W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Ostatnio zmieniony piątek 18 lis 2005, 01:15 przez quantrix, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejny/a pan/i ktory/a pisze adresy nie wiadomo czego :?
http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... start=2205
(na samym dole)
Juz nie aktualne. :)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Mam proœbê do moderatorów, poleÌcie lekturê regulaminu nowemu u¿ytkownikowi Piotrkowi. Mo¿e w³adzy siê pos³ucha. Kilka razy by³ ju¿ upomniany, ale wydaje mi siê, ¿e siê nie przej¹³. Albo jestem przewra¿liwiona albo on lubi ludzi poobra¿aÌ.[/url]
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Mam proœbê do moderatorów, poleÌcie lekturê regulaminu nowemu u¿ytkownikowi Piotrkowi. Mo¿e w³adzy siê pos³ucha. Kilka razy by³ ju¿ upomniany, ale wydaje mi siê, ¿e siê nie przej¹³. Albo jestem przewra¿liwiona albo on lubi ludzi poobra¿aÌ.[/url]
DokÂładnie tak !! Nie terraX nie jesteÂś przewraÂżliwiona - on nie zna (albo nie chce znaĂŚ) podstawowych zasad panujÂących w internecie(choĂŚby pisania duÂżymi literami :? ), nie reaguje na apele moderatora...

Krótko mówi¹c przy³¹czam siê do apelu terraX !!
ZIMA
Monster

Post autor: Monster »

ÂŚMIECHY WARTE :lol:
Dared00

Post autor: Dared00 »

ÂŚMIECHY WARTE
Masz racjê, twoje wyczyny na forum s¹ œmiechu warte. Nawet ja nie rozpocz¹³em tak fatalnie kariery na forum. A twoja kariera za nied³ugo raczej siê zakoùczy, o ile siê nie zmienisz. I to na tyle.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moim zdaniem juÂż powinna siĂŞ zakoĂączyĂŚ. On w ogĂłle nie umie dyskutowaĂŚ i to sie nie zmieni. :? WiĂŞc czekamy co na to powie ÂŁukasz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŚMIECHY WARTE
Wiesz...to w³aœnie Ty nadajesz siê do "Œmiechu Warte" ale niestety ten program jest na TVP1 czyli nie na TVN - a jakie to forum wiêc jak potrafisz to wnioski wyci¹gnij sam No i to na tyle - koùczê temat i proszê Administracjê o jak¹œ interwencjê.
ZIMA
Monster

Post autor: Monster »

Ok, macie caÂłkowitÂą racjĂŞ. TrochĂŞ siĂŞ wygÂłupiaÂłem i na dobre to nie wyszÂło, ale teraz juÂż nie bĂŞdĂŞ siĂŞ tak zachowywaÂł, poniewaÂż tak jak powiedziaÂł pawell to jest porzÂądne forum.
WiĂŞc juÂż moÂżecie byĂŚ spokojni Âże bĂŞdĂŞ normalnie z Wami dyskutowaÂł.

Pozdrawiam.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie wiem jak wy ale ja mu nie wierzê. No mo¿e uspokoi siê na dzieù ale póŸniej znów zaczn¹ siê ataki na mnie i masowe ³amanie regulaminu. Ja ju¿ wystawi³em swoj¹ opiniê o tobie. Nie warto z tob¹ w ogóle pisaÌ. Tyle... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Nie wiem jak wy ale ja mu nie wierzê. No mo¿e uspokoi siê na dzieù ale póŸniej znów zaczn¹ siê ataki na mnie i masowe ³amanie regulaminu. Ja ju¿ wystawi³em swoj¹ opiniê o tobie. Nie warto z tob¹ w ogóle pisaÌ. Tyle... :?
pawell - przecie¿ to widaÌ jak na tacy, ¿e on sobie w dalszym ci¹gu - nawet ostatnim postem - z nas ¿artuje (delikatnie mówi¹c :? ).Dlatego moja rada - nie odpowiadajmy na jego posty, nie dajmy siê prowokowaÌ a nale¿y mieÌ nadziejê, ¿e to co ju¿ zd¹¿y³ napisaÌ a i pewnie jeszcze napisze nie pozostanie bez echa i £ukasz na to zareaguje. :!:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:pawell - przecie¿ to widaÌ jak na tacy, ¿e on sobie w dalszym ci¹gu - nawet ostatnim postem - z nas ¿artuje (delikatnie mówi¹c :? ).Dlatego moja rada - nie odpowiadajmy na jego posty, nie dajmy siê prowokowaÌ a nale¿y mieÌ nadziejê, ¿e to co ju¿ zd¹¿y³ napisaÌ a i pewnie jeszcze napisze nie pozostanie bez echa i £ukasz na to zareaguje. :!:
No i wÂłaÂśnie dlatego napisaÂłem Âże mu nie wierzĂŞ i nie uwierzĂŞ! I dostosuje sie do tego co dalej napisaÂłeÂś. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Wy poprostu nie jesteÂście tolerancyjni. NapisaliÂście Âże sobie z Was ÂżartujĂŞ, ale tak NIE jest :!: :!: :!:
To tak jakby ktoÂś wyszedÂł z wiĂŞzienia, a naprawdĂŞ chce juÂż siĂŞ poprawiĂŚ,a spoÂłeczeĂąstwo go nie akceptuje :(
WiĂŞc mĂłwiĂŞ Wam, a arzcej obiecujĂŞ, Âże naprawdĂŞ nie bĂŞdĂŞ siĂŞ juÂż tak zachowywaÂł :!: :!: :!:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

UÂżytkownik Piotrek_1992 bĂŞdzie pod specjalnym nadzorem, ale jakoÂś nie mogÂłem doszukaĂŚ siĂŞ tych licznych obraz i zÂłoÂśliwoÂści z jego strony. ByĂŚ moÂże dlatego, Âże nie miaÂłem czasu szukaĂŚ. Najlepiej by byÂło jakbyÂście podawali cytaty i linki do poszczegĂłlnych postĂłw - tu albo na PW.

Dajmy mu jeszcze szansĂŞ, bo przecieÂż sÂą tacy, co tutaj gorzej zaczynali, a dziÂś majÂą okoÂło 2 tys. postĂłw (chociaÂż nie wiele siĂŞ poprawili). Co nie zmienia faktu, Âże zachowanie tego uÂżytkownika rĂłwnieÂż mi siĂŞ nie podoba.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ÂŁukasz pisze:UÂżytkownik Piotrek_1992 bĂŞdzie pod specjalnym nadzorem, ale jakoÂś nie mogÂłem doszukaĂŚ siĂŞ tych licznych obraz i zÂłoÂśliwoÂści z jego strony. ByĂŚ moÂże dlatego, Âże nie miaÂłem czasu szukaĂŚ. Najlepiej by byÂło jakbyÂście podawali cytaty i linki do poszczegĂłlnych postĂłw - tu albo na PW.
No to zaczynamy:

zaczeÂło siĂŞ od tego:

Piotrek_1992 pisze:Oj pawell, pawell, Âżali mi trochĂŞ ciebie :( :(
Masz tylko dostĂŞp do kanaÂłu TVN, TVNsiedem i TVNstyle :(
I nie masz o czym pisaĂŚ w dziale KANAÂŁY TVN... :(
Tak byÂś wiedziaÂł jeszcze wiĂŞcej o stacjach tvn :!:
A TAK TO SMUTNO :( :(
Cytat pochodzi z tej strony>> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... &start=195 Chyba takÂą wielkÂą czcionkÂą na forum pisaĂŚ nie wolno ?? No i czĂŞsto ten uÂżytkowinik pisze przy pomocy caps lock'a (zobacz rĂłwnieÂż parĂŞ postĂłw w gĂłrĂŞ) i do postĂłw wstawia wiele wykrzyknikĂłw no i jeszcze z regulaminu :
3. Wywo³ywaÌ konfliktów i k³ótni, które mog³yby popsuÌ mi³¹ atmosferê na Forum;


No i wÂłaÂśnie ten post moim zdaniem zostaÂł napisany po to aby wywoÂłaĂŚ konflikt...

Kolejna rzecz to to ze ten uzytkownik zaÂłoÂżyÂł chyba 2 tematy ktĂłre zostaÂły zamkniĂŞte:

> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic.php?t=1526
> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic.php?t=1522

wÂśrĂłd nich jeden sandaliczny bo napisaÂł ...i kochanka Lisa... :?

i juÂż jeden niemiÂły post Piotrka_1992 zostaÂł usuniĂŞty. A byÂł w tym temacie> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 5&start=90 i byÂł poprostu skandaliczny. :?

I chyba tyle...

ÂŁukasz pisze:DziĂŞki pawell, Âże pomagasz w tym ciĂŞÂżkim dla mnie tygodniu. :D
Nie ma za co :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości