Gadu-gadu wersja 7.0

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Gadu-gadu wersja 7.0

Post autor: arrow »

Wczoraj zmuszony by³em zainstalowaæ jeszcze raz swoje gygy i zupe³nie przypadkiem trafi³em na nowa wersjê, 7.0. Po kilku godzinach odszuka³em w necie poprzedni¹ wersjê, moze jestem z poprzedniej generacji, ale ta nowoœæ do mnie kompletnie nie trafia. Wszystko jakies takie dziwne, nie na miejscu, nieczytelne. Nawet emoty pozmieniane :? ktoœ jeszcze ma przykre doœwiadczenia z now¹ wersj¹? -->
Dared00

Post autor: Dared00 »

Ja! Faktycznie katastrofa z tymi nowymi emotami. Mogli przynajmniej nie zamieniaæ tamtych, tylko daæ je dodatkowo. A poza tym mam dziurê w GG zamiast reklamy w liœcie kontaktĂłw! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja te¿ mia³em 7.0 i te¿ wywali³em. WrĂłci³em do 6.1. Przede wszystkim dlatego, ¿e PC strasznie zwalnia³. Nie wiem czemu, ale CPU przy 6.1 wynosi 00, a przy 7.0 a¿ 80! U¿ycie pamiêci tak¿e jest kilkadziesi¹t razy wy¿sze w porĂłwnaniu z poprzedni¹ wersj¹. Co wiêcej, nie dzia³a³a poprawnie karta TV i w ogĂłle nie importowa³ plikĂłw Windows Moovie Maker, foldery siê wolniej otwiera³y. Tragedia.

Teraz na 6.1 wszystko œmiga jakby PC by³ nowiutki. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

U mnie problem polega³ na tym ze nie widaæ listy kontaktĂłw i trzeba prze³adowaæ... emoty mi siê wyswietlaj¹ normlanie ale niektĂłre s¹ nie³adne :D
tak ze wrĂłci³am do aqq
z reszt¹ przynajmniej aqq nie wywala co chwile i nie pada im serwer
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

gadu gadu 7

Post autor: salladyn »

Ja liczy³em ¿e bêdzie mo¿liwoœæ zamieszczenia swojego avatara,a tu guzik.Rozczarowali mnie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Nie po raz pierwszy rozczarowuj¹, mia³em tylko mo¿liwoœæ zobaczyæ capsy z nowego gg, bo niestety nie uda³o mi siê tego programu œci¹gn¹æ.
Wolê u¿ywaæ wpkontaktu.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A ja wrêcz przeciwnie - z nowej wersji jestem zadowolony zarĂłwno pod wzglêdem wygl¹du, jak i funkcjonalnoœci programu. :wesoly: Nastêpca "szĂłstki" jest - moim zdaniem - imponuj¹cy, i dla mnie w sam raz. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Ja tak samo :D Nowe emotikonki(stare dalej s¹),wiêcej funkcji,³adniejszy wygl¹d.Sa rozmowy g³osowe(mam Skype i jest mi to niepotrzebne),moziwoœc pod³¹czenia kamerki.est jeszcze wiele zalet nowego gg ale nie chce sie rozpisywaæ.
A co do szybkoœci komputera to mi idzie tak samo jak mia³em wersje 6.1(A mĂłj komputer ma 6 lat).
Nie wiem co wy macie do tego nowego gg :?: :!: Ja jestem postepowy,ale nie wiem jak wy :twisted:
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
miki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 21:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: miki »

W wersji 7.0 buŸki w kontaktach wygl¹daj¹ jak kĂł³ka zêbate, a nie jak s³oneczka...brr...
Poza tym okno jest taaakie wielkie!
WrĂłci³am do 6.1
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

mi sie podoba
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

u mnie kilka razy pojawial siê bl¹d i zawieszalo GG. Musialem od nowa je w³¹czaæ... Ale na razie przy nuim zostaje, chocia¿ grafika mnie nie przekonuje do pozostania....
GosiaSta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 21:12
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GosiaSta »

Mnie teÂż podoba siĂŞ nowa wersja :). Nie ma co narzekaĂŚ - emoty sÂą lepsze i tak po czasie siĂŞ przyzwyczaicie :).Dla mnie plusem jest to,Âże moÂżna gadaĂŚ przez mikrofon :). To tyle.

Pozdro :*
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja od dzis mam ta wersje gg i uwazam ze jest lepsza od innych :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

WÂłasnie od dziÂś mam nowÂą wersjĂŞ gg i jeÂżeli o mnie chodzi to bardzo mi siĂŞ podoba :D Fajne emotki, fajne funkcje. W tym nowym programie widzĂŞ same plusy, fajne sprawia wraÂżenie takie trĂłjwymiarowe. Dla mnie program jest bardzo dobry i jestem z niego zadowolony :D
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja nowÂą wersje mam od tygodnia i jak narazie jestem zadowolony, tylko mam problemy z przesyÂłaniem plikĂłw i z wklejaniem tych ikonek do adresĂłw.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości