[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Wczoraj poznaliÂśmy dalsze losy(szczĂŞÂśliwe) karpia Zbyszka, uÂłaskawionego w sobotkĂŞ :lol:
Ale najbardziej podobaÂło mi siĂŞ podsumowanie roku, a raczej podkÂład muzyczny :tak: Bardzo pasowaÂł :evil2:


"Bal to najdÂłuÂższy na jaki nas proszÂą,
nie grajÂą na bis, chociaÂż Âżal,
zanim wiec serca upad³oœÌ og³osz¹
na bal, marsz na bal...

Niech Âżyje bal!
Bo to Âżycie to bal jest nad bale!
Niech Âżyje bal!
Drugi raz nie zaproszÂą nas wcale! "

Hehe no pewnie...
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

"NajwiĂŞksze wydarzenie w polityce na najbliÂższy rok? - Upadek rzÂądu Marcinkiewicza" :lol: :lol: :lol: :lol:
"Ludzie mĂłwiÂą Âże pan Sekielski w tym programie jest szefem, a pan tylko pomocnikiem" :lol: :lol: :lol: :lol:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wczorajszy program by³ osierocony :evil2: by³ tylko jeden goœÌ - ale za to jaki :> . Rozmowa bardzo ciekawa, najlepszy by³ bodaj Morozowski jak zacz¹³ mówiÌ o polowaniu na kaczki :P i kaczory :lol:
:wesoly: :mrgreen:

Ten fragment programu mi siĂŞ bardzo podobaÂł :D OgĂłlnie caÂły program coraz lepszy i krytyka po poczÂątkowych odcinkach byÂła nieuzasadniona. Sam siĂŞ bijĂŞ w pierÂś 8)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:najlepszy by³ bodaj Morozowski jak zacz¹³ mówiÌ o polowaniu na kaczki :P i kaczory :lol:
:wesoly: :mrgreen:

Ten fragment programu mi siĂŞ bardzo podobaÂł
Pewnie pomys³ na to wzi¹³ czytaj¹c to co napisa³em na tym forum :evil2: :evil2:
pawell pisze:No tak tego nie przewidzialem to pozostaje nam polowanie na kaczki ObrazekObrazek :evil2:
:D :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ecik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 12 sty 2006, 02:01
Lokalizacja: Nysa

Post autor: ecik »

Ma ktoÂś moÂże zdjĂŞcie tej Jaruckiej, wiecie z tym Âśrodkowym palcem :lol:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:wink: Wczoraj byÂło ekstra :wink:
PoczÂątek to rozmowa z Panem sobowtĂłrem PrzywĂłdcy SolidarnoÂści :) :brawo: za pomysÂł !!

Potem wprost genialna :] :mrgreen: :evil2: rozmowa w TV TRWAM :) Pana wicepremiera Dorna :D (montaÂż byÂł boski :P :P :P ) na podstawie osÂławionego juÂż wywiadu z P.wicepremierem w TVN24.

NastĂŞpnie "wojna" PO - PIS Rokita kontra Gosiewski. 8) Szczerze mĂłwiÂąc rochĂŞ siĂŞ na tej rozmowie zawiodÂłem - byÂło strasznie grzecznie. Jedyna rzecz godna zwrĂłcenia uwagi to maÂła sugestia PosÂła Rokity do A.Morozowskiego aby ten nie przeceniaÂł za bardzo swojego znaczenia w polskiej polityce :P :evil2:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Tak jest- Rokita przyci¹³ mu nieprawdopodobnie :lol:
Reszta programu mi siĂŞ nie podobaÂła, poza wybranymi kawaÂłkami z pojedynku Gosiewski-Rokita :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Vivica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 31 sty 2006, 23:37

Post autor: Vivica »

nir podobaÂło mi siĂŞ, jak dzisiaj w rozmowie z Polaczkiem wypytywali, o ofiary - a jak pan mysli, czy moÂżliwe, Âże jest pod gruzami jeszcze 15 ciaÂł? a czy to bĂŞdzieostateczny bilans? itd - normalnie koszmar, jak hieny :[
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:evil2: :wesoly: WidzieliÂście jak nasz Mistrz Andrew Lepper ĂŚwiczy codziennie rano ?? Co sÂądzicie dziewczyny o jego torsie :evil2: ?? Kto oglÂądaÂł wczoraj wie o czym mĂłwiĂŞ :P

Co do programu...có¿...jak dla mnie czcze gadanie z której obawiam siê, ¿e nic nie wynik³o i ca³y czas stoimy w miejscu. Panowie sobie porozmawiali, posprzeczali siê i na tym koniec :? A Polska jak sta³a w miejscu taka stoi.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze::evil2: :wesoly: WidzieliÂście jak nasz Mistrz Andrew Lepper ĂŚwiczy codziennie rano ?? Co sÂądzicie dziewczyny o jego torsie :evil2: ?? Kto oglÂądaÂł wczoraj wie o czym mĂłwiĂŞ :P
GdzieÂś juÂż widziaÂłam tego Leppera ĂŚwiczÂącego, nie wiem gdzie, ale gdzieÂś byÂł, tyle, Âże dodatkowo siedziaÂł na rowerze stacjonarnym i boksowaÂł jednoczeÂśnie rotfl.
O torsie Leppera, to moÂże nie tu i nie dziÂś (dzieĂą kobiet) :evil2:
A co do programu- wczoraj troszkĂŞ nudny. Za wolne tempo. Za to ostatnie trzy byÂły Âświetne, ten z premierem i poprzedni-jak siĂŞ nie mylĂŞ- z RokitÂą.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze::evil2: :wesoly: WidzieliÂście jak nasz Mistrz Andrew Lepper ĂŚwiczy codziennie rano ?? (...) Kto oglÂądaÂł wczoraj wie o czym mĂłwiĂŞ :P
Ten kto nie widziaÂł (m.in. ja :D ) moÂże zobaczyĂŚ na oficjalnej stronie programu ( http://www.terazmy.onet.pl ) filmik jak Lepper ĂŚwiczy, bo o ten pewnie chodzi. :D :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Wczoraj w I czêœci rozmowy z Lepperem Morozowski prawie siê nie odzywa³. By³ osch³y wobec niego, wyciszony. Rozmowe prowdzil praktycznie tylko Sekielski. Dopiero póŸniej siê rozkrêci³. I dobrze, ¿e by³ osch³y bo w koùcu nie codziennie zdarza siê burak który mowi ¿e da dziennikarzowi w "papê" za to ¿e zaprosil do studia jego oponentów.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mo¿ecie siê ze mn¹ nie zgodziÌ, ale dzisiejszy odcinek- szczególnie pierwsza po³owa, by³ po prostu ¿enuj¹cy. Morozowski z Sekielskim pojechali bez pardonu po bandzie. Goœciem w pierwszej czêsci by³ senator Niesio³owski, i kompletnie dla mnie niezrozumia³e by³o to czemu oni tak na Niesio³owskiego naskakiwali za to, ¿e przyrówna³ Kaczyùskiego do Gomu³ki, uczepili sie tego do bólu i próbowali wymusiÌ na Niesio³owskim jakieœ naciagane przeprosiny. Potem jako goœcia zaprosili jednego z wyrzuconych cz³onków partii, który g³ównie wykazuje siê but¹ i arogancj¹, i jakimis absurdalnymi wypowiedziami próbuje skompromitowac Platformê, debata na poziomie Jacka Kurskiego i Jana Pospieszalskiego razem wziêtych. Cos musia³o sie stac w trakcie pierwszej przerwy reklamowej, bo ciag dalszy rozmowy mia³ byc po reklamach, ale Niesio³owskiego i tego wyrzuconego z PO juz po reklamach ku mojemu zdziwieniu nie by³o, za to przy stole spokojnie juz sobie siedzieli nowi goœcie. :roll:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Ale od jakiegoÂś czasu tak robiÂą, Âże nowi goÂście pojawiajÂą siĂŞ po reklamach, a nie tak jak wczeÂśniej byÂło, Âże widzimy jak wchodzÂą.
Wczorajszy odcinek byÂł "wtĂłrny" w porĂłwnaniu do np. tego z Lepperem (i dziaÂłaczem co dawaÂł ÂłapĂłwki), wczoraj trochĂŞ naciÂągniĂŞta ta sensacyjka byÂła.
A Sekiemu faktycznie nerwy puszczajÂą, strasznie nerwowy siĂŞ zrobiÂł(moÂże jest na diecie 100kcal;)) Wczoraj krzyczaÂł na Gosiewskiego, ale naleÂżaÂło mu siĂŞ- prowokowaÂł wszystkich. Okropny jest. WstrĂŞtny maluch. :x
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Oj Sekielski chce chyba Âżeby i jemu ktoÂś chciaÂł daĂŚ w papĂŞ. Nerwy mu puszczajÂą coÂś. Ale z drugiej strony gdy tylko widzĂŞ tÂą faÂłszywÂą minĂŞ Gosiewskiego to mi teÂż puszczajÂą nerwy. Z drugiej strony pokazali teÂż Âże potrafiÂą unosiĂŚ sie takÂże na PO tak jak w I czĂŞÂści rozmowy byÂło z NiesioÂłowskim i jakby nie patrzeĂŚ trochĂŞ przesadzonymi jego porĂłwnaniami.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości