[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Za ma³o treœci, za du¿o efekciarstwa. Lepiej by³oby gdyby goœÌmi byli tylko Rokita i Kaczyùski bez M. Jankowskiego, krojenia tortu i zabaw ze zmian¹ nazwy Solidarnoœci. Wszystkie te "dodatki" rozbi³y ca³¹ rozmowê.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No có¿...mo¿e to jaki jest program zale¿y od doboru goœci ?? :D Otó¿ je¿eli pierwszy odcinek programu "Teraz My" by³ marn¹ zmian¹ programu z "Przeœwietlenia" to wczorajszy odcinek ju¿ by³ "o niebo" lepszy i ciekawszy. Du¿o siê dzia³o, para prowadz¹cych wraca do dobrze znanego stylu "Przeœwietlenia", ciekawe ¿arty. Program siê rozkrêca i wydaje mi siê, ze z ocenami trzeba poczekaÌ na to jak ten siê rozkrêci i pierwsze oceny mo¿na bêdzie chyba wydaÌ dopiero po kilku tygodniach.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W wczorajszym odcinku programu byla debata Tusk-Kaczynski ktora jak dlamnie byla malo ciekawa :? ciekawsze byly materialy o majatkach obu kandydatow na prezydenta.
Nie wiem czy ktos wiedzial ze jest juz nawet ladna strona internetowa programu>>> http://www.terazmy.onet.pl :D :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

JuÂż od dwch tygodni dziaÂła, na koĂącu programu jest informacja o stronie
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No a ja pisze dla tych ktorzy nie wiedza ze taka strona istnieje :x
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:W wczorajszym odcinku programu byla debata Tusk-Kaczynski ktora jak dlamnie byla malo ciekawa :? ciekawsze byly materialy o majatkach obu kandydatow na prezydenta.
Nie wiem czy ktos wiedzial ze jest juz nawet ladna strona internetowa programu>>> http://www.terazmy.onet.pl :D :D
Dla mnie byÂła bardzo ciekawa... tylko zdecydowanie za krĂłtka. Nie wiem, moÂże ty chciaÂłbyÂś Âżeby siĂŞ dosÂłownie gryÂźli na takiej debacie? A moÂże chciaÂłbyÂś Âżeby urzÂądzili pokaz swojej bielizny? :?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:W wczorajszym odcinku programu byla debata Tusk-Kaczynski ktora jak dlamnie byla malo ciekawa :? ciekawsze byly materialy o majatkach obu kandydatow na prezydenta.
:: Kamil pisze:Dla mnie byÂła bardzo ciekawa... tylko zdecydowanie za krĂłtka. Nie wiem, moÂże ty chciaÂłbyÂś Âżeby siĂŞ dosÂłownie gryÂźli na takiej debacie? A moÂże chciaÂłbyÂś Âżeby urzÂądzili pokaz swojej bielizny.
W pe³ni zgadzam siê z Kamilem - debata by³a bardzo ciekawa i merytoryczna. DoœÌ ju¿ powiedziano z³ego w tej kampanii i dobrze, ¿e Panowie porozmawiali spokojnie i w miarê mo¿liwoœci rzeczowo. Nie zawsze mo¿na oczekiwaÌ tylko krwi... :?

A tak patrzÂąc z inej strony...przecieÂż co Ci kandydaci mogÂą jeszcze innego powiedzieĂŚ ?? Ile juÂż byÂło tych debat ?? RozmĂłw ?? To juÂż naprawdĂŞ nudne siĂŞ staje... :( :?
ZIMA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

W "Teraz my" bardzo podobaj¹ mi siê te rozmowy Sekielskiego&Mrozowskiego jeszcze przed czo³ówk¹. S¹ super :!: A wczorajszy program widzia³m tylko pocz¹tek - by³o ok. Jak zawsze z reszt¹!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Bardzo interesujÂący byÂł wczorajszy odcinek. Rozmowa z JaruckÂą.. wÂłaÂściwie M&S nic nie musieli robiĂŚ, sama siĂŞ skompromitowaÂła.
Mog³a przynieœÌ z sob¹ te zdjêcia usg, mo¿e ktoœ by jej uwierzy³ :)
A Seki dogadaÂł Morozowskiemu, Âże z nim niebezpiecznie zostawaĂŚ sam na sam, hehe dobre to byÂło
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Wczorja od samego poczÂątku byÂło super :d najpierw pies Szarik a potem idiotka Jarucka :D
Android <3
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

I tylko Cimoszewicza tu szkoda, zrezygnowal z wyborow z powodu jakiejs idiotki :lol:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No wiĂŞc..zdecydowanie cofam wszystko co zÂłe powiedziaÂłem o tym programie :D Tak jak myÂślaÂłem zaczyna siĂŞ para Morozowski-Sekielski rozwijaĂŚ :D KaÂżdy odcinek jest ciekawszy od poprzedniego, zapraszajÂą goÂści, ktĂłrzy coÂś nowego mogÂą powiedzieĂŚ :D nie sÂą ludÂźmi nudnymi i bez polotu :D
Nie ma takiego drugiego talk-show w Polskiej telewizji. :P :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W dzisiejszym "Fakt TV" jest artykol o programie "Teraz MY!" :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:W dzisiejszym "Fakt TV" jest artykol o programie "Teraz MY!" :D
Pawell, co oni tam piszÂą? Nie bĂŞdĂŞ przecieÂż Fakta kupowaĂŚ :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:
pawell pisze:W dzisiejszym "Fakt TV" jest artykol o programie "Teraz MY!" :D
Pawell, co oni tam piszÂą? Nie bĂŞdĂŞ przecieÂż Fakta kupowaĂŚ :wink:
Eh to bedzie skrot :wink: bo nie chce mi sie calosci pisac :) Wiec pisza tu o kulisach programu malo tego ale zawsze cos :) pisza ze prowadzacy prowadzili program "Przeswietlenie" ktory okazal sie sukcesem i dlatego teraz jest "Teraz MY!". Pisza ze dopiero 2 dni przed wprowadzeniem ramowki dyrektor programowy zatwierdzil ostateczny pomysl. Pisza ze program ma byc konkurencja dla "Debaty" i "Co z ta Polska?"itd... :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości