[TVN] Magda M.

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Przem.rmf.fm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 07 wrz 2005, 00:18
Lokalizacja: Żegocina
Kontakt:

[TVN] Magda M.

Post autor: Przem.rmf.fm »

Dzisiaj ogl¹da³em pierwszy odcinek. Coœ w stylu "Nigdy w ¯yciu", bardzo zainteresowa³y mnie postacie, aktorzy, no i super muzyka, za muzyke dla tvn'u 6+ dla Magdy M. bardzo dobrze dobrana muzyka. Fabu³a jak do t¹d ciekawa, no i jest na kim oko zawiesiæ ;)

Co wy s¹dzicie o Magdzie M. ?
RMF MAXXX RuleZZZ
Monika Selimi RuleZZZ
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

Sam serial pĂłki co œredniawy. Ale mam nadzieje ze sie rozkreci.

Muzyka - duzy plus - wiekszosc muzyki to wspolczesne - znane piosenki, pasuj¹ce zreszt¹ do serialu - oby tak dalej.

Bardzo podobal mi siê - choæ to pewnie konsekwencja fascynacji serialem "Oficer" - fakt i¿ Ma³aszyñski na pocz¹tku serialu rozwodzi siê ze swoj¹ ¿on¹ ktĂłr¹ gra Magdalena Cielecka - czyli Grand rozwodzi siê z Rit¹ - bo w³aœnie takie ma³¿eñstwo odgrywa³o oboje aktorĂłw w serialu "Oficer" emitowanym przed wakacjami w TVP :) Mo¿e to przypadek a moze nie - bo serial "Magda M." robi ta sama firma co "Oficera" - studio Akson - i oprĂłcz Jacka Borcucha (KWIDZYN TO MY) wspĂł³re¿yseruje go Maciej Dejczer - re¿yser "Oficera" :). Podobieñstw do obu seriali jest jeszcze kilka.

Jako ¿e bardzo spodoba³ mi siê serial "Oficer" tym serdeczniej obejrzalem pierwszy odcinek Magdy M. bo wprawdzie tematyka inna - ale producenci i niektory aktorzy ci sami. PĂłki co œrednio - ale licze, ¿e bêdzie jak z "Oficerem" gdzie pierwsze 3 odcinki te¿ by³y kiepskie - a pĂłŸniejsze rewelacyjne :)

z oficerskim pozdrowieniem,
Graand fan :)

PS: Pawe³ Ma³aszyñski bardziej mnie uj¹³ swoj¹ rol¹ gangstera. Ale podobno czarne charaktery gra siê naj³atwiej.
PS2: Katarzyny Bujakiewicz - nie mog³em poznaæ na pocz¹tku - zak³adam, ¿e dziewczyna spodziewa siê dziecka :)
Przem.rmf.fm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 07 wrz 2005, 00:18
Lokalizacja: Żegocina
Kontakt:

Post autor: Przem.rmf.fm »

Te¿, owszem, Oficer ma du¿o podobieñst do magdy M., ale ja to czĂłjê, ¿e bêdzie dobry serial. Mnie sie podoba. A muzyka, tak jak mĂłwie, super ;)
RMF MAXXX RuleZZZ
Monika Selimi RuleZZZ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kiedy powtarzaj¹? -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak dla mnie ten serial to jakaœ pomy³ka, podobnie jak "Anio³ StrĂłŸ". Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Po za tym realizatorzy serialu chyba nie wiedz¹ co to jest komedia.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

CĂł¿...serial "Magda M" to serial taki jakich w naszej tv wiele. Nie jest to nic ciekawego, nic rerelacyjnego ale nie jest te¿ najgorszy. Jest taki sobie-œredni i nijaki. Szczerze mĂłwi¹c liczy³em na to, ¿e zarĂłwno "anio³ strĂł¿" jak i ten bêd¹ ciut inne. :?
arrow pisze:Kiedy powtarzaj¹? -->
niedziela 16:55 oczywiœcie TVN :D
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Marcin pisze: Po za tym realizatorzy serialu chyba nie wiedz¹ co to jest komedia.
Hmmm, myœla³em, ¿e Magda M. z za³o¿enia mia³a byæ serialem obyczajowym a nie komediowym, ale nie widzia³em pierwszego odcinka wiêc nie wiem jak im to wysz³o. -->
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze: (...) realizatorzy serialu chyba nie wiedz¹ co to jest komedia.
chyba ty nie wiesz ¿e komedia to nie tylko Kiepscy.. :? jakie¿ to dziecinne..
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No to mi wyt³umacz mi co w tym by³o œmiesznego? :| Bo wed³ug mnie niewiele rzeczy. Dla mnie porz¹dna komedia to taka, w ktĂłrej ci¹gle mo¿na pêkaæ ze œmiechu. Choæ do takiej nale¿¹ m.in. "Kiepscy" to ich nie preferujê, ze wzglêdu na denny poziom. A tego typu porĂłwnania sobie daruj, bo chyba Ci nie muszê mĂłwiæ co jest na miejscu, a co nie.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Marcin pisze:Po za tym realizatorzy serialu chyba nie wiedz¹ co to jest komedia.
Bo Magda M. wcale nie jest serialem komediowym,a serialem obyczajowym z elementami komedii.Mi serial podoba³ siê bardzo.SzczegĂłlnie podoba³a mi siê rola Joanny Brodzik.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi serial sie bardzo podoba, najbardziej podoba mi siê humopr Magdy...czyli Joanny Brodzik, bardzo mi sie podoba³o jak na poczatku wparadowa³a do biura szefa i sie k³oci³a...to by³o œwietne.
Wróciłem!!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

CĂł¿, ze jest ten serial podobny do "nigdy w zyciu" to macie racje. Zw³aszcza muzka, ktĂłra jest bardzo dobra. Ale mnie serial zaskoczy³ i to pozytywnie. Naprawde bardzo mi sie podoba³ w przeciwienswtie do "anio³a strĂłza". I mysla³am ze bedzie troszke krĂłtszy (30 mintowy), tak jak inne nowoœci.

Narazie, pĂłki co nie mam zastrzezen, :D :D spoko jest :D
....w świecie Faktów....
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Mi serial ju¿ od pierwszych minut siê spodoba³. Wydaje mi siê, ¿e jest du¿o lepszy ni¿ Na WspĂłlnej i od t¹d stanie siê moim ulubionym:) Muzyka bartdzo dobra, aktorzy tym bardziej. Ciekawy sposĂłb realizacji. Wszystko naj...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

czy ten przyjaciel Magdy, ktĂłrego gra Œwiederski to gej? bo to tak idiotycznie by³o przedstawione, ¿e nie wiadomo :?:

a serial jak serial, œredni, fajna koncĂłwka, ale to porĂłwnanie z cha³a "Nigdy w ¿yciu" to przesada, i to krzywdz¹ca.

muzyka? a tam byla jakas muzyka? ja pamietam tylko kilka przebojĂłw w rodzaju Portera i Lipnickiej :shock:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

1. Reni Jusis-> 'Kiedyœ Ciê znajde"
2. W czo³Ăłwce -> ChodŸ, pomaluj mĂłj œwiat"
3. Lipnicka&Porter
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości