[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

program jest baznadziejny! miaÂł byĂŚ hit, jest kit! 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

zadra pisze:program jest baznadziejny! miaÂł byĂŚ hit, jest kit! 8)
a jaÂśniej ?? PisaÂłem juÂż, jak uwaÂżam, Âże nie jest to moÂże tak dobry program jak "PrzeÂświetlenie" byÂło ale znĂłw nie przesadzajmy 8) na poczÂątku byÂło, fakt kiepsko ale teraz z odcinka na odcinek jest coraz lepiej !! :wink: MoÂże to nie hit ale napewno i nie kit :lol:
ZIMA
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

wreszcie ktoÂś ich dobrze podsumowaÂł:

W programie TVN "Teraz my" panowie Morozowski i Sekielski wreszcie pokazali, czego w zwi¹zku z homoseksualizmem nale¿y siê baÌ. Fragment zachodniej parady, na której ludzie bawili siê, œmiali, taùczyli, ca³owali, czêœÌ w kolorowych strojach, a czasem - zgroza! - tylko w majtkach. Po wszystkim Izabela Jaruga-Nowacka zosta³a odpytana z tego ohydztwa i musia³a nawet przyznaÌ, ¿e to niezgodne w polsk¹ konstytucj¹. A wiêc wreszcie poznaliœmy zagro¿enie, które mo¿e nas kiedyœ dopaœÌ, bo faktycznie radoœÌ, taniec i œmiech by³yby dla tradycyjnej kultury polskiej realnym zagro¿eniem, a wrêcz jej zaprzeczeniem. Na tyle, ¿e nawet zosta³o to zderzone ze zdjêciami, na których pijani cz³onkowie M³odzie¿y Wszechpolskiej udaj¹ kopulacjê i pozdrawiaj¹ siê nazistowskim gestem. Na szczêœcie oba ekstremizmy - zabawa i faszyzuj¹ca chuliganeria - zosta³y zgodnie potêpione.

ca³oœÌ tutaj: http://www.krytykapolityczna.pl/index.p ... 3&Itemid=1
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a ja wlasnie otwarcie mowie nie tego typu paradom jakie czasem widac w tv - jestem jak najbardziej za tym, by homoseksualiÂści, a nie ich margines mieli prawo np. do zawierania zwiÂązkĂłw. Pamietajmy o umiarze - wygiecie w kazda strone nie jest dobre.

PS. Ciekawe ile osob, ktorzy nie rozumieja o co mi chodzi naskoczy teraz na mnie :lol:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Bartek pisze:a ja wlasnie otwarcie mowie nie tego typu paradom jakie czasem widac w tv - jestem jak najbardziej za tym, by homoseksualiÂści, a nie ich margines mieli prawo np. do zawierania zwiÂązkĂłw. Pamietajmy o umiarze - wygiecie w kazda strone nie jest dobre.

PS. Ciekawe ile osob, ktorzy nie rozumieja o co mi chodzi naskoczy teraz na mnie :lol:
no, faktycznie peÂłna humoru i radosci parada to niesamowity margines. ale bzdury, poziom panĂłw z teraz my. :!:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

wiesz - dla mnie humor i taniec w porownaniu do panów, którzy w samych gaciach li¿¹ siê na ulicy to jednak subtelna roznica ;-), mówiê oczywiœcie o skrajnoœciach i przypominam ze nie toleruje tylko takiego zachowania - podobnie jak u "heteryków" - dajmy na dwoje pietnastolatkow lizacych sie pod szkolna klasa - ni to romantyczne, ni to znoœne.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Bartek pisze:wiesz - dla mnie humor i taniec w porownaniu do panów, którzy w samych gaciach li¿¹ siê na ulicy to jednak subtelna roznica ;-), mówiê oczywiœcie o skrajnoœciach i przypominam ze nie toleruje tylko takiego zachowania - podobnie jak u "heteryków" - dajmy na dwoje pietnastolatkow lizacych sie pod szkolna klasa - ni to romantyczne, ni to znoœne.
i co? rozumiesm, Âże chciaÂłbyĂŚ odgĂłrnego zabronienia tym piĂŞtnastolatkom i inym caÂłowania siue cna ulicy, podobnie jak popierasz odmawianie takiego prawa panom czy paniom na Paradzie?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

odgornego? raczej nie. Wolalbym gdyby oni sami zrozumieli ze to co robia wcale nie jest ladne ;-) Czyli po pierwsze wychowanie ;-)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:brawo: za pomys³ programu i za zaproszenie takich dwóch zdecydowanie ró¿nych osobowoœci. Szczuka i Beger :D
Seki trochê ucich³ i Morozowski musia³ wzi¹Ì na siebie ciê¿ar prowadzenia no i o dziwo nie da³ siê zagadaÌ Pani Kazimierze :lol:

I jeszcze raz brawo za pomysÂł na program, za goÂści, za ciekawe pomysÂły dla prowadzÂących :wink:
UÂłaskawienie karpia byÂło boskieeeee :wink:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Tomek trochê ucich³, faktycznie, ale mo¿e to i dobrze, on ma bardziej z³oœliwe docinki, jakby zacz¹³ pyskówkê z Beger, albo i Kazi¹, program móg³by siê wymkn¹Ì ze scenariusza.
WidaÌ, ¿ê panom Seki&Morozo pomys³ów nie brakuje (u³askawienie karpia w sobotkê :brawo:) i oby nie brakowa³o nigdy, bo program coraz lepszy siê robi!
Btw. Czy ktoœ ma mo¿e nagran¹ czo³ówkê Teraz my? Zwala z nóg po prostu!!
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

"Teraz my" znowu krytykowane:

"W ponoĂŚ opiniotwĂłrczym programie telewizji TVN "Teraz my" panowie Morozowski i Sekielski postanowili porozmawiaĂŚ o przypadku eurodeputowanego oskarÂżonego przez prostytutkĂŞ o gwaÂłt. Do studia zaproszono RenatĂŞ Beger i KazimierĂŞ SzczukĂŞ. OczywiÂście taki skÂład goÂści najlepiej Âświadczy, Âże nie chodziÂło o ÂżadnÂą rozmowĂŞ, bo Szczuka i Beger nie stanowiÂą dla siebie partnerek do dyskusji ani pod wzglĂŞdem intelektualnym, ani jakimkolwiek innym. W gruncie rzeczy szÂło o to, Âżeby ponabijaĂŚ siĂŞ z posÂłanki z kurwikami z oczach. WedÂług nas to stare, nieÂśmieszne i niestrawne."

ca³oœÌ: http://www.krytykapolityczna.pl/index.p ... 9&Itemid=1
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A jakby zaprosili Leppera albo £y¿wiùskiego albo Hojarska (vel Hujarska-do mederatora: to nie obelga, ona siê tak kiedyœ nazywa³a :wink:) to by krytyka polityczna napisala to samo tylko "bez kurwików" i inne nazwisko by wstawili. Begerka by³a, bo reprezentowa³a Samoobronê, a pewnie Leppe nie chcia³ przyjœÌ sam.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

terraX pisze:(...) a pewnie Lepper nie chcia³ przyjœÌ sam.
Pewnie nie chciaÂł, bo siĂŞ wstydziÂł
I'm ready for HD!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Fajnie Panowie Morozowski&Sekielski wypadli w "Szansie na Sukces" . Rozmowa przed wystĂŞpem byÂła fajna a i wystĂŞp "czadowy" :D :P CaÂłkiem porzÂądnie zaÂśpiewali !! No i te docinki podczas Âśpiewania :P I na koniec brawo za odwagĂŞ 8)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No bardzo fajnie zaÂśpiewali... MyÂślaÂłem Âże bĂŞdÂą mieĂŚ wersjĂŞ angielskÂą tego utworu, ale jednak byÂła wersja polska... :P Fajnie, bardzo fajnie jak najwiecej takich programĂłw z dziennikarzami... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości