[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Mo¿na powiedzieÌ, ¿e TVN odda³ widzów TVP 2. Sam mam znajomych którzy mowili, ¿e nie ogl¹daj¹ o 20-ej "M jak Mi³oœÌ" bo leci "Na Wspólnej". Ten drugi teraz o 21-ej czyli sympatycy seriali spokojnie prze³¹cz¹ na TVP 2. W¹tpie ¿eby Kazimiera odebra³a widownie "M jak Mi³oœÌ". Tak jak napisa³em bêdzie na odwrót.

Poni¿ej przedstawie wyniki ogl¹dalnoœci "M jak Mi³oœÌ" bo "Na Wspólnej" z pewnoœci¹ ju¿ znacie:

Ogl¹dalnoœÌ 2004 (AGB Polska) :
SierpieĂą:
1 tydzieĂą - 2 mln 995
Lipiec:
5 tydzieĂą - 4 mln 121
4 tydzieĂą - poniÂżej 2 mln 500 (brak wynikĂłw)
3 tydzieĂą - 2 mln 773
2 tydzieĂą - 2 mln 512
1 tydzieĂą - poniÂżej 2 mln 500 (brak wynikĂłw)
Czerwiec:
4 tydzieĂą - 2 mln 681
3 tydzieĂą - 3 mln 715
2 tydzieĂą - 7 mln 600
1 tydzieĂą - 8 mln 397
Maj:
5 tydzieĂą - 9 mln 270
4 tydzieĂą - 9 mln 197
3 tydzieĂą - 8 mln 896
2 tydzieĂą - 9 mln 356
1 tydzieĂą - 10 mln 271
KwiecieĂą:
4 tydzieĂą - 10 mln 152
3 tydzieĂą - 9 mln 904
2 tydzieĂą - 10 mln 335
1 tydzieĂą - 10 mln 181
Marzec:
4 tydzieĂą - 10 mln 479
3 tydzieĂą - 10 mln 472
2 tydzieĂą - 10 mln 621
1 tydzieĂą - 10 mln 523
Luty:
5 tydzieĂą - 10 mln 519
4 tydzieĂą - 10 mln 204
3 tydzieĂą - 10 mln 493
2 tydzieĂą - 10 mln 493
1 tydzieĂą - 10 mln 581
StyczeĂą:
4 tydzieĂą - 10 mln 060
3 tydzieĂą - 9 mln 850
2 tydzieĂą - 9 mln 970
1 tydzieĂą - 9 mln 816
Dane pochodzÂą ze strony http://www.m-jak-milosc.blog.pl

TVN chyba nawet nie marzy o takiej widowni. :wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dokÂładnie teÂż ÂżyczĂŞ powodzenia Kazi w nowej porze emisji :)
ciekawe jak szybko zdejmÂą program z ramĂłwki abo dadzÂą na innÂą godzinĂŞ

W³¹czam zegar :)
Android <3
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

kamuii pisze:dokÂładnie teÂż ÂżyczĂŞ powodzenia Kazi w nowej porze emisji :)
ciekawe jak szybko zdejmÂą program z ramĂłwki abo dadzÂą na innÂą godzinĂŞ
Z tego co wiem TVN nie liczy na miliony widzów o 20:10 :wink: Miszczak mówi³ ostatnio, ¿e program Najs³absze ogniwo i tak ma wiern¹, sta³¹ widowniê, która seriali i tak nie ogl¹da...
Wychodzi wiêc chyba na to, ¿e TVN nie liczy w Najs³abszym ogniwie na "miliony" widzów. Je¿eli program w poniedzia³ki, wtorki i srody zapewni stacji 1,8 mln. widzów to bêdzie bardzo dobry wynik :) Tyle przyci¹ga³o "Na Wspólnej", które dzielnie konkurowa³o z M jak mi³oœÌ.
RĂłwnieÂż Âżycze powodzenia Kazi :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ehh nie wmĂłwisz nikomu, Âże przesuwajÂąc program z 17 na 20 nie liczÂą na wiĂŞkszÂą widownie. :wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ArO pisze:Ehh nie wmĂłwisz nikomu, Âże przesuwajÂąc program z 17 na 20 nie liczÂą na wiĂŞkszÂą widownie. :wink:
MoÂże i liczÂą, ale napewni liczÂą siĂŞ z tym, Âże bĂŞdzie ciĂŞÂżko.
Nieczego nie wmawiam tylko "cytujĂŞ" sÂłowa Miszczaka :roll: :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

I w³aœnie dlatego ciekawi mnie ogl¹dalnoœÌ tego programu bo jak ju¿ napisa³em jestem pewien, ¿e przynajmniej czêœÌ ludzi (niezdecydowanych który serial ogl¹daÌ) bêdzie mog³a sobie spokojnie obajrzeÌ "M jak M"
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ArO pisze:I w³aœnie dlatego ciekawi mnie ogl¹dalnoœÌ tego programu bo jak ju¿ napisa³em jestem pewien, ¿e przynajmniej czêœÌ ludzi (niezdecydowanych który serial ogl¹daÌ) bêdzie mog³a sobie spokojnie obajrzeÌ "M jak M"
Ja ju¿ wolê obejrzeÌ "M jak Mi³oœÌ". :wink: Ale nowe odcinki tego serialu dopiero od 13 wrzeœnia. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ciekawe czy serial pobije swĂłj rekord tzn. 10 mln 621 z drugiego tygodnia marca 2004. :D

Dla mnie to jest niewyobrazalne, ze co tydzien przed telewizorami zasiada ponad 10 mln ludzi i patrzy na to samo.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

nie wiem w czym tkiw fenomen tego serialu na serio nie wiem...
wielkie wydarzenia sportowe,informacyjne nie potrafia zgormadzic takiej widowni oscyluja w granicahc od 5-7,8 milonĂłw widzĂłw,takie rarytasy zdarzaj sie rzadko.
a TU PROSZE.. 10 MILONOW WIDZOW SIADA I OGLADA JAKIS tam serialik..
moze jest on i fajny,ale nie wiem czym az tak rozni sie do innych tego gatunku np na wspolnej,ktĂłrj jeste wedlug mnie lepsze
Na serio nie potrafie tego pojac,a tak arpop zle to Âświadczy o naszym spoleczenstwie,ze 10 milonow z nas nie ma co robiĂŚ tylko oglada jakis surny serialik za przeproszeniem(dla mnie wszytskie sa w mniejszym lub wiekszym stopniu ogÂłupiajÂące)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

enjoy16 pisze:nie wiem w czym tkiw fenomen tego serialu na serio nie wiem...
wielkie wydarzenia sportowe,informacyjne nie potrafia zgormadzic takiej widowni oscyluja w granicahc od 5-7,8 milonĂłw widzĂłw,takie rarytasy zdarzaj sie rzadko.
a TU PROSZE.. 10 MILONOW WIDZOW SIADA I OGLADA JAKIS tam serialik..
moze jest on i fajny,ale nie wiem czym az tak rozni sie do innych tego gatunku np na wspolnej,ktĂłrj jeste wedlug mnie lepsze
Na serio nie potrafie tego pojac,a tak arpop zle to Âświadczy o naszym spoleczenstwie,ze 10 milonow z nas nie ma co robiĂŚ tylko oglada jakis surny serialik za przeproszeniem(dla mnie wszytskie sa w mniejszym lub wiekszym stopniu ogÂłupiajÂące)
Moze dlatego, ze to jest serial prawdziwy, rodzinny. Scenarzysci zadbali o to by w serialu nie byÂło nierealnych i gÂłupich wÂątkĂłw jakie majÂą czasami miejsce w "Na WspĂłlnej". A serial TVN tez lubie i w zwiÂązku z dobrÂą godzinÂą jak dla mnie czyli 21 wreszcie go sobie pooglÂądam.

I jeszcze wyjasnienie dlaczego sport tak nie przyci¹ga. Jest prosta odpowiedŸ: nie kazdego interesuje sport, a serial ogl¹daj¹ ca³e rodziny. Od dzieci po dziadków. Tak jest chyba w przypadku "M jak mi³oœÌ".


P.S. I dodam, ¿e w "M jak Mi³oœÌ" nigdy nie znajdzie siê miejsce dla takich "aktorek" jak Marta Wiœniewska. To by raczej odstraszy³o widzów.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ArO pisze: Moze dlatego, ze to jest serial prawdziwy, rodzinny. Scenarzysci zadbali o to by w serialu nie byÂło nierealnych i gÂłupich wÂątkĂłw jakie majÂą czasami miejsce w "Na WspĂłlnej". A serial TVN tez lubie i w zwiÂązku z dobrÂą godzinÂą jak dla mnie czyli 21 wreszcie go sobie pooglÂądam.

I jeszcze wyjasnienie dlaczego sport tak nie przyci¹ga. Jest prosta odpowiedŸ: nie kazdego interesuje sport, a serial ogl¹daj¹ ca³e rodziny. Od dzieci po dziadków. Tak jest chyba w przypadku "M jak mi³oœÌ".


P.S. I dodam, ¿e w "M jak Mi³oœÌ" nigdy nie znajdzie siê miejsce dla takich "aktorek" jak Marta Wiœniewska. To by raczej odstraszy³o widzów.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja te¿, szczerze mówi¹c, wolê "M jak mi³oœÌ". Tak¿e ze wzglêdu na beznadziejn¹ Marte Wiœniewsk¹, ale i dlatego, ¿e serial z Dwójki trwa d³u¿ej i nie przerywaj¹ go reklamy. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mam gÂłupie pytanie... Wybaczcie ale nie jestem fanem seriali telewizyjnych, wogĂłle ich nie oglÂądam - ani tych z TVP, ani tym bardziej z Polsatu i TVN.
Czy bohaterowie serialu "M jak mi³oœÌ" zajmuj¹ sie produkcj¹ wody mineralnej "Dar grabiny" (czy jakoœ tak?) Kilka miesiêcy temu czyta³em artyku³, opisuj¹cy pewien eksperyment socjologiczny - otó¿ poproszono grupê losowo wybranych Polaków o ocenienie wody mineralnej "Dar Grabiny", któr¹ rzekomo mo¿na dostaÌ w ka¿dym sklepie. Zazwyczaj ludzie chwalili tê wodê, mówili ¿e jest dobra etc. A ona podobno istnieje tylko w tym serialu, tak jak np Mocny full z Kiepskich. Mimo to wiêkszoœÌ Polaków przyzwyczai ³a siê do tej marki i uwa¿a, ¿e jest ona rzeczywiœcie dostêpna w sklepach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:Mam gÂłupie pytanie... Wybaczcie ale nie jestem fanem seriali telewizyjnych, wogĂłle ich nie oglÂądam - ani tych z TVP, ani tym bardziej z Polsatu i TVN.
Czy bohaterowie serialu "M jak mi³oœÌ" zajmuj¹ sie produkcj¹ wody mineralnej "Dar grabiny" (czy jakoœ tak?) Kilka miesiêcy temu czyta³em artyku³, opisuj¹cy pewien eksperyment socjologiczny - otó¿ poproszono grupê losowo wybranych Polaków o ocenienie wody mineralnej "Dar Grabiny", któr¹ rzekomo mo¿na dostaÌ w ka¿dym sklepie. Zazwyczaj ludzie chwalili tê wodê, mówili ¿e jest dobra etc. A ona podobno istnieje tylko w tym serialu, tak jak np Mocny full z Kiepskich. Mimo to wiêkszoœÌ Polaków przyzwyczai ³a siê do tej marki i uwa¿a, ¿e jest ona rzeczywiœcie dostêpna w sklepach.
Tak, w tym serialu Mostowiakowie (rodzina) trudniÂą siĂŞ produkcjÂą wody "Dar grabiny".
A o tym teÂście juÂż sÂłyszaÂłem, wyniki sÂą niesamowite. A tak swojÂą drogÂą, to ci ludzie sÂą jacyÂś otĂŞpiali. :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ja równie¿ nie mog³em wyjœÌ z podziwu dla g³upoty przebadanych osób. Teraz ju¿ siê nie dziwiê, kiedy Jan Wieczorkowski opowiada, ¿e starsze panie pamiêtaj¹Ì i¿ przez pewien czas gra³ niepe³nosprawnego na wózku w Klanie, mówi¹ mu, ¿e modl¹ sie o jego szybki powrót do zdrowa i odzyskanie sprawnoœci w nogach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ciekawe ile jescez sezonow ogladalnosc bedzie rownie wysoka, ale obserwuijac wczesnijesze tendencje wroze mu jescez 2-3 sezony dobrej passy, pozniej pani ilone lapkowska ucieknie od produkcji, zaszyje sie w gorach powroci po roku z kolejnym genialnym pomyslem pokazujacym podobne zdarzenia pod innymi imionami bocahterow...to co ona prezentuje to cos w rodzaju przechodzenia sunstanci ze stanu gazowego w lotny...paruje po to by zaraz skroplic sie na nowo...zenada i upadek czloaieka..ktory chyba juz na takie miano nie zasluguje...dziwie sie tylko ze po lodzkiej szkole filmowej ma ludziom tylkoo tyle do powiedzania, sam jestem uczniem liceum filmowego, i bylem jak najbardziej zainteresowany wydzialem scenariopisarstwa...ale po tym co widze w wykonaniu ilony lepkowskiej zaczynam sie powaznie zastanawaiac...nad rola kina...chyba ona dawno sie rozmyla...zawsez myslkalem i tak tez mnie uczono, ze kino ma odkreywac nowe zjawiska pokazywac je w sposob dotenczas niepokazzywany...a nie powtarzac procesy ludzkiego zachowania w najprostszy, najbardziej oczywisty i banalny sposob
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości