[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

lepper to dobry strateg, nag³oœni³ sprawê poto, by by³a wysoka ogladalnoœÌ a potem odgrza³ stratega, chyle czo³a przebieg³oœci
TVN innowacja i nowoczesność...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Z duÂżej chmury maÂły deszcz :D SkÂąd ja wiedziaÂłem, Âże skoro Pan Lepper coÂś zapowiada z wielkim nagÂłoÂśnieniem to tak to siĂŞ wÂłaÂśnie koĂączy :D Tak byÂło z pewnymi taÂśmami na premiera taak byÂło i tym razem :D
ZIMA
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Lepper trochĂŞ siĂŞ nie spodziewaÂł takiego przebiegu programu. ByÂł przekonany, Âże bĂŞdzie on na wzĂłr tej sÂłynnej juÂż konferencji prasowej zorganizowanej przez prokuratorĂłw. Nawet sobie przygotowaÂł odpowiednie plansze...
Niestety autorzy programu nie chcieli zataĂączyĂŚ w rytm jego muzuki...
Mo¿e dlatego, ¿e Ÿle siê przygotowa³ i ju¿ w pierwszej planszy, bed¹cej "twardym" dowodem zrobi³ b³¹d?

Obrazek
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Bardzo dobrze, ¿e sprowadzili wczoraj szybko Leppera na ziemiê. ŒmiaÌ mi siê troche chcia³o jak on te plansze z rysunkami zacz¹³ przedstawiaÌ. :D
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

byÂło tak jak czuÂłam.,. DuÂżo gadania maÂło konkretĂłw.. dobrze, ze nie dali siĂŞ wyprowadzic w pole, w koncu tacy dziennikarze, to siĂŞ znajÂą :) szkoda mi tej Âżony.. Leppera... ehh ;/
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A dziÂś goÂścili 'ulubieĂąca' Kurskiego :spiewa: Etatowego Bulteriera partii rzÂądzÂącej-no juz niby nie :D -to juz nawet Bosak potrafi do parteru sprowadziĂŚ :aniol:
Chociaz jedno mu trzeba oddaÌ-k³amac potrafi bez mrugniêcia okiem-to te¿ w polityce cenna umiejêtnoœÌ :spiewa:

A z kolei pierwsza czêœÌ programu trochê zak³ócona ci¹g³ym krzykiem pana Kamiùskiego :cicho: Jak juz nie mia³ co powiedzieÌ to ci¹gle wraca³ do Charkowa :stop:

A poza tym nie zabrakÂło jakiegoÂś gadÂżetu :D DziÂś 4 winka :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nadawany od wrzeœnia br. w poniedzia³kowe wieczory program Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego 'Teraz My!' ma obecnie lepsz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ rok temu, gdy emitowany by³ we wtorki. W swoim paœmie emisji talk show wygrywa tak¿e z programami konkurencyjnych stacji.

ÂŚrednio kaÂżdy z czterech wyemitowanych od poczÂątku wrzeÂśnia odcinkĂłw "Teraz My!" obejrzaÂło 2,35 mln widzĂłw. DaÂło to stacji TVN udziaÂły na poziomie 27,06 proc. (w grupie 4+) i 22,37 proc. (w grupie 16-49) - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.
Bardzo dobre wyniki :D. SzczegĂłlnie cieszÂą te wysokie udziaÂły i pierwsze miejce w porze nadawania.


Link do caÂłego artykuÂłu
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ptr15 pisze:Bardzo dobre wyniki :D.
Dzisiejsze wydanie "Teraz MY!" pewnie osiÂągnie dobry wynik. A to dlatego, Âże goÂściem bĂŞdzie premier JarosÂław KaczyĂąski. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jaki Âświetny moÂże byĂŚ program jak jest w miÂłej i przyjaznej atmosferze. Donek swĂłj chÂłop :D Jeszcze ten wystĂŞp Dody na zakoĂączenie - rewelacja. Bardzo miÂło mi siĂŞ dzisiejszy odcinek oglÂądaÂło.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

WystĂŞp Dody byÂł naprawdĂŞ Âświetny, zaÂśpiewaÂła fantastycznie. :D JeÂśli ktoÂś nie miaÂł okazji oglÂądaĂŚ wczorajszego wydania "Teraz MY", polecam ten link - http://www.youtube.com/watch?v=OXy6Kzz3moI ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Niestety filmik z YouTube zostaÂł usuniĂŞty z powodu praw autorskich, jakie posiada TVN :)
Ten filmik dostĂŞpny jest teraz tutaj (tvn24.pl) :)
Z pewnoÂściÂą Doda w tym programie byÂła olbrzymim zaskoczeniem, ale jej wystĂŞp byÂł Âświetny :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Poniedzia³kowy wywiad z Grzgorzem Schetyn¹ by³ beznadziejny; nie chcê wchodziÌ w szczegó³y, ale by³o to po prostu ¿enuj¹ce. Przyznam, ¿e odk¹d rz¹dzi koalicja PO-PSL w ogóle nie ogl¹dam "Teraz MY" - program bardzo siê od tego czasu zmieni³. Jeszcze dwa miesi¹ce temu przez ca³y tydzieù z niecierpliwoœci¹ czeka³ na ten program, teraz nie ma po co go ogl¹daÌ.

Poza tym obecnie w TVN nie ma Âżadnego programu publicystycznego z prawdziwego zdarzenia. KiedyÂś byÂła "Kropka nad i", wywiady w wieczornych "Faktach", wywiady Tomasza Lisa, a jeszcze dwa lata temu ok. 8 rano retransmisja "PrzeÂświetlenia". Teraz jest "Kawa na ÂławĂŞ" i "Teraz MY", czyli juÂż praktycznie nic.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

WÂłaÂśnie rozpoczyna siĂŞ czat z Tomaszem Sekielskim i Andrzejem Morozowskim na platformie onet.tv, dotyczÂący m.in programu ''Teraz my'' :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Teraz my

Post autor: Greg Haus »

Mrozi & Seki pewnie będą w studio mieli swoją telekamerę :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Teraz my

Post autor: pawell »

Od dziś "Teraz MY!" na żywo także w internecie. Po zakończeniu telewizyjnej emisji tylko w sieci będzie specjalna część programu z pytaniami internautów. Więcej :arrow: http://wiadomosci.onet.pl/1694045,448,t ... ,item.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości