W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:(...)(proÂśba do pawella : wiem, Âże to trudne ale nie reaguj na jego prymitywne zagrywki)(...)
TVN_FAN'ie dla mnie to nie jest trudne, nie zwracam uwagi na te jego posty. I nie przejmĂłjĂŞ siĂŞ tym co piszÂą debile i ludzie chorzy psychiczne (bo taki on wÂłaÂśnie jest)... :] I jeÂśli on myÂśli Âże mnie czymÂś sprowokuje to siĂŞ grubo myli... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:TVN_FAN'ie dla mnie to nie jest trudne, nie zwracam uwagi na te jego posty. I nie przejmĂłjĂŞ siĂŞ tym co piszÂą debile i ludzie chorzy psychiczne (bo taki on wÂłaÂśnie jest)... :] I jeÂśli on myÂśli Âże mnie czymÂś sprowokuje to siĂŞ grubo myli... :roll:
i to Ci siĂŞ chwali :P
ÂŁukasz pisze: Pewnie, Âże to Monster, bo konto "Fafik" zaÂłoÂżyÂł korzystajÂąc z maila: Piotrek_92@gazeta.pl
Có¿...robi¹c to myœlê, ¿e w³aœnie pokaza³ jakim jest "m¹drym" cz³owiekiem :P Nawet nie wysili³ siê, zeby zmieniÌ maila :wink:
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

"Bambosz i Kalosz" to chyba kolejne wcielenie Monstera. Dziwak z niego, nie :?: :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:"Bambosz i Kalosz" to chyba kolejne wcielenie Monstera. Dziwak z niego, nie :?: :lol:
Tak juÂż siĂŞ 2 razy odezwaÂł. WidaĂŚ ze nie potrafi juÂż nic ciekawego wymyÂśleĂŚ... SiĂŞga dna... i juÂż raczej tam pozostanie.:?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja sobie chyba zaÂłoÂże nowe konto z tym samym mailem ÂżybyÂście wiedzieli ze to ja i was trochĂŞ poobraÂżam... chcecie :D ???
Android <3
Dared00

Post autor: Dared00 »

TAAAAK! Chcemy!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

w spraiwe niektĂłrych userĂłw

Post autor: salladyn »

ChĂŞtnie Kamuii.Pod warunkiem Âże bĂŞdziesz nas obraÂżaĂŚ z klasÂą 8) :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:I nie przejmĂłjĂŞ siĂŞ tym co piszÂą debile i ludzie chorzy psychiczne (bo taki on wÂłaÂśnie jest)... :]
Czy Ty aby nie przesadzasz? :? Rozumiem, chÂłopak szaleje ale bez przesady. Sam nie byÂłeÂś lepszy w poprzednim wcieleniu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Czy Ty aby nie przesadzasz? :? Rozumiem, chÂłopak szaleje ale bez przesady. Sam nie byÂłeÂś lepszy w poprzednim wcieleniu.
Tak :?: ale ja nie obraÂżaÂłem uÂżytkownikĂłw tylko raz powiedziaÂłem Âże doktorfaustus1 kaÂłamie i chyba za to zostaÂłem wyrzucony. WiĂŞc co byÂłem taki zÂły i niedobry... ?? ?? :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

w spraiwe niektĂłrych userĂłw

Post autor: salladyn »

Szaleje :?: :!: Nazwanie kogoÂś pedofilem chujem i pedaÂłem to wedÂług ciebie maÂłe szaleĂąstwo :?: :!: Prostackie zachowanie nie jest szaleĂąstwem tylko prostackim zachowaniem.Ja teÂż broniÂłem monstera ale teraz widzĂŞ jak bardzo siĂŞ pomyliÂłem.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze: Czy Ty aby nie przesadzasz? :? Rozumiem, chÂłopak szaleje ale bez przesady. Sam nie byÂłeÂś lepszy w poprzednim wcieleniu.
Ty to nazywasz szaleĂąstwem ?? Nazywanie i wyzywanie kogoÂś od pedofili, debili to jest szaleĂąstwo ?? No sory ale jak tak uwaÂżasz... .

Salladynie i Pawle nie denerwujcie siĂŞ :lol: Kamil po prostu bawi siĂŞ w dobrego wujka, ktĂłry ma za zadanie wszystkich pouczaĂŚ i na dobrÂą drogĂŞ sprowadzaĂŚ :lol:
On pouczanie ma chyba w naturze :wink:
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: Łukasz »

pawell pisze:Tak :?: ale ja nie obraÂżaÂłem uÂżytkownikĂłw tylko raz powiedziaÂłem Âże doktorfaustus1 kaÂłamie i chyba za to zostaÂłem wyrzucony. WiĂŞc co byÂłem taki zÂły i niedobry... ?? ?? :? :?
Mówicie o poprzednim wcieleniu pawll'a na forum.tvn.tivi.pl? To nawet o tym nie wiedzia³em. :D Jeœli wczeœniej tu by³eœ pod innym nickim to na pewno nie zosta³eœ wyrzucony za zarzucenie Faustusowi k³amstwa. Bo to akurat jedna z g³ównych cech jego postów. :lol: Zdarza³y siê bany za tzw. "pisanie bez sensu". Pe³no postów - w ka¿dym jedno banalne zdanie. M³odzi u¿ytkownicy czêsto w ten sposób zaczynaj¹ swoj¹ przygodê z forum, chocia¿ nie pamiêtam, jak to by³o z "Twoim poprzednim wcieleniem".

A Monsterem siĂŞ tak nie przejmujcie. Jak go widzimy (moderatorzy i ja) to kasujemy jego posty, banowany jest e-mail, usuwane konto - znudzi mu siĂŞ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: pawell »

£ukasz pisze:Mówicie o poprzednim wcieleniu pawll'a na forum.tvn.tivi.pl? To nawet o tym nie wiedzia³em. :D Jeœli wczeœniej tu by³eœ pod innym nickim to na pewno nie zosta³eœ wyrzucony za zarzucenie Faustusowi k³amstwa. Bo to akurat jedna z g³ównych cech jego postów. :lol: Zdarza³y siê bany za tzw. "pisanie bez sensu". Pe³no postów - w ka¿dym jedno banalne zdanie. M³odzi u¿ytkownicy czêsto w ten sposób zaczynaj¹ swoj¹ przygodê z forum, chocia¿ nie pamiêtam, jak to by³o z "Twoim poprzednim wcieleniem".
PaweÂł - to moje dawne konto. :wink: Chyba z 3 raz na tym forum podawane. :lol: I pamietam ze wtedy pisaÂłem do Ciebie e-maile z pytaniem dlaczego zostaÂłem wyrzycony, raz mi odpowiedziaÂłeÂś, ale nie podaÂłeÂś powodu napisaÂłes ze jest to na forum na ktĂłre nie miaÂłem dostĂŞpu... :/

£ukasz pisze:Jeœli wczeœniej tu by³eœ pod innym nickim to na pewno nie zosta³eœ wyrzucony za zarzucenie Faustusowi k³amstwa. Bo to akurat jedna z g³ównych cech jego postów. :lol: Zdarza³y siê bany za tzw. "pisanie bez sensu". Pe³no postów - w ka¿dym jedno banalne zdanie. M³odzi u¿ytkownicy czêsto w ten sposób zaczynaj¹ swoj¹ przygodê z forum, chocia¿ nie pamiêtam, jak to by³o z "Twoim poprzednim wcieleniem".


A moÂże za to... :lol: PamiĂŞtam Âże wtedy pozanawaÂłem zasady forum wiĂŞc... 8) :D :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: quantrix »

ÂŁukasz pisze:ZdarzaÂły siĂŞ bany za tzw. "pisanie bez sensu". PeÂłno postĂłw - w kaÂżdym jedno banalne zdanie
Tak? to wobec tego jaka kara grozi za usuwanie wÂłasnych wypowiedzi- chÂłosta :?:
kamuii pisze:Ja sobie chyba zaÂłoÂże nowe konto z tym samym mailem ÂżybyÂście wiedzieli ze to ja i was trochĂŞ poobraÂżam... chcecie :D ???
Ja chce :D zgÂłaszam siĂŞ w roli chÂłopca do bicia :lol:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:Ty to nazywasz szaleĂąstwem ?? Nazywanie i wyzywanie kogoÂś od pedofili, debili to jest szaleĂąstwo ?? No sory ale jak tak uwaÂżasz... .
Sorry ale forum do tego stopnia siĂŞ sypie Âże juÂż nie wiem co czytaÂłem a co nie (raz tu siĂŞ Âświeci, raz tam...) wiĂŞc pewnie coÂś przeoczyÂłem.
TVN_FAN pisze:Salladynie i Pawle nie denerwujcie siĂŞ :lol: Kamil po prostu bawi siĂŞ w dobrego wujka, ktĂłry ma za zadanie wszystkich pouczaĂŚ i na dobrÂą drogĂŞ sprowadzaĂŚ :lol:
On pouczanie ma chyba w naturze :wink:
Nie mogê siê odezwaÌ?? Mam coœ do napisania to piszê :? a ¿e akurat komentujê tego typu posty no to có¿... nie zamierzam skakaÌ z radoœci (:brawo:) kiedy TVN bije rekordy ogl¹dalnoœci bo wolê coœ m¹drzejszego napisaÌ.
MogĂŞ juÂż nic nie pisaĂŚ jeÂśli kaÂżdy ma do mnie jakieÂś bezpodstawne "ale" :>

pawell: Coœ mi siê wydaje ¿e nie tylko to by³o powodem... nie pamiêtam dok³adnie bo to by³o ju¿ jakiœ czas temu a temat dotycz¹cy zbanowania Twojego konta gdzieœ znikn¹³ ale przypominam sobie ¿e kilka czynników wp³ynê³o na decyzjê £ukasza... a przejrzeÌ posty z tamtego konta przecie¿ mo¿esz... i siê upewniÌ bo ja tam pod koniec widzê ¿e nienajlepiej by³o.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości