Marta Kuligowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

artystyczny caps z Mart¹ w roli g³ównej:

Obrazek
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Najnowszy program na tvn style, ktĂłry prowadzi Marta Kuligowska nazywa siĂŞ "MÂłodsza, piĂŞkniejsza, szczĂŞÂśliwsza". Przedstawia on historie 8 kobiet ( w kaÂżdym odcinku historia jednej z nich), ktĂłre zdecydowaÂły siĂŞ na radykalna zmianĂŞ swojego wyglÂądu. Pokazywane jest krok po kroku jak "brzydkie kaczÂątko" przemienia siĂŞ w "ÂłabĂŞdzia".
Premiery tego programu mozna oglÂądac w kaÂżdÂą sobote o godz.18 + powtĂłrki :)
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Taki cykl "MÂłodsza, piĂŞkniĂŞjsza, szczĂŞÂśliwsza" jest teÂż w programie DDTVN.
Nie wiedziaÂłem, Âże na TVNStyle prowadzi go Marta Kuligowska :roll:
A ten jej program to chyba coÂś podobnego do "ChcĂŞ byĂŚ piĂŞkna" w Polsacie...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A w dzisiejszym "Fakcie" byÂł i jest dodatek "Kobieta" i na koĂącu jest artykuÂł o Marcie Kuligowskiej - "Na talerzu Marty Kuligowskiej". Pisze tu m.in. o tym co je na Âśniadanie, obiad i kolacjĂŞ. :D I jest spore zdjĂŞcie Marty przy jedzeniu - bardzo pieknie na nim wyszÂła. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Użytkownik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 21:18

Marta w Kalejdoskopie!!!

Post autor: Użytkownik »

WidzieliÂście, Âże Marta prowadziÂła w ten weekend Kalejdoskop? Fajnie wyglÂądaÂła. WyglÂądaÂła na dobrze przygotowanÂą i miaÂła w programie ciekawe tematy :brawa:
Ruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 09 maja 2006, 10:43

Post autor: Ruda »

ZajmowaÂła siĂŞ Pani w Âżyciu wieloma rzeczami: film, radio, teraz telewizja. Czy dokonaÂła Pani juÂż wyboru? Czy moÂże bĂŞdzie Pani prĂłbowaÂła swoich siÂł w innym niÂż dziennikarstwo zawodzie?

To tak brzmi jakbym ciÂągle coÂś zmieniaÂła i ciÂągle czegoÂś poszukiwaÂła… Najpierw moim pomysÂłem na Âżycie byÂło robienie filmem. ByÂła zafascynowana kinem… studiowaÂłam kierownictwo produkcji filmowej i telewizyjnej. Na drugim roku studiĂłw dostaÂłam siĂŞ powstajÂącego wtedy w Warszawie RADIA POGODA, ktĂłre tworzyli Wojciech Mann i Krzysztof Materna. ZaczĂŞÂłam tam pracowaĂŚ jak miaÂłam 21 lat… Po dwĂłch latach dostaÂłam propozycjĂŞ z TVN prowadzenia programu „Wizjer” … a potem byÂł TVN24. MoÂżna powiedzieĂŚ, Âże „chwytaÂłam wiatr w Âżagle” i dostosowywaÂłam siĂŞ do moÂżliwoÂści, ktĂłre przynosiÂło mi Âżycie. To nie byÂło tak, Âże skakaÂłam z kwiatka na kwiatek, bo nie byÂłam zdecydowana. MyÂślĂŞ, Âże telewizja i radio to sÂą te dwa Âśrodki przekazu, ktĂłre uwielbia siĂŞ najbardziej. Telewizja, bo jest fascynujÂąca, wymagajÂąca, bardzo podnoszÂąca adrenalinĂŞ, a radio, bo jest takÂą ÂświetnÂą przystaniÂą, gdzie zawsze moÂżna wrĂłciĂŚ i tak o tym myÂślĂŞ.
Hihi, znalazÂłam taki wywiad dzisiaj. To na gĂłrze to tylko fragmencik. Marta w wywiadzie opowiadaÂła takÂże o przyjaÂźni, zainteresowaniach, swoim nauczycielu mowy, planach... WiĂŞcej TU
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Marta Kuligowska ma przyjemnÂą,harmonijnÂą barwĂŞ gÂłosu.Nie tak czĂŞsto spotyka siĂŞ to wÂśrĂłd prezenterĂłw.ChciaÂłbym,Âżeby to ona najczĂŞÂściej dyÂżurowaÂła w weekend :)

Obrazek

A w wywiadzie z niÂą dowiedziaÂłem siĂŞ tego,czego ona mogÂła dowiedzieĂŚ siĂŞ o mnie..
Zawsze robiĂŞ duÂżo planĂłw, mam duÂżo marzeĂą… ChciaÂłabym przez rok pracowaĂŚ w Stanach Zjednoczonych, chciaÂłabym poznaĂŚ i zrozumieĂŚ ten kraj… Ile razy tam jeÂżd¿ê to „Âładuje akumulatory”. Najlepiej do tego nadaje siĂŞ Nowy Jork. ChciaÂłabym zaÂśpiewaĂŚ piosenkĂŞ z PIWNICY POD BARANAMI - „Ta nasza mÂłodoœÌ” ktĂłrÂą wykonywaÂła Halina Wyrodek – mogÂłabym zaÂśpiewaĂŚ nawet w jakiejÂś ciemnej piwnicy, dla zaprzyjaÂźnionego grona…. ChciaÂłabym nakrĂŞciĂŚ dokument o moim pokoleniu…i jeszcze wiele bym chciaÂła…
Mam kota FIODORA – rasa: rosyjski niebieskie,
mĂłj Fiodor jest dachowcem bardziej zrĂłwnowaÂżonym psychicznie,no prawie,niÂż ten car..

Kuligowska jest wporzo :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Z sesji Gali Marta z ÂŁukaszem, doczytajcie dokÂładnie w opisie o Marcie (na dole) kto jest jej narzeczonym :) Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

I wszystko jasne ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

O narzeczonym Marty to juÂż wiadomo od dawna. ÂŻadna niespodzianka.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze:O narzeczonym Marty to juÂż wiadomo od dawna. ÂŻadna niespodzianka.
Jak dla mnie to, to by³a niespodzianka. Nie œledzê a¿ tak bulwarowych gazet, ¿eby wszystkie prywatne szczegó³y wiedzieÌ z ¿ycia prezenterów.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

nika pisze:Jak dla mnie to, to by³a niespodzianka. Nie œledzê a¿ tak bulwarowych gazet, ¿eby wszystkie prywatne szczegó³y wiedzieÌ z ¿ycia prezenterów.
To przeciwnie niÂż ja. Mam w gÂłowie prawdziwy "Âśmietnik" jak to nazywajÂą osoby z mojego otoczenia. Jak tylko ktoÂś chce coÂś wiedzieĂŚ nt Âżycia prywatnego gwiazdy to "leci" do mnie. A propos Marty to ciekawekiedy wezmÂą Âślub ze swoim narzeczonym? :mhm: Tak o nich cicho byÂło, Âże zaczĂŞÂłam myÂśleĂŚ, iÂż siĂŞ rozstali.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze: A propos Marty to ciekawekiedy wezmÂą Âślub ze swoim narzeczonym? :mhm: Tak o nich cicho byÂło, Âże zaczĂŞÂłam myÂśleĂŚ, iÂż siĂŞ rozstali.
Ciekawe bĂŞdzie jak juÂż dojdzie do Âślubu, to czy potem Marta zostanie przy swoim nazwisku czy mĂŞÂża ?! :D Ale pewnie to drugie, wiĂŞc zapowiada siĂŞ, Âże bedziemy miec dwie panie Pochanke :)
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

a moÂże bĂŞdzie uÂżywaÂła dwĂłch nazwisk
Marta Kuligowska Pochanke :lol:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

zmiana nazwiska mogÂło by jej tylko zaszkodziĂŚ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 80 gości