Nowa grafika na 10 urodziny

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nowa grafika na 10 urodziny

Post autor: mati »

Witam.Mam ciekaw¹ informacje.Gdzieœ w internecie czyta³em ze TVN planuje zmieniÌ grafike,ale dopiero na 10 urodziny stacji.Zmian¹ grafiki mia³aby sie zaj¹Ì firma która robi grafike dla amerykaùskich stacji telewizyjnych,np NBC.Ale to jeszcze nie wszystko-logo TVN ma byÌ podobne do logo stacji ABC z USA.Ca³y koszt inwestycji ma wynieœÌ 5 mln. dolarów.
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kurcze to dopiero za ponad 2 lata :x chciaÂłbym bardo to przeczytaĂŚ gdybyÂś mĂłgÂł sie postaraĂŚ i przypomniaÂł sobie gdzie to czytaleÂś to byÂłbym wdziĂŞczny :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

JeÂśli to prawda, to jestem bardzo zadowolony. TVN-owi przyda siĂŞ zmiana grafiki. Aktualna ma juz kilka lat i wyglada dosyc nieciekawie.

PS. Spacja mi szwankuje, ide naostrzyc siekierĂŞ. :)
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Sory ale jak akurat chciaÂłem skopiowaĂŚ link do tej strony to nie weim czemu ale komp mi sie zawiesiÂł.PamiĂŞtam tylko Âże strona byÂła napewno amerykaĂąska(mozna byÂło przejsĂŚ na wersje PolskÂą)Jak znajde ten link to go opublikuje.A co do tego Âże za dwa lata to teÂż ÂżaÂłuje.Ale grafika do FaktĂłw TVN byÂła juz gotowa w 2003 roku!
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nwa grafika i logo...super...szkoda, Âże dopiero za dwa lata, moÂż eTVN24 szykuje zmiane grafiki na piate urodziny a to juÂż w przyszÂłym roku
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

(...)Aktualna ma juz kilka lat i wyglada dosyc nieciekawie.
Obecn¹ grafike zrobili dziêki Big Brotherze,a œciœlej mówi¹c dziêki pieni¹dzom za które za niego zarobili(oczywiœcie nie ca³oœÌ).A zrobili j¹(grafike) Niemcy.
Macie moze obrazki starej grafiki TVN?Ja mam filmik ze stara grafikÂą ale nie wiem jak zrobiĂŚ zdjecia z filmiku(mĂłgÂłbym daĂŚ link ale to konkurencja dla tvn.tivi.pl.MusiaÂłbym uzyskaĂŚ zgode adminisratora).

P.S.Daredevil jak tam sytuacja z tym amoniakiem?I napisz ktĂłra strone to leci bo jak w strone Bierunia to...)
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A ja sie nie cieszê. :cry: Niech oprawe graficzn¹ serwisów informacyjnych zmieniaja, ile chca, ju¿ mnie to nie obchodzi, ale niech chocia¿ logo, niebieskie-¿ó³te kolory i motyw kó³ek TVN nie ruszaj¹!!!!!!!!!!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Nie wiem skÂąd u was taki zachwyt grafikami z USA. Jak widze te ich niektĂłrer kiczowate studia, to zastanawiam siĂŞ, czy tak je lubiÂą, czy ich nie staĂŚ, bo niektĂłre studia i grafiki majÂą gorsze niÂż Polsat 2 lata temu.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Tasiu pisze:Nie wiem skÂąd u was taki zachwyt grafikami z USA. Jak widze te ich niektĂłrer kiczowate studia, to zastanawiam siĂŞ, czy tak je lubiÂą, czy ich nie staĂŚ, bo niektĂłre studia i grafiki majÂą gorsze niÂż Polsat 2 lata temu.
Wiesz-ja myÂślĂŞ, ze to nie chodzi o zachwyt nad grafikami z USA. To chodzi o to, ze niektĂłrzy Polacy majÂą takÂą naturĂŞ, ze zachwycajÂą siĂŞ wszystkim co pochodzi zza Wielkiej Wody !! A w rzeczywistoÂści-jest dokÂładnie tak jak piszesz-w studiach niektĂłrych telewizji amerykanskiej aÂż w oczy bije tani amerykaĂąski kicz. A TVN napewno staĂŚ na wynajĂŞcie polskich grafikĂłw, ktĂłrzy zajmÂą siĂŞ przygotowaniem grafiki dla TVN jeÂżeli rzeczywiÂście chcÂą jÂą zmieniĂŚ :) (a 10-lecie stacji to bardzo dobra okazja ku temu).Mamy w Polsce Âświetnych grafikĂłw, komputerowcĂłw, ktĂłrzy sa w stanie stworzyĂŚ 100 a nawet 1000 razy lepszÂą grafikĂŞ od tych amerykaĂąskich. Tylko trzeba w nich uwieÂżyĂŚ a nie ÂściÂągaĂŚ wszystko z USA !!
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowa grafika na dziesiÂąte urodziny

Post autor: salladyn »

Niecierpie amerykaùskich grafik.Zazwyczaj s¹ "ozdabiane" z³otymi literami :evil: w najlepszym wypadku pomaraùczowymi i tandetn¹ muzyk¹ brzmi¹c¹ jak hymn KOSZMAR :!: Nie wierzê w to by tvn zerwa³ z takim stylem grafiki jaki prezentuje velvet.de.Poza tym uwa¿am ze to jakaœ plotka z ta zmian¹ grafki,i od razu wyjasniam ¿e nie chodzi mi o termin tej zmiany ale o to ¿e bêdzie ona robiona przez jak¹œ amerykaùsk¹ firmê.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: nowa grafika na dziesiÂąte urodziny

Post autor: Martin »

salladyn pisze:Niecierpie amerykaùskich grafik.Zazwyczaj s¹ "ozdabiane" z³otymi literami :evil: w najlepszym wypadku pomaraùczowymi i tandetn¹ muzyk¹ brzmi¹c¹ jak hymn KOSZMAR :!: Nie wierzê w to by tvn zerwa³ z takim stylem grafiki jaki prezentuje velvet.de.Poza tym uwa¿am ze to jakaœ plotka z ta zmian¹ grafki,i od razu wyjasniam ¿e nie chodzi mi o termin tej zmiany ale o to ¿e bêdzie ona robiona przez jak¹œ amerykaùsk¹ firmê.
O ile siĂŞ nie myle to takÂą grafikĂŞ i oprawĂŞ muzycznÂą miaÂły Fakty do 6 wrzeÂśnia 2004. :wink:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Nie wiem skÂąd u was taki zachwyt grafikami z USA. Jak widze te ich niektĂłrer kiczowate studia, to zastanawiam siĂŞ, czy tak je lubiÂą, czy ich nie staĂŚ, bo niektĂłre studia i grafiki majÂą gorsze niÂż Polsat 2 lata temu.
Tylko Âże te studia i grafiki maja troche lat.
Niecierpie amerykaùskich grafik.Zazwyczaj s¹ "ozdabiane" z³otymi literami w najlepszym wypadku pomaraùczowymi i tandetn¹ muzyk¹ brzmi¹c¹ jak hymn KOSZMAR Nie wierzê w to by tvn zerwa³ z takim stylem grafiki jaki prezentuje velvet.de.Poza tym uwa¿am ze to jakaœ plotka z ta zmian¹ grafki,i od razu wyjasniam ¿e nie chodzi mi o termin tej zmiany ale o to ¿e bêdzie ona robiona przez jak¹œ amerykaùsk¹ firmê.

Taaa.Tylko ¿e te grafiki maj¹ lepsz¹ jakoœÌ i nigdy sie nie nudz¹.A poza tym chyba mog¹ daÌ swoj¹ muzyczke.

Co s¹dzicie o grafice niemieckiegi kana³u RTL?aj¹ nawet niez³¹.Ja napisa³em ze "mia³aby sie zaj¹Ì firma która robi grafike dla amerykaùskich stacji telewizyjnych,np NBC","mia³oby" to nie znaczy ¿e oni bêd¹ robiÌ.Moze jakaœ europejska firma?Ale amerykaùce mogliby sie zaj¹Ì logo(tzn.lekko unawoczeœniÌ i zrobiÌ tak,zeby by³o widaÌ wszystkie kolory).
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mati pisze:Co s¹dzicie o grafice niemieckiegi kana³u RTL?aj¹ nawet niez³¹.
mi sie nie podoba ich szzcególnie z napisem reklama po niemiecku (werbung jezeli dobrze pisze) ale oprawê aktualnoœmi maj¹ ca³kiem niez³¹ :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

mati pisze:
Nie wiem skÂąd u was taki zachwyt grafikami z USA. Jak widze te ich niektĂłrer kiczowate studia, to zastanawiam siĂŞ, czy tak je lubiÂą, czy ich nie staĂŚ, bo niektĂłre studia i grafiki majÂą gorsze niÂż Polsat 2 lata temu.
Tylko Âże te studia i grafiki maja troche lat.
Niecierpie amerykaùskich grafik.Zazwyczaj s¹ "ozdabiane" z³otymi literami w najlepszym wypadku pomaraùczowymi i tandetn¹ muzyk¹ brzmi¹c¹ jak hymn KOSZMAR Nie wierzê w to by tvn zerwa³ z takim stylem grafiki jaki prezentuje velvet.de.Poza tym uwa¿am ze to jakaœ plotka z ta zmian¹ grafki,i od razu wyjasniam ¿e nie chodzi mi o termin tej zmiany ale o to ¿e bêdzie ona robiona przez jak¹œ amerykaùsk¹ firmê.

Taaa.Tylko ¿e te grafiki maj¹ lepsz¹ jakoœÌ i nigdy sie nie nudz¹.A poza tym chyba mog¹ daÌ swoj¹ muzyczke.
Taaa?? to ciekawe bo mi siĂŞ takie nudzÂą bardzo szybko.
wÂłoch pisze:
salladyn pisze:Niecierpie amerykaùskich grafik.Zazwyczaj s¹ "ozdabiane" z³otymi literami :evil: w najlepszym wypadku pomaraùczowymi i tandetn¹ muzyk¹ brzmi¹c¹ jak hymn KOSZMAR :!: Nie wierzê w to by tvn zerwa³ z takim stylem grafiki jaki prezentuje velvet.de.Poza tym uwa¿am ze to jakaœ plotka z ta zmian¹ grafki,i od razu wyjasniam ¿e nie chodzi mi o termin tej zmiany ale o to ¿e bêdzie ona robiona przez jak¹œ amerykaùsk¹ firmê.
O ile siĂŞ nie myle to takÂą grafikĂŞ i oprawĂŞ muzycznÂą miaÂły Fakty do 6 wrzeÂśnia 2004. :wink:
Owszem miaÂły zbliÂżonÂą grafikĂŞ ale i tak lepszÂą niÂż na przykÂład te tragiczne Âłososiowe WiadomoÂści
Ostatnio zmieniony środa 24 sie 2005, 18:26 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
K@mil_K
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 23 sie 2005, 13:41

Post autor: K@mil_K »

Hej
Aktualna grafika ma ju| ok 3 lata, pojawila sie jak dobrze pamietam kiedy weszla 3 edycja Big Brothera i co roku na wiosne czy tez jesien czekam z nadzieja, ze pojawi sie juz nowa, choc ta podoba mi sie najbardziej z tych wszystkich co mialo TVN. Moze jednak w tym roku to sie juz zmioeni, przekonamy sie juz we wrzesniu, bo raczej nie chce mi sie czekac tych kilku lat do pelnej 10 TVN-u.
Wielkie podziekowania dla stacji, ze w koncu wprowadza 3 sezos Smallville, ale dla mnie to juz i tak za pozna, bo zalatwilem sobie 3 i 4 sezosn <sa rewelacyjne> i czekam na 5. Kiedy TVN wlaczy w koncu 3, to ja bede ogladal 5. Jezeli ktos chce to moge zalatwic ktoras serie. Piszcie maila limak505@interia.pl
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 67 gości