zielenią (z tego, co pamiętam) - jakieś takie zbyt jakby "z zewnątrz" to się wydaje
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Co prawda temat wątku to 'Moje zdanie o TVN 24' ,ale żeby nie zakładać nowego to wciele się w prezesa Pieczyńskiego,który przedstawia w dosyć ciekawym wywiadzie swoje zdanie o stacji i o kierunkach w których chce pójść:
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75475,5100673.html
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tak za bardzo nie wiedziałem gdzie się z tym podziać, więc piszę w temacie ''uniwersalnym''. :rozglada: Nie macie wrażenia, że ostatnio w TVN24 brakuje ludzi? Do ''Dnia na żywo'' dają Panią Redaktor Kryńską, później ma magazyn o 17.10. Piotr Jacoń, który zwykle jest gospodarzem wieczornego ''Dzień po dniu'', dziś kolejny dzień z rzędu w popołudniowym paśmie. Danuta Kondratowicz, sekretarz programowy stacji również ostatnio odnawia swoje spotkania w ''Dnż''.
''Magazyn 24 Godziny'' - Beata Tadla wczoraj była gospodynią obu wydań, wcześniej Łukasz Grass prowadził popołudniowy magazyn, a później ''Polska i świat''. Anna Kalczyńska, dziś - podobno - w popołudniowym ''Magazynie'', później na pewno o 20.20. :spiewa:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: pop »

Wszystko dlatego, że wiele osób, przede wszystkim Justyna Pochanke i Bogdan Rymanowski, są po prostu na urlopie. Przez najbliższe tygodnie - zresztą jak co roku - będzie podobnie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: epsztajnek »

Od kilku dni na godzinę 18:00 zapowiadany jest dokument o dramatycznych wydarzeniach w Austrii . Słownie - na osiemnastą zero zero, a nie osiemnastą pięć lub dziesięć. Tym czasem o 18:00 jest serwis , a dokument - po serwisie. Przepraszam - po serwisie są reklamy , a po nich dokument.
Niby drobiazg, ale świadczy o braku szacunku dla widzów. Kochanych widzów mamy w d*&%^&*
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości