[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Post autor: PabloOoOo_90 »

Hmm dlaczego nie ma newsa ?
MediaLink.pl
W sobotĂŞ, 20 sierpnia na antenie TVN pojawi siĂŞ nowy, zapowiadany przez wÂładze stacji poranny magazyn. Audycja emitowana bĂŞdzie na Âżywo. Program DzieĂą dobry TVN bĂŞdzie moÂżna oglÂądaĂŚ w weekendy.
Pierwsze odcinki nowego przedsiĂŞwziĂŞcia zostanÂą prawdopodobnie nadane z Sopotu.
W turystycznej miejscowoœci we wrzeœniu odbêdzie siê organizowany przez telewizjê Piotra Waltera Sopot Festival. Kana³ podpisa³ z w³adzami miasta partnersk¹ umowê dotycz¹c¹ wzajemnej wspó³pracy.
Zapowiada siĂŞ ciekawie :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

bo Marcin na urlopie
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to szymcio jeszcze jest. :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

no to niech czym prĂŞdzej coÂś naskrobie i wyÂśle mailing bo juÂż do 2 ostatnich newsĂłw nie byÂło ;)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja wyjeÂżdÂżam, ale za to ÂŁukasz przyjechaÂł - taka zmiana turnusĂłw na forum. :D Ale cz ja wiem, czy jest o czym pisaĂŚ. :D Ja niestety teraz za bardzo na newsy czasu nie mam - muszĂŞ siĂŞ spakowaĂŚ. A mailing do dwĂłch ostatnich newsĂłw byÂł wysyÂłany, nie mam bladego pojĂŞcia dlaczego nie doszedÂł. :?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Ja wyjeÂżdÂżam, ale za to ÂŁukasz przyjechaÂł - taka zmiana turnusĂłw na forum. :D Ale cz ja wiem, czy jest o czym pisaĂŚ. :D Ja niestety teraz za bardzo na newsy czasu nie mam - muszĂŞ siĂŞ spakowaĂŚ. A mailing do dwĂłch ostatnich newsĂłw byÂł wysyÂłany, nie mam bladego pojĂŞcia dlaczego nie doszedÂł. :?
ooo.. ÂŁukasz wrĂłciÂł? no to super bo myÂślaÂłem Âże dziÂś z kawiarenki do nas napisaÂł :lol:
to ci dopiero przygoda z tym mailingiem
oby Ci Marcinie pogoda dopisaÂła w tym KoÂłobrzegu.. podobno ma siĂŞ ochÂłodziĂŚ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

:: Kamil pisze:ooo.. ÂŁukasz wrĂłciÂł? no to super bo myÂślaÂłem Âże dziÂś z kawiarenki do nas napisaÂł :lol:
WrĂłciÂł i co zastaÂł? Tylko odrobinĂŞ mniejsze upaÂły. :?

Co do newsĂłw, to trochĂŞ mi siĂŞ cieÂżko tak dostosowaĂŚ po przyjeÂździe. Dla mnie wszystko jest nowoÂściÂą, wiĂŞc trudno mi stwierdziĂŚ, co jest newsem, a co juÂż nie. JakoÂś Marcin z szymciem po maÂłu mi to tÂłumaczÂą. MoÂże od jutra zacznĂŞ pisaĂŚ. :)

Poza tym tak przy okazji chcialem poinformowaÌ, ¿e w po³owie miesi¹ca trzeba op³aciÌ serwer na kolejne pó³ roku i tym razem, w przeciwieùstwie do poprzednich, nie bêdzie z tym problemów. Po raz pierwszy od trzech lat nie trzeba do serwisu dop³acaÌ.

I na zakoĂączenie. Po wspĂłlnej dyskusji uznaliÂśmy, Âże to co napisaÂł Medialink to Âżaden news, nic dokÂładnie nie wiadomo i na razie nie ma co pisaĂŚ. JuÂż ciekawsza moim zdaniem byÂłaby relacja z dzisiejszego studia sejmowego TVN24.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze: Co do newsĂłw, to trochĂŞ mi siĂŞ cieÂżko tak dostosowaĂŚ po przyjeÂździe. (...)
nawet CiĂŞ rozumiem ;)
£ukasz pisze: (...) Poza tym tak przy okazji chcialem poinformowaÌ, ¿e w po³owie miesi¹ca trzeba op³aciÌ serwer na kolejne pó³ roku i tym razem, w przeciwieùstwie do poprzednich, nie bêdzie z tym problemów. Po raz pierwszy od trzech lat nie trzeba do serwisu dop³acaÌ. (...)
no to wielkie gratulacje! ja rĂłwnieÂż chciaÂłbym nie dopÂłacaĂŚ.. ale narazie to nie realne :/
a mĂłgÂłbyÂś zdradziĂŚ jakie dokÂładniej wpÂływy o tym zadecydowaÂły?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No wiadomo chyba... Bardzo ³adnie sprzedawa³y siê reklamy na allegro. To, co widaÌ w naglówku forum i to, co widaÌ w nag³ówku strony i w ramce z linkami o tym zadecydowa³o. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Dzieñ Dobry TVN

Post autor: Martin »

Kto w ten weekend ma prowadziæ Dzieñ Dobry TVN :?:
Para Magda Mo³ek/Olivier Janiak czy Kinga Rusin/Marcin Meller :?:

A kto waszym zdaniem poprowadzi porankowe serwisy w Dzieñ Dobry TVN :?:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Uch sorka. Skasowaæ ten temat :!: :!: :!: Nie zauwa¿y³em
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

w ten weekend w studiu Meller i ta druga w sopocie Mo³ek i Janiak 8) 8) nie wiem czy tak bedzie w niedziele ale w sobote wiem na 100% :D :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

"Ta druga" to Kina Rusin, ¿ona Tomasza Lisa, warto zapamietaæ, no tak zapomnia³em, ¿e Mo³ek i Janiak prowadz¹ Sopot Festiwal:)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:"Ta druga" to Kina Rusin, ¿ona Tomasza Lisa, warto zapamietaæ, no tak zapomnia³em, ¿e Mo³ek i Janiak prowadz¹ Sopot Festiwal:)
pamiêtam ¿e to Kinga Rusin ale nie chcia³o mi sie pisac co do prowadzenie SF2005 Janiak go nie bedzie prowadzi³ :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości