[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Szkoda, Âże tego nei widziaÂłem. :D Wszyscy wiemy jakim uczuciem darzÂą siĂŞ UrbaĂąski i WiÂśneiwski. :D :D :D :D :D Ciekawe, czy gdyby w ktĂłrejÂś z par byÂł WiÂśniewski, to czy UrbaĂąski teÂż by mĂłwiÂł, Âże to jego ulubiona para. :D :D :D :D :evil2:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To by byÂła pewnie jego "ulubiona para spoÂśrĂłd wszystkich kiczowatych", albo coÂś w tym stylu. rotfl ZresztÂą, jak to napisaÂła jakaÂś gazeta, "UrbaĂąski boi siĂŞ WiÂśniewskiego i jego muzyki bardziej niÂż SARS". :mrgreen:

A Âże oglÂądaÂłem wczoraj "Taniec..." majÂąc gÂłoÂśno ustawiony telewizor, to w koĂącowej czĂŞÂści programu, kiedy Magda M. rozmawiaÂła z parÂą, usÂłyszaÂłem "chodÂźcie, chodÂźcie", wypowiedziane pewnie przez jakiegoÂś asystenta reÂżysera, do wszystkich (zaraz miaÂły byĂŚ ogÂłoszone wyniki). :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

mikasur pisze:Bardzo podobaÂła mi siĂŞ sukienka MoÂłek. :)
A mi siĂŞ bardziej podobaÂła sama MoÂłek, niÂż ta sukienka. W ogĂłle na sukienkĂŞ nie zwrĂłciÂłem uwagi. :D Wczoraj MoÂłek wyglÂądaÂła Âładniej niÂż moja ulubiona WÂłodarczyk (beznadziejnÂą tÂą fryzurĂŞ jej wczoraj zrobili, lepiej jak ma takie proste, fajne wÂłosy)... :?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak. :D WÂłodarczyk wyglÂądaÂła wczoraj jak czarownica. Tylko miotÂły jej jeszcze brakowaÂło. :devil2: Wtedy odleciaÂłaby ze studia w sinÂą dal. :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

obejrzaÂłam to "cudo" wczoraj :D
musze powiedzieĂŚ ze nie jest to badziew w stylu Ciao Debil... ale i tak nie jest to oczywiÂście rozrywka wysokich lotĂłw.Program dla maÂło wymagajÂącego widza przy ktĂłrym moÂżna siĂŞ odprĂŞÂżyĂŚ , ale nie dla debila.
I to moÂżna w przypadku produkcji tvn poczytaĂŚ na plus.
Szczerze mĂłwiÂąc nie widze teÂż znamion wilekiej super produkcji owszem jak przystaÂło na tvn program bardzo dobrze zrealizowany i z rozmachem ale teÂż nic szczegĂłlnego...
No i prowadzÂący :?
MoÂłek - bez komentarza bo co tu komentowac ona tam ma Âładnie wyglÂądaĂŚ i siĂŞ uÂśmiechaĂŚ a to robi :D i dobrze
Hubert - czy on naprawde musi tyle tapety nakÂładac ? a poza tym to wolĂŞ go w roli sympatycznego prezentera :) powrĂłt do starych dobrych czasĂłw. :)
Jury - tragedia po co to skoro ka¿da para by³¹ sooper œwietna i wogóle ? ja rozumiem ¿e to nie Idol i Powiatowy ale bez przesady poza tym chamskie by³o wychwalanie beznadziejnej i sztucznej Skrzyneckiej a zjechanie Korcz... i to jako jedynej... :?

btw...Marcin masz peÂłna racjĂŞ co do WÂłodarczyk :D
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tak, jak to okreÂśliÂłaÂś, Aniu - lekka sobotnia, rozrywka. Na takÂą to najlepsza pora, to nie czas na dokumenty i dramaty. Po prostu - coÂś miÂłego, nie wymaga szczegĂłlnego skupienia, moÂżna siĂŞ odprĂŞÂżyĂŚ. Czego wiĂŞcej chcieĂŚ po ciĂŞÂżkim tygodniu? :D

Ale mi siê w³aœciwie wydaje, ¿e pani Korcz nie by³a wcale jakoœ nies³usznie potraktowana. A z Iwon¹ PavloviÌ tak ju¿ jest, ¿e bez krytycyzmu siê raczej nie obejdzie (no, chyba, ¿e akurat zataùczy³ Olivier rotfl). Ona jej te biodra, ruchy itp. wypomnia³a, jednak póŸniej przyzna³a, ¿e nie to jest w taùcu najwa¿niejsze. I choÌ skromnie, to jednak pochwali³a Korcz za przekonuj¹c¹ kreacjê, wczucie siê itd.
Skrzynecka rzeczywiÂście - jej reakcja na tĂŞ "babĂŞ z jajami" jakaÂś taka dziwna byÂła. :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
slaffek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2005, 16:37

Post autor: slaffek1 »

:D fajny program Same gwiazdy na widowni i parkiecie hehehe
Miech ktos mnnie poprze i poiwe ze tez zauwazyl ze paszt wcale nei zatanczyl tka dobrze zeby dostac 10 ;( jakbym mial te 10 da cto predzej Wlodarczykowej miala ciekzie figury chociaz nie zatanczyla idelanie to na pewno wiecje wysilku lwozyla i lepiej od paszta .
Ciesz esie ze Iwona PAvlovic dala 7 im chcoaz schlodizla to nadmierna euforie tym tancem bo tam naprawd enic nadzywczajnego nie widzialem ;/// fakt tancz akrotko nie ywmagajmy od nich mistrozstwa ale te 10 nie bylo sprawiedliwe w porownaniu do innych par
Kudelski jest pewnie wsiceklly z eodpadl i pewnie glwonie obwinia Iwone :) fakt tka sobie zatancyzl ale ja najpierw wyaoutowalbym Korcz i Paszta a moz epozniej ich :D
Aha prosba do producentow nie ch po kazdym tnacu wypowiada cie cale grono jury a nie tylko dwoch skrocie czas wypowiediz i zartow urbanskiego i jury sie zmiesci :D jak w idolu fjanie byloby znac wszystkie opinie i zazwyczaj sa one bardziej interesuajce niz wypowiedzi pana Huberta
:D :D :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja uwaÂżam ze przegiĂŞÂła z tÂą Korcz... ale niewazne

ja w innej sprawie ;) kup sobie MaĂŚku jutro GalĂŞ albo zajrzyj na strone :D
Android <3
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

w tym jury zamiast tej starej no... tej aktorki i wodeckiego rownieÂż starego powinni byĂŚ jacyÂś zawodowcy ktĂłrzy sie na tym znajÂą bo ci staruszcy jakoÂś nie przekonali mnie Âże sie na tym znajÂą(tym czyli na taĂącu) mnie dziwiÂło to Âże ta mÂłoda i ten Âłysy oraz ta stara i wodecki dawali prawie ciÂągle te same noty jak by sie umuwili :roll: :roll: :roll:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kamuii pisze: kup sobie MaĂŚku jutro GalĂŞ albo zajrzyj na strone :D
DziĂŞki Aniu za informacjĂŞ! :D :D :D A teraz: biegiem do kiosku! rotfl
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Sukces "TaĂąca z gwiazdami". Ta pozycja, co podkrĂŞliÂłem juÂż w ciekawostkach telemetrycznych okazaÂła siĂŞ najchĂŞtniej oglÂądanÂą pozycjÂą TVN w ciÂągu caÂłego tygodnia. ZgromadziÂła ponad 3,6 mln widzĂłw, co moÂże oznaczaĂŚ, ze szybko moÂże staĂŚ siĂŞ hitem. Ciekawe jak chĂŞtnie bĂŞdzie oglÂądany finaÂł. :D
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

Brawo taniec z gwiazdami ja od poczÂątku wiedziaÂłem Âże to ludzie bĂŞdÂą chcieli oglÂądaĂŚ bo zresztÂą o 21 na innych stacjach leci jakiÂś kicz ;/ ;/ ;/ ;/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

taniec z pseudo-gwiazdami

Post autor: zadra »

a mi ciÂągle nie daje spokoju dlaczego dobĂłr wystĂŞpujÂących jest tak maÂło zrĂłznicowany, w wiĂŞkszosci - podobny dorobek i podobne wiek!

no i dlaczego najstarsza kobieta kobieta ma 37 lat, a najstarszy facet - 55. To jednak zastanawiÂące. Moze ktoÂś potrafi mi to wyjaÂśniĂŚ bez obraÂżania i chamstwa (vide:Maciek):?:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Chamski to jesteÂś co najwyÂżej Ty. Jak w ogĂłle Âśmiesz mnie tak nazywaĂŚ? Brak szacunku - to jedyne co mogĂŞ powiedzieĂŚ o Tobie juÂż teraz. Godne poÂżaÂłowania. :szok:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

A to co pisze na wirtualnemedia.pl:
"Taniec z gwiazdami" hitem TVN
Coraz wiĂŞcej widzĂłw oglÂąda najnowszy program telewizji TVN "Taniec z gwiazdami"

Od 16 kwietnia w telewizji TVN moÂżna oglÂądaĂŚ nowy program - "Taniec z gwiazdami", ktĂłry powstaje na licencji BBC.

Jak wynika z danych AGB Polska to taneczne show, ktĂłre poprowadzÂą Magda MoÂłek i Hubert UrbaĂąski, oglÂąda coraz wiĂŞcej widzĂłw.

W ostatnim tygodniu program przyci¹gn¹³ przed telewizory 3 259 609 widzów i by³ to najchêtniej ogl¹dany program telewizji TVN.

"Taniec z gwiazdami" to taneczne show z udziaÂłem popularnych gwiazd i mistrzĂłw taĂąca. W cyklu oÂśmiu programĂłw widzowie i jury wybiorÂą najlepiej taĂączÂącÂą parĂŞ.

Do tanecznych zmagaĂą w niecodziennej rewii stanĂŞÂło osiem par:

Anna Korcz i Robert Kochanek
Klaudia Carlos i RafaÂł Maserak
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel
Agnieszka WÂłodarczyk i MichaÂł SkawiĂąski
Olivier Janiak i Kamila Kajak
Robert Kudelski i Agnieszka Pomorska
Andrzej Nejman i Magda SoszyĂąska
Witold Paszt i Anna GÂłogowska.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości