Najciekawsze formaty telewizyjne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

tonieya
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 16:28

Najciekawsze formaty telewizyjne

Post autor: tonieya »

Jaki format (polski, zagraniczny) waszym zdaniem jest najciekawszy
-klamca (endemol-neovision) pomysl dobry kiepska realizacja zwlaszca krajowa

-Idol (fremantlemedia)pomimo wszystko przelamanie pewnych barier w polskiej telewizji)

-milionerzy (edeomol-neovision) ciekawy pomysl, dramaturgia, sukces na calym swiecie

-awantura o kase (Atm s.a) nasz towar na eksport ciekawy
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Milionerzy, Big Brother, Wyprawa Robinson, NajsÂłabsze Ogniwo, Dzieciaki z klasÂą, Agent, Na WspĂłlnej (tak, to podobno fotrmat).


Edit: Jak mogÂłem zapomnieĂŚ! Mamy CiĂŞ! i Taniec z gwiazdami! :D
Ostatnio zmieniony czwartek 19 maja 2005, 18:26 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Milonerzy BB Wyprawa robinson Mamy ciĂŞ Taniec z Gwiazdami :) Na WspĂłlnej :D
Ostatnio zmieniony czwartek 19 maja 2005, 18:48 przez PabloOoOo_90, łącznie zmieniany 2 razy.
tonieya
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 16:28

Post autor: tonieya »

Tak tak "Na wspolnej" jest formatem kilka lat temu nad jego kupnem zastanawial sie Polsat ale uznal iz fabula nie przyjmie sie na polskim rynku
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

To sie troche Polsat pomyliÂł :lol:

Moim zdaniem najlepsze formaty to "Milionerzy" , "Idol", "Taniec z gwiazdami" , a z serii reality show oczywiscie "Wyprawa Robinson" i nieznane w Polsce "KrĂłlestwo" (po czĂŞsci takÂże "Farma"). CeniĂŞ sobie takÂże "AkademiĂŞ Gwiazd"
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

"Na wspĂłlnej", "Milionerzy", "Idol"
Wróciłem!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A teraz zdradze WAM tajemnice.
Jedna z najwiĂŞkszych produkcji TVN 'Milionerzy' byÂła nagrywana w studiu na.............Woroniocza ktĂłrego wÂłaÂścicielem jest.........TVP :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Tobi, ale to Âżadna tajemnica. Taka jak to, Âże "Droga do gwiazd", "We dwoje", "Ananasy z mojej klasy" byÂły nagrywane w studiu TVP w ÂŁĂŞgu w Krakowie.
MAKEPOVERTYHISTORY
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najciekawszy format telewizyjny

Post autor: salladyn »

NAJSÂŁABSZE OGNIWO.ProwadzÂąca ktĂłra jest wredna zimna nieustĂŞpliwa i szalenie inteligentna.I sama nazwa sprowadzajÂąca alegorycznie graczy do tzw.najsÂłabszego ogniwa.StrzaÂł w dziesiÂątkĂŞ.Pozdrowienia dla Kazii :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Najciekawsze formaty telewizyjne

Post autor: podmark »

tonieya pisze: -awantura o kase (Atm s.a) nasz towar na eksport ciekawy
To prawda, Âże ATM sprzedaje licencje tego programu, ale to nie jest polski teleturniej !!! Kurzewscy kupili prawa dystrybucyjne i teraz zarabiajÂą 8)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Wszyscy mĂłwiÂą: "ten program to bardzo dobry format". Tylko, czy te osoby wiedzÂą, co to jest format telewizyjny ?? Z jakich elementĂłw siĂŞ skÂłada ?? Zapewne niewiele osĂłb z tego forum orientuje siĂŞ tak naprawdĂŞ czym jest tv format. Bo przecieÂż to nie tylko pomysÂł na dany program (tzw. paper format), to takÂże muzyka, grafika itp. Najlepiej elementy formatĂł przedstawia ten schemat:
Obrazek
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Najciekawsze formaty telewizyjne

Post autor: Greg Haus »

Ostatnio na YT natknąłem się na program Foxa: "The Moment of Truth ". Ktoś wie więcej coś o tym programie? Czy były jakiś inne niż amerykańskie wersje tego programu?

Ogólnie w wersji foxa do wygrania jest poł miliona dolarów, jesli odpowie się na 21 pytań. Jest sześć rund. Prowadzący (Michael Darnell) zadaję bardzo intymne pytania, a zawodnik musi odpowiedzieć - tak/nie. W studiu zasiadają rodzice, żony, męzowie, przyjaciele i przyjaciółki i oni równiez zadają pytania. Oczywiście wszytskie odpowiedzi przechodzą przez wykrywacz kłamstw. Po każdej rundzie zawodnik może się wycofać biorąc odpowiedni: 10 tys, 25 tys, 100 tys, 200 tys, 350 tys, 500 tys. dolarów. Znajomi/rodzina - może raz nacisnąć na guzik i wtedy zawodnik nie musi odpowiadać na to pytanie. Program wydaje się kontrowesyjny, a pytania są... Zresztą zobaczycie na YT :D Jakoś tak rzucił mi się ten format w oczy - a nikt o nim nie pisał - więc ja pisze 8)
Obrazek
Obrazek

Tu mamy np. odcinek w którym kobieta dla wygrania 200 tys. na pytanie: Czy miałaś kontakty sexualnie z innym mezczyzną po zawarciu małżeństwa odpowiedziała TAK ( mąż w studio :) ) - okazało się, że mówiła prawdę. A następne pytanie brzmiało: "Czy uważasz się za dobrą osobę?" - oddpowiedziała TAK, a komputer stwierdził, że to fałsz i wszytsko przegrała - łacznie z małżeństwem 8)
http://www.youtube.com/watch?v=FzZWqYWhdQw
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Najciekawsze formaty telewizyjne

Post autor: piotrek888 »

Milionerzy,Idol,You Can Dance,Taniec z Gwiazdami,BB(TVN),Dzieciaki z klasą,
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Najciekawsze formaty telewizyjne

Post autor: kamiiloo »

takk bb to zostanie jako jeden z najciekawszych formatów tv, agent, milionerzy, idol, mój wstrętny gruby szef i o fikcyjnym narzeczonym, który był obleśny a kobieta zeby wygrac musiała zwołac swoją rodzinke na slub, nie wiem jaki to tytuł miało :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Najciekawsze formaty telewizyjne

Post autor: Greg Haus »

kamiiloo pisze:takk bb to zostanie jako jeden z najciekawszych formatów tv, agent, milionerzy, idol, mój wstrętny gruby szef i o fikcyjnym narzeczonym, który był obleśny a kobieta zeby wygrac musiała zwołac swoją rodzinke na slub, nie wiem jaki to tytuł miało :P
I tak najlepszym formaten telewizyjnym był ' Kawaler do wzięcią' :twisted: :hahaha:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości