Jesienna ramówka TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Jesienna ramĂłwka TVN

Post autor: Przemek »

MĂłj program TVN na sezon jesienny 2005

PoniedziaÂłek - PiÂątek

16:30 Fakty TVN
16:45 Prognoza pogody
16:50 Pascal Express
17:00 Rozmowy w toku
18:10 Uwaga!
18:40 Studio Fakty (pr. publicystyczny, rozmowy z goœÌmi prow. K.K. Zaleska/G.Miecugow/A.Werner )
19:00 Fakty TVN
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 W11 wydziaÂł Âśledczy <pon-czw>
19:50 Superkino - kulisy<pt.> kulisy filmĂłw nadawnych w Superkinie"
20:00 Superkino <pt>
20:30 Na wspĂłlnej <pon-czw>
21:00 Wyprawa Robinson <pon. wt.>
21:00 NajsÂłabsze ogniwo <Âśr>
21:00 Prawdziwe historie <czw>


Sobota

17:05 Maraton uÂśmiechu
17:30 Pascal po prostu gotuj!
18:00 Uwaga
18:25 Pomoc domowa - serial komediowy- powt.
19:00 FaktyTVN oraz Sport <wejÂście ze studia sportu na koniec faktĂłw>
19:35 Pogoda na weekend
19:45 Pomoc domowa <premiera>
20:20 Kryminalni
21:20 Nowy format TVN
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm, dosc ciekawe, ale ... maÂło realne... Przenosisz programy ktore sa w tvn "swiete" (RwT, Uwaga) i tworzysz dziwny twor Studio Fakty... Taka ramowka raczej nie przyniosÂłaby wysokiej ogladalnosci
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Studio FaktĂłw-jestem za, albo poprostu po FAKT-ach daĂŚ "PrzeÂświetlenie" tak jak kiedyÂś "Kropka nad I". Mi tylko niepasuje "Wyprawa Roibinson".
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Jak dla mnie moze byc taka ramĂłwka!!! Super!!! :D :D :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

jasne Âże dobra :D tylko czy moÂżliwa?? :oops: szczegĂłlnie podoba mi siĂŞ studio Fakty bo ja jako widz nie posiadajÂący TVN24 ( :evil: :evil: walczĂŞ!! ) czujĂŞ niedosyt tego typu programĂłw :D
Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

moja propozycja to program pt. "ostra szkola"
bohaterami programu byliby mlodzi ludzie ktore przes cale lato mieszkaliby w szkole, w ktorej sa stosowane ostre metody jak sto lat temu... czyli bicie linijka po rekach itd.
taka mieszanka real-life-soap i fiction..

podobne programy juz byly emitowane we francji i w anglii
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

ramowka OK tylko Fakty przenioslbym na 16.45 tak jak sa obecnie, reszta bez zmian
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

jesien 2005

Post autor: salladyn »

O nie najsÂłabsze ogniwo raz w tygodniu? Wykluczone :mad: Minimum 3 razy w tygodniu.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

W ogóle w tej ramówce nie powinno byÌ "Najs³abszego ogniwa". To najg³upszy program, jaki w ¿yciu ogl¹da³am pod wzglêdem formy i treœci! A co do Szczuki to powstrzymam siê od komentarza, oprócz jednego, bo mog³yby paœÌ jeszcze bardziej nieprzyjemne s³owa: to wstrêtna wiedŸma (ubiór), do³ujaca ludzi!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

ramĂłwka 2005

Post autor: salladyn »

"Najs³absze Ogniwo" jest programem z pewn¹ formu³¹.Prowadz¹ca ma byÌ niemi³a,nieuk³adna,zimna i metaliczna.A Kazimiera Szczuka œwietnie siê w t¹ formu³ê wpasowa³a.Po za tym jest niezmiernie inteligentn¹ osob¹.Jej komentarze s¹ rewelacyjne i ma ciêty jêzyk.A co do ubioru (tylko na czarno),œwietny pomys³ klasycznie,ch³odno a dziêki temu tworzy pewnien wizerunek.Najs³absze Ogniwo to œwietny program wy³¹cznie dziêki prowadz¹cej.Mo¿esz siê z tym oczywiscie nie zgadzac.W ka¿dym razie ¿yczê Kazii wszystkiego najlepszego.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To nie prawda, Âże Kazimiera Szczuka jest niemiÂła. Ona jest jedynie uszczypliwa. ProponujĂŞ, by wÂątek o NajsÂłabszym ogniwie, jego jakoÂści i prowadzÂącej podejmowaĂŚ w odpowiednio do tego przeznaczonych tematach. A na razie znamy ramĂłwkĂŞ na czerwiec i wakacje.
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Post autor: faithless »

Przemku, co za przerazajÂące propozycje !
PoniedziaÂłek - PiÂątek



"Pascal Express" Nie ma szans by znalazÂł sie w jesiennei ramĂłwce :(
"Studio Fakty" ludzie nie cierpjÂą politykĂłw ! Kto po przyjsicu z pracy by se nimi gÂłowe zawracaÂł ? JeÂżeli wogle to wiksze szanse ma po faktach :)
Nie jestem fanem "Wyprawa Robinson" Mam nadzieje ze ten program nie pojawi sie w jesiennei ofercie.
"NajsÂłabsze ogniwo" Ciekawy program ale nigdy nie mam czasu by go obejrzec :( Z tak kiepskimi wynikami oglÂądalnosicj moze nie przetrwac do pory deszczowej :(
Czy przewidziaÂłes jakies nowe pozycje ?

Sobota



"FaktyTVN oraz Sport <wejÂście ze studia sportu na koniec faktĂłw>" ÂŚwietna propozycja :)
Pomoc domowa To chyba nie najlepszy pomysÂł ? Mam na mysili godzine emisj 18:25 / 19:45 WÂątpie by to sie przyjeÂło.

Pozdrawiam :)


ps. NapisaÂłem "przerarzajaca" bo rewolucyjna :) Ogulnie fajny pomysÂł
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

PrzydaÂłoby sie miejsce na jakiÂś hit serialowy zza oceanu. I mĂłwie tu o prime time'ie a nie o godzinie 23:30. Mam nadzieje Âże tvn pĂłjdzie po rozum do gÂłowy i kupi np. LOST albo Desperate Housewives -dwa najlepsze seriale jakie widziaÂłem w mijajÂącym sezonie.
jusi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 09 lip 2005, 12:51

Re: JesieĂą 2005 - poropzycje

Post autor: jusi »

Niewie ktoÂś przypadkiem czy bĂŞdzie druga edycja Wyprawy Robinson?? Oby to najlepszy praogram !! Prosze odpowiedzcie
Dared00

Post autor: Dared00 »

Co to ten Nowy Format TVN o 21:20??? I dlaczego program TVN zaczyna siĂŞ od 16:30? WczeÂśniej bĂŞdzie ekran: "TVN emitowany dopiero od 16:30, bo Przemek nie wymyÂśliÂł programu na wczeÂśniejsze godziny." :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości