Omenaa Mensah

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

"o Czerwonym Kopciuszku" :evil2::evil2::evil2:

To tak, jak: "Jak to mowia u nas w redakcji itvn: smacznego Dyngusa i mokrego jajka" :evil2::evil2::evil2:
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Omenaa Mensah

Post autor: PabloOoOo_90 »

DziÂś na ekranach zadebiutowaÂła pani Omena znana z programu Red light i TVN Meteo . DowiadujÂąc siĂŞ o tym kilka dni tenu pomyÂślaÂłem Âże to bardzo zÂły pomysÂł , jednak oglÂądajÂąc dziÂś prognozĂŞ pani Omena zaskoczyÂła mnie bardzo pozytywnie. Powodzenia w pracy na antenie TVN ÂżyczĂŞ i czekam na Wasze opinie ;)
Ostatnio zmieniony niedziela 02 wrz 2007, 14:03 przez PabloOoOo_90, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
igor19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 21:20

Post autor: igor19 »

Jedno trzeba przyznaĂŚ, nie byÂło banalnie jak zwykle....
Kilka znanych widzom formuÂłek i dowidzenia...
Pani Omena wysiliÂła sie o swoje komentarze:)
Widac, Âże bardzo siĂŞ staraÂła:) Wyszlo tak sobie, no ale chcociaÂż byÂło ciekawie:)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

WypadÂła nawet caÂłkiem fajnie:) :lol: MyÂślĂŞ, Âże potrzebna jest ÂświeÂża krew w ekipie pogodowej!!BĂŞdzie coraz ciekawiej :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no ja te¿ mysla³em ¿e to jest b³¹d ale teraz uwa¿am ze to jest bardzo dobra decyzja w³adz TVN :)
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Âśliczna pogodynka :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

1. musiaÂła siĂŞ staraĂŚ, bo to byÂł jej pierwszy wystĂŞp w nazwijmy to "nowej roli", wiĂŞc dlatego wam siĂŞ podobaÂło
2. wkurza mnie jej gÂłos i frywolne zachowanie
3. jak dla mnie, nie jest ani trochĂŞ wiarygodna, a to powoduje, Âże pogoda staje siĂŞ maÂło rzetelna (gdyÂż wszystko zaleÂży od prezntera, to on przedstawia pogodĂŞ, choĂŚ mapy przygotowywujÂą synoptycy), bo Omena to tzw., przepraszam za wyraÂżnie, "super dupa" - co zresztÂą widaĂŚ po komentach co niektĂłrych; pogoda to taki specyficzny dziaÂł, Âże wymaga od prezntera, by widz poczuÂł, Âże ten wie o czym mĂłwi, a nie jest jedynie ÂślicznÂą maskotkÂą, ktĂłra czyta, co jej siĂŞ napisze - czyli Omena /zaÂś dobrzy prezenterzy --> Zubilewicz, Majka/
4. ogĂłlnie uwaÂżam, Âże jest pani O. tragiczna
5. jej przejÂście do pogody TVN o 19.40. byÂło najgorszÂą z moÂżliwych decyzji
6. warto takze dodadaĂŚ, Âże zamiast przedstawiĂŚ siĂŞ na poczatku zrobiÂła to po bardzo dÂługiej wypowiedzi - trochĂŞ gÂłupkowato


P.S.
Tylko mi nie piszcie, ze tak jÂą krytykujĂŞ, bo zazdroszczĂŞ jejn urody, awansu czy czegoÂś tam! To nonsens i chore bzdury!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

mikasur pisze:pogoda to taki specyficzny dziaÂł, Âże wymaga od prezntera, by widz poczuÂł, Âże ten wie o czym mĂłwi, a nie jest jedynie ÂślicznÂą maskotkÂą, ktĂłra czyta, co jej siĂŞ napisze - czyli Omena
Czy ja wiem... Chyba nie do koĂąca tak. Bo pogoda to nie dziennik, gdzie w kaÂżdej chwili moÂże pojawiĂŚ siĂŞ nowy news i trzeba wiedzieĂŚ o co idzie. Tutaj wystarczy przeczytaĂŚ to, co przygotowali synoptycy.

Co roku jestem we WÂłoszech, juÂż wielokrotnie pisaÂłem jakie rozwiÂązania m.in. stamtÂąd kopiuje polska telewizja, szczegĂłlnie TVN, wiĂŞc pozwolĂŞ sobie i tym razem. We wszystkich szeÂściu czoÂłowych kanaÂłach wÂłoskiej telewizji pogodĂŞ przedstawiajÂą Âładne dziewczyny, modelki, w wieku okoÂło 25 lat. DykcjĂŞ majÂą ÂśredniÂą, ale sÂą skÂąpo ubrane, pokazujÂą Âładne nogi i widocznie ludziom to siĂŞ podoba. Dla porĂłwnania najabrdziej renomowane wÂłoskie dzienniki prowadzÂą dziennikarze, ktĂłrzy 50 lat majÂą juÂż za sobÂą. Z tego, co widziaÂłem we wÂłasnej kablĂłwce to podobnie jest we Francji.

Widocznie takie sÂą Âświatowe standardy. O tyle, o ile w newsach liczy siĂŞ wiedza i wyglÂąd, to w pogodzie liczy siĂŞ przede wszystkim wyglÂąd. NiektĂłrzy mĂłwiÂą, Âże liczy siĂŞ jeszcze show (Zubilewicz, Kret). MoÂże. ChociaÂż nie dla wszystkich. ZresztÂą po ekipie TVN Meteo widaĂŚ, Âże raczej stawia siĂŞ na Âładne panie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Czy ja wiem... Chyba nie do koĂąca tak. Bo pogoda to nie dziennik, gdzie w kaÂżdej chwili moÂże pojawiĂŚ siĂŞ nowy news i trzeba wiedzieĂŚ o co idzie. Tutaj wystarczy przeczytaĂŚ to, co przygotowali synoptycy. Widocznie takie sÂą Âświatowe standardy. O tyle, o ile w newsach liczy siĂŞ wiedza i wyglÂąd, to w pogodzie liczy siĂŞ przede wszystkim wyglÂąd. NiektĂłrzy mĂłwiÂą, Âże liczy siĂŞ jeszcze show (Zubilewicz, Kret). MoÂże. ChociaÂż nie dla wszystkich. ZresztÂą po ekipie TVN Meteo widaĂŚ, Âże raczej stawia siĂŞ na Âładne panie.
Nie zagodzê siê, ale ka¿dy mo¿e mieÌ w³asne zdanie. Podtrzymujê to, co napisa³m powy¿ej. Przede wszystkim wiedza i zdolnoœci, a nie wygl¹d. Co do tego, ¿e "w ka¿dej chwili mo¿e pojawiÌ siê nowy news i trzeba wiedzieÌ o co idzie", to równie dobrze taki prezenter informacyjny mo¿e mieÌ wszystko napisane od A do Z. WidaÌ nastepuje powrót do starych czasów, gdzie prezenter musi mieÌ wygl¹d modela/ki, nie ma zielonego pojêcia o tym, co mówi (no mo¿e coœ mu tam œwita :lol: ) i jest typowym spikerem, tak¹ laleczk¹, gogusiem, maskotk¹ czy jak to nazwaÌ, jedynie odczytuj¹cym informacje. Szkoda s³ów. Po prostu masakra. Pogoda jest prawie tak samo czêsto ogl¹da jak zwyk³e serwisy informacyjne, wiêc nie rozumiem takiego posuniêcia. Dlaczego we FAKTACH nie wstawi¹ takiej maskotki ? Dla mnie naprawdê, od czasu do czasu, liczy siê show w pogodzie, gdy¿ pogoda w³aœnie do tego siê nadaje, dlatego (choÌ przygas³ od swoich pierwszych wystêpów) ceniê Zubilewicza. Oprócz tego jest on z wykszta³cenia jest geografem, a to samo mówi za siebie. I jeszczê raz powtórzê, ¿e stawianie na ³adne panie w pogodzie to dla mnie totalne nieporozumienie.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

myÂśle Âże Omenka nie zagoÂści na natenie TVN, tzn. bedzie urozmaiceniem.
W ogĂłle w dyÂżurach pogodowych coÂś siĂŞ zÂłego dzieje odkÂąd POGODA NA LATO. GĂłrniakowska siedziaÂła nie raz po 7 dni codziennie.
Czy Agnieszka Cegielska teÂż awansowaÂła do TVN i gÂłownego wydania pogody po Faktach :?:

PS. Omena o 19.40 to wyjÂątek i moim zdaniem pomyÂłka, choĂŚ z drugiej strony to pokazanie jak stacja pozwala sobie i Âże jest twarta na wszytsko i wszytskich ( mĂłie tu o kolorze skĂłry, babcia ma by siĂŞ przewrĂłciÂła gdyby zobaczyÂła kto jej pogode prezentuje) moÂże niedÂługo jakiÂś fajny malowany chÂłopiec tak k.20-24 by poprowadziÂł pogode. JESTEM ZA :tak:

PS. Majka na urlopie i Zubi teÂż bo teraz pogode na lato daje GĂłrniakowska, wiĂŞc Omena zapchaÂła puste okienko.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Brakuje jej profesjonalizmu Zubilewicza czy Popielarskiej, ale mi to nei przeszkadza. Zwykle przyglÂądam sie jedynie mapkom - maÂło kiedy wsÂłuchuje siĂŞ w wywody prezentera. Dzisiaj akurat to robiÂłem. RozbawiÂło mnie jak Omenaa nazwaÂła wschodni front atmosferycznym "przystojniakiem" :mrgreen: :lol:
Nieco dziwne jest rĂłwnieÂż dla mnie powitanie po wielozdaniowym wstĂŞpie <juz ktoÂś o tym wspominaÂł>
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

RozbawiÂło mnie jak Omenaa nazwaÂła wschodni front atmosferycznym "przystojniakiem"
A mnie zniesmaczyÂło :x :x :x :evil: To byÂło nie na miejscu :!: CoÂś okropnego :!: :!: :!: Ona prowadzi prognozĂŞ, a nie program erotyczny. OprĂłcz tego taka jej wypowiedÂź Âświadczy o niskim poziomie intelektualnym i braku taktu, bo kto normalny puszcza takie zasrywki w POGODZIE :?:
Nieco dziwne jest rĂłwnieÂż dla mnie powitanie po wielozdaniowym wstĂŞpie <juz ktoÂś o tym wspominaÂł>
Ja to napisaÂłam powyÂżej - cieszĂŞ siĂŞ, Âże nie jestem osamotniona w tym osÂądzie, bo to naprawdĂŞ jest gÂłupie :x


Mo¿e dodam jeszcze, ¿e do powy¿szych zarzutów (g³ównie tych z poprzednich postów) warto dorzuciÌ jej powtarzanie s³owa "stopnie" i czasami wydaje siê jakby traci³a w¹tek czy coœ w tym stylu, bo robi d³ugie przerwy, mówi wolno i jakby od niechcenia.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

To OmenKa i dziÂś gosciÂła o 19.40 w gÂłownym TVN :o
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

- Omenaa wzmocni zespó³ prezenterów pogody w TVN, ale nadal bêdzie siê pojawia³a na wizji TVN Meteo - powiedzia³a Anna Traczewska, product manager TVN Meteo. Oprócz Omeny Mensah prognozê w TVN prowadz¹ Tomasz Zubilewicz, Tomasz Wasilewski, Maja Popielarska i Agnieszka Górniakowska.

to Agnieszka Cegielska nie prowadzi w TVN

PS. Proponuje zmienĂŚ teamt na Nowa prezenterka pogody w TVN
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

OprĂłcz Omeny Mensah prognozĂŞ w TVN prowadzÂą Tomasz Zubilewicz, Tomasz Wasilewski, Maja Popielarska i Agnieszka GĂłrniakowska.
Jak dla mnie za duÂżo tu o jedno nazwisko... :twisted: Omeny Mensah - oczywiÂście :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: Reszta jak najbardziej w porzÂądku. SzczegĂłlnie Zubilewicz i Popielarka.

PS. Proponuje zmienĂŚ teamt na Nowa prezenterka pogody w TVN
Dobry pomysÂł, bo aktualny temat jest trochĂŞ mylÂący.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 65 gości