TVN Med

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

TVN Med

Post autor: iSiO »

TVN Med - nowy kanaÂł tematyczny
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udzieliÂła kolejnej koncesji grupie TVN. Nowy kanaÂł ma nazywaĂŚ siĂŞ TVN Med.
Rzecznik szefowej KRRiT okreœla TVN Med jako "satelitarny program telewizyjny o charakterze edukacyjnym". - Kana³ jest w trakcie projektowania, dlatego wolelibyœmy siê nie wypowiadaÌ szczegó³owo - powiedzia³a nam Ma³gorzata Czaplicka odpowiedzialna w TVN za relacje z inwestorami. Wed³ug niej TVN Med bêdzie p³atnym kana³em adresowanym do "zamkniêtej widowni", czyli do lekarzy. Gdyby nadawcy uda³o siê zapewniÌ dystrybucjê nowego kana³u w ten sposób, to móg³by on liczyÌ na reklamy leków sprzedawanych na receptê, których nie mo¿na reklamowaÌ w mediach ogólnodostêpnych. TVN Med mo¿e wystartowaÌ ju¿ pod koniec tego roku albo na pocz¹tku przysz³ego. Grupa TVN nadaje ju¿ inne kana³y tematyczne: TVN 24, TVN Meteo, TVN Turbo oraz TVN Style. Wkrótce ruszy interaktywny kana³ TVN Gra.
- - za http://www.gazeta.pl
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

To jak siĂŞ ktoÂś poÂśpieszy to moÂże zarobi, http://www.tvnmed.pl (oraz http://www.tvngra.pl ) nie jest wykupiona.
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
Awatar użytkownika
_FuX_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 22:52
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

odp:

Post autor: _FuX_ »

Sadze ze TVN Med jest malo potrzebna stacja w Polsce.
Moim zdaniem TVN powinien skupic sie na stacji dla wszystkich osob, typu TVN Film, albo postarac sie o lepsza jakosc poprzednich stacji np. TVN Meteo ktore schodzi na psy!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

WedÂług mnie niestety TVN znowu spĂłdÂłowaÂł... tak jak w przypadku TVNMeteo niewybraÂł dobrze tematyki dla nowego kanaÂłu, TVNMed trafi tylko do lekarzy a to nie da duÂżej oglÂądalnoÂści, przydaÂł by siĂŞ naprzykÂład ogĂłlnopolski kanaÂł biznesowy TVNBiznes...ale cĂłz TVN woli strzelaĂŚ kulÂą w pÂłot.
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: odp:

Post autor: Martin »

_FuX_ pisze: Moim zdaniem TVN powinien skupic sie na stacji dla wszystkich osob, typu TVN Film, albo postarac sie o lepsza jakosc poprzednich stacji np. TVN Meteo ktore schodzi na psy!
Wpadka dnia TVN Meteo: ZapowiedÂź pogody dla kurortĂłw zagranicznych, z tym Âże po niej byÂła pogoda dla kurortĂłw polskich.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

boÂże TVN Med kolejna gÂłupia decyzja TVN-u po co pytam sie po co :x chciaÂłbym TVN Biznes ale nie bĂŞdzie a TVN Med po ch*** komu TVN Meteo chociaÂż oglada od 800 000 do 1 200 000 a to gĂł*** bĂŞdzie miaÂł nie wiĂŞcej niÂż 50 000 tys :mad:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tvn med

Post autor: salladyn »

WÂątpiĂŞ Âżeby znalazÂł takÂą grupĂŞ odbiorcĂłw by mĂłc siĂŞ utrzymywaĂŚ.PrzecieÂż Âżeby mĂłc sprzedawaĂŚ reklamy lekĂłw tylko na receptĂŞ,takie reklamy muszÂą najpierw powstaĂŚ.WÂątpiĂŞ zeby producent leku zapÂłaciÂł za reklamĂŞ jesli usÂłyszy Âże dotrze ona na przykÂład do 25 000 tysiĂŞcy odbiorcĂłw. :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ZapÂłaci. Bo jeÂżeli firmy farmaceutyczne oferujÂą lekarzom wczasy wzamian za wypisywanie recept na ich leki, to tymbardziej zgodzÂą siĂŞ kupowaĂŚ reklamy. Poza tym reklamy w kanaÂłach tematycznych nie sÂą takie drogie. JeÂśli siĂŞ kupuje w duÂżych pakietach i promocjach to juÂż jest w ogĂłle bardzo tanio. A koncerny farmaceutyczne majÂą peÂłno kasy i Âżadne recesje na rynku ich nie dotyczÂą. Podobnie jak samych lekarzy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tvn med

Post autor: salladyn »

Ty naprawde wierzysz ¿e tvn med bêdzie mia³ ogl¹dalnoœÌ rzêdu no powiedzmy 12 000-15 000 odbiorców?Poza tym nie wyobra¿am sobie dystrybucjii tego kana³u.Jest kana³ który jest niemy i emtuje same reklamy leków(nadawany jest w aptekach i ze wzglêdu na przepisy nie mo¿e byÌ fonii) ale tam grupa odbiorców wcale nie jest taka ma³a.Chocia¿ z drugiej strony leki s¹ bardzo drogie wiêc byÌ mo¿e skusi to do reklamowania siê u nich(tvn med).Sam nie wiem :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamrat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 02:37

Post autor: kamrat »

Ostatnio zmieniony czwartek 13 paź 2005, 00:15 przez kamrat, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jeszcze trochĂŞ i bĂŞdzie osobny kanaÂł dla pogodynek TVN Meteo. :evil: Samo TVN Meteo okazaÂło siĂŞ strzaÂłem w dziesiÂątkĂŞ, ale TVN Med bĂŞdzie pewnie klapÂą. :? Jest juÂż Polsat Zdrowie i Uroda. KurczĂŞ... Powstaje nam kolejny ITVN. :? A http://www.tvngra.pl naleÂży do TVN24 :]
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Mysle ze ostro przesadzacie: jak pierwszy raz przeczyta³em o tym kanale to tez sie z³apa³em za g³owê: ale przecie¿ to kana³ tematyczny! Ciesze sie z tego ze tvn rozumie slowo "tematyczny" i idzie droga podobna ktora wytyczyli brytyjscy nadawcy - tam tych kana³ów jest mnostwo i kazdy jest strasznie sprecyzowany. A proszenie o TVN Biznes i TVN Film to juz dla mnie czysta dziecinada (sorka, ale tak jest) : mamy juz TV Biznes, mamy Canal+, HBO, Ale Kino itd itd. I pytam sie - z jaka wytwórni¹ TVN podpisze umowe skoro wszystkie wazne sa juz zajete? To jak wypelni czas? No a jezeli robia TVN Med to znaczy ze sie to im op³aci i bedzie kasa na kolejne kana³y. Wiec dramatyzowac nie ma co...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Bartek pisze: No a jezeli robia TVN Med to znaczy ze sie to im opÂłaci i bedzie kasa na kolejne kanaÂły. Wiec dramatyzowac nie ma co...
DokÂładnie tak. Nie sÂądzĂŞ, zeby ktoÂś chciaÂł zakÂładaĂŚ taki kanaÂł ot tak, dla kaprysu. MuszÂą byĂŚ pewni tego, Âże kanaÂł bedzie z czasem przynosiÂł dochody i pewnie najpierw robili dokÂładne badania rynku zanim wystÂąpili do KRRiTV. Tymbardziej, Âże to kanaÂł skierowany, inaczej niÂż Meteo czy Gra, do bardzo wÂąskiej grupy odbiorcĂłw. -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: tvn med

Post autor: pawell »

salladyn pisze:WÂątpiĂŞ Âżeby znalazÂł takÂą grupĂŞ odbiorcĂłw by mĂłc siĂŞ utrzymywaĂŚ.PrzecieÂż Âżeby mĂłc sprzedawaĂŚ reklamy lekĂłw tylko na receptĂŞ,takie reklamy muszÂą najpierw powstaĂŚ.WÂątpiĂŞ zeby producent leku zapÂłaciÂł za reklamĂŞ jesli usÂłyszy Âże dotrze ona na przykÂład do 25 000 tysiĂŞcy odbiorcĂłw. :roll:
albo ten kanaÂł bĂŞdzie drugÂą kulturÂą 2 000 widzĂłw :lol: :lol: :lol: :cry: :cry: :cry: :( :( :( ja chce TVN Biznes :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, ale wyik ten bĂŞdzie dobry. :] A Kultura jest kanaÂłem (podobno :evil2: ) ogĂłlnodostĂŞpnym. A to bĂŞdzie kanaÂł zamkniĂŞty, dodatkowo pÂłatny dla wÂąskiej grupy odbiorcĂłw. :evil2: To bĂŞdzie taki drugi ITVN.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości