TVN Med

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tvn med

Post autor: salladyn »

Jestem przekonany Âże gdyby tvn otworzyÂł kanaÂł kulinarny to by mĂłgÂł zarobiĂŚ bardzo duÂżo.Polacy uwielbiajÂą gotowanie a takiego kanaÂłu w polsce jeszcze nie ma.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no tak dyskutowaliÂśmy na jakims innym temacie o TVN Kuchnia i nawet byÂły ciekawe propozycje programĂłw jakie by mogÂły byĂŚ w tym kanale
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tvn med

Post autor: salladyn »

No pewno ¿e ciekawe bo moje :!: :lol: A tak na serio to nie zbaczajmy z tematu.Jeœli kogos interesuj¹ moje propozycje programów w tvn kuchnia to zapraszam do tematu propozycje nowych kana³ów tvn.Teraz ju¿ nie zaœmiecajmy teamatu.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ciekawe czy Marek Nowicki bĂŞdzie miaÂł w TVN Med wÂłasny program. :D Jestem przekonany, Âże tak. :D Ale naprawdĂŞ chyba kolejny Polsat Zdrowie i Uroda nei jest nam potrzebny... :? PamiĂŞtam jak starttowaÂły TVN Style i Poslat Zdrowie i Uroda to wszyscy twierzili, Âże to to samo. TVN Med i Polsat Zdrowie i Uroda to dopiero bĂŞdzie to samo!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tvn med

Post autor: salladyn »

Nie zapominaj o Marcie Kuligowskiej.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do Kuligowskiej, to wydaje misiê, ¿e "Zdrowie" bêzie po prostu powtarzane w TVN Med. Tymbardziej, ¿e "Zdrowie" nie jest programem dla lekarzy, a dla ogó³u ludzi... Czyli coœpodobnie jak z Automaniakiem, który jest i w TVN24 i w TVN Turbo (tak¿e w ITVN i TVN).
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

TVN SPORT mogli by uruchomiæ, bo narazie World Cup 2006 w Niemczech bêdzie pokazywany w Polsat Sport i tylko mecze polakĂłw w TVP, wieæ TVN m³by wykazaæ incjatywê w tym kierunku.

TVN I Europe
Obrazek

TVN I USA
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no ale juz od dawna wiadomo ze nie bedzie TVN Sport chyba ze cos sie waznego stanie i wruca z tym pomyslem ale watpie bo na polskim rynku jest sporo polskich stacji sportowych ale TVN Biznes by sie przydal bo jest tylko jedna taka stacja i by sie przydala jej silna konkurencja ze strony tvn-u :D i mam nadal nadzieje ze TVN Med to plotka :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wydaje mi siê, ¿e to niewiele ma wspĂłlnego z TVN Med. :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jednak TVN Med to nie plotka :!: :cry:
onet.pl pisze:W koĂącu sierpnia Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznaÂła TVN koncesjĂŞ na nadawanie nastĂŞpnego kanaÂłu tematycznego, TVN Med.
"Uruchomienie TVN Med planujemy na I kwartaÂł przyszÂłego roku" - powiedziaÂł Walter.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media Link pisze:(...)Pod koniec marca powinien ruszyÌ nowy kana³ tematyczny TVN Med. Zgodnie z zapowiedziami - stacja bêdzie kodowana i dostêpna wy³¹cznie dla specjalistów z bran¿ medycznej i stomatologicznej. Przygotowania do uruchomienia projektu trwaj¹. TVN bada te¿ rynek pod k¹tem uruchomienia dodatkowych kana³ów tematycznych.
Hm... nie zmieni³em zdania o tej stacji - myœlê ¿e to bêdzie pora¿ka, no ale jednak to nie bêdzie kana³ dla nas wiec mo¿e jak¹œ to bedzie mia³o ogl¹dalnosÌ - jednak malutk¹. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Hm... nie zmieni³em zdania o tej stacji - myœlê ¿e to bêdzie pora¿ka, no ale jednak to nie bêdzie kana³ dla nas wiec mo¿e jak¹œ to bedzie mia³o ogl¹dalnosÌ - jednak malutk¹. :roll:
Dlaczego uwaÂżasz Âże to bĂŞdzie poraÂżka? TVN wie co robi.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

med

Post autor: michal641 »

A mnie ciekawi jedno. W jaki sposĂłb oni sprawdzÂą, kto oglÂąda kanaÂł? Jak to zrobiÂą, Âże bĂŞdÂą go mogli oglÂądaĂŚ jedynie przez nich?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

DoczytaÂłeÂś Âże kanaÂł bĂŞdzie kodowany? Skoro kodowany to zanim go zaczniesz oglÂądaĂŚ bĂŞdziesz potrzebowaÂł dekoder :? -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:Hm... nie zmieni³em zdania o tej stacji - myœlê ¿e to bêdzie pora¿ka, no ale jednak to nie bêdzie kana³ dla nas wiec mo¿e jak¹œ to bedzie mia³o ogl¹dalnosÌ - jednak malutk¹. :roll:
Dlaczego uwaÂżasz Âże to bĂŞdzie poraÂżka? TVN wie co robi.
No nie zawsze TVN wie co robi :P (np. ciekawe (przewa¿nie seriale) programy póŸno, a z tego mog³o by byÌ coœ... :D ). Kana³ dla lekarzy - ehmm - czy oni bêd¹ mieli czas w ogóle go ogl¹daÌ ?? Pó³ dnia w pracy kolejne pó³ odpoczynek - sen wiêc na w³aczenie tv mo¿e poprostu nie byÌ czasu. Nie bêdzie jakiœ wyników, nie bêdzie reklamodawców i kana³ nie bedzie rentowny. :roll: Poza tym jak bêd¹ w nim powtórki i powórki to lekarze mog¹ z niego zrezygnowaÌ... No ale ju¿ decyzja zapad³a zobaczymy co z tego wyjdzie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość