[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: pixie »

Daniel Olbrychski? On juz chyba kiedyś był ;d chyba, ze z kubą wojewódzkim pomyliłam.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: mojpierwszyraz »

pixie pisze:Daniel Olbrychski? On juz chyba kiedyś był ;d chyba, ze z kubą wojewódzkim pomyliłam.
Chylińska też była co najmniej 2 razy... ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: Mysza »

Daniel Olbrychski był już razem z Dorotą Gardias. Ale to prawda, że kilka osób było już więcej, niż 1 raz.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Temat in vitro już mi dzisiaj trochę obrzydnął, więc zamiast Lisa obejrzałem tą galę "Vivat nie najpiękniejsi". Głupie to to, że hej, ale opłacało się czekać na ogłoszenie wyników. Parodia Komorowskiego po prostu zarąbista. :lol2: Mistrzostwo, autentycznie. :D
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: pixie »

Ja niestety nie mogłam oglądać..gdy pozostali domownicy dowiedzieli się o temacie, jaki będzie w Tomasz lis na żywo..nie ma mocnych
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Parodia Komorowskiego może się równać chyba tylko z Hojarską. :lol2: Przynajmniej dla mnie. Od poniedziałku, ilekroć to oglądam, kulam się ze śmiechu. :lol2:
http://szymon.plejada.pl/25,17900,6,gal ... wideo.html
http://szymon.plejada.pl/25,17900,1,gal ... wideo.html
Stilic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 02 gru 2010, 23:02

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: Stilic »

Zauważyłem że w tym sezonie poziom programu jakby minimalnie wzrósł po ostatnich 2 tragicznych seriach.
Myślę że póki oglądalność SMS nie spadnie poniżej 1,5 mln to TVN będzie dawał programowi kolejne sezony, lecz nie ma co liczyć na powrót poziomu z lat 2005-2007.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: mojpierwszyraz »

Kolejny sezon Szymona dośc ze potwierdzony to ... od lutego! W MKaS potwierdziły to dziewczyny z zespołu SheMoans ;]
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: adik1148 »

Czy li to już potwierdzone ! Ramówka TVN'u rozpocznie się nie w marcu tylko w połowie lutego :) Juhu ! Oby jeszcze X FACTOR tak wystartował:)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Czy li to już potwierdzone ! Ramówka TVN'u rozpocznie się nie w marcu tylko w połowie lutego :) Juhu ! Oby jeszcze X FACTOR tak wystartował:)
Jeden z użytkowników już oznajmił iż XF startuje w marcu... Na pewno w ślad tego pójda Kuchenne Rewolucje, Kuba, PnŻ, nowe show Wipe Out, Cofnij Zegar - nie wiem jak z Usta Usta. A XF zapewne aby mieć więcej czasu na promocje - w marcu.Poza tym zapewne spot promo już w styczniu albo na początku lutego.
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: lukis »

Nie jest możliwe żeby X Factor wystartował w lutym, bo realizatorzy bedę mieć mało czasu na zrobienie odpowiednich ujeć. Tym bardziej, ze 14 lutego zostanie wybrana ostateczna "100", która później przejdzie bootcamp i domy jurorów. Także XF w marcu. Zreszta wszędzie jest to zapowiadane.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: matik »

Od 28 lutego w poniedziałki o 21:30 nowe odcinki
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: Adrian ;P »

W 1 odcinku 12 sezonu Jarosław Kuźniar i Patricia Kazadi :D
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: incognito »

Aha, to już wiem dlaczego SMS jest jeszcze w lutym..
Reklama XF i YCD ponad wszystko.
Szkoda bo wolałbym zobaczyć kogoś, kogo jeszcze nie było (Kużniar był już w w odc. 5 VIII serii, a Kazadi IXej).
No ale kto to pamięta, więc marketingowo krok ze wszech miar wspaniały, cudowny, genialny. :ech:
kosiomka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 19:40

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: kosiomka »

incognito pisze:Aha, to już wiem dlaczego SMS jest jeszcze w lutym..
Reklama XF i YCD ponad wszystko.
Szkoda bo wolałbym zobaczyć kogoś, kogo jeszcze nie było (Kużniar był już w w odc. 5 VIII serii, a Kazadi IXej).
No ale kto to pamięta, więc marketingowo krok ze wszech miar wspaniały, cudowny, genialny. :ech:
No tak to bym tego nie ujęła. SMS startuje 28 lutego. Natomiast kolejnego dnia, według naszego kalendarza jest... 1 marca? Tak! Także kompletnie nie pojmuję tego co napisałeś, mimo iż staram się to uszanować... A promocja - swoją drogą też prawda, ale ważniejsza jest emisja SMS niż takowa promocja. W końcu można by było wstawić w poniedziałkowy wieczór pasmo reklamowe nowych serii i nowych show TVN... ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości