W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: salladyn »

:: Kamil pisze: MogĂŞ juÂż nic nie pisaĂŚ jeÂśli kaÂżdy ma do mnie jakieÂś bezpodstawne "ale" :>
MoÂżesz oczywiÂście Âże moÂżesz.Pytanie tylko czy musisz :?: Nikt nie lubi jeÂśli caÂły czas siĂŞ go poucza.Tylko tyle.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:(...) nie zamierzam skakaĂŚ z radoÂści (:brawo:) kiedy TVN bije rekordy oglÂądalnoÂści bo wolĂŞ coÂś mÂądrzejszego napisaĂŚ.
Tak :!: akurat to pokazaÂłeÂś wtedy kiedy ktoÂś przed TobÂą dawaÂł skany z "Faktu"... dajÂąc tÂą emotkĂŞ - " :ranting: "... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: w sprawie niektĂłrych userĂłw

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze: MogĂŞ juÂż nic nie pisaĂŚ jeÂśli kaÂżdy ma do mnie jakieÂś bezpodstawne "ale" :>
Odpowiem tak samo jak ktoÂś mi kiedyÂś odpowiedziaÂł : "no i po co te demonstracje???"

Czepia³eœ siê mnie, ze próbujê zwracaÌ uwagê nowym userom na b³êdy bo przecie¿ od tego s¹ moderatorzy. Pisa³eœ coœ o jakiœ banach, ostrze¿eniach, karach.

Ale jak ty napiszesz coÂś to juÂż nic nikomu nie wolna skomentowaĂŚ bo ty jesteÂś ÂświĂŞty, czy jak ?? Chcesz pisz, nie chcesz nie pisz. TwĂłj wybĂłr.
:: Kamil pisze:Sorry ale forum do tego stopnia siĂŞ sypie Âże juÂż nie wiem co czytaÂłem a co nie (raz tu siĂŞ Âświeci, raz tam...) wiĂŞc pewnie coÂś przeoczyÂłem
.

Wiesz...to co siĂŞ dziaÂło w godzinach rannych i wczesno-popoÂłudniowych ciĂŞÂżko byÂło przeoczyĂŚ bo te psoty byÂły w kaÂżdym dziale.
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:Czepia³eœ siê mnie, ze próbujê zwracaÌ uwagê nowym userom na b³êdy bo przecie¿ od tego s¹ moderatorzy. Pisa³eœ coœ o jakiœ banach, ostrze¿eniach, karach.
Wszystko byÂłoby ok gdyby te uwagi (na ktĂłre niby narzekaÂłem) znajdowaÂły siĂŞ w odpowiednim miejscu.
TVN_FAN pisze:Ale jak ty napiszesz coÂś to juÂż nic nikomu nie wolna skomentowaĂŚ bo ty jesteÂś ÂświĂŞty, czy jak ??
Ja niczego nikomu nie zabraniam. WyraÂżam swoje zdanie i tyle. Patrz: wypowiedÂź powyÂżej.

pawell: Kiedy to byÂło?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:pawell: Kiedy to byÂło?
NaprawdĂŞ chcesz Âżebym wyszukaÂł takie Twoje posty ?? OK juÂż siĂŞ za to biorĂŞ. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MyÂślaÂłem Âże tego nie znajdĂŞ przeszukaÂłem caÂły temat o ciekawostkach telemetrycznych a to byÂło prawie na koĂącu... ale udaÂło mi siĂŞ :] :]

Chcia³eœ mieÌ robienie skanów z wynikami ogl¹dalnosci wy³¹cznie dla siebie:

Obrazek

Link>> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... start=1410

a potem yotomasz da³ skana ale ty musia³eœ go zdublowaÌ dodaj¹Ì t¹ emotkê - " :ranting: " :

Obrazek

Link>> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... start=1440
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Gość

Post autor: Gość »

ÂŁukasz pisze:A Monsterem siĂŞ tak nie przejmujcie. Jak go widzimy (moderatorzy i ja) to kasujemy jego posty, banowany jest e-mail, usuwane konto - znudzi mu siĂŞ.
OJ NIE ZNUDZI MI SIÊ :!: :!: :mad:
MuszĂŞ Was wykoĂączyĂŚ <lol2> :twisted:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To byÂł wÂłaÂśnie TwĂłj ostatni post dzisiaj. :twisted: Bany nie pomogÂły - zastosowaÂłem nieco silniejszy Âśrodek. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

W sprawie niektĂłrych userĂł

Post autor: salladyn »

Monster taĂączy na linie. :evil: :x :evil: PamiĂŞtaj monster ty teÂż masz forum i mogĂŞ speÂłniĂŚ twoje marzenie Âżebym tam siĂŞ zalogowaÂł ale zapewniam ciĂŞ Âże nie bĂŞdzie to miÂła wizyta na forum :twisted:

ÂŁukasz a moÂżesz powiedzieĂŚ jakie to byÂły Âśrodki :?: ProszĂŞ ciĂŞ bo umrĂŞ z ciekawoÂści :D :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: W sprawie niektĂłrych userĂł

Post autor: pawell »

salladyn pisze:(...)ÂŁukasz a moÂżesz powiedzieĂŚ jakie to byÂły Âśrodki :?: ProszĂŞ ciĂŞ bo umrĂŞ z ciekawoÂści :D :?:
PrzyÂłaczam siĂŞ do proÂśby... :D A Monsterowi i tak nic juÂż nie pomoÂże - byÂł, jest i bĂŞdzie debilem... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nom nic nadzwyczajnego. Wy³¹czy³em (chwilowo) automatyczn¹ aktywacje kont w panelu. Bêdzie siê móg³ rejestrowaÌ, ale nie bêdzie móg³ pisaÌ i korzystaÌ z konta.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hmm a to nie jest tak ze teraz poprostu bedzie móg³ pisaÌ bez sprawdzania maila ??? nie wiem bo nigdy nie prubowa³am tego wy³¹czac :D
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie, sÂą trzy moÂżliwoÂści:
1. Brak aktywacji kont: uÂżytkownik siĂŞ rejestruje i od razu moÂże siĂŞ zalogowaĂŚ, po czym pisaĂŚ.
2. UÂżytkownik aktywuje konto: poprzez klikniĂŞcie w link, ktĂłry do niego przychodzi w e-mailu (wtedy banowanie maila ma jakiÂś tam sens i tak wÂłaÂśnie byÂło dotychczas)
3. Konto aktywuje administrator: czyli gdy ktoÂś nowy siĂŞ zarejestruje, to ja dostajĂŞ maila po czym decydujĂŞ, czy aktywowaĂŚ mu konto (i taka wÂłaÂśnie opcja zostaÂła chwilowo wprowadzona).

Mam nadziejĂŞ, Âże przystĂŞpnie wytÂłumaczyÂłem. MoÂże inni, ktĂłrzy majÂą podobne fora wytÂłumaczÂą jaÂśniej. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A nie juÂż ok :]
Wiem czemu o tym nie wiedzia³am bo raz to odnzaczy³am i nikt nie mgó³ siê zalogowaÌ bo nie widzia³ tego kodu do wpisywania :/ teoretycznie nie ma to ze sob¹ zwi¹zku :lol: ale widocznie coœ tam pokopane by³o :D

Hehehe gorzej ÂŁukaszu jeÂśli MOnstem ma wiĂŞcej IP to nic to nie pomoÂże :]
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Obrazek

ZnĂłw jakaÂś osoba siĂŞ zarejestrowaÂła x razy... :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości