TVN Gra

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

TVN Gra

Post autor: Paweł:) »

TVN Gra - nowy kanaÂł ITI

KanaÂł telewizyjny z teleturniejami "TVN Gra" chce uruchomiĂŚ w tym roku Grupa ITI. Jak poinformowaÂł prezes TVN Piotr Walter, nowy kanaÂł ma byĂŚ rentowny w ciÂągu dwĂłch lat, ale nie jest wykluczone, Âże nastÂąpi to wczeÂśniej. "Chcemy uruchomiĂŚ kanaÂł z teleturniejami, jak tylko uzyskamy zgodĂŞ Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W przyszÂłym tygodniu zÂłoÂżymy odpowiednie dokumenty" - powiedziaÂł prezes TVN.

Nowy kanaÂł bĂŞdzie nadawany nie drogÂą naziemnÂą, tylko satelitarnÂą (m.in. za poÂśrednictwem platform cyfrowych i telewizji kablowych), nie powinno byĂŚ problemĂłw z uzyskaniem pozwolenia na nadawanie.

Walter powiedzia³ tak¿e, ¿e kana³ ma byÌ oparty na przychodach telekomunikacyjnych oraz z sms-ów. Œredni koszt roczny nowego kana³u TVN to 4-5 mln z³. W pierwszym kwartale 2005 roku przychody grupy TVN z tytu³u us³ug zwi¹zanych z udzia³em widzów w audycjach za poœrednictwem po³¹czeù telefonicznych wzros³y o 5 mln z³, do ponad 10 mln z³.

co myÂślicie o takim kanale???
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Nowy kanaÂł ITI:TVN GRA

Post autor: tobi »

Mogliby popracowaÌ nad wprowadzaniem tego co juz jest do na przyk³¹d kablówek.
Gra zapewne znajdzie naiwnych widzĂłw, wszak obecne programy interaktywne cieszÂą siĂŞ powodzeniem.
A TVN-owi wiadomo Âże nie od dziÂś zaleÂży na kasie....a na takim programie zyskajÂą oj zyskajÂą.
Ja nadal pÂłacze Âże nie mam ostatniego dziecka ITI, TVNStyle.
Mogliby daĂŚ Style jako dodatek do np Turbo :spoko:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

moÂże tam by przenieÂśli NajsÂłabsze Ogniwo :D
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Wierzcie, lub nie, ale takie mia³em w³aœnie przeczucia, ¿e TVN stworzy kana³ teleturniejowy. Coœ w stylu niemieckiego 9live. I nawet dobrze, bo to co serwuje polskie iTV jest doœÌ kiepskie.
Mam nadziejĂŞ, Âże oprĂłcz zabaw z udziaÂłem telefonĂłw komĂłrkowych bĂŞdÂą jakieÂś nowe, studyjne programy, plus moÂże coÂś o Internecie, komĂłrkach i innych nowych technologiach.
:)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

o nowych technologiach to iTV daje...tylko w marnej niestety formie. M¹³o nowoczeœnie i ciekawie. Pan po stoi z komóra w r¹czce poczyta co mu prompter b¹d¿ Pani poda i tyle. Marne. A by³ program pocz¹tkowo na TVN potem na TVNsiedem o komórach i forma ciekawa i jakoœÌ wysoka :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ucieszy siê nie tylko Hubert Urbaùski... Pozostaje jedynie mieÌ nadziejê, ¿e dla wielu twarzy TVN nie bêdzie to szufladka i ¿e program bêdzie na wysokim poziomie, a nie tylko same zgadywanko-krzy¿óweczki. :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

tak sie zastanawiam czy nie ma ten twor cos wspolnego z niedoszlym startem tv fortuny...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

cudnie moze nareszcie wszelkie badziewie wypleni siĂŞ z TVN i przeniesie siĂŞ tam mam to szczĂŞscie ze w mojej kablĂłwce nie ma nawet tvn style wiĂŞc tego na pewno teÂż nie kupiÂą :D
Android <3
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

zobaczymy:> :)
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

hmm... ja tam podobnie jak kamuii teÂż chyba nie bĂŞdĂŞ miaÂł tego kanaÂłu.. moÂże dobrze :?

ostatnio zauwaÂżyÂłem i rozpracowaÂłem nowe sposoby naciÂągania ludzi w sÂłynnych interaktywnych teleturniejach tvnu i... poprostu ÂżaÂłosne...
ciekawe kiedy tym biednym ludziom siĂŞ to znudzi..
fakt, czasem pozostaÂłych domownikĂłw u mnie w domu kusi wielka kasa od pani Opczowskiej ale moje argumenty ktĂłre w zaistniaÂłej sytaucji przedstawiam przekonujÂą do rezygnacji.. na szczĂŞÂście
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

kamuii pisze:cudnie moze nareszcie wszelkie badziewie wypleni siĂŞ z TVN i przeniesie siĂŞ tam mam to szczĂŞscie ze w mojej kablĂłwce nie ma nawet tvn style wiĂŞc tego na pewno teÂż nie kupiÂą :D
przeczytaÂłem przedchwilÂą Âże ten kanaÂł bedzuie bezpÂłatny :wink:
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

jakÂże by inaczej :?
Android <3
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

MoÂże dlatego juÂż na TVn-nie poawiajÂą siĂŞ spoty mĂłwiÂące o tym Âże TVN poszukuje prowadzÂących programy interaktywne
ps casting min. jutro w Krakowie :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

pablo_xl pisze:MoÂże dlatego juÂż na TVn-nie poawiajÂą siĂŞ spoty mĂłwiÂące o tym Âże TVN poszukuje prowadzÂących programy interaktywne
PojawiajÂą siĂŞ.... :wink:

Co do nowego kanaÂłu tematycznego - moÂże na planach siĂŞ skoĂączy, choĂŚ kto wie...
SwojÂą drogÂą - jestem przeciw TVN Grze. WystarczÂą teleturnieje na TVN-ie i TVN Siedem.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kamuii pisze:cudnie moze nareszcie wszelkie badziewie wypleni siĂŞ z TVN i przeniesie siĂŞ tam mam to szczĂŞscie ze w mojej kablĂłwce nie ma nawet tvn style wiĂŞc tego na pewno teÂż nie kupiÂą :D
TVN StYle to ne badziewie, nie mam niestety teÂż :( ale wiem co nieco i widziaÂłem u znajomych


PaweÂł:) pisze: przeczytaÂłem przedchwilÂą Âże ten kanaÂł bedzuie bezpÂłatny :wink:
to jak Mango24 :lol: a gdzie to napisali. Kultura jest teÂż bezpÂłatna a nie ma u najwiĂŞkszych operatorĂłw


Maciek pisze:Ucieszy siê nie tylko Hubert Urbaùski... Pozostaje jedynie mieÌ nadziejê, ¿e dla wielu twarzy TVN nie bêdzie to szufladka i ¿e program bêdzie na wysokim poziomie, a nie tylko same zgadywanko-krzy¿óweczki. :p
chyba nie sugerujesz przejscie tam takich gwiazd od teleturniejĂłw jak UrbaĂąski, Wojciechowska
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość