[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

maciejek pisze:
doktorfaustus1 pisze:Mam gÂłupie pytanie... Wybaczcie ale nie jestem fanem seriali telewizyjnych, wogĂłle ich nie oglÂądam - ani tych z TVP, ani tym bardziej z Polsatu i TVN.
Czy bohaterowie serialu "M jak mi³oœÌ" zajmuj¹ sie produkcj¹ wody mineralnej "Dar grabiny" (czy jakoœ tak?) Kilka miesiêcy temu czyta³em artyku³, opisuj¹cy pewien eksperyment socjologiczny - otó¿ poproszono grupê losowo wybranych Polaków o ocenienie wody mineralnej "Dar Grabiny", któr¹ rzekomo mo¿na dostaÌ w ka¿dym sklepie. Zazwyczaj ludzie chwalili tê wodê, mówili ¿e jest dobra etc. A ona podobno istnieje tylko w tym serialu, tak jak np Mocny full z Kiepskich. Mimo to wiêkszoœÌ Polaków przyzwyczai ³a siê do tej marki i uwa¿a, ¿e jest ona rzeczywiœcie dostêpna w sklepach.
Tak, w tym serialu Mostowiakowie (rodzina) trudniÂą siĂŞ produkcjÂą wody "Dar grabiny".
A o tym teÂście juÂż sÂłyszaÂłem, wyniki sÂą niesamowite. A tak swojÂą drogÂą, to ci ludzie sÂą jacyÂś otĂŞpiali. :lol:
Chcia³em zaznaczyÌ, ze "Dar Grabiny" to daleka przesz³oœÌ. Od ponad roku nazwa nie pojawi³a siê w serialu, a rodzinka porzetwórnie wody straci³a.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze: Czy bohaterowie serialu "M jak mi³oœÌ" zajmuj¹ sie produkcj¹ wody mineralnej "Dar grabiny" (czy jakoœ tak?) (...)A ona podobno istnieje tylko w tym serialu, tak jak np Mocny full z Kiepskich.
AleÂż Mocny Full istnieje! Jest (a przynajmniej byÂł) do kupienia u mnie w Auchan. Produkowany jest przez jakiÂś nieznany browar - chyba PiotrkĂłw czy jakoÂś tak.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A to dziwne, bo Kiepskich krĂŞcÂą u mnie "za ÂścianÂą" a jakoÂś w swoich sklepach takowego trunku nie dostrzegÂłem :?
Pozdrawiam - KRASU 8)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ArO pisze:Chcia³em zaznaczyÌ, ze "Dar Grabiny" to daleka przesz³oœÌ. Od ponad roku nazwa nie pojawi³a siê w serialu, a rodzinka porzetwórnie wody straci³a.
Bez przesady, na pewno nie byÂło aÂż roku przerwy. Ale to prawda, Jaroszy zabraÂł Marysi przetwĂłrniĂŞ. :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A to ci ÂŁobuz :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

maciejek pisze:
ArO pisze:Chcia³em zaznaczyÌ, ze "Dar Grabiny" to daleka przesz³oœÌ. Od ponad roku nazwa nie pojawi³a siê w serialu, a rodzinka porzetwórnie wody straci³a.
Bez przesady, na pewno nie byÂło aÂż roku przerwy. Ale to prawda, Jaroszy zabraÂł Marysi przetwĂłrniĂŞ. :lol:
OczywiÂście, ze byÂł rok przerwy bo na poczÂątku wakacji w powtĂłkach Maria ZduĂąska juÂż nie pracowaÂła jako prezes firmy. 8)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michal pisze: AleÂż Mocny Full istnieje! Jest (a przynajmniej byÂł) do kupienia u mnie w Auchan. Produkowany jest przez jakiÂś nieznany browar - chyba PiotrkĂłw czy jakoÂś tak.
A ja sÂłyszaÂłem, Âże Polsat zastrzegÂł tĂŞ nazwĂŞ, wÂłaÂśnie po prĂłbie wprowadzenia takiej marki przez ktĂłryÂś z browarĂłw.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Krasu pisze:A to dziwne, bo Kiepskich krĂŞcÂą u mnie "za ÂścianÂą" a jakoÂś w swoich sklepach takowego trunku nie dostrzegÂłem :?
Nie widzĂŞ jakoÂś zwiÂązku. Piwo byÂło tam gdzie je sprowadzili. MoÂże we WrocÂławiu nie przypadÂł ten smak do gustu.
doktorfaustus1 pisze: A ja sÂłyszaÂłem, Âże Polsat zastrzegÂł tĂŞ nazwĂŞ, wÂłaÂśnie po prĂłbie wprowadzenia takiej marki przez ktĂłryÂś z browarĂłw.
Nie wiem, rzadko zagl¹dam w tamte rejony hipermarketu, ale sta³o ono na pó³kach dosyÌ d³ugo. Nie znam sprawy z konfliktu z Polsatem, ale rzeczywiœcie chyba ju¿ nie jest produkowane, bo na stronie browaru nie ma ju¿ go w ofercie.

Obrazek
Mocny Full
zÂłagodzi Kiepskich Âżycie
Piwo jasne mocne
Ekstrakt 15% wag., alk. do 7,0% obj.
Kiper Full jest cool

Dane ze strony: http://zss.pl/irek/puszki/

Strona producenta:
Browar KIPER PiotrkĂłw Tryb.
http://www.kiper.com.pl/
ASIEK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 19:01
Lokalizacja: Rzeszow

na wspolnej

Post autor: ASIEK »

na wspolnej jest the best to super serial ogladam go od pierwszego odcinka pozdrawiam pa
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Ile zarabiajÂą Na wpĂłlnej(chyba nie byÂło)
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wyd ... p?wi=21571
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

OgĂłlnie bardzo ciekawy artykuÂł, dziĂŞki za link :) .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Pierwsze wyniki serialu po wakacjach:

2 107 266 widzĂłw

"Samo ÂŻycie" jednak teÂż zyskuje:

2 992 750 widzĂłw
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja jednak porusze ten problem bo mimo usilnych prob nie jestem w stanie zrozumiec fenomenu serialu m jak milosc moze oni tam umieszczaja jakis przekaz podprogowy ktory zmusza ludzi do ogldania tego...tego czegos nie chce uzywac tutaj slow uwazanych za wulgarno pomimi ze powinny one sie tutaj znalezc
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ChÂłopie nie przesadzaj. Mnie w ogole dziwiÂą te 2 mln "Na Wspolnej". :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ArO pisze:ChÂłopie nie przesadzaj. Mnie w ogole dziwiÂą te 2 mln "Na Wspolnej". :?
DziwÂą? Dlaczego? DziwiÂą w sensie maÂło czy w sensie za duÂżo? :lol:
Moim zdaniem serial bêdzie mia³ jeszcze szansê na wiêksze wybicie siê :wink: Widzom w koùcu, prêdzej czy póŸniej znudz¹ siê losy rodziny Mostowiaków.
Najlepsza ogl¹dalnoœÌ "Na Wspólnej" mia³a miejsce zim¹. Wtedy jeden z czwartkowych odcinków obejrza³o ponad 3,6 mln. widzów :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości