[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

Oglądając powtórki Milionerów w tygodniu zdałem sobie sprawę, że tych odcinków które się obejrzało jakoś szczególnie się nie zapamiętało, bo i uczestników, ale i pytań nie pamiętam ;P
Jak dla mnie program mógłby pozostać w dni powszednie powiedzmy za sądy. Jakieś odświeżenie w postaci czwartego koła itd. i byłoby nieźle :) A w weekendy można by było wrócić do wydań rodzinnych. No, ale pomarzyć można :lol:
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: D00 »

Ja bym zrobił w tygodniu krótkie, 30-minutowe odcinki, a na weekendy zostawił dłuższe.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Milionerzy

Post autor: bartek09 »

Od września "Milionerzy" będą emitowani tylko raz w tygodniu, w niedziele o 18. Zamieniono tez koło ratunkowe "telefon do przyjaciela" na rozmowę przez skype'a z ekspertem :? Według mnie zmiana koła to dziwne posunięcie, bo różnie bywa z niezawodnością skype'a. Jednakże, na pewno będzie to małe odświeżenie teleturnieju. Ja jednak będę upierać się, że najlepiej temu programowi zrobiła by emisja w późniejszych godzinach, np. o 20 czy 21. Wtedy tworzy się taki specyficzny klimat, którego o 18 nie czuć. Taki, jak w brytyjskiej edycji, którą można oglądać ok. 21 czasu polskiego. Ale na razie nie ma miejsca w ramówce na takie zmiany...
:arrow: http://www.wirtualnemedia.pl/article/27 ... nkowym.htm
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Milionerzy

Post autor: lukas_k »

Cóż, szkoda, że tylko w niedzielę będą "Milionerzy". Podoba mi się jednak zmiana koła ratunkowego, bo będzie to jakaś nowość w tym teleturnieju.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Milionerzy

Post autor: ziom »

Dziwi mnie ta decyzja ciekawe czy to ze względu na oglądalność. Z druhiej strony jednak na przykład Moment prawdy był będzie nadawany też tylko raz w tygodniu.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

To raczej ze względu na oszczędność. Zlikwidowali dodatkowo koło ratunkowe, które było najbardziej pomocne przy dużych kwotach. Dziś w dobie internetu wiele 'przyjaciół' siedziało przy komputerze i czekało na pytanie by wyszukac odpowiedź, co dawało niemal 100% pewność zawodnikowi. Szkoda... Już wolałbym znów 15 pytań i dodatkowe koło po pytaniu za 40 tys zł...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

Piotr Gąsowski i Michał Ogórek? Toćto eksperci...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

milionerzy.tvn.pl pisze:[...]W nowym sezonie "Milionerzy" będą emitowani tylko raz w tygodniu, ale za to miłośnikom Huberta Urbańskiego i intelektualnych zmagań zawodników zrekompensujemy to nową, jeszcze atrakcyjniejszą (czy to w ogóle możliwe?!) formą programu.[...]
Pytanie czy chodzi im tylko o zmianę koła - to ma być ta 'nowa forma programu' ?
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

Marcin pisze:Piotr Gąsowski i Michał Ogórek? Toćto eksperci...
i Kazimiera Szczuka.... pffff
jeszcze nam z tego wyjdzie najsłabsze ogniwo

Pomysł z tym kołem może i jest dobry, tylko żeby eksperci byli prawdziwymi ekspertami.
Szkoda, że będzie tylko jedno wydanie (za najlepszych czasów było 5 wydań w tygodniu). Chociaż z drugiej strony to może pomóc w budowaniu napięcia :D.
Na pocieszenie mogliby wydłużyć "Milionerów" o 15 minut.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

Na pocieszenie mogliby wydłużyć "Milionerów" o 15 minut.
Czyli skrócić te okropne reklamy. :twisted:
monetowy_chlopak

Re: Milionerzy

Post autor: monetowy_chlopak »

No niestety, los "milionerów" jest przesądzony. Może ze dwa sezony będzie ciągnięty i tyle. A szkoda, bo program dobry. Zmiana kół wyjdzie pewnie na minus, niewspominając o nadawaniu go tylko w niedzielę. Szkoda gadać :stop:
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Milionerzy

Post autor: bartek09 »

jezarekd pisze:No niestety, los "milionerów" jest przesądzony. Może ze dwa sezony będzie ciągnięty i tyle. A szkoda, bo program dobry. Zmiana kół wyjdzie pewnie na minus, niewspominając o nadawaniu go tylko w niedzielę. Szkoda gadać :stop:
A ja myślę, że to wciąż jest popularny w Polsce teleturniej i te małe zmiany wyjdą mu jeszcze na dobre. W Wielkiej Brytanii jakoś też są nadawani raz w tygodniu w soboty, a od 1998 roku widzom się nie znudzili. Jeśli można się czegoś czepiać to godziny. 18 to za wcześnie. Myślę, że można by nawet zrezygnować z czwartkowego "w11" i dać "Milionerów" o 20.45, ale to nie ode mnie zależy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Milionerzy

Post autor: DJ Ice »

jezarekd pisze:No niestety, los "milionerów" jest przesądzony.
Ty już sporo wyroków wydałeś. I jak ma to się do rzeczywistości? :lol2:

Nie wiem czy wiecie, ale zmian w poszczególnych edycjach ''Milionerów'' w krajach gdzie jest emitowany wymusza się pewne zmiany w teleturnieju - tak, aby zgarniał widownię, był jak najdłużej emitowany, przyciągał widzów, reklamodawców (emisja raz w tygodniu nie jest wcale taka głupia, jak na dzisiejsze realia w programie). Wprowadzenie nowego koła ratunkowego i skrócenie emisji do jednego dnia w tygodniu (również z powodu słabnącej oglądalności - widzowie mogą obejrzeć teleturniej raz w tygodniu i zgarnąć przy tym większą widownię) to jedna ze zmian.

Nie rozumiem również zastrzeżeń do Kazimiery Szczuki. W sumie to obok prof. Andrzeja Fabianowskiego prawdziwy ekspert. Gąsowski i Ogórek to totalna porażka, niestety... :hyh:
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

DJ Ice pisze: Nie wiem czy wiecie, ale zmian w poszczególnych edycjach ''Milionerów'' w krajach gdzie jest emitowany wymusza się pewne zmiany w teleturnieju - tak, aby zgarniał widownię, był jak najdłużej emitowany, przyciągał widzów, reklamodawców
Najlepszym sposobem na przyciągnięcie widowni jest zwiększenie wygranej. W dzisiejszych czasach milion to za mało. A nie ma chyba w Polsce teraz teleturnieju, który by zaoferował większa wygraną.
10 milionów złotych z pewnością zadziałałoby jak magnes. To byłby wielki hit.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

~ pisze:
DJ Ice pisze: Nie wiem czy wiecie, ale zmian w poszczególnych edycjach ''Milionerów'' w krajach gdzie jest emitowany wymusza się pewne zmiany w teleturnieju - tak, aby zgarniał widownię, był jak najdłużej emitowany, przyciągał widzów, reklamodawców
Najlepszym sposobem na przyciągnięcie widowni jest zwiększenie wygranej. W dzisiejszych czasach milion to za mało. A nie ma chyba w Polsce teraz teleturnieju, który by zaoferował większa wygraną.
10 milionów złotych z pewnością zadziałałoby jak magnes. To byłby wielki hit.
:lol: :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości