[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a czy w ogĂłle studio Kuby WojewĂłdzkiego to nie to same co Majewskiego?SposĂłb oÂświetlenia i ta scena,ale trudno po tym oczywiÂście to stwierdziĂŚ,bo oÂświetlenie nie jest przekonywujÂącym argumentem udowadniajÂącym mojÂą bystrÂą hipotezĂŞ.nevermind. :] ale mi siĂŞ zabeÂłkotaÂło.ale teraz do rzeczy.

Dj Adamus mia³ œwietne wstawki.Szczególnie na wejœcie Wojewódzkiego.Ciekawe,konkretne brzmienie.a póŸniej zajawki z g³osem Kaczyùskiego.Mam nadziejê,¿e poszerz¹ ten b³yskotliwy pomys³ :devil: To jest jedna z potê¿nych ró¿nic od polsatowskiego Kuby.Marsz z chor¹giewk¹ w Polsacie i ta muzyka w tle mnie irytowa³a,a tu rytmy kubaùskie,które maj¹ 0ro wspó³nego z tym krajem oprócz narodowych barw.Co do goœci znowu¿ :D

Ola by³a na tyle wyrozumia³a i na luzie,¿e nie robi³a problemu z zajawek z Kaczyùskim,choÌ wiedzia³a,¿e w podobny sposób wyœmiewano jej ojca.z reszt¹ nie jej problem z treœci¹ tych zajawek.wiedzia³a jaki jest Wojewódzki i na co go staÌ a to znaczy,¿e wiedzia³a,¿e uczepi siê tematu o jej ojcu.Jakby zareagowa³a kobieta na minê Kuby z tym jêzykiem?Ola obróci³a to w ¿art,nie ka¿dy by tak potrafi³.Poza tym studiuj¹c psychologiê,zna siê dziewczyna na rzeczy i wie jak wybrn¹Ì.Naprawdê spoko dziewczyna.

O Musze ju¿ mówi³em.A z tego co zaobserwowa³em to œwietnie siê uzupe³niali z Kub¹.Ona trawi jego ¿arty i trzymaÌ go krótko na smyczy te¿ potrafi.Mia³ racjê,¿e Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w konkursie g³ównym,pierwsze 2 dni zdominowa³a ta czarna suknia.naprawdê ¿enada.takie s¹ realia niektórych mediów,dla których skandal jest najwa¿niejszy,a nie rzetelne,wartoœciowe informacje.W 'm jak mi³oœÌ',które czasem mi siê obejrza³o mniej lub bardziej dobrowolnie :D Mucha wydawa³a mi siê sztuczna i jej g³os mnie strasznie irytowa³,nie mog³em jej s³uchaÌ.po tym programie jakoœ specjalnie te¿ jej nie lubiê,ale teraz trawiê jej g³os.Najsmutniejsze jest to,¿e obna¿y³a nie tylko swoje plecy(co takie smutne nie jest),ale to ¿e zdemaskowa³a realia prezenterskie jakie rz¹dz¹ wa¿nymi kulturowymi imprezami.Mucha powiedzia³a,¿e mia³a byÌ ciasteczkiem z kremem,czyli dodatkiem dla Or³osia.a kiedy próbowa³a udowodniÌ,¿e ona sama jest osobowoœci¹ prezentersk¹,od razu j¹ wykopali.nie wierzê,¿e na tej sali by³y mohery,wiêc dlaczego wylecia³a?Piotr Kraœko,jak mówi³ Kuba ponoÌ te¿ wylecia³ z TVP za wzrost,co jest na razie raczej plot¹.Brawo dla Muchy za odwagê i za to,¿e udowodni³a,¿e nie zmieni siê stereotypów i praw,które niezmiennie rz¹dz¹ tym œwiatem. :brawa: niestety,smutna to prawda......
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
zgred
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 17:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: zgred »

portalek pisze: Tylko jaki jest wÂłaÂśnie Kuba WojewĂłdzki - jest bezpoÂśrednio chamski, bez owijania w baweÂłne obraÂża ludzi. Z jednej strony w programie robi sobie polew ze wszystkich a potem wyskakuje z koszulkami z J. Kuroniem.
Wiesz to wszystko zale¿y od punktu widzenia. Oczywiœcie Kuba jest trochê chamski i czasami przegina, jednak to nie jest tak, ¿e on taki po prostu jest. Kuba jest takim w³aœnie "wentylem bezpieczeùstwa" - jedyn¹ osob¹ która tak ostro potrafi szydziÌ z wielu rzeczy. Mo¿naby go porównaÌ do Kiepskich - ten serial te¿ albo siê kocha albo nienawidzi, bo z jednej strony mamy g³upie, prostackie ¿arty, jednak z drugiej strony prawie ka¿dy odcinek ma g³êbsze przes³anie, które czêsto przedstawia nam rzeczywistoœÌ. Ja Kiepskich kocham w³aœnie za to, ¿e w prosty sposób mówi¹ o trudnych problemach. Z kolei Kubê lubiê, bo ma du¿y dystans do wszystkiego i jeœli dobierze odpowiednich goœci (jak Olê Kwaœniewsk¹) to wychodz¹ z tego bardzo œmieszne rzeczy jak chocia¿by to lansowanie siebie poprzez "wydymanie ust" itp.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Mi koterski tez sie srednio podobaÂł...

A co do KwaÂśniewskiej to sie zgadzam - rzeczywiÂście ma kobitka dystatns do siebie :lol: Fajni mĂłwiÂła o tych forach i miaÂła w sumie racje zawsze sie znajdzie kilku dekli co napisze jaka to ona ******* ( W miejsce "**" wstaw wyrazy na K..; Ch... itp. [np. Kochana, Chrayzmatyczna :P ])
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Tak jak przypuszczaÂłem w natĂŞpnym odcinku bĂŞdzie Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Bardzo dobty wybĂłr. Na pewno bĂŞdzie ciekawie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Bardzo siĂŞ ciesze z goÂści ktĂłrzy beda za tydzieĂą :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Trzeba dodaĂŚ, Âże w niedzielnym programie bĂŞdÂą nie tylko Kasia i Marcin, ale takÂże Joanna Senyszyn. Bardzo siĂŞ cieszĂŞ. Pani poseÂł ostro jeÂździ po politykach i ma poczucie humoru :D
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Ooo, jak fajnie :D LubiĂŞ paniÂą poseÂł Seneszyn-tÂą prawdziwÂą jak i tÂą parodiowanÂą przez paniÂą JolĂŞ Wilk :) (Nie zapomnĂŞ nigdy ostatnich RwT w drugiej serii SMS :tanczy: )
TVN-programowo najlepszy:D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Senyszyn by³a dziœ œwietna u Kuby.kobieta ma poczucie humoru,co nie ka¿dy profesor i polityk posiada.wyluzowana.Kuba wyzna³ jej mi³oœÌ,bez ironii,po czym po ³ykniêciu tik-taków zaczêli siê ca³owaÌ.lwica lewicy 8) nie wiedzia³em,¿e umie œpiewaÌ ;)
Hakiel i Cichopek,barbie&ken,i ich taniec.para jak z bajki,cukrzyca.
powiedzieli,¿e niektórzy traktuj¹ ich tylko jako towar.wspó³czucia,bo to napewno okropne uczucie,ale taki los gwiazdy.oni s¹ wykopaliskiem kasy,ludzie na nich zarabiaj¹.jakaœ firma zaproponowa³a im reklamowanie œrodków antykoncepcyjnych,a oni odmówili,s³usznie uzasadniaj¹c,¿e ich ¿ycie seksualne to sprawa intymna i Cichopek nie bêdzie paradowaÌ z plastrem na ramieniu.brawo dla Cichopek! :brawa:
Koterski,ktĂłry taĂączyÂł w centrum wawy w tym idiotycznym przebraniu,nie byÂł Âśmieszny ale ÂżaÂłosny,megakicz prodÂżekt.Poprzedni program byÂł lepszy,ale ten teÂż byÂł w dechĂŞ! 8) OglÂądam z ciekawoÂściÂą ten program,od czasu pierwszego odcinka TVN i trawiĂŞ WojewĂłdzkiego.
Nie mogê porównywaÌ Show-u Majewskiego do Woj.,bo to 2 ca³kiem ró¿ne poczucia humoru.wiêc porównywaÌ nie bêdê ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Odcinek byÂł super, w szczegĂłlnoÂści pani prof. Seneszyn :D
TVN-programowo najlepszy:D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

No, ja niby SLD nie popieram i nie lubiĂŞ ale Senyszyn byÂła pewnie w porzÂądku.

A "cukrzycĂŞ" zostawiĂŞ bez komentarza.
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Odcinek poprostu SUPER! Senyszyn luz babka zawsze jak wystĂŞpuje w jakimÂś programie telewizyjnym to musze go oglÂądaĂŚ. Baaaardzo siĂŞ uÂśmiaÂłem przy wczorajszym odcinku. Jestem zadowolony tez Âże TVN pozwala Kubie na wiĂŞcej i dlatego jego programy staÂły siĂŞ duÂżo bardziej Âśmieszniejsze :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wczorajszy odcinek rzeczywiÂście super 8) SczegĂłlnie senyszyn. Fajny byÂł tez kurs taĂąca...

Kuba jak zawsze w formie - " Jak kaczka traci orientacje to pÂływa..." :P
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Ehh a ja widziaÂłam tylko poczÂątek :roll:
ale musze przyznac ze akcja "Tic Tac" byÂła super :tanczy:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

TVN naprawdĂŞ zrobiÂł dobrze WojewĂłdzkiemu . :D A Senyszyn po prostu suuuuuuper :P :P "LubiĂŞ dawaĂŚ czadu" :lol: Koterski wczoraj- klapa- niestety :/
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

A to czeka nas w najbliÂższÂą niedzielĂŞ
W najbli¿szym odcinku goœÌmi Kuby bêd¹: Ania D¹browska, uznawana za jedn¹ z najciekawszych polskich wokalistek, zdobywczyni trzech "Fryderyków", "Music Eska Awards", z³otej p³yty i wielu innych nagród, oraz jeden z najpopularniejszych m³odych polskich aktorów Borys Szyc - bohater takich filmów jak "Vinci", "Oficer", czy "Symetria"
Ponadto w programie zobaczymy te¿ kolejn¹ niezwyk³¹ relacjê w wykonaniu Micha³a Koterskiego, poznamy dalsze losy sukienki Anny Muchy oraz us³yszymy zespó³ "Chico"
Zapowiada siĂŞ ciekawie. LubiĂŞ Borysa Szyca i z chĂŞciÂą zobaczĂŞ jak poradzi sobie u Kuby :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości