[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Teraz my (...) spadnÂą z anteny

Nie mogĂŞ przestaĂŚ siĂŞ ÂśmiaĂŚ. Rewelacja na poranek. :hahaha: JeÂśli siĂŞ nie sprawdzi, a nie moÂżna tego wykluczyĂŚ, to pewnie wrĂłci na wtorek. Ale poniedziaÂłek jest bardzo dobry z jednego wzglĂŞdu. "Szymon" bĂŞdzie dobrym lead-inem dla "Teraz my", a nowy serial jeszcze jest nieznany i poczÂątkowo jego widownia nie bĂŞdzie pewnie pociÂągajÂąca.

Teraz my spadnie z anteny. :hahaha: :hahaha: :hahaha:
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Marcin pisze:Teraz my spadnie z anteny. :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Rozumiem, Âże uwaÂżasz, Âże Teraz My! bĂŞdzie na antenie do koĂąca Âświata i jeszcze jeden dzieĂą? Bardzo Âśmieszne.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

"Teraz my" na pewno jeszcze bardzo dÂługo bĂŞdzie na antenie TVN, bo nie ma Âżadnego powodu, by rezygnowaĂŚ z emisji programu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś nie powinno byĂŚ Âżle:
tvn24.pl pisze:- Dziœ w programie "Teraz My" w TVN ujawniê pewne fakty, które poka¿¹ ¿e bracia Kaczyùscy od pocz¹tku dzia³ali niezgodnie z prawem - zapowiedzia³ Andrzej Lepper w "Sygna³ach Dnia". Jak wyjaœni³, chodzi o finansowanie PC. - Ujawniê, jacy to s¹ prawi Kaczyùscy - doda³ Lepper.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dzis od rana w DDTVN, jak i w serwisach wszyscy zapraszajÂą widzĂłw na Teraz My na 22.30 w TVN, zapowiada siĂŞ chyba znowu niezÂła burza. Lepper ma ujawniĂŚ jakieÂś "ciekawostki" zwiÂązane z partiÂą rzÂądzÂącÂą- oby to nie byÂła burza w szklance wody, bo z Lepperem to wszystko moÂżliwe.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Lepper zawsze ma jakieÂś relwelacje. NiektĂłre prawdziwe niektĂłre nie, ale jedno wiem napewno, bĂŞdzie ciekawie :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

onet.pl pisze:Jak siê dowiedzia³o radio RMF FM, lider Samoobrony planuje wykorzystanie nagrania rozmowy z Grzegorzem ¯emkiem - by³ym dyrektorem Funduszu Obs³ugi Zad³u¿enia Zagranicznego, by³ym wspó³pracownikiem WSI.
Ma to byÌ, jak podaje krakowska rozg³oœnia - nagranie nieistniej¹cego ju¿ programu GoœÌ Jedynki sprzed ponad piêciu lat.

W areszcie przy Rakowieckiej dziennikarz telewizji publicznej rozmawiaÂł z byÂłym prezesem FOZZ i wypytywaÂł go o nielegalne finansowanie partii braci KaczyĂąskich - Porozumienia Centrum.
Mam nadziejĂŞ, Âże to nie bĂŞdzie tylko to bo jesli byÂłaby to jakaÂś rewelacja to rzÂąd SLD by ujawniÂł nagranie tvp...

Oj skoczy chyba dziœ ogl¹dalnoœÌ "Teraz My" i to znów dziêki samoobronie :devil: .
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Heh. Dzisiaj w Panoramie mówili, ¿e Andrzej Lepper zdradzi jak¹œ tajemnicê po godzinie 22:00. Nie powiedzieli gdzie :P, w koùcu nie bêd¹ robiÌ darmowej reklamy. Szkoda, ¿e Teraz My! pod¹¿a w stronê taniej sensacji. Prowadz¹cy zas³uguj¹ na jak¹œ powa¿niejsz¹ formu³ê programu.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie. PowaÂżnych programĂłw jest dosyĂŚ. "Teraz my" w zaÂłoÂżeniu miaÂło byĂŚ inne, jest inne - i to odpowiada widzom.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Marcin pisze:"Teraz my" w zaÂłoÂżeniu miaÂło byĂŚ inne, jest inne - i to odpowiada widzom.
Marcin pisze:Polsat czerpie korzyÂści z tego, Âże Polacy kochajÂą kicz.
Ja wiem, Âże tvn robi to, czego oczekuje masowy widz (jak sam zauwaÂżyÂłeÂś, Polsat robi dokÂładnie to samo). Po prostu nie podoba mi siĂŞ to w przypadku Teraz My!, Sekielskiego i Morozowskiego.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

corner, "Teraz MY" to nie kicz. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Kicz, tania sensacja, gwaÂłcenie prostytutek, zdradzanie Âżon, koncery Ich Troje, studio Teraz My!. Obracamy siĂŞ chyba w podobnych obszarach? ;)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no ciekawe co lepper wyÂśpiewa sensacyjnego, w reklamĂłwce powiedzieli "tylko dla dorosÂłych" to sie bedzie dziaÂło
TVN innowacja i nowoczesność...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

jeÂśli to miaÂłobyĂŚ sensacyjne i tylko dla dorosÂłuych to coÂś nie wyszÂło.. nie dowiedzieliÂśmy siĂŞ nieczego czego nie byÂło wiadomo wczeÂśniej.. wiadomo przecieÂż, ze PIS nie lubi pewnych dziennikarzy, zresztÂą z wzajemnoÂściÂą.. z duÂżej chmury maÂły deszcz
Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

Zdecydowanie nie podobaÂło mi siĂŞ to coÂś, bo wywiadem nie moÂżna tego nazwaĂŚ. Owszem nie moÂżna pozwoliĂŚ Lepperowi, Âżeby wyciÂągaÂł z teczek materiaÂły, a dziennikarze mu klaskali, ale oni w ogĂłle mieli gdzieÂś jego rewelacje.

Zrobi³ im wielk¹ reklamê, s¹dze ¿e ogl¹dalnoœÌ sporo skoczy³a, program wa¿ny bo otwiera sezon, a oni odgrzewaj¹ stary kotlet sexafery, zamiast zaj¹Ì siê tymi przeprosinami i tym co postanowi³ og³osiÌ to oni tylko sexafera. Mo¿na nieraz powiedzieÌ, ¿e dlaczego teraz to og³asza a nie wtedy jak rz¹dzi³, ale oni powtarzali to ci¹gle, non stop.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości