TVN Gra

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Jakby nie zawiesili to co niby mieli by puszcza?? Reklamy? W ogĂłle tak si? zastanawiam po co jest ten kana? TVN Gra. Moja propozycja jest taka, aby?my napisali petycje do TVN-u o zmian? nazwy kana?u na TVN Rozrywka. Po tej ma?ym zabiegu ta stacja od?yje. B?dzie kawa?ek czasu antenowego przeznaczonego na gry, cze?? na programy rozrywkowe (nowe oraz powtĂłrkowe np. Mamy Ci?) oraz na teledyski i muzyk?. Taki kana? mia?by wtedy szanse na sukces, a nie ca?y czas gry i gry...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, tak, a pos?uszne w?adze TVN natychmiast zmieni? nazw? kana?u. :hahaha: :devil:

Ja w ogĂłle by?bym za zmian? ca?ej tematyki stacji. TVN Gra po 2 latach jeszcze nie jest rentowny. I nie wydaje mi si?, ?e w najbli?szym czasie to si? zmieni. Ale petycji nie zamierzam pisa?, bo to nic nie da. Nie ma sensu. :hyh:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: pawell »

Koniec TVN Gra!
medialink.pl pisze:Grupa TVN wystąpiła do KRRiT o uchylenie koncesji dla kanału TVN Gra.

Agnieszka Ogrodowczyk, dyrektor deparamentu koncesyjnego w KRRiT, informuje, że Grupa TVN złożyła wniosek o uchylenie koncesji dla TVN Gra na początku lutego. KRRiT na najbliższym posiedzeniu (w środę lub czwartek) ma podjąć uchwałę w tej sprawie.

- Program będzie mógł być emitowany do czasu uprawomocnienia się decyzji o uchyleniu koncesji, tj. jeszcze przez około 1 miesiąca - wyjaśnia nam Ogrodowczyk.

Informację o wniosku dotyczącym uchylenia koncesji dla TVN Gra podał w piątek Presserwis, który dzień wcześniej donosił, że kanał może zostać przeformatowany. TVN odmawia komentarza w tej sprawie.
Przeformatowany, czyli zmieniona tematyka itp. (jakby nowy kanał, oczywiście po zwróceniu się o nową koncesję)? Jeśli tak to TVN lepszej decyzji w sprawie tego kanału nie mógł podjąć. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: r_r16 »

Jednym słowem - nareszcie! Mam nadzieję, że od tego momentu call-tv całkiem znikną z ramówek kanałów TVN. :rydzyk:
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: lukasz000 »

Programy call-tv w TVN i w TVN7 napewno nie znikną bo są rentowne na tych kanałach.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: pawell »

Nie znikną:
Sat Kurier pisze:– Okazuje się, że programy call tv są przez widzów odbierane lepiej, kiedy pojawiają się jako pojedyncze pozycje na innych antenach – powiedział prezes TVN-u Piotr Walter. Takie audycje pojawiają się w TVN-ie, TVN Siedem, TVN Turbo, TVN Meteo i TVN Lingua.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
monetowy_chlopak

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: monetowy_chlopak »

CIekawe co zrobią. Pewnie zwiększy się ciut ilośc Call tv w TVN i TVN7 - i dobrze ;-)

PS: Powinien o tym być news na tvnfakty.pl
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: pop »

Na pewno nie znikną, wręcz przeciwnie - może nawet pojawi się ich więcej.

A takiej dezycji spodziewalem się już od dawna.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: qmate »

Byleby inne kanały nie poszły w ślad TVN Gra... Np. TVN Lingua. Kanały mające tak wąski zakres tematyczny chyba nie mają szans przetrwania. W końcu na okrągło to samo, więc ile można oglądać?
//////////
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: ~ »

Bardzo dobra decyzja :). Teraz prowadzącym pozostaje gadanie o jakichś produktach w Mango24. :P
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: pop »

~ pisze:Teraz prowadzącym pozostaje gadanie o jakichś produktach w Mango24. :P
Niekoniecznie, bo najlepsze prezenterki już odeszły do konkurencji.

Wczoraj widziałem Anię Lerczak w TV4, a dziś w tym samym programie Biankę Gibaszewską.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
monetowy_chlopak

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: monetowy_chlopak »

Anna Lerczak i Bianka nie był prowadzącymi TVN gra tylko Telemedia , a to jest znacząca różnica. A to zniknięcie stacji to fikcja. I tak teraz tam są same gołe laski, teledyski i mango. Wszyscy prowadzący pracują w innych kanałach grupy ITI poza Krysztofem BOgaleckim. A więc raczej wszyscy pozostaną z ITI. Jedni będą w Mango - Anna Wołek, Magdalena Michniak i Fabiola Kopczyńska. Inni będą w tVN prowadzili "hej - nał show" - Patrycja Tomaszczyk, Bożena Ostrysz, inni "Wrzuć na luz" - Ewelina Kołomańska, Annna Wołek, Magdalena Michnika, Aleksandra Majcherek, a inni do TVN 7 do "Wyścigu po kasę" tak jak np. Patrycja Tomaszczyk bądź Bożena Ostrysz. Bożena również będzie w TVN Lingua - "Hit the bank". A więc tylkop Krysziek odchodzi. Ale to już ogłosił kilka tygodni temu. I on też nie znika z telewizji ogłosił, że przechodzi do konkurencji. A więc wszyscy zachowają posady :!:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: ~ »

Będzie jakieś pożegnanie typu: "Dziękujemy, do widzenia, schodzimy teraz z anteny" czy po prostu tvn gra zniknie? :P
monetowy_chlopak

Re: Nowy kanał TVN: Gra

Post autor: monetowy_chlopak »

~ pisze:Będzie jakieś pożegnanie typu: "Dziękujemy, do widzenia, schodzimy teraz z anteny" czy po prostu tvn gra zniknie? :P

Pewnie zrobią jakieś specjalne programy ostatnie :D
monetowy_chlopak

Re: TVN Gra

Post autor: monetowy_chlopak »

I co kiedy w końcu znika stacja?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości