Kontakt z redakcja.

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Magdalenka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 02 cze 2005, 11:29

Kontakt z redakcja.

Post autor: Magdalenka »

Witam, na stronie http://tvn.tivi.pl redakcja zapewnia "W ciÂągu 24 godzin otrzymasz od nas peÂłnÂą i wyczerpujÂącÂą odpowiedÂź. TwĂłj list nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi". Niestety, mija juz druga doba, a ja w dalszym ciagu odpowiedzi ze strony redakcji nie uzyskalam. Stracilam przy tym 2 zl wysylajac smsa, aby uzyskac dostep do formularza. Jestem oburzona, nigdy wczesniej nie spotkalam sie z czyms takim. Zawiodlam sie na redakcji w/w serwisu. :cry:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Witam,

Nie do koĂąca wiem, o jakich list chodzi, poniewaÂż codziennie otrzymujĂŞ ich kilka. JeÂżeli o list sprzed dwĂłch dni, czyli z 31 maja, to nie odpowiedzieliÂśmy jeszcze tylko na jeden. DotyczÂący telenowel. Nie odpisaliÂśmy tylko dlatego, Âże sprawa wymagaÂła sprawdzenia i nie byliÂśmy w stanie natychmiast wyczerpujÂąco odpowiedzieĂŚ. JeÂśli chodzi o ten list, to przepraszam. OczywiÂście zwrĂłcimy poniesione koszty. ProszĂŞ tylko mailem przesÂłaĂŚ numer konta.

Natomiast jeÂśli nie chodzi o ten list, tylko jakiÂś inny, to wyjaÂśniam, Âże najczĂŞÂściej powtarzajÂącymi siĂŞ przyczynami braku odpowiedzi jest niepoprawnie wpisany adres e-mail nadawcy albo w ogĂłle nie wpisany. WĂłwczas taki list rzeczywiÂście pozostaje bez odpowiedzi.

Pozdrawiam i proszĂŞ kontaktowaĂŚ siĂŞ ze mnÂą mailowo

lukasz.ropczynski@poczta.fm
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Magdalenka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 02 cze 2005, 11:29

Post autor: Magdalenka »

Yahoo,
odpowiedzi sie doczekalam, za ktora dziekuje. :D Na PW podalam juz Panu swoje dane oraz numer konta, licze ze w najblizszym czasie wplacicie Panstwo kwote w wysokosci 20 zl, za straty moralne. :lol:

Pozdrawiam.
:wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości