TVN Gra

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

jeÂśli chodzi o wÂątpliwoÂści dotyczÂące wolnej linii to Agnieszka WrĂłblewska wspominaÂła coÂś na ten temat w wywiadzie
W wywiadzie to musi mĂłwiĂŚ rzeczy, ktĂłre nie zaszkodziÂłyby TVNowi. Ja prosiÂłem o wypowiedÂź kogoÂś ''niezwiÂązanego'' z TVN ale ktĂłry wie coÂś na ten temat :P
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

czesto dzwonie do TVNGra czasami udaje mi sie cos wygrac. Wolna linia polega na tym moim zdaniem ze jest kilka linii niektore sa zajete. Ale sa tez 2 linie wolne. jedna zwiekszonej czestotliwosci gdy widzowie dodzwaniaja sie w przypadku tablicy albo gier matematycznych (wtedy sa czesto na antenie) i linia zmniejszonej czestotliwosci gdzie dluzej sluchamy gadaniny prezenterki az wreszcie pod koniec zegara system automatycznie aktywouje wolna linie i jestesmy laczeni ze studiem :)
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże tvn wypraÂł wam co nieco mĂłzgi. NaprawdĂŞ nie sÂądziÂłem, Âże sÂą osoby, ktĂłre byÂłyby w stanie uwierzyĂŚ, Âże w studiu majÂą ten telefon (z numerem abonenckim 0700) i panie sobie odbierajÂą wszystkie rozmowy jak leci... :D

SpojrzaÂłem na regulaminy konkursĂłw. Nie wiem jak realizowany jest na przykÂład "WykrĂŞĂŚ numer", ale w regulaminie pisze tak:
6. Kwalifikacja Uczestnika Konkursu moÂże odbywaĂŚ siĂŞ na dwa sposoby:

a) przez losowanie numeru telefonu, z którego dokonano zg³oszenia (SMS lub po³¹czenie z telefonu stacjonarnego) z puli numerów, które zosta³y zarejestrowane w trakcie og³oszonego Konkursu w tym systemie,

b) przez nawiÂązanie z Uczestnikiem Konkursu, wybranym losowo, po³¹czenia o charakterze „wolnej linii” umoÂżliwiajÂącego bezpoÂśrednie po³¹czenie ze studiem, w ktĂłrym realizowana jest Audycja (Konkurs).
Czyli z tego wynika, Âże nie da siĂŞ po prostu "dodzwoniĂŚ do studia". Jedynym sposobem jest zostanie wylosowanym spoÂśrĂłd osĂłb, ktĂłre siĂŞ zgÂłosiÂły do konkursu. I "tajemnica" rozwiana.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

W³aœnie na tym polega "Wolna Linia", ¿e system wybiera przypadkowe zg³oszenie. Losowanie sposórd osób, które sie zg³osi³y to zupe³nie inna bajka i po to s¹ podpunkty a i b, ¿eby stosowaÌ je w ró¿nych programach, niekoniecznie oba naraz. :arrow:
kruk1992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 29 kwie 2006, 11:52

Post autor: kruk1992 »

o to chodzi ze prowadzacy zawsze podkreslaja "NIE LOSUJE WAS ZADEN KOMPUTER, DODZWANIACIE SIE BEZPOSREDNIO DO STUDIA" i co wy na to
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

sellect pisze:Lubilem teÂż "Graj o raj" w realnej wersji z graczami w studio.
ÂŚmieszne byÂło, jak czasami gracze w studio wygrywali mniej niÂż widzowie telefonicznie :D
A czy wogĂłle istniaÂł kiedyÂś "Graj o raj" bez graczy w studio?
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
kruk1992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 29 kwie 2006, 11:52

Post autor: kruk1992 »

dragontor pisze:
sellect pisze:Lubilem teÂż "Graj o raj" w realnej wersji z graczami w studio.
ÂŚmieszne byÂło, jak czasami gracze w studio wygrywali mniej niÂż widzowie telefonicznie :D
A czy wogĂłle istniaÂł kiedyÂś "Graj o raj" bez graczy w studio?
nadal istnieje tylko nagrody nie przekraczaja 500 zl
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Ja lubiĂŞ tvn gra Tylko nuÂży mnie program 'kasa Gra'. Jest to najdÂłuÂższy call tv w historii polski. Trwa codziennie 5,5 godziny!
monetowy_chlopak

Re: TVN Gra, konkursy interaktywne

Post autor: monetowy_chlopak »

abc pisze:Czy móg³by mi ktoœ powiedzieÌ szczerze (najlepiej ktoœ doœwiadczony) jak to jest z tymi konkursami interaktywnymi. Zawsze jak zg³aszam siê, niestety nie uda³o siê... A ciekawi mnie to, ¿e t¹ ca³¹ woln¹ liniê udaje siê odszukaÌ w ostatnich sekundach trwania konkursu. Podejrzane to jest :klamca: Albo taka sytuacja, jeszcze jak nie wciskali przycisku Tryb G³oœnomówi¹cy, odbieraj¹ telefon i przed podejœciam do tablicy z kas¹ (Salon Gier) odk³adaj¹ s³uchawkê, ale rozmowa trwa dalej :shock: Proszê o wyjaœnienia

Oto zasady takich programĂłw.

Zadaniem gracza jest odnalezienie tzw. OTWRTEJ LINI (WOLNEJ LINI). ta linia, to jedna z iwelu lini, jednak wyjatkowa. Pozwala graczowi po³¹czyc siê ze studiem. Jeœli po³czenie telefoniczne natrafi na ni¹, ot jest prze³¹czane do studia. Gdy juz jest gracz jest w studiu musi podaÌ prawid³ow¹ odpowiedŸ. Jeli j¹ poda, otrzymuje gwaratowan¹ gotówkê. Je¿eli prowadzaca daje mozliwoœÌ, gracz dalej gra o bonus. wynoszacy oko³o 2000 z³ do 50 tysiecy z³. Najczescie nalezy odkryÌ 3 loga z 16 pól lub podac 4 cyfry kodu. Pieni¹dze lub nagroda najczesciej przesy³ana jest w ci¹gu 5 dni ROBOCZYCH. W takich grach moga brac udzia³ tylko osoby pe³noletnie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nowa odsÂłona strony TVN Gra >>> http://www.tvngra.pl

Z nowoÂści - m.in. sÂą blogi prowadzÂących. :D

Reklama z Onet.pl:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Otwarta linia

Post autor: lukasz000 »

Otwarta czy wolna linia polega na tym iÂż jest system , ktĂłry kieruje czÂłowiek i
w okreÂślonym momencie puszcza otwartÂą liniĂŞ i w ten sposĂłb jest osoba dodzwania siĂŞ do studia.
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Otwara linia jest caÂły czas otwarta - przez caÂły czas trwania programu, ale, gdy dzwonisz mozesz trafiĂŚ teÂż na innÂą liniĂŞ, ktĂłra nie jest otwarta:D
monetowy_chlopak

Nowa ramĂłwka TVN GRA

Post autor: monetowy_chlopak »

I tak zaczynajÂąc od poranka: nadawanie kanaÂłu TVN GRA rozpocznie siĂŞ o 40 minut wczeÂśniej - o 7:30. RamĂłwkĂŞ TVN GRA rozpocznie program "Kasa gra" prowadzony przez dotychczasowe prezenterki. WÂłasnie dla nich bĂŞdzie to duÂże uÂłatwienie w prowadzeniu programu, gdyÂż nie bĂŞdÂą musaiÂły przychodziĂŚ do pracy dwa razy.



Najprawdopodobniej program "Kasa gra" o 7:30 prowadziÌ bêd¹ tylko Bianka i Ania. Warto doadaÌ, ¿e program "WykrêÌ numer" prowadzony przez te prezenterki zosta³ przeniesiony na 6:30. "Kasa gra" bêdzie równie¿ nadawany równie¿ w wydaniu popo³udniowym - o 16:30 (dotychaczas "Kryminalne zagadki".) W porannym paœmie zabraknie programu "Sympatia.pl". Tu¿ po porannym programie pojawi siê pasmo telezakupowe. Zakoùczy siê ono o 12:45 ( obecnie trwa do 12:10 ). Zmiana godzin emisji programów obejmie równie¿ program "Zabawa od kuchni" w TVN7. Program bêdzie nadawany o 11:45 (obecnie o 11:05). O 12:45 rozpocznie siê program "Seans filmowy". Tu¿ po nim Dawid, Kasia i Ewelina bêd¹ prowadziÌ "Kryminalne zagadki". W wekkendy od 12:45 do 16:30 bêdzie nadawant program "Hej - na³ - show".Jak pisaliœmy wy¿ej o 16:30 "Kasa gra". Program zakoùczy siê o 19:30. O tej porze rozpocznie siê "Wyœcig po kasê". O 21:30 Zacznie swoje nadawanie program ezoteryczny "Wieczór wró¿b". Program potrwa 120 minut. Pasmo nocne TVN GRA zostanie znacznie wyd³u¿one. Nowoœci¹ w nim jest "Music chat" - o 23:30 i 1:30. Program od czerwca nie jest nadawny w TVN GRA. Trzydzieœci minut po pó³nocy tak jak dotychczas "Laski na czacie". Z ramówki TVN GRA znika "Zabawa od kuchni". Wg TVN GRA nowa ramówka obowi¹zuje od 24 sierpnia. Jednak dziœ nadal programy s¹ nadawane tak jak zawsze.

ÂźrĂłdÂło: http://www.interakcja.go.pl.
I jak zawsze tvnfakty.pl Âśpi.
monetowy_chlopak

TVN zrezygnowaÂło z programĂłw Telemedia

Post autor: monetowy_chlopak »

Od dnia dzisiejszego TVN zrezygnowaÂło z programĂłw Telemedia - znikajÂą: "WykrĂŞĂŚ numer" (TVN) - program nadawany od kilku lat zostatnie zastÂąpiony quizem "Hej - naÂł show" (do dnia 01.01 tylko w TVN GRA). ZnikajÂą rownieÂż "Nocne igraszki" (TVN i TVN7) - zastapi program "WrzuĂŚ na luz" (do dnia 01.01 tylko w TVN GRA) oraz "Kasa gra" (TVN Gra) - ogĂłlne zmiany ramĂłwkowe spowodowaÂły brak tego programu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TVN Gra jak to przy kazdej zalobie narodowej zawiesil emisje programĂłw.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości