[TVN] Domino Day

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] Domino Day

Post autor: pawell »

Na pewnym serwisie wyczytalem ze w TVN bedzie "Domino Day" :D :D :D
Widzialem ten program na RTL i mi sie bardzo spodobal i fajnie ze bedzie rowniez w Polsce i to w TVN :D
A na czym to polega :?: :
sa ekipy ktore ustawiaja na rozne konstrukcje z klockow domina niektore sa naprawde fantastyczne a pod koniec je rozwalaja i chyba chodzi o to aby wszystki klocki sie przewrocily :D :D ukladaja po to aby pobic rekord Guinessa :D jak dlamnie to jest fajne
czekam z niecierpliwoscia na ten dzien :wesoly:
Ostatnio zmieniony sobota 15 paź 2005, 13:55 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe wreszczie jakaÂś ciekawa inicjatywa TVN :)
Android <3
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Wg Medialink.pl tvn pokaÂże to 18 listopada po Superkinie. Pytam sie wiĂŞc kiedy to bĂŞdzie? O 23? Wynika z tego Âże bedzie to jakiÂś skrĂłt tego wydarzenia. RTL, tak jak w poprzednich latach, pokazywaĂŚ bĂŞdzie to pewnie live od 20:15.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Andy pisze:Wg Medialink.pl tvn pokaÂże to 18 listopada po Superkinie. Pytam sie wiĂŞc kiedy to bĂŞdzie? O 23? Wynika z tego Âże bedzie to jakiÂś skrĂłt tego wydarzenia. RTL, tak jak w poprzednich latach, pokazywaĂŚ bĂŞdzie to pewnie live od 20:15.
No to chyba zalezy tylko od filmu czyli ile bedzie trwal niektroe trwaja 2 godziny niektore 3 i ponad ale jednak mi sie zdaje ze w ten dzien TVN da jakis krotszy film :roll: a moze TVN w ogole nie da filmu w ten dzien bo nie wiem czy ML ma potwierdzone te informacje :roll:
NO TO JUZ WIEMY ZE "DOMINO DAY" NA TVN BEDZIE O 22:25 :D wiec jak dlamnie to nie jest pozna pora ale fajnie by bylo zobaczyc to na zywo od 20:15 o ile sie nie myle a i w poprzednich latach to tez bylo ok 13-16 wiec tez mam nadzieje ze TVN pokaze w tym czasie tak jak to bylo na RTL :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Taaaak! Domino Day na TVN! Nawet nie wiecie jak siê cieszê! Zawsze to ogl¹da³em na RTL, ale potem go wy³¹czyli w UPC no i kaszana. A teraz Domino Day w polskiej telewizji! I do tego w TVN! JEEEEE!
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

DOMINO DAY bêdzie nadane Pi¹tek, 18 listopada, 22:25 (http://reklama.tvn.pl/6902,2485,1253635,oferta.html) a pó¿niej zobaczymy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:DOMINO DAY bĂŞdzie nadane PiÂątek, 18 listopada, 22:25
wow :shock: :lol: to juz wiemy od samego poczatku nawet jakbys zobaczyl wyzej to bys to zauwazyl :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tu jest wiecej informacji dotyczacych "Domino Day" :D :
wirtualnemedia.pl pisze:Widzowie TVN bĂŞdÂą mieli okazjĂŞ uczestniczyĂŚ na Âżywo w niezwykle popularnym w Europie widowisku "Domino Day".
W realizowanym przez OTTO Uitzend Kracht, we wspó³pracy z firm¹ Endemol przedsiêwziêciu bity bêdzie rekord Guinessa, w u³o¿eniu jak najwiêkszej liczby kostek domina. Zesz³oroczny fina³ audycji obejrza³o na ca³ym œwiecie ponad 100.000.000 osób.

- U³o¿enie kompozycji z ró¿nokolorowych kostek domina zajmuje 100-osobowej ekipie prawie dwa miesi¹ce. Hala wystawowa jest w tym czasie jednym z najpilniej strze¿onych miejsc. Nikomu poza ekipom technicznym nie mo¿na do niej wejœÌ. Wszystkie wejœcia zaopatrzone s¹ w œluzy - dopiero zamkniêcie jednych drzwi pozwala³o na otwarcie kolejnych. Oprócz tego w hali rozpylany jest œrodek owadobójczy, poniewa¿ nawet ma³a mucha mo¿e spowodowaÌ katastrofê. Dodatkowo kolorowe instalacje z klocków s¹ zaopatrzone w setki blokad tak, aby jeden b³¹d nie spowodowa³ koniecznoœci rozpoczynania pracy od pocz¹tku - informuje TVN.

DzieĂą Domina 2005 odbywa siĂŞ pod hasÂłem "Teatr Ponadczasowych OpowieÂści Domino".

To niecodzienne wydarzenie widzowie TVN bĂŞdÂą mieli okazjĂŞ zobaczyĂŚ 11 listopada o godz. 22.25.

Pierwsza próba ustanowienia rekordu œwiata mia³a miejsce w roku 1986 w miejscowoœci Lisse w Holandii i niestety nie powiod³a siê. Jednak mimo to, transmisja tego niezwyk³ego wydarzenia przez publiczn¹ stacjê TROS przyci¹gnê³a przed ekrany a¿ 8.2 mln telewidzów (czyli 55% ca³ej populacji Holandii!). Dwa lata póŸniej w miejscowoœci Rosmalen mia³a miejsce druga, tym razem udana próba: ustanowiono rekord œwiata poprzez przewrócenie 1,382,101 kostek domina.
DziesiêÌ lat póŸniej, w sierpniu 1998 roku w holenderskim mieœcie Leeuwarden, podjêto próbê pobicia tego rekordu. Przez siedem tygodni poprzedzaj¹cych to wydarzenie, szeœÌdziesiêciu studentów ustawi³o ponad dwa miliony kostek.
1,605,757 z nich przewrĂłciÂło siĂŞ za jednym popchniĂŞciem, a tym samym ustanowiony zostaÂł nowy rekord Âświata, oficjalnie odnotowany w KsiĂŞdze Guinessa. To spektakularne wydarzenie oglÂądaÂło 4 miliony widzĂłw w Holandii (SBS Broadcasting) i co najmniej 9,5 miliona widzĂłw w Niemczech (RTL Television).
W listopadzie 1999 roku, w hali byÂłej gieÂłdy zoologicznej 'Prins Bernardhoeve' w miejscowoÂści Zuidlaren, grupa mÂłodych entuzjastĂłw ustanowiÂła nowy rekord - ponad 2,5 miliona kostek domina. TransmisjĂŞ prĂłby bicia rekordu oglÂądaÂło aÂż 15 milionĂłw widzĂłw w caÂłej Europie.
W grudniu 1999 roku, odpowiedÂź na ten rekord przyszÂła nieoczekiwanie z drugiego koĂąca Âświata: chiĂąscy studenci uÂłoÂżyli i przewrĂłcili 2,7 miliona kostek domina.
Jesieni¹ 2000 roku w Holandii ustanowiono kolejny rekord - 3,1 miliona. Pierwsze domino popchn¹³ popularny piosenkarz Lionel Richie.
W sylwestrowÂą noc 2000 roku, grupa studentĂłw z Chin, Japonii i Korei po raz kolejny pobiÂła swych europejskich przeciwnikĂłw, ustanawiajÂąc nowy rekord Âświata: 3,407,535 kostek domina.
16 listopada 2001 roku, Domino Day odby³ siê znowu w Holandii, tym razem w Maastricht. Pierwsz¹ kostk¹ przewróci³a piosenkarka Kylie Minogue. Ekipy z ró¿nych krajów ustanowi³y nowy rekord, przewracaj¹c 3,540,562 kostek. Wydarzenie to by³o transmitowane na ¿ywo w oœmiu krajach europejskich. Program wyemitowano równie¿ w USA i Chinach. Domino Day 2001 obejrza³a rekordowa liczba 40 milionów telewidzów.
W swoje piÂąte urodziny, Domino Day 2002 powrĂłciÂło do Frisian Expo Center w Leeuwarden, aby ustanowiĂŚ kolejny rekord Âświata - 3.847.295 przewrĂłconych kostek.
W listopadzie 2004 roku ustanowiono obecny rekord Âświata. Z 4.250.000 uÂłoÂżonych kostek domina przewrĂłciÂło siĂŞ 3.992.397.
Wirtualne Media pomylily sie bo "Domino Day" bedzie 18 listopada chyba ze cos sie zmienilo :roll: Szkoda jednak ze bedzie to o 22:25 mogliby wczesniej :roll: Ale i tak to bedzie trzeba zobaczyc :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Juz na tvn.pl program na 18 listopada>>> http://www.tvn.pl/2005-11-18,,176,program.html
Wiec o 15:45 bedzie "Domino Day" przez 5 minut :lol: Ale juz po "Superkinie" bedzie o wiele dluzej od 22:25 do 0:50. Szkoda ze az tak pozno, ale chyba obejze calosc :) Oczywiscie jak wytrzymam :twisted:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Domino Day" poprzedzi intensywna promocja wydarzenia na antenie TVN.
To chyba juz powinni zaczac ta intensywna promocje "Domino Day". Do programu jeszcze tylko tydzien, a tu jeszcze nie bylo ani jednej reklamy. :? A niektore programy (najczesciej filmy) zaczynaja promowac kilka tygodni wczesniej. :roll:
bimka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 23:35

Post autor: bimka »

czesc!jestem jedna z 15-sto osobowej polskiej wekipy na domino day 2005 i powiem ze polecam goraco ogladanie finalu jestesmy juz prawiw na finiszu i powiem wam ze bedzie warto ogladac!!!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

bimka pisze:czesc!jestem jedna z 15-sto osobowej polskiej wekipy na domino day 2005 i powiem ze polecam goraco ogladanie finalu jestesmy juz prawiw na finiszu i powiem wam ze bedzie warto ogladac!!!
JakoÂś ja tej koleÂżance nie wierzĂŞ, Âże jest czÂłonkiniÂą polskiej ekipy na Domino Day... Nie przekonuje mnie to co napisaÂła...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja tez tak jak podmark nie wierze tej pani ze jest jedna z 15 osobowej ekipy "Domino Day 2005".
No i warto wspomniec ze juz pojawiaja sie reklamy "Domino Day". W niej sa fragmenty z poprzednich edycji tego programu. :P Niestety sponsora nie ujawiniono. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No to "Domino Day" juÂż w piÂątek ale ten czas leci :D a dziÂś widziaÂłem reklame
bimka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 23:35

Post autor: bimka »

no skoro nikt mi nie wierzy to trudno,ale mozecie nas ogladac polska ekipa bedzie w fioletowych koszulkach, final u nas zaczyna sie o 21-szej ale tvn pusci go o 22-25.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości