[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

To dlaczego wyje¿d¿a w filmie [bo zdaje do szko³y] by³o wiadomo od doœÌ dawna :)
Ta druga dziewczyna - Marta z serialu wolaÂła graĂŚ i nie studiowaĂŚ ;)
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja tam od dawna nie wiedzia³em, mówie, ¿e wy jestescie dla mnie g³ównym zrodlem informacji w sprawach tvn'u. No i dlatego wyjezdza do tej Ameryki na rok :D .
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Filip pisze:Ja tam od dawna nie wiedzia³em, mówie, ¿e wy jestescie dla mnie g³ównym zrodlem informacji w sprawach tvn'u.
I nie tylko dla Ciebie. KaÂżdy tu moÂże dowiedzieĂŚ siĂŞ czegoÂś nowego. :D I to ma sens! :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Hmm... mam nadziejĂŞ, Âże jednak nie bĂŞdzie tak, Âże w tym 330 odcinku wszystko siĂŞ dobrze skoĂączy i serial teÂż... bo np. w czwartek Andrzej spyta siĂŞ Basi czy moÂże wrĂłciĂŚ do domu :lol:
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

PamiĂŞtaj Szymcio, ze to jest telenowela i ona nie skonczy sie wtedy kiedy jeden z bohaterĂłw wrĂłci do drugiego. Tam jest przecieÂż sporo wÂątkĂłw.

Trzeba jednak przyznac, ze po wczorajszej awanturze o dziecko (czy zauwazyliscie, ze w kazdym polskim serialu musi byc jakas taka podobna historia, by³a w "W labiryncie", by³a w "M jak Mi³oœÌ") nie pozosta³ zaden ciekawy w¹tek. Pewnie Grzesio zejdzie na z³¹ dogê, ale to jest absolutnie do przewidzenia.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Pamietaj ArO, ¿e to nie jest telenowela i mo¿e lecieÌ wiele lat, je¿eli ogladalnoœÌ bêdzie w miarê dobra. Jakby to by³a telenowela to skoùczy³oby siê na œlubie g³ównej pary w serialu. "mrgreen:
Anita Werner jest the best!!!
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja bym chcia³, ¿eby Gabrysia wróci³a do Leszka, Adrzej do Basi, Weronika ukatrupi³a ta by³¹ opiekunkê, skoùczy³a siê sprawa Budmaxu i mo¿na by tu jewszcze tego wymieniaÌ w nieskoùczonoœÌ. To sie jednak nigdy nie stanie, bo nawet jak skoùzy sie jeden w¹tek, to tak jak wspominaliœcie, zacznie siê drugi. Oby by³o tak ciekawie, jak teraz.

P.S. Kasia mogÂła by nie przeÂżyĂŚ "gÂłodu", byÂłby spokĂłj. :D
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Filip po tym co piszesz serial z pewnoÂściÂą by siĂŞ skoĂączyÂł :lol: :lol: :lol: :lol:

Czy ogl¹da³ ktoœ z Was odcinek kiedy Kinga z Micha³em rozmawiaj¹ i mówi¹ coœ o za³o¿eniu rodziny tzn., ¿e bêd¹ mieli wiele dzieci itd., itp. i Kinga powiedzia³a coœ w stylu "i bêdziemy siê nazywaÌ rodzina Mostowiaków" (przyp. "M jak mi³oœÌ"). Kolega mi to powiedzia³, ale nie wiem czy tak by³o na serio czy tylko sobie ¿arty ze mnie robi³.


Filip oj tak Kasia von. Nie znoszĂŞ tej WiÂśniewskiej.
:? :? :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak Aro. Tak wÂłaÂśnie powiedziaÂła.
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Wow nie spodziewa³em siê, ¿e nawi¹¿¹ do konkurencji która mia¿dzy ich ogl¹dalnoœÌ. Nie ma siê co oszukiwac gdy "M jak Mi³oœÌ" ogl¹da prawie 10 mln ludzi (wyniki ogl¹dalnoœci znajdziecie na http://m-jak-milosc.blog.pl ) to "Na Wspólnej" coœ ko³o 2 mln. W³aœnie gdy Kinga to mówi³a to ogl¹da³em "M jak Mi³oœÌ". :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ÂŻeby nie byÂło nieÂścisÂłoÂści - ostatnio prawie 3 mln.
:)
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Szymcio, ale to s¹ wyniki z teraz kiedy "M jak Mi³oœÌ" ogl¹da 3 mln 700 tyœ. widzów czyli kiedy lec¹ powtórki. Przecie¿ "Na Wspólnej" przez jakis czas nie by³o emitowane w poniedzia³ki i wtorki w³aœnie przez "M jak Mi³oœÌ" bo wtedy wyniki by³y strasznie niskie. Jak siê okaza³o nowego programu którego nazwy ju¿ nie pamiêtam by³y jeszcze gorsze no i wróci³o "Na Wspólnej". :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Wie ktoÂś jak ususwa siĂŞ wÂłasne posty?
Ostatnio zmieniony sobota 26 cze 2004, 09:16 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ten program nazywa³ siê Trzy serca... Okropna produkcja. Przed telewizory przyci¹ga³ jeszcze mniej ni¿ robi³o to Na Wspólnej. No, ale w maju "Na Wspólnej" znów by³o emitowane 5 razy w tygodniu. I chyba podnios³o ogladalnoœÌ. Trzy Serca przeniesiono na sobote i niedziele.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

kaseta89 pisze:Wie ktoÂś jak ususwa siĂŞ wÂłasne posty?
Swój post mo¿esz usun¹Ì tylko chwilke po jego napisaniu. Potem przepada. Mo¿esz o to prosiÌ admina.
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości